الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

دعوای ابوذر و امير رضا !
ساعت ٦:٠٩ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

بسم الله .

دوستان بزرگوار ، اگر پست دعوای ابوذر و مينی ژوپ را بخاطر داشته باشيد بايد عرض کنم که اين پست ارسالی حاوی کل کامنتهای تبادل شده در موضوع مد نظر بود و مينی ژوپ تا امروز که امروز است هنوز يک کامنت - يا جواب ! - به اخرين کامنت من نداده است. اما امروز ، ماجرای بدی اتفاق افتاد که من را به حساسيت انداخت و مرا مجبور کرد تا امروز اين پست را برای شما بنويسم .

من امروز صبح :۳۱/شهريور /۱۳۸۳ صفحه وبلاگ خودم را مرور کردم که ناگهان با يک کامنت بسيار کوتاه ولی سرتاسر توهين به سه تن از اهلبيت عصمت وطهارت سلام الله عليهم ذيل پست مربوط به آقای مسجدجامعی برخوردم . مطلبی که مو را از عصبانيت و خشم بر بدن من راست کرد . بسرعت ، مطلب کوتاهی را در يک کامنت بعد از آن درج کردم و در کامنت بعدی ، به اذن الهی خود را آماده کردم که با حمله ای بسيار آتشين و تلخ او را در جای خود بنشانم .

مطلبی بسيار تند و بسيار آتشناک  وتلخ زبان آماده کردم و در سيستم انتقال متن کامنت قرار دادم .

بجان خودم ، هرچه کردم ، پست ، ارسال نشد ! نشد که نشد !

کمی فکر کردم !

ديدم اهلبيت ، راضی نيستند. با وجود اينکه توهين بدی بود . اما اهلبيت راضی نبودند. اهلبيت به چيز ديگری راضی بودند. آمدم و نوع مطلبم را عوض کردم  و آنچه فرستادم اين بود :

نويسنده: ابوذر

سه شنبه، 31 شهريور 1383، ساعت 12:4

بسم الله . در جواب کامنتی که در اولين فرصت پاک خواهم کرد و به اهلبيت توهين کرده است : اولا : آفرين که به توصيه ام عمل کردي و آی دی ديگری برای خودت ساختی. ثانيا : ديدی حاج احمد ما اهل اين حرفها نبود : ثالثا : همچين تعجب نکردم ديدم اين حرفها را . فهمديدم دوباره يه ملنگ ديگه پيدا شده به خيالش ما رو مجل کنه . خودت مچلی بچه جون. اما حرفهای اساسی با اين کامنت توهين به اهلبيت در کامنت بعدی :...

E-mail:  وارد نشده است

URL:  وارد نشده است

 

نويسنده: ابوذر

سه شنبه، 31 شهريور 1383، ساعت 12:35

به جون خودم قسم ، آنچنان جواب آتشينی برات آماده کرده بودم که ... بجان خودم بدان اهلبيت که مرامشان فقط کرم است نگذاشتند. چون مريد اهلبيت هم بايد که مثل خودشان باشد. والا اگر اهلبيت بخواهند ، به اشاره ابالفضل مشکلات را فانی می کنند. وبلاگت را آمدم و ديدم جناب فحاش ! مثلا می خواهی از زرتشت - که بنظر ما مسلمانان هم ، احتمالا پيامبر آسمانی بوده و بنظر ما محترم است چون اصل مکتبش منفی نيست - و آئين زردشتی گری - که بنظر ما قبلا دين آسمانی بوده و بازهم متوسلان به اين مسلک کافر محسوب نمی شوند و محترمند - دفاع کنی اما تلاشی جز جنگ جنگ روانی برای اختلاف بين ايرانيان نداری ! کورترين کوری را خوانده ای ! بگذار تا صبح دولتت بدمد . کين هنوز از نتايج سحر است. ما هم کماکان زنده ايم و تا زنده ايم رزمنده ايم . رهسپارم با ولايت ، تا هرکجا که او بخواهد . وحدت ملی برای من از همه چیز مهمتر است ولی مواظب خودتباش با اهلبیت کاری نداشته باش. يا علي مدد !

E-mail:  وارد نشده است

URL:  وارد نشده است

 

حالا ، آن آدم خاص ، آِمده و اين کامنت را برای من فرستاده :

نويسنده: amir_reza

سه شنبه، 31 شهريور 1383، ساعت 13:35

درود بر شما من معذرت ميخواهم اگر توهينی کردم.اخه يکی از بهترين دوستانتون دها ايميل با فوحش خواهر مادر برام فرستاد منم عصبانی شدم معذرت ميخوام که توهين کردم بايد منو ببخشيد دوست عزيز با اجازتون کامنتی هم که داده بوديد پاک کردم بازم معذرت ميخوام در ضمن هدف بنده فقط روشن کردن چهره حقیقی تازیان نه چیز دیکری شاید یک اپدیت هم کردم تا این مهملاتی را که در این مقاله اورده اید مورد حمله قرار دهم!بدرود

E-mail:  وارد نشده است

URL: 

 

اين هم از کامنت های بعدی من :

نويسنده: ابوذر

سه شنبه، 31 شهريور 1383، ساعت 17:38

بسم الله . از اينکه در خصوص حريم اهلبيت سعی خواهی کرد مواظب خودش باشی به تو تبريک می گويم . اين را بدان که حتی اگر کسی که بالاترين ميزان ادعا در خصوص اعتقاد به اهلبيت را دارد منشو مرام وروشی مخالف با آن را پيش گرفت ، به هيچ وجه اعتباری از خود برجای نمی گذاردو کسی هم حق ندارد آن را مستمسکی برای ::توهين به اهلبيت عصمت وطهارت :: قرار دهد. بهرحال بدان حقيقتا ما برای دفاع از حریم اهلبيت هيچ مرزی نمی شناسيم جز مرز اسلام و ايمان وابزار دفاعی مان هم حتما اسلامی خواهد بود . نه غير دينی. در مورد ايميل هم : مگر ساختن ای مسل جعلی اين روزها کاری دارد ؟ هر هکر صورتی رنگ بچه ای هم می تواند اين کارها را انجام دهد . يا تو ، خودت هم قربانی يک جنگ روانی پيشرفته شده ای ، يا اينکه اين حرف هو خود ، بخشی از يک سناريوی جنگ روانی است. ضمن برفرض صحت ادعا در مورد ميل توهين آميز ، ۲ فعل غلط محض انجام داده ای ۱- توهين به اهلبيت عصمت وطهارت ۲- انتقام گيری از کسی که می گويی ارتباطم با انکس که به تو توهين کرده بقول تو دوستی است و من بگويم که چنين دوستی ندارم . يا علی.

E-mail:  وارد نشده است

URL:  وارد نشده است

 

نويسنده: ابوذر

سه شنبه، 31 شهريور 1383، ساعت 17:50

و اما : برای من مهم نيست که تو در وبلاگت با کامنت ها چه می کنی ؟ اما برای مهم است که چه کسی و در کجا در کامنت ها در مورد ولايت و اهلبيت عصمت و طهارت چه رفتاری از خودش نشان داده. ضمن اينکه : من در کامنت خودم در وبلاگ تو چند خط بيشتر ننوشته بودم که اينجا در وبلاگ خودم می آورم : نوشته بودم ::: خوب . جناب فحاش . آمدم و وبلاگت را ديدم . بدان که جوابت نسبت به کامنت زشت و فحاشی ات نسبت به اهلبيت را اماده کرده ام . برو و بخوان ::: تازه ، اين کامنتی بود که تو حذف کرده ای . اما تو که ديگر نمی توانی کامنت هايم را که در وبلاگ خودم تکرار می کنم حذف کنی که : من در وبلاگ خودم مطالب تو را نقد خواهم کرد.

E-mail:  وارد نشده است

URL:  وارد نشده است

جواب مطلب بظاهر فکری اش را که بوی ذره ای تفکر از آن بمشام نمی رسد را هم سريعا خواهم داد.


 
آقای مسجد جامعی ! خدا شما را می آمرزد؟
ساعت ۱٠:٢۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٩ شهریور ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

ابتدا اين مطلب را بخوانيم و ببينيم اين وزير ارشاد دولت دوم خرداد هم بعد از نزديک ۸ سال که پدر حوزه فرهنگ و اعتقاد را در کشور درآوردند ، از شدت شوری آشی که به خورد اعتقادات مردم داده اند خودش هم اعتراف می کند ، بعد هم يک مطلب سوزناک از کيهان بخوانيم . اين اظهارات آقای مسجد جامعی در واکنش به ماجرای جشن مبتذل و گناه آلود خانه سينما است که با برخورد قضايی مواجه شد. والا اين جماعت و اين موضعگيری ها ؟...

احمد مسجد جامعی دومین وزیر ارشاد سیستم سیاسی دوم خردادمسجد جامعي:
مسئله بدحجابي چيزي نيست كه افكار عمومي به راحتي از كنار آن بگذرد

خبرگزاري فارس: وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي گفت:‌ مسئله بدحجابي چيزي نيست كه افكار عمومي و حتي خود اهل هنر و فرهنگ به راحتي از كنار آن بگذرند.

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، احمد مسجد جامعي در جمع خبرنگاران پارلماني در واكنش به مسائل اخير خانه سينما گفت: برخورد نسنجيده با اهل فرهنگ و هنر چهره بين‌المللي ايران را مخدوش مي‌كند.
وي كه پس از حضور در كميسيون فرهنگي مجلس سخن مي‌گفت، يادآور شد: اين افراد بارها در عرصه‌هاي بين‌المللي درخشش داشته‌اند و توانسته‌اند مقام‌هاي خوبي را كسب كنند كه افتخاري براي جامعه ايران است و توانستند چهره ايران را به نيكي در جهان معرفي كنند و من نيز همواره به اين مجموعه احترام و ارزش قائلم.
وي تصريح كرد: در مسئله جشن خانه سينما، خود خانه سينما اولين نهادي بود كه در اعتراض به بدحجابي اطلاعيه صادر كرد چون مسئله بدحجابي چيزي نيست كه افكار عمومي بتواند به راحتي از كنار آن بگذرد.
مسجد جامعي ادامه داد:‌ اهالي خانه سينما نسبت به اين مسئله اعتراض داشتند و اعلام كردند كه برخي در اين جشن حضور داشتند كه اهالي سينما نبودند.
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي اظهار داشت: حتي خانه سينما اخيراً به استفاده ابزاري از هنرپيشه‌ها در برخي مجلات اعتراض كرد و موضوع را هم پيگيري نمود.
وي همچنين تصريح كرد: ظرفيت سينماي ما به حدي است كه خود مي‌تواند اين گونه مسايل را به خوبي حل كند و خود آنها در صدد هستند كه مسايلي از اين قبيل تكرار نشود. پس بايد توجه كنيم كه سينماي ما توان نقد خود را دارد و نبايد با يك تخلف، مجموعه ارزشمند سينما را زيرسوال ببريم.
مسجد جامعي با بيان اين كه خود نيز در بخش پاياني جشن خانه سينما حضور داشته‌ است، ‌خاطرنشان كرد: به هر حال آن مراسم جشن بوده و اگر تخلفي هم بوده، ‌آن صنف پيگير آن بوده است...

 

به مطالب که گفته ،‌خوب دقت کرديد ؟ حالا بيائيم کمی از اين افتخار آفرينان حوزه فرهنگ را که ::بارها در عرصه‌هاي بين‌المللي درخشش داشته‌اند و توانسته‌اند مقام‌هاي خوبي را كسب كنند كه افتخاري براي جامعه ايران است و توانستند چهره ايران را به نيكي در جهان معرفي كنند :: و آقای مسجد جامعی هم می گويد که ::من نيز همواره به اين مجموعه احترام و ارزش قائلم. :: بهتر بشناسيم . ببينيم افتخارات ملی ما از نظر وزارت ارشاد کيستند ؟

 

سنگ هاي بسته و... ( يادداشت روز ) - روزنامه کيهان مورخ ۲۶/شهريور/۱۳۸۳

يك نظام حكومتي با اعطاي نشان لياقت، مدال شايستگي، دكتراي افتخاري، تقديرنامه و... به افراد يا مؤسسات، ديدگاه مورد قبول خود، در عرصه هاي فعاليت آن افراد يا مؤسسات را به مردم معرفي مي كند و اين، يك اصل تعريف شده در اعطاي نشان ها و برپايي مراسم يادبودها و نكوداشت هاست.


اكنون با اين تعريف كه در درستي آن جاي ترديد نيست به موارد زير توجه كنيد. با اين توضيح كه آنچه در پي مي آيد فقط مشتي از خروارها و اندكي از بسيارهاست، زيرا، شرح بيشتر اين ماجرا، قصه درازي است كه بيرون از ظرفيت و حجم چندين جلد كتاب قطور است و به يقين، خارج از محدوده اين نوشته محدود.


1- در سال 1381، آقاي لوريس چكناواريان، عضو شوراي هنري دفتر فرح پهلوي از دست وزير محترم فرهنگ و ارشاد اسلامي، نشان درجه يك هنري دريافت مي كند. ايشان علاوه بر كارنامه سياه قبل از انقلاب خود كه عضويتش در شوراي هنري دفتر فرح پهلوي گوياي آن است، بعد از پيروزي انقلاب نيز، هيچ اثري در راستاي فرهنگ انقلاب اسلامي، همخواني با مردم و... ندارد.


2- آقاي كامبيز درم بخش، كاريكاتوريست همكار ساواك كه بعد از پيروزي انقلاب به خارج از كشور گريخت و كاريكاتورهاي موهن او در تمسخر حضرت امام-با پوزش از ساحت مقدس آن بزرگوار- به طور پيوسته در نشريات ضدانقلابي آمريكا و اروپا چاپ مي گرديد، بلافاصله بعد از ورودش به ايران-كه با هيچ مخالفتي روبرو نشد- به عنوان داور برجسته انتخاب مي شود و در جشنواره فجر بر صدر مي نشيند.


3- و اما بشنويد از آقاي پرويز تناولي، مجسمه ساز خانه زاد دربار محمدرضاخان و عضو شوراي هنري دفتر فرح پهلوي؛ ايشان به ساخت مجسمه از... شهرت داشته و دارد. او در جريان جشن هنر شيراز، مجسمه اي كه از... ساخته بود را به نمايش گذاشت. اين اقدام وي با اعتراض شديد مردم روبرو شد تا آنجا كه برپاكنندگان جشن هنر شيراز او را تحت حمايت مأموران ساواك و شهرباني از شيراز به تهران منتقل كردند و براي مدت زيادي از ترس مردم زندگي نيمه پنهان داشت. ايشان كه با پيروزي انقلاب به خارج از كشور گريخته بود، بعد از 20 سال به كشور بازمي گردد و بلافاصله از سوي وزارت محترم ارشاد به عنوان داور جشنواره دوسالانه هنرهاي تجسمي انتخاب مي شود. خانه مسكوني اش به مبلغ 5/1ميلياردتومان خريداري مي شود تا به عنوان يكي از مظاهر «ميراث فرهنگي»! به يادگار بماند! در همان حال سازمان فرهنگي شهرداري تهران-در دوران آقاي ملك مدني- برخي آثار قبل از انقلاب او را به مبلغي بالغ بر 600ميليون تومان خريداري مي كند.


4- آقاي بهمن فرمان آراء، كه او نيز به خارج از كشور گريخته بود بعد از 20 سال به وطن ما-تأكيد مي شود به وطن ما- بازمي گردد و فيلم خانه روي آب را مي سازد كه محتواي آن بي نياز از توصيف است. فيلمنامه خانه اي روي آب در جشنواره فيلم فجر به عنوان بهترين فيلمنامه ديني! برگزيده مي شود و فيلم ديگر او-بوي كافور، عطر ياس- كه در آن ارزش هاي اسلامي و انقلابي و فرهنگ مردم ايران به تمسخر گرفته شده بود، 7جايزه جشنواره را درو مي كند.


5- جايزه بهترين ناشر سال، به ناشراني نظير «نشرني»، «شباويز» و... داده مي شود. و وزارت محترم ارشاد آثار اين ناشران را در مقياس گسترده اي خريداري كرده و به مراكز فرهنگي، از جمله، مدارس، مساجد، كتابخانه ها و... مي فرستد. و اين در حالي است كه برخي از كتاب هاي اين ناشران به علت توهم پراكني عليه اسلام و انقلاب در همان سال توقيف شده بود.


6- هفته گذشته، آقاي ناصر تقوايي از دولت محترم جمهوري اسلامي ايران به دريافت درجه «دكترا» مفتخر گرديد! ايشان قبل از انقلاب به سفارش ساواك سريال تلويزيوني «دايي جان ناپلئون» را ساخته بود كه در آن ارزش هاي فرهنگي و ديني مردم به نفع ساواك مورد تمسخر قرار گرفته بود. و اما، زشت تر از آن، فيلم «آرامش در حضور ديگران» است. تقوايي در تمامي طول اين فيلم مستهجن، صحنه هاي نزديكي جنسي زنان و مردان را بگونه اي بي پرده و عريان به نمايش مي گذارد. اين فيلم كه مانند سريال دايي جان ناپلئون، به سفارش مستقيم و با هزينه ساواك ساخته شده بود، به اندازه اي مستهجن بود كه در فاصله كوتاهي بعد از «اكران» ساواك، به دليل مخالفت هاي گسترده مردم، ادامه اكران آن را به مصلحت ندانست و براي مدت چند ماه زمينه زندگي پنهان ناصر تقوايي را فراهم آورد.
و...


7- ديروز پيكر پاك استاد حسين لرزاده، استاد معماري سنتي ايران كه طراحي و ساخت 842مسجد و حسينيه را در كارنامه پرافتخار خود دارد، به خاك سپرده شد. چه تعداد از مردم، او را مي شناختند؟ كداميك از مراكز رسمي متولي فرهنگ و هنر او را به مردم معرفي كرده بودند؟ كدام نشان شايستگي و لياقت به او اعطاء شده بود؟!


8- اين روزها ماجراي هولناك قتل چندين كودك كه اجساد آنها را بعد از آزار جنسي و شكنجه جسمي، سوزانده بودند، خاطر همه را آزرده كرده است. راستي! وقتي ميدان فرهنگ و عرصه فرهنگ سازي را به سردمداران ترويج فساد و فحشاء مي سپاريم و پيروي از راه آنها را به عنوان راه مورد قبول نظام معرفي مي كنيم؟ مي توانيم انتظار ديگري داشته باشيم؟ در كجاي دنيا يك نظام حكومتي- صرفنظر از نوع آن- به دشمنان خود نشان لياقت و دكتراي افتخاري مي دهد؟!


مگر نه اينكه، ما، به دست خود، سنگ ها را بسته و سگ ها را گشاده ايم؟!


حسين شريعتمداري

 


 
تاكتيك دفاعي سپاه پاسداران هر گونه تعرض دشمنان را با قاطعيت سركوب مي‌كند
ساعت ۱٠:٠۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٩ شهریور ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

سردار سـرلشکر پاسدار دکتر سیـد یحیی (رحیم ) صفوی فرمانده کل سپـاه پاسداران انقلاب اسلامیسر لشگر سيد رحيم صفوي:
تاكتيك دفاعي سپاه پاسداران هر گونه تعرض دشمنان را با قاطعيت سركوب مي‌كند

خبرگزاري فارس:فرمانده كل سپاه پاسداران گفت: تاكتیك دفاعي و جنگي سپاه پاسداران به گونه‌اي است كه هر گونه تعرض دشمنان را با قاطعيت و با استفاده از اصول جديد دفاعي سركوب خواهد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي كل سپاه سر لشگر سيد رحيم صفوي در شانزدهمين مجمع فرماندهان و مسئولان سپاه گفت: پاسداران انقلاب اسلامي براي پاسداري از انقلاب و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بيش از پيش آماده‌اند و در واقع سپاه پاسداران و بسيج خود را براي مقابله با تهديدات دشمنان مهيا كرده‌اند.
صفوي با اشاره به سردرگمي آمريكاييها گفت: آمريكاييها و صهيونيستها در حال حاضر در مرز دو راهي قرار گرفته‌اند و اين حاصل تلاش و مجاهدت مسلمانان جهان در سايه اسلام ناب محمدي (ص) مي باشد. امروز جهان اسلام با بيداري و وحدت توانسته به عنوان يك قدرت بزرگ در مقابل ابرقدرتها بايستد.
وي با اشاره به موفقيت آميز بودن رزمايش عاشوراي 5 در منطقه غرب كشور گفت: ‌يكي از محاسن اين رزمايش آمادگي و همكاري مردم استانهاي زنجان،كردستان و همدان با مسئولان برگزاري رزمايش بود كه اين مساله باعث دلگرمي دوستان و موجب نگراني دشمنان شد.
صفوي با اشاره به توانمندي بسيج افزود: نيروهاي مردمي كه در گردانهاي سازمان يافته عاشورا تحقق پيدا كرده است، يكي از توانمنديهاي قدرتمند دفاعي جمهوري اسلامي ايران مي باشد كه اين اقتدار، وحشت دشمنان را به دنبال دارد.
موحدي كرماني نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران در پايان اين مجمع با اشاره به برگزاري رزمايش بزرگ عاشوراي 5، افزود: پيام اين رزمايش اين است كه ما با تمام وجود ايستاده‌ايم و اين تهديدي است براي متجاوزين، چون احساس مي‌كنند كه يك ملت مقابل آنها ايستاده است.


 
السلام عليک يا ابا عبدالله يوم الولادتک ويوم الشهادتک
ساعت ٩:٤٩ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٩ شهریور ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

يا حسين شهيد !

سالروز تولد حضرت سيد الشهداء و روز پاسدار را به تمامی اهالی سرزمين ولاء و عاشقان بيت وحی و خاندان نبوت و امامت و ولايت ، خصوصا پاسداران ، اين سبزپوشان حافظ حريم ولايت و بسيجيان ، اين خاکيان عرش اعلاء تبريک عرض می کنم . بزرگواران ، ما را از دعای خير و نورانی خويش محروم نفرمائيد.


 
يک اعلام وضعيت کوتاه !
ساعت ٩:٤۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٩ شهریور ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

مطالب زيادی برای ارسال آماده شده است.ان شاءالله رضايت حضرت حق همراه باشدوتوفيق شامل حال که بفرستم . يا علی.


 
ديپلماسي كشور در موضوع هسته‌اي بسيار ضعيف و انفعالي عمل كرده است
ساعت ۱٢:٢٠ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٧ شهریور ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

سـردار سرتیپ پاسدار محمد بـاقر ذوالـقدر جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سردار ذوالقدر در گفتگو با فارس:
ديپلماسي كشور در موضوع هسته‌اي بسيار ضعيف و انفعالي عمل كرده است

خبرگزاري فارس: جانشين فرماندهي كل سپاه پاسداران تاكيد كرد: متاسفانه ديپلماسي كشور در موضوع هسته‌اي ايران بسيار ضعيف و انفعالي عمل كرده و همواره از موضع خوشبيني امتياز داده است.

سردار محمدباقر ذوالقدر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: اين در حالي است كه در خصوص فعاليت‌هاي هسته‌اي ايران جاي هيچ گونه عقب‌نشيني و سازش كاري نيست.
وي جنجال سياسي در خصوص فناوري هسته‌اي ايران را ناشي از حساسيت قدرتهاي استكباري نسبت به پيشرفت ملت ايران و نگراني آنها از توسعه علمي و فناوري كشور خواند.
ذوالقدر تصريح كرد: خود آنها هم به خوبي مي‌دانند كه جمهوري اسلامي ايران بدنبال توليد سلاح اتمي و كاربرد نظامي فناوري هسته‌اي نمي‌باشد.
وي افزود: اين موضوعي است كه بارها توسط مسئولان كشور اعلام شده است و آژانس بين‌المللي هسته‌اي بر آن صحه گذاشته است.
ذوالقدر تاكيد كرد: بايد هر چه زودتر به موضوع هسته‌اي ايران كه مدتهاست دستاويز قدرتهاي جهاني براي تحميل فشار رواني بر ملت و مسئولان جمهوري اسلامي قرا گرفته است، خاتمه داده شود.
جانشين فرماندهي كل سپاه با بيان اينكه آمريكا و رژيم صهيونيستي كه مدعيان اصلي فناوري هسته‌اي جمهوري اسلامي ايران هستند خود بايد پاسخگوي اعمال جنايتكارانه و ضد بشري خود باشند، رژيم صهيونيستي در پناه حمايت قدرتهاي غربي، امروزه بزرگترين زرادخانه اتمي جهان را در اختيار دارد و اساساً عضو پيمان ان‌پي‌تي نيست و به هيچ مرجع جهاني نيز پاسخ نمي‌دهد و از هيچ تصميم جهاني نيز تمكين نمي‌كند.
وي تصريح كرد: اين‌چنين موجود پليدي كه صلح و امنيت منطقه و جهان را به شدت تهديد مي‌كند صلاحيت اظهار نظر و دخالت در مسائل هسته‌اي را ندارد.
ذوالقدر خاطر نشان ساخت: آمريكا نيز كه تحت تاثير صهيونيسم بين‌المللي همه عوامل فشار خود را براي انحراف در پرونده هسته‌اي ايران به كار گرفته است به ويژه با رسوايي بزرگي كه در حمله به عراق فراهم كرده و روز به روز بر ابعاد آن افزوده مي‌شود به عنوان دروغگو و لافزن بين‌المللي نزد ملت‌ها و نخبگان جهان اعتباري ندارد.
جانشين فرمانده كل سپاه گفت: ادعاي آمريكا در خصوص تلاش ايران براي دستيابي سلاح هسته‌اي از همان سنخ ادعايي است كه در مورد سلاح‌هاي كشتار جمعي عراق مطرح كرد و امروز هيچ پاسخي براي اين دروغ بزرگ خود در اختيار ندارد.
ذوالقدر در مورد قدرت‌هاي اروپايي و به ويژه سه كشوري كه در موضوع هسته‌اي ايران فعال هستند بيان داشت: اين دولتها آزمون بدي را پشت سر گذاشتند و براي چندمين بار اثبات كردند كه اين قدرت‌ها كه متاسفانه هنوز نتوانسته‌اند پس از گذشت سال‌ها از جنگ جهاني از هيمنه و سلطه آمريكا خود را رهايي بخشند پيش از آنكه به مصالح و منافع ساير ملت‌ها توجه كنند سياست‌هاي آمريكا و صهيونيسم بين‌المللي و منافع خودشان براي انها اهميت دارد.
وي افزود: بهانه تراشي‌هاي آنها و سنگ‌اندازي در مختومه شدن پرونده هسته‌اي ايران و عدم پاي بندي آنها به تعهداتشان نشان مي‌دهد كه از ابتدا نمي‌بايست دخالت آنها را در اين موضوع مي‌پذيرفتيم و اساسا در موضوع هسته‌اي مرجع صاحب صلاحيت و قانوني آژانس بين‌المللي هسته‌اي است و ورود كشورهاي اروپايي در اين مسئله امري غير قانوني و خلاف عرف است.
جانشين فرمانده كل سپاه پاسداران تصريح كرد: وقت آن رسيده است كه ديپلماسي هسته‌اي كشورمان مبتني بر مصالح دولت ايران و براساس حكمت و درك درست از مسائل بين‌المللي اجازه ندهد بيش از اين عزت و كرامت ملت ايران دستاويز قدرت‌هاي پوشالي و اين طبل‌هاي توخالي شود.
ذوالقدر افزود: اگر شوراي حكام آژانس اين بار هم بخواهد تسليم فشار قدرت‌ها شود و با توجه به اعترافات صريح دبير كل آن آژانس در صلح‌آميز بودن فعاليت هسته‌اي ايران،در حل موضوع هسته‌اي ايران، تعلل نمايد جمهوري اسلامي ايران كه به طور آزادانه و از روي اختيار پروتكل الحاقي را پذيرفته است مي تواند اجراي آن را به حالت تعليق در آورده و در صورت ادامه فشارها از آن سرباز زند و اگر رفتار ناصادقانه آژانس و برخوردهاي ناعادلانه و زورمندانه قدرت‌هاي غربي ادامه يابد از پيمان ان‌پي‌تي نيز خارج شود.
وي گفت: مطمئن باشيم كه دوران زورگويي قدرت‌هاي پوشالي پايان يافته و تسليم اراده الهي خواهند شد.
جانشين فرمانده كل سپاه همچنين با اشاره به اجراي رزمايش بزرگ عاشوراي 5 ، تاثيرات منطقه‌اي آن را يادآور شد و اظهار داشت: اين رزمايش نمادي از اقتدار نظام اسلامي و بيانگر آمادگي همه جانبه نيروهاي مسلح در برابر تهديدات نظامي امنيتي دشمنان است.
وي گفت: اين رزمايش دشمنان را متوجه اين واقعيت مي‌كند كه هرگونه تعرض با پاسخ دندان شكن مواجه خواهد شد.
ذوالقدر افزود: رزمايش عاشوراي 5 كه بيانگر توانايي جمهوري اسلامي ايران در دفع تجاوزات احتمالي است تاثير خود را در استراتژي ايجاد رعب قدرت‌هاي بيگانه و فرامنطقه‌اي خواهد گذاشت.
وي خاطر نشان ساخت: از سوي ديگر اين رزمايش كه جلوه‌اي از هماهنگي عملياتي نيروهاي مسلح و بسيج مردمي است نشانگر عمق استراتژيك نظام اسلامي و پايگاه عميق آن در ميان توده‌هاي مردم مي‌باشد كه اين امر روشن‌ترين پيام در مورد اقتدار و پايگاه مردمي نظام است.
ذوالقدر با تاكيد بر نقش اين رزمايش در تامين امنيت كشور بيان داشت: كشور زماني در برابر تهديدات دشمن آسيب‌ناپذير مي‌شود كه علاوه بر انسجام اجتماعي و وحدت ملي نيروهاي مدافع آن آمادگي لازم را براي مقابله با تهديدات داشته باشند.
وي گفت: آمادگي روحي و جسمي نيروها، كارآمدي فرماندهان در طرح‌ريزي و هدايت عملياتي يگانها در شرايط و محيط‌هاي ناشناخته، تطبيق و اجراي آموخته ها در ميدان عمل، استفاده حرفه‌اي از تجهيزات و ادوات نظامي، ارزيابي و آزمون تجهيزات و تاكتيك‌هاي جديد از جمله آمادگي‌هايي است كه مي‌بايست نيروهاي مسلح از آن برخوردار باشند و اين بخشي از كاركردهاي رزمايش عاشوراي پنج است كه به طور طبيعي تاثير خود را بر امنيت كشور و اقتدار نظام اسلامي خواهد داشت.


 
عاشورای ديگر
ساعت ۱٢:۱٤ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٧ شهریور ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

بسم الله .

باز بگيد چرا گير دادی به سپاه سپاهی جماعت . مگه اينا الان چی هستند که تو اينقدر بزرگشون می کنی. ابراز ارادت هم حدی دارد. رزمنده ها اونا بودن که ... و از اين حرفها ! باز بگيد . !

در دل صحراها و دشتهای ايران ، پاسداران خون حسين عليه السلام و سبزپوشان مدافع حريم ولايت و امامت ، عاشورايی ديگر را در قرن پانزدهم هجری بپا کرده اند. عاشورای پنج نام جنگ آنها است با آنکس که خيال خام آمدن داشته باشد ، ببيند و محاسبه کند که بازهم دلش هوای کنام شيران را دارد ؟ کربلا منتظر ماست بیا تا برویم

هوا ، هوای کربلاست و عطر ، عطر عشق . همه درس وهمه درس وهمه درس. نفس مسيحايی خمينی کبير ، اين دلشدگان حريم قدس ربوبی را در اين بيابانها بدنبال خدا کشانده است. و من يتق الله فهو حسبه.

 

 

سردار سلامي از عمليات‌هاي تهاجمي در رزمايش عاشوراي پنج خبر داد

خبرگزاري فارس: سخنگوي رزمايش بزرگ عاشوراي پنج گفت: به زودي عمليات‌هاي تهاجمي و انهدام دشمن در اين رزمايش به اجرا درخواهد آمد.

سردار حسين سلامي در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامي فارس به منطقه عملياتي غرب كشور با تشريح عمليات‌هاي امروز يگانها و نيروهاي شركت كننده در رزمايش بزرگ عاشوراي پنج گفت: به دنبال عمليات دفاعي روز گذشته كه دفاع ثابت و قطعي به عنوان جبهه پدافندي در نظر گرفته شده بود و يگان‌هاي دشمن متوقف شده بودند تصور براين بود كه دشمن امروز در چهار نقطه از منطقه عملياتي ، عمليات هلي‌برن و هوايي داشته باشد.
وي افزود: گردانهاي عاشوراي نيروي مقاومت بسيج به همراه نيروي زميني سپاه پاسداران با انجام واكنش سريع در مقابل عمليا‌ت‌هاي هلي‌برن دشمن به موفقيت كامل دست يافتند.
سلامي گفت: نيروي خودي با شناسايي سريع محل عمليات هلي‌برن دشمن و با اعزام نيروهايي از سيستم‌هاي دفاعي ثابت و متحرك استفاده كرد و با بمباران مواضع دشمن، هواپيماهاي آنها را ساقط كردند.
سخنگوي رزمايش بزرگ عاشوراي پنج ادامه داد: علاوه بر اين، عمليات گسترش مسطح و وسيع توسط گردانهاي عاشوراي نيروي مقاومت بسيج در عمليات امروز به كار گرفته شد.
وي با بيان اين كه همه اهداف امروز رزمايش به تحقق پيوست اظهار داشت: برنامه امروز گردانهاي عاشورا كاملا موفقيت‌آميز بود.
سلامي گفت: تاكنون بيشتر برنامه‌هاي رزمايش بزرگ عاشوراي پنج تحقق يافته و ما به تدريج با نزديك شدن به انتهاي برنامه‌هاي اين رزمايش در روزهاي آينده، عمليات‌هاي تهاجمي و انهدام دشمن را تمرين خواهيم كرد.


 
من مهرآب را کشف کردم !
ساعت ۱۱:٥٩ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٦ شهریور ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

بسم الله .

بسياری ها نزديکند ، ما تو آنها را نمی شناسی وهنگامی که دست می بری و حجاب را پس می زنی ، نوری شگفت ، سراسر محيط  ، محاط می شود که گويی کشفی يا معجزه ای کرده ای !

من ، صفحه مهر آب را صفحه ای بسيار خشک و با ادبيات نامفهوم می پنداشتم که مخصوص خواص اهل جناس مکرر و صنايع ديگر است ! با اينکه از بچگی پدرم ذهن ادبياتی من را با سوره بچه های مسجد شکل داده بود و قصه های خوب برای بچه های خوب ، اما چون از دعواهای درونی سوره ، پس از سيد مرتضی ، و در زمان او ، عليه او ، و وجود آزاردهنده محمدعلی زم ، و از حکايت مجتمع آموزش عالی ! سوره ، نالان بودم ، ديگر اميدی به سوره وآيه جماعت نداشتم . تا اينکه سيد صالح را ديدم و البته او را هم ، استثناء می پنداشتم .

نشانی مهرآب ، در مجموعه دنبالکهای سيد صالح بود و دنبالش نمی رفتم . اما امروز با يک تقه ( بقول فرهنگستان !) ، او را ديدم و چه زيبا بود واز همه ، مشعوف موسيقی زيبای انتخابی شدم که در دوران کودکی و تلويزيون ديدنم مرا بسيار به عقب برد و دوستان مهرآب بايد ، که مرا نجات دهند والا ذهن من مرا رها نخواهد کرد از بس که خواهد پرسيد ، از که بود و کجا و بر چه ! ذهنم بسمت هزاردستان و ميرزاکوچک و هزارنشانی بيراه اما سبز ديگر رفت اما ... راستی چرا امروز من مهرآب را نشان کردم ؟

مهر آب را بخوانيد. مهر آب حديثی است برای هنرمندانه ديدن .

 

از مهر آب :

هنري زيبا و پاک است که کوبنده سرمايه داري مدرن و کمونيسم خون آشام و نابودکننده اسلام رفاه و تجمل اسلام التقاط اسلام سازش و فرومايگي اسلام مرفهين بيدرد و در يک کلمه اسلام آمريکايي باشد... هنرمندان ما تنها زماني مي توانند کوله بار مسئوليت و امانتشان را زمين بگذارند که مطمئن باشند مردمشان بدون اتکاء به غير تنها و تنها در چارچوب مکتبشان به حيات جاويدان رسيده اند و هنرمندان ما در جبهه هاي دفاع مقدسمان اينگونه بوده اند تا بملإ اعلي شتافتند و براي خدا و عزت و سعادت مردمشان جنگيدند و در راه پيروزي اسلام عزيز تمام مدعيان هنر بي درد را رسوا نمودند

سخن حضرت روح الله با هنرمندان ، به نهم مهرماه شصت و هفت


 
فستبقوا الخيرات
ساعت ۱۱:٠٦ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٥ شهریور ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

در خيرات ، از يکديگر سبقت بگيريد .

هرچه فکر کردم و فکر کردم ، ديدم ، کاری که اين برادر بزرگوار و شهادت طلب و گمنام ، در صفحه وبلاگهای حزب اللهی انجام داده ، ضرر که هيچ ، خطر که هيچ ، بسيار مفيد و لازم هم بوده و هست.

ايشان درحال ساخت و گسترش يک سوئيچ برد است که اسامی تمامی بلاگرهای متعهد را بدون هر نوع منتی درج کند. الله اکبر ! خدايا که چه شود ! اين ، همان است که در هر جلسه وصحبت در مورد آن ، بشدت لزوم آن را يادآوری کرده بوديم . همه هم تاييد ! اما بقول برادر کلاش النظام ، از دست اين رخوت و سستی !

حالا ، يک مومن ناشناس ! بلند شده ، يا علی گفته وآستينی بالا زده تا کار را به اتمام برساند که ، کار را که کرد ؟ آنکه تمام کرد .

اما ، در کار او نکاتی ديدم که بنظرم آمد باعث کندی گسترش کار شود يا اصلا گسترش نيابد . خصوصا ديدم که هنوز صفحه پاسداران تنها صفحه ای است که عضو شده . ايراد و اشکال را ارزيابی کردم و ديدم که اگر بخواهم منتظر شوم تا ايشان در کار خود تغييراتی پيش بياورد سال هم تمام می شود و بيا و درستش کن. کار شهيد شده و نفس هم سرد !

مردی و همت ايرن بزرگوار را ديدم و غيرت به جوش آمد و شد آنچه شد .

نتيجه ، صفحه جمع مستان است. مستان جام الست. مستان جام ولا . کاری انشاء الله خوب ، که از او ياد گرفته ايم . خدايا او را حفظ فرما و بر توفيقاتش بيفزا و آرزويش را نيز برآور . الهی آمين . - برادر! من  هم آمين گفتم ! 

فهرست جمع مستان جام الست

برادران خوب من ، رشد اين کار بر ما واجب است. بايد گسترشش دهيم . وبلاگهای درجه يک ولايی را آدرس بدهيد تا بدون اجازه شان (!) درج کنيم ! . من که آدرس بيشتر شما دوستان و يک خواهر بزرگوار را درج کردم . همت کنيد که تا تنور داغ است ،‌ نان مومنين را بچسبانيم و دماغ دشمن را هم خاکمال کنيم !

به شما بگويم که جبهه کفر بی کار نمانده . من از اساسنامه نوشتن و انجمن زدن و خيلی ... های ديگر آنها خبر دارم . پس يا علی . يا علی !


 
چند چند خطی !
ساعت ٢:۱٢ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢۳ شهریور ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

بنام صاحب خانه

يک بسم الله زيبا و در اوج سادگی بالاخره انتخاب شد و درب خانه درج شد. خدايا از زير بار لطفت چه کسی بيرون آمد که من ديگری باشم .

مبعث رسول نور را فراموش نکرده باشيم !

چرا مبعث را فراموش کرديم ؟ مبعث رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی گرامی باد . از اعمال پسنديده امشب ، زيارت حضرت اميرالمومنين علی ابن ابيطالب عليه السلام است . آنها که موفق شدند ما را فراموش از دعا نکنند.

پرشين بلاگ واقعا بد کار می کند!

از دست اين پرشين بلاگ . واقعا بد کار می کند. يک پست را چهار بار می فرستد يک پست را اصلا نمی فرستد . يادداشتها را بايگانی می کند بقول بعضی ها کلا يک جوری اش می شود . شنيده ام يک سيستم وبلاگ بسيار بسيار قوی با امکان موضوع بندی وامکان سرچ و امنيت بسيار بالاتر توسط بچه مذهبی ها در حال راه اندازی است. اخبارم کامل شد دوستان را هم بی خبر نمی گذارم. اين پرشين که جولانگاه هرچه منافق و کذاب است بگذار برای وزارت اطلاعات باقی بماند. وزارتی که ماکياوليزمش اينقدر اوج گرفته برای حفظ پوشش ، کليسای اينترنتی تبليغ می کند.

سيد صالح باز هم آنجايی رفت که ديگران کمتر می روند.

اين سيد ما ، هميشه در خيرات پيش قدم است و فکرش زودتر از همه آنجايی می رود که از دسترس ذهن بقيه دورتر است. خدايی آنوقت می خواست درب وبلاگش را ببندد.  آن از مطلب فرزندان کالباس و موضوع حرمت ها و رعايت حدود شرعی ، آن هم از موضوع کوهنوردی صبح جمعه ، اين هم از پاوه . از پاوه چقدر می دانيد ؟ برويد ببينيد سيد در مرتضی و ما از سفر چه آورده است.


 
جنگ سايبر و دعوای ابوذرو مينی ژوپ
ساعت ٩:٥٢ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٢ شهریور ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

بسم الله .

ماجرای جنگ سايبری ودعوای من و يک کامنت نويس بنام مينی ژوپ ماجرای عبرت آموز است برای بچه مسلمانها که کمی مطالعه کنندو پاسخگويی به اين جماعت را فراموش نکنند.

حضرت آقا بما فرمودند که هرجا ديديد جماعتی جمع شده اند و از دهان مردم حرف می زنند برويد و جواب بدهيد که فکر نکنند خيلی جدی شده .

وبلاگ های جدی ، محلی هستند که تعدادی کامنت نويس بی هويت گهگاه آنجا را شلوغ می کنند. و من هم می پسندم که در اين غوغا و فتنه ، در وسط ميدان باشم تا از آن برای خودم هم ذخيره ای برم و هم خود را در نبرد بحساب آورم .

نمونه آخر اين ماجراها ، ماجراهای کامنت نويسی بنام مينی ژوپ است که در وبلاگ روحانی بزرگواری که صاحب وبلاگ منبرنت است ، چرندياتی بعنوان کامنت درج می کند. آخرين بار دلم می خواهد ببينيد که چه نوشته بود. رشته کامنت نويسی را بدون کم و کاست می آورم . انشاء الله که مفيد باشد .

 

نويسنده: ميني ژوپ

شنبه، 31 مرداد 1383، ساعت 23:11

صداي پاي سكولاريسم و آزادي در خيابانهاي ايران بگوش ميرسد. آمريكا و همپيمانانش به تمام اهداف خود در چند سال گذشته در كشورهاي همسايه ايران دست يافته اند. بعد از عراق نوبت آزاد سازي ايران است. دارو دسته خميني پرست به گورستان تاريخ و كنج پستوها و مساجد رانده خواهند شد. اينها اتفاقاتي است كه افتاده و در ماههاي آينده تكميل خواهد شد. اي آزادي مردم ايران را درياب.. اللهم عجل..

 

نويسنده: ابوذر

پنجشنبه، 12 شهريور 1383، ساعت 10:3

برادران و خواهران گرامی! عجب وبلاگی است اين وبلاگ ! هرچه ضد انقلاب مريخی است اينجا گير می آيد ! ببينيد اين بنده خدا چی نوشته ::: آمريكا و همپيمانانش به تمام اهداف خود در چند سال گذشته در كشورهاي همسايه ايران دست يافته اند::: شنيديد که چی گفت ! مثلا الان انتخابات مجلس برگزار نشد ! اصلا جمهوری اسلامی سال ۵۷ (!!) سرنگون شد ! ايران در جنگ تحميلی کاملا اشغال شد ! ايران تجزيه شد ! انقلاب اسلامی وارد ربع قرن دومش نشد ! بنده خدا وجود جمهوری اسلامی حتی اگر کسی يک کلمه مرگ بر آمريکا نگويد بزرگترين فحش به آمريکا و مستکبران و پر رو ها و زورگو ها و مال مردم خورهای آمريکايی است که همه دنيا حضور دارندو اگر هم جايی حضور نداشته باشند عمله و اکره های خود را می فرستند ! راست می گه ! الان عراق کاملا آمريکايی شده ! آخ چشمم ! الگوی دموکراسی غربی کاملا در عراق پياده شد ! جان خودم اين يکی را ديگر دارد راست راستکی راست می گوید ! و ... ! خيلی خوب مسائل منطقه را تشريح کرديد ! آُُُففففرين ! صد باريکلا ! مورد ترشی مفهومه ؟!

 

نويسنده: مینی ژوپ

شنبه، 14 شهريور 1383، ساعت 13:37

در پاسخ به ابوذر: جمهوری اسلامی مانند غذای گندیده است که هضم نمیشود.اگر با آمریکا رابطه برقرار کنید که دیگر مبارزه با امپریالیسم و استکبار جهانی و مرک بر آمریکا چه میشود؟!! اگر نکنید باید زیر همین فشارهای سیاسی سر کنید و یا مورد هجوم نظامی واقع شوید. در مورد عراق هم حالادیر نشده.. همین که رهبران موقت آن کشور سکولار هستند و آخوندهای قدرت طلب شیعه هم هر کدام یا بوسیله بمب گذاری یا انواع دیگر از صحنه خارج شدند.. اینها همان اهداف آمریکاست و شما هم خودتان را بخواب زده اید که نفهمید چی داره میشه. آن انتخابات کذایی و دروغین هم انتصابات بود. کی خواسته بود از از اجرای آن جلوگیری کند؟ که حالا نتوانسته؟ آمریکا!! البته یادم هست که این موضوع را علی خامنه ای به فکر شما تزریق فرمودند...ولی مردم ایران آن انتصابات فرمایشی را تحریم کردند..

 

نويسنده: ابوذر

يكشنبه، 22 شهريور 1383، ساعت 20:51

بسم الله . سالی يکبار می رويد کلی فکر می کنيد که جواب چه بدهيد ؟ حرف من ی کلمه مغز دار بيش تر ندارد. آن هم اين است که استدلالهای شما غذای گنديده ای است که فقط از گلوی خودتان پايين می رود. تا اينجا که کاری جز فحاشی از جماعت مينی ژوپ پوش نديديم . کو استدلال ؟ هروقت حرف زدند چهارتا دروغ جهار تا حرف بی سند و مدرک، چهارتا دروغ نسبت دادن به تاريخ و ... آخرش هم که قافيه تنگ آيد شاعر به جفنگ آيد و فحاشی ! با اين حساب حکما علت مينی ژوپ پوشی اين جماعت هم از روی عزت ، حکمت و مصلحت ! نبوده و از روی کم آوردن پارچه است. حالا آرام آرام شروع می کنم بند به بند جوابت را دادن . اما جواب دادن به تو آيا دردی را دو می کند ؟ تو همانی هستی که بودی و خواهی بود ! .

 

نويسنده: ابوذر

يكشنبه، 22 شهريور 1383، ساعت 20:56

و در ادامه : ۱- موضوع برقراری رابطه با آمريکا يک معلول است نه علت ! اين موضوع از اصل مبارزه با استکبار نشات می گيرد. مسلما اگر جمهوری اسلامی ايران مشی مبارزه با استکبار را کنار بگذارد بايد بفکر رابطه با آمريکا باشد و آنوقت است که اصلا نيازی به رابطه نيست. چون آمريکا از ايران چيزی جز ترک مبارزه نمی خواهد . / سياست خارجی جمهوری اسلامی مبانی عزت مدارانه ، حکيمانه و حفظ مصالح ملت را در خود گنجانده و اين سياست توسط حکيمی فرزانه هدايت می گردد که تا کنون تابوشکنی های او در دنيا راهگشای عمده جهان بوده است. تقسيم جهان به دو قطب تروريست و موافق با آمريکا ، تقسيمی بود که در زمان خود چالشی عمده را پيش روی عمده رهبران جهان قرار داد اما با جمله معروف رهبر معظم انقلاب که : ما نه با شما هستيم و نه با آنها : که دارای اين معنا هم هست که : شما بيشتر با آنها هستيد تا ما ! : باعث رفع اين چالش برای همه رهبران سياسی جهان شد و پايه تشکيل اتحاد برای صلح مقابل اتحاد برای جنگ قرار گرفت. اين ۱ .

 

نويسنده: ابوذر

يكشنبه، 22 شهريور 1383، ساعت 21:4

در ادامه : ۲- می گويد فشار سياسی ! جان بولتون همين امروز اعتراف کرد تلاشهای آمريکا برای کشاندن پرونده اتمی ايران به شورای امنيت سازمان ملل متحد با موفقيت همراه نبوده . اخطار هفته ژيش ۲۰ سناتور سنای آمريکا به دولت بوش که با ايران نبايستی از چهارچوبهای دیپلماتيک خارج شد بر همين اضافه ! اينها آن چيزی است که همه خبردار شدند . منهای آن ضعف ها و سرگيجه هايی که آمريکا و آمريکايی ها دارند و بعضی ها می دانند - مانند جماعت ميني ژوپ پوش - ولی زردی را به جان می خرند. و اما موضوع درگيری نظامی : کی را می ترسانی هان ؟ اول بگو کی را می ترسانی تا بعد ! بيچاره نشنيده ای خبر مانور بزرگ عاشورای پنج را در زنجان و همدان و کردستان ؟ بيچاره تو اينترنت را بگرد ؟ يک کلمه در موردش نمی نويسند . چرا ؟ چون ترسيده اندو در سکوت در حال تعقيب موضوع هستند. والاکه تابحال شروع کرده بودند . تقصير اين وامانده های داخلی است که شماهارا پررو کردند والا يکککک اشششارهههه کافی است تا !!!.

 

نويسنده: ابوذر

يكشنبه، 22 شهريور 1383، ساعت 21:6

و در ادامه : ::مابقی بخش ۲ :: بنده خدا خود آمريکا می تواند زير ۸ سال جنگ مرزی دوام بياورد ؟ مگر نديدی آخرين باری که به مرزهايش در جنگ توسط ژاپنی ها حمله شدو کاميکازه ها هم به سمت ناوهايش هجوم بردند دست به چه برد ؟ بمب اتم عصای دست ناتوانان است. نه ايران که نمره خودش در جنگ تحميلی را با رسيدن به خواست سياسی خود يعنی معرفی صدام بعنوان متجاورز از سوی سازمان ملل به جهان ، گرفته . آخر کی را می ترسانيد ؟ خود آمريکا تجربه کدام جنگ مرزی را دارد ؟ کی را می ترسانيد . از امروز چشمهايت را خوب باز کن و اخبار اين رزمايش نيروهای مسلح کشور را خوب بخوان . مر ترسم با اين خودسانسوری که داريد بازهم سر از هيچ چيزی در نياوريد .

 

نويسنده: ابوذر

يكشنبه، 22 شهريور 1383، ساعت 21:17

و در ادامه : ۳- و اما در مورد عراق : صبر کن ببينم . به همين راحتی می گی رهبران !؟ عجب استعمار گرانی هستيد شماها ! به همين مفتی اين آدما اسمشون رهبر شد ! خدای استعماريد ! برای مردم با زور سرنيزه رهبر هم تعيين می کنيد ؟ بيچاره الحمد لله اينقدر پر رو و کذاب نبودی که بگويی مردم عراق هم سکولارند ! ولی همين کلمه رهبر کلللی پررر رويی می خواست. بگذريم . اما همين خطی را که نوشتی دوباره برايت تایپ می کنم ببينی به چه چيزی داريد اعتراف می کنيد . دخالت داشتن در خون رهبران پاکزاد و زجرکش روحانی عراق. :::آخوندهای قدرت طلب شیعه هم هر کدام یا بوسیله بمب گذاری یا انواع دیگر از صحنه خارج شدند:::: بيچاره . همين که اعتراف داريد برای مقابله با علما در عراق بدليل محبوبيت آنها بايد به بمب و يا انواع ديگر روی بياوريد اين از هزارتا اعتراف نامه بزرگتر بود. اين خودش هم گويای موضوع ذهنیت و طرز تفکر مردم عراق است. شما ها دستتان برسد با ايران هم همينطور عمل می کنيد. دموکراسی ؟ هه هه !

 

نويسنده: ابوذر

يكشنبه، 22 شهريور 1383، ساعت 21:32

در ادامه : ::ما بقی بخش ۳ :: اینها همان اهداف آمریکاست . اين خط را کی تايپ کرد ؟ من ؟ چه کسی غير از تو حذف رهبران روحانی عراق بوسيله بمب يا ساير وسائل را از اهداف آمريکا اعلام می کند ؟ من ؟ البته که من هم معتقدم . اما اين حرف اگر از زبان يک عشق آمريکا مثل تو بيرون بيايد شرط است بيچاره. الحمد لله که دشمن احمق است. اما خدا هم گاو را می شناسد که شاخش نمی دهد. اما انسافا راست گفتی . آمريکا در گره عراق چاره ای چز ترور ندارد. چاره ای چز حذف ندارد. چاره ای جز قتل عام ندارد. چاره ای چز علم کردن ماجراهايی همچون ابوغريب را ندارد. والا چه کند ؟‌تو به نمايندگی از آمريکا بگو چه کند اگر چنین نکند. خوب از انقلاب ایران درس گرفتید که اگر رهبران دینی پاک نهاد در کشورهای مسلمان در دسترس مردم قرار گیرند منافع شما بر باد می رود ! . حالا هم مانده اید با این ایران بزرگتر از ربع قرنی چه کنید ؟ این ایرانی که هل من مبارز طلبیده و شما هم هیج غلطی به فرمایش آن پیر پاکدل نمی توانید بکنید .

 

و ما توفيقنا الا بالله العلی العظيم.

نتوب اليه و نتوکل عليه.


 
چرا خط غير فارسی ؟
ساعت ۸:٤٢ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٢ شهریور ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

بسم الله الرحمن الرحيم

من يادم نيست الان . صفحه خودم هم جلوم باز نيست. من در وبلاگم بسم الله ندارم ؟ احتمالا همينطور است. اين بسم الله هم معوض هرچه بسم الله ناگفته.

بزرگواران .

ما چرا از خط فارسی در وبلاگهای خودمان گاها و در چت رومها عمدتا استفاده نمی کنيم ؟

اين خط انگليسی که کلمات فارسی را با آن می نويسيم می دانيد چقدر خطرناک است ؟ تايپ و نوشتن کلمات فارسی به خط انگليسی - که جالب است عمدتا توسط مدعيان مليگرايی غير دينی انجام می شود- ترفندی زشت است که در حال عموميت است. چرا ؟

شايد در نظر اول ُ ابتنا - يعنی ژايه قرار داشتن - انگليسی بعنوان زبان سيستم باعث شده تا ما به آن عادت کنيم . اما حالا که اولا عمده دستگاههای رايانه ای حتی پی.دی.آ و پالم و پاکت پی سی هم قابليت فارسی سازی دارند و اخيرا هم مايکروسافت پک فارسی کاملا خود را منتشر نموده است ، حالا چرا ؟

بايد در اين مويرد حساس بود و سعی در رفع آن کرد.

به ترکيه نگاه کنيد ؟ ترکيه در بعد فرهنگی چه چيزی برايش باقی مانده جز رقص مبهم سماع و چهار نماد اسلامی جاذب توريست ؟

احتياط شرط است. آتاتورک از شمشير استفاده کرد تا زنان را در ترکيه به اين شکل عوض کند و با ابزارهای رضاخانی مردان را هم عوض کرد. ما چرا به اين روش ؟

اگر قرار است که فعلی بما تحميل شود ُ چه بهتر که مقاومت ما باشد و در اين راه جان دهيم .

جالب اينکه مدعيان مليگرايی ، بشدت هميشه و همه جا بر علی فرهنگ اسلامی تحت پوشش کلمه عربی حمله می کنند و داد از پالايش زبان فارسی از الفاظ بيگانه سر می دهند اما همه فنگليش نويس شده اند و آن را ترويج می کنند ؟ حالا خوب است نگفتم مواظب الفاظ انگليسی در جملات فارسی خود باشيد ! آنوقت که ديگر اينها بيچاره ميشوند. هرچند بعضی کلمات انگليسی هم در فرهنگ ما ا خوش کرده و بعضی هايش هم اشکال ندارد.

بيايم و مانند فرمايش مولايمان و سرورمان حضرت آيت الله العظمی خامنه ای - ادام الله ظله الشريف - بدنبال فرهنگ بومی خود باشيم . چه در پوشاک و چه در خوراک و چه در کلام و نوشتار.

مبارزه  با عادات بد استاد را فراموش نکنيد .


 
عادات زشت استاد !
ساعت ۱٠:٥۸ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱٢ شهریور ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

بعضی از دوستان می دانند من عادتم اين است که معمولا هنگام بروز رسانی صفحه پاسداران، چند مطلب می فرستم و اين ، از مهر تاريخ مطالب معلوم بايد باشد . اين از خرق عادت من که وبلاگ نويسی برای من به هيچ وجه جنبه روزنگاری ندارد. گفتم که عادات استاد اينترنت را به نقد بگيرم و اول ، ديدم که چرا الزاما هر روز يک مطلب ؟ يعنی يک مسلمان روزی فقط يک حرف حساب دارد ؟

از عادات زشت ديگر استاد اينترنت ، بهره وری از يک ابزار ارتباطاتی مدرن بنام سيستم های آی.ام. يا INSTANT MESSAGE در کاربردی غير از ماهيت آن يعنی کاربرد سيستم خبررسانی در لحظه است. اگر غير از اين بود ، محدوده های ارسال کوچک نمی شد . متاسفانه ما از ای.ام فقط CHAT - يعنی به زبان غير آدميزادی گپ زدن ! - را می شناسيم ! و تا می توانيم در اين کاربرد انحرافی پيش می رويم تا جايی که مسنجر را بمعنای گپ زدن - و جالب اينکه گپ با نامحرم ! - می شناسيم و بلعکس ! ، يعنی وجود مسنجر ياهو در يک سيستم را بمعنای چت بازی آنهم از نوع مطلقا حرام آن می شناسيم .

بيائيم کمی چشمهايمان را باز کنيم .

مگر نمی بينيد که دشمن هم می داند که ما چه می کنيم ؟ چه کسی بما اجرازه اين کارها را داده ! نه ، نه ، هرکس بزرگتر بود الزاما صاحب اختيار نيست ! نه ، از مراجع نظر و فکر ما ، چه کسی اين کار را مجاز کرده ؟ آيا کسی می تواند مسئوليت اين عمل ما را قبول کند ؟ بيائيد ، بيائيد ، هرکس شانه پهنی دارد که اين بار را بدوش کشد بيايد و بگويد.

دلم می خواهد بپرسم ، خود من ، اگر اين کارها را انجام بدهم ، و عموی شهيدم را در خواب ببينم ، اگر از من بپرسد ،‌چه بگويم ؟ چه بگويم ؟ می توانم برايش آسمان و ريسمان ببافم ؟ الله اکبر ! دست برداريد ! بچه ها بياييد کمی با آرامش فکر کنيم ! اين کار گناه است . گناه است .

آی ام ،‌ماهيت اطلاع رسانی دارد . مثل اينترنت . چرا اينکار انحرافی را ما پيش می گيريم ؟ بدانيد ، اگر غير از اين بود اينهمه محيط های گپ با اسامی منحرف رشد نمی کردند...

اگر از من بپرسيد ، من تا ته ماجرا را می خوانم . می دانم چه خبر است ...

اعتکاف ،‌فرصت خوبی برای اين است که عادات سخيف را بدور ريزيم و مهبط را به فراموشی بسپاريم و به مطار برويم . که ، مرغ ملکوتيم و از عالم خاک نيستيم که در لابلای کليد های صفحه کليد بيمار و مجنون سايبر شويم .


 
ديانتهای اينترنتی ما!
ساعت ۱٠:٢۸ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱٢ شهریور ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

دين اينترنتی چيست ؟

مطلب زيبايی از برادران نوری در وبلاگ مرتضی و ما درج شده است که دارای اهميت زيادی است. بزرگواران ! اين ها حرفهای همه است ! بايد که رعايت کنيم ! خداييش روز قيامت چه می خواهيم بگوييم؟ می خواهيم بگوييم در اينترنت خدا حاکم نيست ؟ يا اينکه پيغمبر اينترنت و آنترنت و چرترنت کس ديگری بودو احکامش را پسنيديم و به او ايمان آورديم ؟ می خواهيم بگوييم بی.بی.سی پيغمبر است يا سی.ان.ان يا ياهو يا گوگل ؟

آخرین منتشر کننده این مطلب قبل از این صفحه

نامه سرگشاده به همه وبلاگ‌نويسان ديندار

 

 

 ...روي سخن من با وبلاگ نويسان مذهبي است، آنها كه دين ندارند يا ادعاي دينداري ندارند حكمشان جداست، خوب سخن را از اينجا آغاز مي‌كنم:

يادش بخير زماني بود كه نوجوانان ما براي پا گذاشتن به عرصه جبهه و جنگ در شناسنامه‌هاي خود دست مي‌بردند تا سنشان را بيشتر نشان دهند، زماني بود كه تنها دغدغه جوانان ما اين بود كه مبادا جنگ تمام شود و آنها شهيد نشوند، زماني بود كه محاسن داشتن و ساده پوشيدن و ساده زيستن ارزش بود، زماني بود كه از خود گذشتن و براي ديگران مايه گذاشتن باعث آرامش انسان بود، زماني بود كه با نامحرمان انس گرفتن و گپ زدن باعث خجالت و سرافكندگي بود، زماني بود كه ديانت و تقوا و شب زنده‌داري و امثال آن سخت طرفدار داشت، زماني بود كه...

اما با گذشت كمتر از دو دهه اكنون زماني است كه نوجوانان ما در شناسنامه خود دست مي برند تا خود را از اقليتهاي مذهبي نشان دهند، الآن زماني است كه بزرگترين دغدغه جوانان ما اين است كه هنگام چت با نامحرم ديسكانكت شوند، اكنون زماني است كه محاسن داشتن و همشكل پيامبر و مولا بودن، ساده پوشيدن و ساده زيستن مايه سرافكندگي شده است، اكنون زماني است كه زرنگي كردن و حق ديگران را خوردن و آنها را بر خاك سياه نشاندن باعث آرامش شده است، اكنون زماني است كه انس با نامحرمان و چت‌هاي شبانه نه تنها باعث سرافكندگي نيست بلكه نشانه رشد و پيشرفت و تمدن است، اكنون زماني است كه با بي‌سوادي تمام فقط چند حرف قشنگ عليه دين زدن باعث شهرت و مايه افتخارات ملي است...

 

واي بحال نسلي كه از آن ارزشها به اين لغرشها رسيده باشد، واي بحال جماعتي كه همشكل شدن با كفار را نشانه شخصيت بداند، واي بحال نسلي كه به اسم خدا و مذهب و امام حسين و امام زمان با نامحرمان به گفتگو بنشيند و دانسته و ندانسته نفس شيطاني خود را ارضاء كند، واي بحال جماعتي كه به اسم قلم علَم شيطان را استوار كرده و به اسم دانش، سازش با نفس اماره را رواج ميدهند، واي بحال كسي كه به اسم جبهه و جنگ و شهداء بساط انس و ارتباط با نامحرم راه انداخته است...

 


بارها گفته‌ام باز هم ميگويم: اين ارتباط آزاد پسران و دختران مذهبي به اسم مذهب بدعتي سخت بد عاقبت است، و اللـه من و تو مسؤوليم، و اللـه ما مقصريم، خيلي از دوستان كه مرا رها كرده‌اند و رفته‌اند گله‌اي هم نيست اما شما كه دور و برت شلوغ است، شما كه پرطرفدار و پرخواننده هستي اگر سكوت كني مقصري، اگر باز هم به تعارف و مسامحه بگذراني بايد جواب امام زمانت را بدهي، تا كجا و تا به كي بايد توجيح كرد؟! مگر ما مسلمان نيستيم؟! كجاي دين ما با اين ارتباطات سازگار است؟! كدام مرجع تقليدي اين چت‌هاي غيرشرعي را اجازه داده است؟!


 

اين آشناي غريب حاضر است با هر كسي كه ميخواهد در اين مورد به بحث بنشيند، هر كه فكر ميكند من اشتباه ميكنم بسم اللـه...

آخر برادر من به چه مجوزي نسبت به يك نامحرم اين‌طور خطاب ميكني و پيام ميگذاري؟! آخر خواهر من به نظر كدام مرجعي اينطور به نامحرم راه ميدهي و مرتبط ميشوي؟! چشممان را باز كنيم، آخر واقعيت را كه نميشود انكار كرد، فقط خدا مي‌داند اين رابطه‌ها چه صدماتي به نسل ما زده، حجب و حياء از ميان رفته، كانون بسياري از خانواده‌ها از هم پاشيده، لذت عبادت و شوق بندگي از ما رخت بربسته، عزيز من چرا براي نمازت اينطور وقت نمي‌گذاري؟! چرا هفته به هفته مي‌آيد و مي‌رود لاي قرآن را هم باز نمي‌كني؟! چرا نماز صبحت پشت سر هم قضاء مي‌شود؟! تا خرخره در لجنزار اينترنت غرق شده‌ايم و باز توجيه ميكنيم.

 

منكر بعضي فوائد اينترنت نيستم اما آخر انصاف دهيد سودش بيشتر است يا ضررش؟! آنقدر ضررش زياد است كه سود جزئي آن به حساب نمي آيد، مثل اينكه ما از حمله آمريكا به عراق تعريف و تمجيد كنيم براي اينكه در كنار اين تهاجم به داد چند نفري هم رسيده‌اند!!!

بهم دروغ نگوئيم، صادق باشيم، كداميك از ما در اين معركه پر ضرر متضرر نشده‌ايم؟! كداميك از ما به بيراهه نرفته‌ايم؟! كداميك از ما چشم خود را آلوده نكرده‌ايم؟!

 

 

 

آقا جان چت و گفتگوي دو نامحرم اشكال دارد، دين ما اين طور ميگويد، مراجع ما اين طور ميگويند، آخر ما حرف چه كسي را قبول داريم؟! كدام عقلي امضاء ميكند كه به صرف نشناختن و نديدن ارتباط حلال است؟!زياد مي‌گويند كه اين ارتباطات بدون در نظر گرفتن جنسيت است، اين ادعائي است بدون دليل و تخيلي است بدون واقعيت، اگر اينطور است كه مي‌گويند پس بقول اين دوست عزيز اينهمه اصرار و توجيه براي چيست؟! اگر جنسيت مطرح نيست خوب اين همه درد دل و گپ‌هاي آن‌چناني را با يكي مثل خود انجام دهند، تنها كسي مي‌تواند جنسيت را ملاحظه نكند كه يا از نفس گذشته باشد يا دل و جانش در جذبه عشق حضرت حق مجذوب باشد، ما كداميك از اينها هستيم؟!

 

آن عهد ازلی از که نشد فراموش ای یارخلاصه كلام اينكه: يا مرد باشيم و حداقل به اسم خدا و دين و امام حسين و امام زمان گناه نكنيم، يا مردتر از مرد باشيم و اشتباه خود را قبول كنيم و با تمام قوا در صدد جبران برآييم، و اللـه اگر چنين نكنيم مديون امام حسين هستيم، و اللـه اگر توجيه كنيم منفور امام زمان هستيم...

هر كس اين مطالب را ميخواند اگر قبول ندارد دليل بياورد و اگر قبول دارد انتشار دهد.

 

و ما توفيقي إلّا باللـه، علي اللـه توكّلت و إليه اُنيب... 

 فردا كه پيشگاه حقيقت شود پديد

شرمنده رهروي كه عمل بر مجاز كرد...


 
بيائيد به آمريکا حق بدهيم-۳
ساعت ٩:٢٥ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٥ شهریور ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

بيائيد به آمريکا بازهم حق بدهيم .

اين بار در چه موردی و چرا ؟

اين بار باز هم در مورد قتل ، آدم کشی و دروغ گويی . اما حادثه رخ داده و دليل ؟

می بينيد در نجف چه می کند ؟ می بينيد گلوله تانکهايش به کجا می خورد ؟ سردر خود حرم علوی را هم زد . مگر روی سر در هم کسی مخفی شده ؟ از چه می ترسند ؟ می گويم .

رضازاده را که ديديد . خبرگزاری فرانسه او را ورزشکاری ناميد که دارای اعتقادات عميقا مذهبی است. ديديد که واقعا وزنه ها را راحت بلند می کند. اگر نيت کند ، و توکل ، وزن و مقدار سنگينی مهم نيست. از ۱۲۰ کيلو بگير تا ۱۵۰ کيلو و ۱۶۰ کيلو ، هی بلند می کند و بعد هم اگر ولش کنی می خواهد تا صبح زير وزنه بماند و يا فاطمه زهرا بگويد و تشويق حضار را پاسخ بدهد !

راستی اگر روباه دم نداشت چه می کرد ؟ آيت الله سيستانی - حفظه الله - راه از عراق می برند بيرون کجا ؟ انگليس ! برای چه ؟ برای درمان ! مگر همين ها نبودند تا بحال ۲ بار بجانش سوء قصد کرده اند ؟ مگر همين ها نبودند که سيد بزرگوار آيت الله حکيم -ره- را کشتند ؟ ماجرا روشن است.

نبايد رهبری دينی در صحنه باشد. ولو به هر بهانه ای. يادتان است ؟ ۱۵ خرداد سالروز چه چيزی است ؟ تبعيد امام از ايران . مگر کارتر برای امام پيام نفرستاد که برای رفتن به تهران عجله نداشته باشد؟

ماجرای عراق کار آمريکا را حقيقتا سخت کرد. آمريکا می خواست با حضور مستقيم در صحنه و با يک ارزيابی بچه گانه قبل از اينکه حکومت صدام و ساير وابسته های سرسپرده ، فروپاشی کنند ، مثل يک استخوان بند ماهر ، خودش استخوان ترک خورده را بشکند و دوباره جوش دهد. اما... امان از حافظه کوچک غربی ها ...

چند مشکل برای آمريکا همان اول پيش آمد :

اول اينکه بايد با توپ و تانک وارد منطقه می شد . اما نياز به بهانه ای جدی بود .

خب چه بهانه ای وجود داشت ؟ آهان ! سلاح اتمی ! اما اگر صدام سلاح اتمی دارد ، کسی غير از غرب که به او نداده ؟! اين مشکل اول . حالا ، اصلا بيا و صدام فرشته بوده و حالا ديو شده ، مگر شما از سال ۹۱ تا حالا در عراق مستقر نبوديد ؟ پس کو ؟ کجاست ؟ مگر خودتان همه اش را منهدم نکرديد ؟ اين مشکل دوم .

دوم اينکه ، خب اين ملت چه چيزی را آزادی می داند ؟ عزاداری برای امام حسين (عليه السلام ) مولفه اصلی آزادی است که عراقيها می شناسند . والا مشروب و رقص و آواز زمان صدام هم بود - بقول طرف ،‌ خوبش هم بود ! - خب. حالا اينها راه خواهند افتاد و خواهند گفت : لا آمريکا لا صدام نعم نعم للاسلام . ! حالا چه کنيم ؟ اين مشکل سوم .

سوم اينکه آخه عزيز من کی تا بحال با تفنگ دموکرات شده که در عراق اين دومين بارش باشد ؟ گفتيد محو صدام. گفتيد عراق را فتح می کنيم و کرده ايم . اگر عراق را فتح کرده ايد ، چرا هنوز درگيريد . اگر فتح نکرده ايد ، پس اين استقرار دولت ديگر چه صيغه ای است !مشکل بعدی هم شد بی آبروشدن ليبرال دموکراسی در جهان !

من فکر می کنم آمريکا يک کمی زود خوشحال شد ! چون زود شروع کرد به طرح نقشه راه و اصلاحاتچی بازی برای ساير ممالک فخيمه العربيه ! ابتدا آدم جاپايش را محکم می کند بعد حرکت بعدی ! . چه کسی اين را نمی داند جز آمريکا ؟ نمی دانم.

شما ايرانيها نمی دانم چرا حق را به آمريکا نمی دهيد !


 
بيائيد به آمريکا حق بدهيم - ۲
ساعت ۱٢:٤٦ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٥ شهریور ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

شايد مدتی سعی کنم اين حقوقی از آمريکا را که به گردن ما است و بايد به او در آن زمينه ها حق (رجوع کنيد به پاراگراف اول حقوق آمريکای ۱ ! )بدهيم بر شمرم !

بازهم بيائيم و به آمريکا حق بدهيم . می گوئيد چرا ؟

۱۹۷۶ بدترين اتفاق برای آمريکا در دويست و خورده ای سالش است. در اين سال برای منافع آمريکا بحرانی جدی بوجود آمد. شايد آمريکايی ها فکر نمی کردند که اين بحران تا چه حد ريشه ای ، عميق و نهايی و تعيين کننده خواهد بود. همچنين ، آنها فکر نمی کردند که اين انقلاب تا اين زمان دوام داشته باشد. ايران عمر ربع قرن خود را سپری کرده و وارد ربع قرن دوم عمر خود شده است. همچنين ، آنها فکر نمی کردند ابزارهای متعراف برخورد و مهار ، نتوانند با اين موجود خاص ، يعنی انقلاب اسلامی تعامل کنترلی داشته باشند .

نگاهی با هم به وضعيت استراتژيک آمريکا در خاورميانه قبل از ۱۹۷۶ ( ۱۳۵۷) بياندازيم :

سياست خارجی آمريکا در منطقه خاورميانه بر دو پايه استوار بود. يکی عربستان و دومی ايران . اما اين دو ژايه منافع آمريکا را با دو ابزار مختلف تامين می کردند :

ايران : نفت و نفوذ و قدرت نظامی ايران و ژاندارمری منطقه ای و ژئوپلتيک ايران برای آمريکا

عربستان : نفت و نفوذ و قدرت سياسی عربستان در کشورهای عربی منطقه که عمده کشورهای منطقه را تشکيل می دهند . ضمن اينکه عربستان قبل از انقلاب اسلامی رهبر جهان اسلام نيز بنظر می رسيد.

همانطور که می دانيم ، با انقلاب ۱۳۵۷ ، نيمی از نفوذ و تاثير استراتژيک آمريکا در منطقه به ناگهان از بين رفت.

اما اين تمام ماجرا نيست، ايران در سال ۵۷ با تمام پتانسيل های خود ، تبديل به دشمن درجه يکم منافع وسياستهای استکبارانه آمريکا در منطقه شد ! ايران همان کشوری است که به اشاره آمريکا به جنگ جنبش مردمی ظفار رفت و پادشاه وابسته بحرين را نجات داد . ايران همان کشوری است که به اشاره آمريکا در ماجرای اختلافات مرزی ايران و عراق ، به نمايندگی از بلوک غرب ، نماينده بلوک شرق در خاورميانه يعنی عراق را درجای خود سرکوب کرد و پرچم ملی عراق را از کاخ رياست جمهوری عراق پايين آورد.

خود ، اين پتانسيل ها ، وقتی با معنويت ترکيب شود - و پتانسيل های بلقوه يعنی پتانسيل های مادی و معنوی داخلی را هم فراموش نکنيم - چه خواهد شد اگر بر مسيری بر خلاف مسير قبلی به حرکت در آيد؟

می دانيد ، بنظر من ، اگر ايران دست از آرمان مرکزی خود يعنی استکبار ستيزی در سراسر عالم و محو انواع مختلف استثمار دست برمی داشت و اقدام به صدور انقلاب ايدئولوژيک خود نمی کرد، شايد درکوتاه مدت آمريکا با او مشکلی نداشت. اما مسلما اگر اين اتفاق می افتاد ، ديگر ايران ايران خطرناکی نبود . با اين ايران می شود معامله کرد و آرام آرام دوباره بازگشت. اما مسلما اين ايران ، وجود خارجی ندارد.

شما چه فکر می کنيد ؟ آيا آمريکا حق ندارد عصبانی باشد ؟ آيا آمريکا نبايد نقشه بکشد ؟ نبايد تحرک داشته باشد ؟ نبايد آدم کشی کند ؟

من به آمريکا حق می دهم .

 


 
يا ابالفضل (عليک السلام) دردم دوا کن
ساعت ۱٢:۳٠ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٥ شهریور ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

يا ابالفضل دردم دوا کن.

یل ام البنین ابالفضل

مهمترين مسائل عمرم را به نظرتو به لطف امام هشتم حل کرده ام و هميشه منتظر شفاعت شما هستم برايم در درگاه الهی .

اين حسين آقای رضا زاده را می بينم و اشک می ريزم .

قوی ترین مرد جهان به مدد اهلبیت ، حسین رضازاده

فهميدم که می خواهی او رکورد بزند.

خانواده آرزو می کردند که رقبای حسين زمين بخورند اما من گفتم که ابالفضل علمدار می خواهد تا مريدش بالا برود . هرچه رقبای حسين آقا قويتر باشند رد نفس ابالفضل مشهود تر است.

آقاجان . من را به خودت وصل کن. مرا با خودت همراه کن. من را با خودت ببر. حاجتهايم را روا کن و مرا به خودت برسان .

به خانواده گفتم حضرت آقا ابالفضل خودش رزمنده است و هر ورزشکاری از او مدد بگيرد او  را در درگاه خداوند مدد می دهد. يک لحظه ديدم تيرانداز ما، شمشير باز ما ، دونده ما ، دوچرخه سوار ما ، شناگر ما، اسب سوار ما ، وزنه بردار و کشتی گير ما و همه و همه ، اگر با ابالفضل اين شيربچه اميرالمومنين علی عليه السلام امام اول ما و اول مظلوم و وصی الرسول (صلی الله عليه و آله و سلم) خود را متصل کنند ، همه و همه مثل حاج حسين آقای رضازاده بالا می آيند .

الهم صل علی فاطمه و ابيها و بعلها و بنيها والسرالمستودع فيها بعدد ما احاط به علمک .

خلاصه : حاج حسين رضازاده هم مدال را برد و هم رکورد المپيک را شکست . رکوردی که خود تاسيس کرده بود. او با نفر بعد خود ۱۷ کيلو اختلاف رکورد دارد و اختلاف وزنه . يا علی مدد.

 


 
بيائيد به آمريکا حق بدهيم! -۱
ساعت ٩:٥٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٤ شهریور ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

بيائيم به آمريکا حق بدهيم که برخورد امنيتی کند !

عنوان عجيبی است ؟ حالا با هم جلو می رويم ببينيم چه چيزی عجيب تر است. اينکه ما واقعيت ها را به جای حقيقت بنشانيم و به آنها جنبه حقانی بدهيم اما حتی حقايق را چون بعضا جنبه واقعی پيدا نکرده اند واقعی ندانيم ...

با بررسی ساخت قدرت در جهان يک راز آشکار است : هر سيستم حکمتی دارای محوری مرکزی است که ستون فقرات آن سيتم بوده و بقولی شالوده و ساقه آن محسوب می شود. هيچ کشوری از اين موضوع مستثناء نيست.

شوروی سابق يا همان ايالات متحده سوسياليستی شوروی :سی.سی.سی.پی : هم شامل همين موضوع است. آمريکا نيز همينطور . همه همينطور . ايران هم همينطور.

محور مرکزی در شوروی سابق، حزب مرکزی شوروی بود . وقتی اين شالوده مرکزی با فشار تبليغات روانی و اجتماعی آمريکا تضعيف شد و سياست ليبراليستی در اين کشور جذابيت پيدا کرد ُ انقلاب ۷۵ ساله کمونيستی شوروی که ۶ ميليون کشته از آنها گرفته بود بدون شليک يک گلوله و ريخته شدن کمترين خونی از بينی هرکس ُ فروپاشی کرد و جالب است بدانيد که اين راديو فردا که از چکسلواکی برنامه پخش می کند در اين فروپاشی کم تاثير نداشت.

حالا ُ بيائيم و ببينيم که چرا بايد به آمريکا حق داد ؟ چرا بايد به آمريکا حق داد که برخورد امنيتی کند ؟

ببينيد : در ساخت قدرت در حکومت آمريکا نقش اقتصاد غيرقابل انکار است. مولفه اصلی ساخت قدرت ودوام قدرت در آمريکا  اقتـصاد است . هر حرکت سياسی ُ اقتصادی ،  اجتماعی ، فرهنگی ، سياسی و ... که دولت آمريکا در حوزه داخل يا خارج خود مرتکب می شود دارای حکمتی - يا بقول دوستان پشت پرده ای - اقتـصادی است.

تيم حکومتگران در آمريکا نيز تيمی عميقا اقتصادی است. با اين حساب ، می توان اين نتيجه منطقی را داشت که مبارزه اصلی با آمريکا از طريق اقتصادی ممکن است. يعنی اگر کسی بتواند چرخهای اصلی اقتصادی آمريکا را به چلش بکشد، می تواند بسمت فروپاشی آمريکا حرکت کند.

حالا يک سئوال :

اگر کسی در آمريکا ، با درک اين موضوع ، سعی در اخلال در سيستم اقتصادی آمريکا با ابزارهای کاملا اقتصادی - کاملا در شکل ابزار ، غير سياسی و غير امنيتی - عمل کند و بسمت از پا در آوردن يکی از مولفه های اقتصادی آن کند - مثل ربا و روش مبارزه هم ، مثلا قرض الحسنه ! - آيا دولت آمريکا حق ندارد با او برخوردی امنيتی کند ؟

مسلما آمريکا با کار اقتصادی در چهارچوب منافع ملی خودش مخالفتی ندارد . او خيلی هم خوشحال می شود که من و توی بی حال ، سرمايه های ملی مان را به پول ملی اش بشماريم و به صندوقهايش واريز کنيم . اما اگر همين پولها برايش تبديل به يک بمب ساعتی قويتر از بمب نوترونی شود ، مطمئن باش نه تنها پولهايت را به دريا می ريزد بلکه تو راهم به همانجا پرت می کند ! . تو هم که با کمک ابزار اقتصاد و با درک نقش اصلی اقتصاد در سيستم آمريکا - که اصالتا آمريکا بر پايه دلائل اقتصادی بنيان نهاده شده - به جنگ آمريکا بروی ، اين ادعا را نخواهی داشت که : آهای ، اين آمريکا اصلا از بيخ با اقتصاد مخالف است ! او می خواهد سرمايه ها را فراری دهد ! او با نخبگان اقتصادی عناد دارد و ... ! تو هم می دانی که مشقول عملی امنيتی بوده ای ولو با شکل اقتصادی صرف !

من که حق می دهم !

حالا چه شد که بفکر رساندن حق به حقدار و مستحق افتادم ؟

با زدن اين دو مثال ، خواستيم به اين بررسی پاسخی درست بدهيم که فروپاشی يک سيستم الزاما بشکل کودتای نظامی صورت نمی گيرد . لازم نيست تا حتما کاخ رياست جمهوری آمريکا بمباران شود تا اين کشور به زانو درآيد. دشمن آمريکا نبايد برجهای دوقلو را تخريب کند بلکه بايد برود و در آنها خانه کند. اين فقط خود آمريکا است که برج ظاهری را خراب می کند تا برج باطنی را محکمتر کند !


 
 
 
تبلیغ ویـژه