الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

دست و پا زدن شگفت !
ساعت ٤:٥٢ ‎ب.ظ روز شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله. فقط با اجازه آقا محمد مسيح يک پاراگراف :

چه دست و پايی دارند عليه دکتر لاريجانی و دکتر احمدی نژاد می زنند . جالب است حرف هم ندارند بزنند ! . توهين می کنند و مسخره بازی درآورده اند. بنده های مفلوک خدا . هرکس يکی از اين دو نفر را انتخاب کند با اين مسخره بازيها بر نمی گردد. مگر اينکه با اين جو روانی ، از آرای معين مواظبت کنيد ! چون اصولا دوم خرداديها از بيخ آدمهای جوگيری بوده اند و هستند و خواهند بود الی الابد ! رای دادن به معين ، خاتمی اول و خاتمی دوم و مجلس ششم و شورای شهر اول ، همه بر اساس جو بود و هست و خواهد بود. حالا هی فحش اخلاقی و غير اخلاقی به احمدی نژاد و لاريجانی بدهيد. برويد لااقل چهارتا وبلاگ مصنوعی پلاستيکی درست کنيد توی آنها مثلا حزب اللهی ها به معين و کروبی و رفقايتان فحش بدهند مثل اين وبلاگ سردار علی. ما که کارمان بحث است وهمين . آنهايی که به اين صفحه می آيند و فحش می دهند انگار چند تذکر اساسی کنار صفحه من را نخوانده اند و نمی دانند تخصص من ، راه رفتن روی اعصاب کامنت نويسهای مستهجن نويس و فحاش است. انهايی که حتی به هاشمی هم فحش بدهند ، حتی به منتظری فحش بدهند حتی به کروبی فحش بدهند حتی به معين فحش بدهند از ما نيسند. از خودتانند. برای مظلوم نمايی اين کارها را می کنيد . ظرف يه سوت سيم ثانيه ، کامنتتان هوا می شود. ما جگر مرد توی سينه مان کار گذاشته اند از روز ازل. نه کامنت ها را می بنديم و نه در می رويم . شما ها برويد سوراخ موش بخريد که از ترس کامنت نويسهای عمدتا مودب بسيجی و حزب اللهی و مباحث مغزدار و فکری آنها مجبور به بپا کردن نظارت استصوابی در کامنت هايتان و نظارت قبل از انتشار بر آنها و ... هستيد اما به شورای نگهبان بخاطر نظارت استصوابی فحش می دهيد ! گيج تر از شماها در عمرم نديده ام . از يک طرف معين دارد در به در به شورای نگهبان التماس می کند جان هرکه دوست داری من را رد کن مگر نمی بينی نامه امام را زير سئوال بردم ؟ مگر نمی بينی در مورد انرژی اتمی دارم حرف انگليس و آمريکا و فرانسه و آلمان و اسرائيل را می زنم ؟ مگر نمی بينی هرچه خلاف است رو کرده ام ؟ د يالا منتظر چی هستی ؟ جون من تا انتخابات شروع نشده حيثيت من بر باد برود آبروی من را بخر و مرا رد صلاحيت کن. از يک طرف رفقايش می گويند اگر معين را رد صلاحيت کنند در انتخابات شرکت نمی کنيم . چيه ؟ می ترسيد دروغ های کثيف و نجس هشتساله هوا شود ؟ می ترسيد روسياهی به ذغال بماند ؟ از خدا می خواهم شورای نگهبان با کمال قدرت يک اطلاعيه بزند موارد تخلف آقای ايکس‌تان را بنويسد اما جلوی ورود او را نگيرد ببينيم چه می شود. اين را داشته باشيد تا بعد از انتخابات ریختتان را ببينيم . حالاهی الکی بياييد به اين طرفی ها يا آن طرفی ها در وبلاگ من فحش بدهيد. تنتان دعوا می خواهد !


 
درخواست يک پسر گل
ساعت ۱٠:٤٤ ‎ق.ظ روز شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

يک پسر گل که اول اسمش محمد مسيح مهدوی است بخاطر پروژه پايان ترم درس آمار بايد يک نظرسنجی در مورد انتخابات راه بياندازد. من که هرکاری کردم تا کد نظرسنجی اش صاف و بی دردسر در وبلاگم بنشيند همچين راه نداد. آنهم با اينترنتهای سيم ثانيه دی سی تهران ! پس لينک مستقيم می دهم خوب است در نظرسنجی اش شرکت کنيد. البته من به نتايج هيچ نظرسنجی ای به اين راحتی ها دلم را خوش نميکنم . اما خوب هم فال است وهم تماشا.

کد نظرسنجی آقا محمد مسيح :

<!-- Begin Sparklit HTML Code -->
<FORM NAME=Choices910562 ACTION="
http://vote.sparklit.com/poll.spark?pollID=910562" METHOD="POST" style="margin: 0px">
<INPUT TYPE=hidden NAME=ID VALUE="910562">
<table ID="DisplayVote910562" width=123 cellPadding=3 cellSpacing=2 bgColor="#003366">
<tr><td><b><font size="-1" color="#FFFFFF" style="font-family: ARIAL,HELVETICA; font-weight: bold">انتخابات ریاست جمهوری</font></b></td></tr>
<tr><td bgcolor="#EEEEEE"><font size="-1" color="#000000" style="font-family: ARIAL,HELVETICA">
<p align="center">در انتخابات آتی به چه کسی رای میدهید ؟<br>
</p>
<table border=0 width="100%">
<tr><td width=20 valign=top><input name="ballot" type="radio" value="0"></td><td><font size="-1" color="#000000" style="font-family: ARIAL,HELVETICA">هاشمی</font></td></tr> <tr><td width=20 valign=top><input name="ballot" type="radio" value="1"></td><td><font size="-1" color="#000000" style="font-family: ARIAL,HELVETICA">لاریجانی</font></td></tr> <tr><td width=20 valign=top><input name="ballot" type="radio" value="2"></td><td><font size="-1" color="#000000" style="font-family: ARIAL,HELVETICA">معین</font></td></tr> <tr><td width=20 valign=top><input name="ballot" type="radio" value="3"></td><td><font size="-1" color="#000000" style="font-family: ARIAL,HELVETICA">احمدی نژاد</font></td></tr> <tr><td width=20 valign=top><input name="ballot" type="radio" value="4"></td><td><font size="-1" color="#000000" style="font-family: ARIAL,HELVETICA">قالیباف</font></td></tr> <tr><td width=20 valign=top><input name="ballot" type="radio" value="5"></td><td><font size="-1" color="#000000" style="font-family: ARIAL,HELVETICA">کروبی</font></td></tr> <tr><td width=20 valign=top><input name="ballot" type="radio" value="6"></td><td><font size="-1" color="#000000" style="font-family: ARIAL,HELVETICA">مهرعلیزاده</font></td></tr> <tr><td width=20 valign=top><input name="ballot" type="radio" value="7"></td><td><font size="-1" color="#000000" style="font-family: ARIAL,HELVETICA">رضایی</font></td></tr> <tr><td width=20 valign=top><input name="ballot" type="radio" value="8"></td><td><font size="-1" color="#000000" style="font-family: ARIAL,HELVETICA">رای سفید</font></td></tr> <tr><td width=20 valign=top><input name="ballot" type="radio" value="9"></td><td><font size="-1" color="#000000" style="font-family: ARIAL,HELVETICA">رای نمی دهم</font></td></tr>
</table></font>
<div align="center"><small>
<a style="font-family: ARIAL,HELVETICA; color: #000000; text-decoration: underline" href="
http://vote.sparklit.com/poll.spark/910562">
نتایج</a>
</small></div>
</td></tr><tr><td>
<div align="center">
<INPUT TYPE="submit" STYLE="background-color: #003366 ; border: 1px solid #EEEEEE; color: #EEEEEE; font-family: ARIAL,HELVETICA; font-weight: bold; cursor: hand" VALUE="انتخاب" NAME="submit"></div></td></tr>
</table>
</form>

<!-- End Sparklit HTML Code -->

اين هم صفحه خودش که اگر توانستيد در صفحه خودش نظر بدهيد خوب اين هم خوب است. ولی ايشان خيلی علاقه دارند اگر بتوانيد خود نظرسنجی را در صفحه تان بگذاريد که بقول آقای شيوا اگر همکاريتان باهاش خوب باشد يادش نخواهد رفت.

خدايی نزديک بود کتکه را از محمد مسيح بخورم ها ! يادم رفته بود اين را بنويسم !

راستی هودرخان !

محمد اقا واست هم ژيغام داشت گفت بهش بگو بجای اينکه اينقدر کلک سوار کنی و دعوا راه بياندازی ، بيا نظرسنجی منو بذار لااقل يک کار خداپسندانه برای نمره پايان ترم يک پسر درسخون کرده باشی !

محمد پيغامتو رسوندم

آخيشششششششش!


 
چرا به اين شکل ؟
ساعت ۱٠:٥٤ ‎ب.ظ روز جمعه ۳٠ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

فاز اول :

بچه ها به اين متنی که بعنوان کامنت در يک وبلاگ خاص درج شده بود توجه کنيد :

دوستان عزيز فكر مي كنم اين عزير كه خرج هنگفتي براي تبليغات وبلاگش گذاشته و حتي از طريق موتور جستجوي گوگل كه براي نشان دادن تبليغات از كاربران پول الكترونيكي از طريق كارت اعتباري دريافت مي كنه آگهي داده كه اين خودش مستلزم روزانه حداقل 10000 دلار هزينه ! براي تبليغ دهنده است كه فكر نمي كنم از جيبه خودش ! داده باشه و اين هزينه ها از طرف مافيايي ! داده مي شوند كه كلا در تلاشند كه از توصعه مملكت جلوگيري كنند تا خودشون از طريق انحصار و واردات بتونن به سود سرشاري دست پيدا كنن و در ضمن به افزايش تورم كمك بسياري مي كنن من يه نظر دهنده آزادم ولي اگر كسي واقعا نيتش خير براي كشورش باشه سعي مي كنه به معرفي بهترين ها بپردازه تا شايد از اين طريق بتونه كمكي در برنده شدن اون افراد كرده باشه. من نمي دونم شما كي هستيد و بابت اين كار چند ميليون دلار پول گرفتي ولي اينو مي دونم هر كس كه هستي برات پيشرفت كشور مهم نيست بلكه اين فقط پوله كه برات مهمه حتي شايد به خاطر پول دست به جنايت هم زده باشي اينو خدا مي دونه.

در ضمن با تشكر از همه ي اونهايي كه به پيشرفت كشور اهميت مي دن و دوست داردن كه عدالات اجتماعي در جامعه بر قرار بشه اعلام مي كنم كه من طرفدار هيچ جناح و كسي نبودم و نخواهم بود وتنها طرفدار توسعه و عدالت هستم وسلام .

به ادبيات آن کامنت گذار دقت کرديد ؟
 اين کامنت ، در وبلاگ هاشمی جمهور گذاشته شده بود.

جالب است که کسی در حمايت از هاشمی ، ادعا داشته باشد نه تنها اطرافيون او محافل مافیـايی را اداره نمی کنند ، بلکه آنها ، خود قربانی محافـل مافیـايی هستند ! و نه تنها هاشمی و خانواده و اطرافيانش را از انحصار در واردات ، صادرات و رانتخواری مبرا بداند بلکه مخالفان هاشمی را را رانتخوار،  و بدنبال انحصار در واردات ! و خانواده ، اطرافيان وتيم اقتصادی آقای هاشمی را نه تنها از افزايش چند درصدی تورم در دو دورلت کارگزاران مبراء بداند !! بلکه مخالفان هاشمی را بدنبال افزايش تورم ! مگر تورم برای کسی، نفع هم دارد ؟ مگر اطرافيان هاشمی و کارگزاران می توانستند يا می خواستند بدنبال افزايش تورم باشند که مخالفانش ؟ تورم و افزايش آن ، نتيجه مستقيم سیاستهای غلط و نمره صفر در کارنامه اقتصادی و اجتماعی و خصوصا عدالت اجتماعی است، مانند چرک زرد رنگ و تب داغ برای بدن است. چه کسی می تواند بدنبال تورم باشد ؟!

چرا می گويم اين کامنت گذار مبلغ هاشمی است ؟

۱- نسبت دادن اتهام مخالفت با توسعه کشور ، به مخالفان هاشمی رفسنجانی

۲- نسبت دادن اتهام مخالفت با عدالت اجتماعی ،‌ به مخالفان هاشمی رفسنجانی

۳- نسبت دادن تمام شکايات مردم از کارگزاران ، اطرافيان هاشمی و خانواده اش ، به مخالفان او! 
 از جمله : 

-  رانتخوارای و ايجاد انحصارات و بهره برداری از آنها در واردات و صادرات ،

- راه اندازی شبکه های سياسی و اقتصادی مافـيايی ،

صرف هزينه های بسيار بزرگ برای انجام تبليغات بسيار بزرگ ،

جلوگيری از وقوع توسعه همه جانبه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی و رخدا توسعه تک محور شبه صنعتی آنهم به غلط ترين روشهای ممکن با اجرای سياستهای اقتصادی ، فرهنگی و سياسی مد نظر بانک جهانی و استقراض گسترده از منابع ارزی صندوق جهانی پول و در نتيجه ، افزايش چند درصدی تورم در دوران سازندگی و اجرای اهداف تاکتيکی غرب در ايران مثلا در حوزه روابط اجتماعی و زنان و مطبوعات وفرهنگ اجتماعی و روابط بين المللی و ...

گرفتن پولهای ميليون دلاری برای تخريب وحذف مخالفان به روشهای مختلف ،

احتمال دست زدن به جنايت ، فقط بخاطر پول ، و ...

۴- شايد بد نباسد چند تا از اتهاماتی که اين بنده خدا يادش رفت به مخالفان هاشمی نسبت بدهد و کارگزاران را از آن ها تبريه ، ما خودمان نسبت بدهيم ! از جمله :

۱- اجرای سياستهايی برای هرچه گرانتر کردن زندگی در پايتخت ، با توجيه جلوگيری از افزايش جمعيت مهاجر در تهران ! و در حقيقت ، تغيير سطح زندگی تهران بشکل يک شهر مرفه نشين و حذف طبقات بومی متوسط و پايين در اين شهر

۲- راه اندازی بحثی بنام فروش تراکم در کشور و وابسته کردن ذاتی اقتصاد شهر تهران به آن ،

۳- بالا بردن هزينه خريد و ساخت مسکن در کشور و خصوصا تهران بشکلی که امکان آن از خانواده های متوسط نيز گرفته شد چه رسد به زوجهای جوان ! ،

۴- ترويج فرهنگ ليبراليزم اخلاقی و اجتماعی بر اثر ترويج سياستهای ليبرالی فرهنگی و سياسی برای اجرای فاکتورها و آيتمهای مد نظر بانک جهانی و تامين نظر آن بانک برای گرفتن وامهای بزرگ مليارد دلاری ،

۵- تغيير فرهنگ عموم مردم پايتخت و به تبع آن سراسر کشور با وضعيت حاکم بر دستگاههای رسمی فرهنگی کشور مانند وزارت ارشاد ، بسمت فرهنگ و ذائقه ء مصرفی ، رفاه طلب ، و غير اسلامی با اهداف معلوم اقتصادی و سياسی ،

۶- گسترش و تمعيق فاصله طبقاتی و شکاف اقتصادی ميان فقير و غنی ،

۷- ايجاد حاشيه امن حاکميتی پيرامون کارگزاران و نسبت دادن هرنوع انتقاد به سياستهای اقتصادی و فرهنگی دولت هاشمی به تند روی ، مخالفت با انقلاب و ضربه زدن به نظام ،

۸- بچه ها اتهام ديگری اگر يادتان می آيد بياييد به اصولگراهای مخالف هاشمی بزنيم .

حالا کسی نيست به اين بنده خدا بگوييد يا شما نمی دانی ۱۰ هزار دلار چقدر است ، نرخ برابر دلار و ريال را نمی دانی  ، يا نمی دانی ده هزار تا يعنی چند تا يا نمی دانی گوگل يعنی چی و ... ! چون من که خودم را کشتم هيچ تبليغ گوگلی نکردم . تازه من هم احتمالا بايد يک همچين پولی خرج کرده باشم شايد خيلی هم بيشتر. چون هاشمی جمهور را من تو سرچ گوگل اول توی صبحانه می بينم بعد از سه چهار خط توس خط خودش. اما پاسداران هميشه توی گوگل در رديف اول ايستاده ! :))

فاز دوم :

درسی از امير مومنان ياد گرفته ام که مرا کمک می کند تا از ميان مسير پر پيچ و خم فتنه و غوغا راه خود را بيابم .

...در ميان گرد و غبار ناشی از جنگ جمل ، مسلمانی ، شمشير کشيده ، هرزگاهی با شمشير خود ، به يکی از طرفين نبرد يورش می برد. ليک ، از ادامه حمله منصرف شده و بدون آنکه کسی را مجروح کند باز می ايستاد. مجددا مکثی می کرد و به طرف مقابل حمله می برد و تکرار ماجرا.

کسی به سمت او رفت و او را نهيبی زد که هان ! تو را با کدام طرف کار است و با کدام طرف، عناد ؟ به سمتی برو و يورش خود آغاز کن که ما تو را از دشمن بشناسيم يا از دوست.

آن مرد ، لحظه ای سکوت کرده ونا گاه ، گريه ای مردانه را آغاز می کند. مخاطب از او علت گريه را می پرسد . او می گويد :

آخر من با چه کسی همساز شوم و بر که ، يورش برم ؟

مخاطب می پرسد چطور ؟ مگر دو طرف جبهه را نمی شناسی ؟

می گويد : چرا می شناسم و شايد به از تو ! و من دو طرف را اينگونه می شناسم : جمليون، به رهبری عايشه ام المومنين و طلحه ء طلحه الخير و زبير سيف الاسلام در صحنه اند وعلويون،  به رهبری علی وصی الرسول و حسن و حسين ، سيدی شباب اهل الجنه . حيرت من در آن است که دو طرف را در يک جبهه می دانم و نمی توانم که يورش برم .

شايد من و تو ، از پس چهارده قرن پيش و با عبور يکهزار و چهارده سال پيش ، بر اثر فروکش کردن غبار صحنه ، و بر نيام رفتن شمشيرها ، و شهادت شهيدان و کشته شدن ناکثان و مارقان و قاسطان ، لب به تمسخر گشوده ، آرمان آن مرد را به بازی گرفته بر حال او بخنديم ، که ، تو چگونه خورشيد علی را از پس اين غبار نتوانستی ديدن ؟ و تو چگونه ولايت را درنيافتی ؟ اما آنهنگام که به صحنه های فتنه آلود معاصر می نگرم ، زبان از تمسخر و چهره از خنده بر او می شويم و برحال خود نگران ، چرا که نکند از ميان غبار فتنه ء معاصر ، خورشيد ولا مرا رهنمون نباشد و به راهی که عدو می طلبد رهسپار ؟  امروز ، ...

فاز سوم :

حسين درخشان ، بد نبود ، وقتی اين پست را در مورد من می نوشت ، اسم آن را دروغ اول آوریـل می گذاشت ! حسين درخشان کاری کرد ، که مرا در راهم کاملا مطمئن تر از گذشته به جلو هل داد. چيزی نوشت که سند من برای دوستانم در صحت راه است !

برای چه کسی می نویسد ؟ من ؟ همفکران من ، يا آن دوستانی از دوستان من که صزفا با نظر من در مورد شخص هاشمی موافق نيستند ؟ قصد تاثير گذاری بر چه کسی را داشت ؟

فکر می کند مگر چند سالش است ؟ مگر چقدر سياست بلد است ؟ با چند نفر و چه کسانی نشست و برخواست داشته ؟‌چه چيزهايی سرش می شود و ... ؟

فکر نکرده ، به سادگی يک سکولار آمريکايی ، می گويد :

اگر شما هم این جور تئوری‌های توطئه‌ی این تیپی را باور می‌کنید باید توضیح بدهم که من سرم شلوغ است و اگر چیزی راجع به رفسنجانی ننوشته‌ام معنی‌اش این نیست که از او حمایت می‌کنم.

اصلا بگذارید خیلی کوتاه نظرم را بگویم تا بعدتر درباره‌اش توضیح دهم: با بایکوت انتخابات مخالفم. با انتخاب رفسنجانی شدیدا مخالفم. بین نامزدهای ثبت‌نام کرده از معین بخاطر آدم‌ها و فکری که پشتش است و از لاریجانی بخاطر اعتماد خامنه‌ای به او و قدرت مدیریتش، حمایت می‌کنم. (دلیلش بماند برای بعد) احمدی‌نژاد را اصلا آدم حساب نمی‌کنم، و با قالیباف هم مخالفم.

توروخدا ؟!

نه !

جان من ؟!

برو بابا ! بچه گير آورده ای ؟ برو خدا روزيتو جا ديگه حواله کنه ! :))

 

با اين حساب ، کل استدلال متين ، و وزين و صد البته ، دندان شکن ! اوشان در جواب بنده اين است :

۱- استدلالت ، تئوری توطئه است (!!)
۲- من سرم شلوغ است !

:)) !

حالا ، از اين که بگذريم می خواهم بنا بر رسم پـاسدارخانه ، برويم يک ذره بين ورداريم ، با يک پنس استريل ، شکم جملات هودر را بشکافيم ببينيم چه جور سرطانی توش قايم شده و اين سرطان قرار است دقيقا به خورد چه کسانی برود !

اولا : سرطانی که شناسايی خواهد شد ، قرار است ، صرفا ، به خورد جامعه آماری مخاطبان وبلاگ من ، برود .

دوما : بخشی از مخاطبان وبلاگ من ، که به هر شکل ، به موضوع هاشمی حساسيت دارند ۷ مورد هدف هودر هستند.

سوما : برای هر بخش از اين دوستان ، جملات بالا ، اثر خود را خواهد داشت.

- يک دسته از دوستان من ، با نظر من در عدم همراهی با هاشمی موافق نيستند. اينها ، با جملت هودر به اين فکر خواهند کرد که : ببين ! ضد انقلاب هم دارد با هاشمی مخالفت می کند! نظر ابوذر حسابی اشتباه است ! و برای اينکه اين زاويه تشديد شود ، آمده از لاريجانی حمايت کرده ! - دروغ که کنتور نمی اندازد ! ببند ! ببند !

- يک بخش از دوستان من هم که در مورد هاشمی با نظر من موافقند اما شايد موافقتشان شکننده باشد،  مخاطب اين جملاتند . اين جملات می خواهد به همان روش بالا ، روی آن ها تاثير بگذارد .

- يک دسته از دوستان من ، با من روی هاشمی کاملا موافقند ، اما ممکن است در مورد مصداق غير از اوشان ، تفاوت ديدگاهی داشته باشند که با ادعای حمايت از لاريجانی ، اين هم پوشش داده می شود.

- و اما بخش عمده دوستان ، که هم همراهند و هم فستقم کما امرت در جانشان نشسته  وهم مصداقشان هم مثل من دکتر لاريجانی و يا دکتر احمدی نژاد است. اينها هم شايد فقط شايدبپرسند که خب يعنی که چه ؟ .

- و اما بخش اصلی دوستان ، که هم همراهند و هم فستقم کما امرت در جانشان نشسته  وهم مصداقشان هم مثل من دکتر لاريجانی و يا دکتر احمدی نژاد است و هم همه چيز را می دانند و الان مثل من دارند زير زيرکی می خندند ... !

فاز چهارم : ( يک جورايی فاز سه - الف است ! بزرگ بود ، بهش استقلال دادم ! )

و حالا ، اين شما ، واين سوتی های جناب هودر ، که منجر به افشای اولا : دروغ بودن کل انچه در مخالفت با هاشمی و موافقت با لاريجانی نوشته ! دو درو دوو ! شيپور ها به صدا در می آيند تا مرد از نامرد مشخص شود ! :

۱- بین نامزدهای ثبت‌نام کرده از معین بخاطر آدم‌ها و فکری که پشتش است

( ادعای فکری بودن جريان معين و همچنين استحکام و وزين بودن جبهه سياسی حمايت کنندگان از او )

۲- و از لاریجانی بخاطر اعتماد خامنه‌ای به او و قدرت مدیریتش، حمایت می‌کنم. (دلیلش بماند برای بعد)

( ادعای حمايت از لاريجانی صرفا بخاطر حمايت رهبری از وی !!! ) يعنی خواننده های بی حواس و اتفاقی وبلاگ هودر هم ممکن است به اين خيال بيفتند که اوشان ، يک جوريايی ، طرفدار رهبری و مخالف هاشمی است ! دروغ لا اقل يک اندازه ای ببند که به جايی بر نخوره بنده خدا !
هودر خان ! يک سئوال خودمانی !
حالا چرا اينقدر مزخرف و تابلو ؟ ! هان ؟ نوبری ها ! خصوصا اينکه دليلش بعدا معلوم می شود ! :))

۳- احمدی‌نژاد را اصلا آدم حساب نمی‌کنم،

دارد کد می دهد به رفقايش که بابا ! يکهو اصولگرا نشده ام ! دارم بازی در می آورم . والا همه می دانند که ما معتقديم اگر دلکتر لاذيجانی هم تشريف بياورند ، بايد فرهنگ مديريت اجرايی دکتر احمدی نژاد را اجراء‌کنند. ضمن اينکه بزرگترين ضربه را سکولارها در ايران از سيلی های خدايی دکتر احمدی نژاد و مردانه خدمت کردنش بخاطر خدا برای مردم خورده اند !

۴- و با قالیباف هم مخالفم.

دليل اين را هم بعدا می گويم ! :)) شوخی کردم . ادا بود. قاليباف برای اين با مزاج اوشان جور در نمی آد چون تو نظر سنجی ها از هاشمی جان خيلی بالا تره . اره قربونش . بچه گير آوردی ؟ برو کنار بذار باد بياد اخوی !

ولی ، خداييش بين خودمان باشد ، اين وسط دو تا چيز ، دستگير خود من شد !

يکی اينکه در مورد هاشمی خوب جايی زدم !

دوم اينکه در مورد حسين درخشان و سکوت راديويی ( :)) ! ) اش هم خوب جايی که چه عرض کنم ، زده بوده ام تو هدف !

خلاصه فعلا يک پپسی برای خودم باز کرده باشم ، ای ول خودم !

آقا صلوات بلند ختم کن !


 
تخلفات انتخاباتی در خوابگاه دانشجويی
ساعت ٥:٤٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٧ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله.

سه شنبه، 27 ارديبهشت 1384 - 14:40

سرانجام تبليغ غيرقانونی در دانشگاه شریف

شب گذشته، مسئول ستاد دانشجویی ـ شاخه تهران ـ یکی از کاندیداها،  توسط دانشجویان از خوابگاه شماره یک دانشگاه صنعتی شریف اخراج شد. 

به گزارش خبرنگار شریف نیوز، این فرد که برای تبلیغ کاندیدای مورد نظر خود (هاشمی رفسنجانی) به این خوابگاه آمده بود، و به تذكرات پياپی دانشجويان مبنی بر غيرقانونی بودن تبليغ كانديداها در اين روزها توجهی نمی‌کرد، پس از مدتی با واکنش دانشجویان روبه‌رو گردید و دانشجويان اين فرد را از خوابگاه اخراج كردند.
اين مقام مسئول در نهايت به پليس ۱۱۰ تحويل داده شد.
اين روزها، اخبار متعددی از تبلیغات غیرقانونی ستادهای انتخاباتی کاندیداها به گوش می‌رسد.  


 
دكتر احمدي‌نژاد: مردم جبهه دنياطلبي را انتخاب نمي‌كنند
ساعت ٥:٤٠ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٧ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله.


دكتر احمدي‌نژاد: مردم جبهه دنياطلبي را انتخاب نمي‌كنند

دکتر محمود احمدي‌نژاد: ما يك مأموريت داريم كه در اين كشور يك دولت اسلامي مقتدر، پيشرفته و نمونه برپا كنيم. تشکيل اين دولت به اندازه‌ي خود انقلاب اسلامي اهميت و اثر دارد. يکي از آثار تشکيل دولت اسلامي پيدايش مخالفان بسيار و خاصيت دشمن‌برانگيز بودن چنين واقعه‌اي است. در ضمن مديريت دولت اسلامي هم به اندازه خود انقلاب و حتي بيشتر از آن پيچيده است. اين هدف آنقدر عزيز است كه هزاران احمدي‌نژاد فداي تحقق آن دولت.

دکتر محمود احمدي‌نژاد گفت: دولت آينده، دولت عزت رهبري و انقلاب خواهد بود .وي كه در اولين نشست مسوولين بخش اجتماعي شوراي هماهنگي نيروهاي انقلاب سخن مي‌گفت افزود: ما يك مأموريت داريم كه در اين كشور يك دولت اسلامي مقتدر، پيشرفته و نمونه برپا كنيم و در همين راستا، چشم‌انداز بيست‌ساله تابلوي راهنماي ما به سمت تحقق اين دولت اسلامي محسوب مي‌گردد. تشکيل اين دولت به اندازه‌ي خود انقلاب اسلامي اهميت و اثر دارد. يکي از آثار تشکيل دولت اسلامي پيدايش مخالفان بسيار و خاصيت دشمن‌برانگيز بودن چنين واقعه‌اي است. در ضمن مديريت دولت اسلامي هم به اندازه خود انقلاب و حتي بيشتر از آن پيچيده است.

 

وي در بيان اهميت تشکيل دولت اسلامي گفت: اين هدف آنقدر عزيز است كه هزاران احمدي‌نژاد فداي تحقق آن دولت!

 

نامزد اصولگرايان در انتخابات رياست‌جمهوري با تاکيد بر وظيفه‌شناسي همگاني اصولگرايان براي تشکيل دولت اسلامي افزود: ما براي تحقق چنين دولتي بايد دو كار انجام دهيم؛ اول اينكه بايد دولت‌هاي شانزده سال گذشته را منصفانه نقد کرده و اشكالات اساسي آنها را بررسي كنيم. ما بايد در طول زمان انتخابات به مردم عزيز بفهمانيم كه مشكلات، ضعف و انحرافات، ربطي به رهبري، انقلاب و نظام ندارد بلکه همه‌ي اين ضعف‌ها به خاطر مديريت‌هاي منحرف از انقلاب است. اگر اين مساله در ميان مردم جا افتاد مي‌توانيم آماده اجراي مقدمه‌ي دوم شويم.

 

وي در ادامه با بيان زمينه‌سازي مناسب جهت تشکيل دولت اسلامي تصريح کرد : ما بايد در گام بعدي ويژگي‌هاي دولت اسلامي را براي مردم بيان كنيم چرا که مردم تشنه‌ي يك دولت حقيقي اسلامي هستند. اين دو كار موجب آماده‌شدن ذهن مردم براي رأي دادن به آن كسي كه شما مي‌خواهيد خواهد شد. اما اگر در ايجاد اين دو زمينه موفق عمل نکنيم به مطلوب واقعي خود نمي‌رسيم.

 

احمدي‌نژاد در ادامه سخنان با اشاره به وجود نواقص بساير در بدنه‌ي اجرايي دولت و لزوم پاسخگويي مسوولين به مردم اظهار داشت: تشكيل دولت اسلامي مبتني بر يك تفكيك درون نظام است که بايد مشخص و تعريف شود. در يك دولت اسلامي فردي كه در زد و بندهاي عظيم اقتصادي شركت دارد نمي‌تواند به عنوان مسوول و يا مدير در عرصه اجرايي کشور و يا دولت حضور داشته باشد.

 

شهردار محبوب تهران با اشاره به سخنان مهم رهبر معظم انقلاب در جمع اساتيد و دانشجويان کرمان پيرامون جناح‌بندي‌ها و بازي‌هاي سياسي تصريح کرد: عده‌اي عادت دارند كه عبارات را خراب كنند. مثلا وقتي جناح چپ ديد نمي‌تواند با اسم چپ رأي بياورد آن را تبديل به اصلاح‌طلب واژه اصولگرايي نيز بدون تبيين مشي و روش معناي واقعي خود را پيدا نمي‌کند.

 

دکتر احمدي‌نژاد ضمن توصيه‌ي اصولگرايان به حرکت منطقي در سي و چند روز باقيمانده، نقد عالمانه، منصفانه و شجاعانه‌ي دولت‌هاي قبلي و تاکيد بر استواري نيروهاي اصولگرا بر اصول و مواضع خود اظهار داشت: من در دانشگاه مشهد از اصول انقلاب و ولايت‌فقيه دفاع محكمي كردم و همه - حتي مخالفين - از اين صداقت و عدم محافظه‌كاري لذت بردند و به قول يكي از دوستان بعد از پانزده سال دانشگاه فردوسي مشهد فتح شد. امروز هم ما بايد تلاش کنيم تا آرمان‌هايمان را تبليغ نماييم.


 
صفحه هاشمی جمهور...
ساعت ٥:۱۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٧ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

صفحه ای جديد بنام هاشمی جمهور در بلاگ اسپات راه اندازی شده و اخبار و تحليل هايی را در خصوص حضور اقای هاشمی رفسنجانی در عرصه نامزدی و کانديداتوری انتخابات رياست جمهوری منتشر می کند. محتوای منتشر شده توسط اين وبلاگ از سطح و ارزش ويژه ای برخوردار است اما نمی دانم چرا اينقدر نسبت به ظاهر اين وبلاگ بی توجه هستند . بهرحال فکر می کنم تعقيب اخبار اين وبلاگ خالی از فايده نباشد. هرچند خود من هم در مورد محتوای اين وبلاگ نظرات مختلفی دارم . اما قضاوت را به خود شما واگذار می کنم . الحمد لله مثل وبلاگهای ضد انقلاب کامنت هايش را نبسته است.

صفحه هاشمی جمهور در بلاگ اسپات

جالب اينجا است که همه مان متوجه غيبت معنا دار جناب مستطاب ح.د هم هستيم . کسی که تقريبا هر دو روز يک خبر در مورد هاشمی رفسنجانی می زد ، امروز سکوت اختيار کرده و به بهانه شلوغ بودن سرش ، حاضر نيست زياد در اين فضا ديده شود. چون الان يکی از مطرح ترين مباحث انتخاباتی پيرامون آقای هاشمی و دوران مسئوليت او در دولتين سازندگی بوده و حضور او در اينترنت بشکل مقاله و خبر ، نمی تواند بدون موضع گيری خاصی در خصوص اين وضعيت صورت بگيرد و هرنوع موضعگيری او می تواند اثرات خاص خود را بدنبال داشته باشد . ح.د سکوت اختيار کرده . سکوتی که تاکنون در طی چند سالی که از تاسيس صفحه سردبيرخودم می گذرد وجود نداشته است. اين هم يکی از ترفندهای روانی و تبليغاتی مرتکبين دروغ اول آوريل است.


 
در مقابل شهدا کم آورده ام
ساعت ٢:٥٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٧ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

... و چون اينگونه است ، اين هم کمترين کاری که می توانم بکنم :

محمد مسيح جان هم که ديگه اساسی شرمنده کرده.
سر به صفحه اين نوجوان پر انرژی که در راه خدا از ديوار راست هم بالا می رود بزنيد.


 
چند خبر جالب مربوط به هاشمی
ساعت ٧:٤٢ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٤ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله !

بچه ها نگاه کنيد چه خبره ! يک لشکر خبر عجيب ، حيرت انگيز ، مهم و پدر مادر دار ، ريخته تو اينترنت ! همه هم دارای صاحب هستند. کاش شايعه بودند !

قول هاشمی برای مختومه کردن پرونده بدهی‌های عراق به ايران

معاون رئیس جمهوری عراق اعلام كرد كه «هاشمی رفسنجانی» رئیس تشخیص مصلحت نظام و نامزد نهمین دوره ریاست جمهوری برای بستن پرونده بدهی عراق به ایران قول مساعد داده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، «عادل عبد المهدی» در مصاحبه با شبكه خبری «العالم» در‌باره بدهی عراق به كشورهای همسایه گفت: پاسخ خوبی از عربستان سعودی و دیگر كشورهای دوست در منطقه در خصوص پرداخت خسارت به آنها دریافت كردیم و هنگامی كه ریاست هیات عراقی شركت كننده در كنفرانس اقتصادی تهران را بعهده داشتم از مسئولان ایرانی بویژه آقای هاشمی رفسنجانی خواستم در صورت تشكیل دولت عراق پرونده بدهی عراق به ایران را ببندند كه آقای رفسنجانی نیز در این باره قول مساعد داد.

وی افزود: بین ما و آمریكا پرونده پیچیده‌ای وجود دارد زیرا آنان از تاریخ و روابط مجلس اعلای انقلاب اسلامی عراق با جمهوری اسلامی ایران سخن می‌گویند اما ما روش واقع بینانه‌ای را در پیش گرفتیم و به صورتی صحیح مسائل را مطرح كردیم. و با دوستان خود با شفافیت سخن گفتیم.
معاون رییس جمهوری عراق تصریح كرد: ایران و دیگر كشورهای همجوار كشورهای دوست هستند ما تحت تاثیر اختلاف این كشورها با آمریكا قرار نمی گیریم و در این باره بر استقلال و مخالفت شدید با دخالت در امور داخلی عراق و نیز استفاده از خاك عراق برای دخالت در امور داخلی دیگر كشورها تاكید می كنیم.

فرزند وزیر اطلاعات در ستاد كارگزاران

در جلسات امور رسانه‌های ستاد كارگزاران سازندگی، حسن یونسی فرزند وزیر اطلاعات نیز حضور می‌یابد.
به گزارش سایت خبری «نگاه»، چندی پیش نیز وزیر اطلاعات، گزارش 40 صفحه‌ای را در خصوص انتقادات برخی نهادها از هاشمی را به وی منتقل ساخته بود كه موجب عصبانیت هاشمی علیه این مجموعه‌ها شد.
اين سايت در ادامه می‌نویسد: حسن یونسی، فرزند وزیر اطلاعات نیز به دلیل ارتباطات نزدیكی كه با پدرش دارد، به راحتی خواسته‌های ستادكارگزاران رادراختیار پدر وبالعكس قرارمی‌دهد.
وی در مقاله‌ای كه اخیراً انتشار یافته است درمورد هاشمی نوشته است «همگان به این امر معترفند كه هاشمی از چنان نفوذ و قدرتی در نظام برخوردار است كه به اصطلاح هرجا نشیند صدر مجلس آنجاست.»
وی هاشمی را دوست‌دار مردم دانسته و نوشته است «كسانی كه هاشمی را از نزدیك می‌شناسند می‌دادند كه او تا چه اندازه از لحاظ شخصیتی دارای ویژگی‌های اخلاقی و انسان‌دوستانه است.»

سکوت معنادار مطبوعـات در خصوص هاشمـی

حسین فدایی در اولین نشست رؤسای بخش اجتماعی شورای هماهنگی سراسر کشور تأكید كرد: اگر موضوع انتخابات بخواهد به شورای هماهنگی آسیب بزند، قطعا حفظ شورا برای ما اهمیت بیشتری دارد.
 
به گزارش سایت خبری «تابان»، حسین فدایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی صبح جمعه در نشست سراسری رؤسای بخش اجتماعی شورای هماهنگی با اشاره به اینكه ما با تدبیر وارد عرصه انتخابات شدیم و تمام تلاش خود را كردیم كه از تخریب كاندیدای نهایی جلوگیری شود اظهار داشت: متأسفانه بعضی دوستان با عملکرد خود آسیب‌هایی به ما زدند كه این مشی در آینده ترمیم خواهد شد.

وی در ادامه افزود: ما در عمل چهار هدف را دنبال می‌كنیم؛ افزایش مشاركت حداكثری، پیروزی یك نامزد اصولگرا، جلوگیری از ورود دوم خردادیها به عرصه قدرت و مخالفت با افرادی كه در گذشته تجربه شده‌اند تا در مسند قدرت قرار نگیرند.

فدایی افزود: با تمام احترامی كه برای آقای هاشمی قائلیم روش مدیریت ایشان را نمی‌پسندیم و می‌خواهیم گفتمان اصولگرایی تحول‌خواه را ترویج دهیم.

عضو کمیته منتخب شورای هماهنگی در ادامه تصریح كرد: ما دارای چند مشكل بودیم. ابتدا اینكه از بیرون مدیریت می‌شدیم و خبرهای ما به بیرون از مجموعه درز پیدا می کرد. در ادامه هم دچار اختلاف و انشقاق شدیم در حالی كه ما وحدت و همبستگی را می‌خواستیم و برای آن در مجموعه‌ای تحت عنوان بخش اجتماعی شورای هماهنگی یا آبادگران تلاش می‌كنیم به اهداف خود دست یابیم. البته ما خود را جدا از شورای هماهنگی نمی‌دانیم و بر همان اصول اولیه خود متعهد هستیم.

وی در ادامه سخنان خود گفت ما به دنبال پیروزی در انتخابات هستیم و در این راستا باید سعی كنیم رأی و نظر گروه خاكستری را جلب كنیم. با بررسیهای انجام شده بیست و پنج میلیون شركت كننده در انتخابات آینده خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینكه كارگزاران سازندگی از هاشمی حمایت می‌كنند اظهار داشت: آنها با سرمایه‌گذاری عظیمی كه كردند فضاسازی زیادی برای حضور وی انجام داده‌اند و یك فضای بسته به نفع ایشان ایجاد شده است.

فدایی با بیان اینکه مدت زیادی است كه حتی یك نفر هم در مورد عملكرد هاشمی در رسانه‌ها انتقادی نكرده تصریح کرد: در مقاله‌هایی که در روزنامه‌هایی مثل سیاست روز منتشر می شد و گاهی اوقات در نطق‌های پیش از دستور نمایندگان مجلس مشاهده كردیم كه طرفداران هاشمی چه واكنشی نشان دادند حتی یك نفر از حامیان وی این انتقادات را برنتافتند.

فدایی در پایان در مورد راهكار انتخاباتی شورای هماهنگی در مقطع كنونی اظهار داشت: ما همه كاندیداهای اصولگرا را از جهت صلاحیتهای عمومی در یك سطح فرض می‌كنیم و هر كدام از دوستان كه مقبولیت بیشتری در نظرسنجی نهایی كسب كنند ما از او حمایت خواهیم كرد. همچنین تلاش خواهیم كرد كه به وحدت و همبستگی دست پیدا كنیم تا تعداد كاندیداهای اصولگرا كاهش پیدا كند.

جعـل خبر به نفـع هاشمی توسط سايت خط نهم

سایت اندیشکده اعتلای فرهنگی، وابسته به «حسن عباسی»، حمایت حسن عباسی را از کاندیداهای ریاست جمهوری تکذیب کرد. این سایت می‌نویسد:

«نظر به تماس‌های مکرر (تلفن، ایمیل، حضوری و غیره) در خصوص خبر سایت «خط نهم» مبنی بر «حمایت حسن عباسی از کاندیداتوری هاشمی و ولایتی!؟» بدینوسیله به استحضار کاربران گرامی می‌رساند:

1- خبر مزبور، کاملاً کذب است و لذا صددرصد آن تکذیب می شود. متأسفانه تقوای سیاسی ـ که در شرایط عادی گوهری نایاب است ـ در آستانه ی هر انتخاباتی، حتی در بازار سیاه ایمان نیز یافت نمی‌شود. از این دست بی‌تقوایی‌ها را می‌توان در بازار مکاره‌ی جماعت سایت «خط نهم» مشاهده نمود.

2- مشاور حقوقی آقای عباسی، امروز چهارشنبه 14 اردیبهشت 84 برای تسلیم شکایتی مبتنی بر مفاد زیر، از مدیریت سایت خبری «خط نهم» به دادسرای کارکنان دولت اقدام نمود:

الف. اثبات ادعای کذب چند!؟ دیدار در روزهای گذشته!؟ با فعالین دانشگاهی.

ب. اثبات ادعای کذب درخواست!؟ ایشان از فعالین دانشگاهی برای اینکه در اولویت اوّل!؟ به هاشمی رفسنجانی و در اولویت دوم؟! به ولایتی رأی دهند.

پ. ادعای کذب «... عباسی بر این عقیده است که در دوران ریاست جمهوری آینده هاشمی، فرصت برای کادرسازی نیروهای جوان اصول گرا بوجود می آید و باید در آن چهار سال آماده ی!؟ تسخیر!؟ انتخابات سال 88 شد ...».

ت. اثبات ادعای کذب «... وی خود را محور!؟ جریان اصول گرا در آینده!؟ دانسته است و از دانشجویان خواسته است به وی برای تشکیل!؟ دولت آینده!؟ کمک کنند ...».

ث. اثبات ادعای کذب «... عباسی بر این عقیده است که چون هیچکدام!؟ از کاندیداهای اصول گرا به جز ولایتی نیروی!؟ مدیریت کشور را ندارند، اگر آنها در رقابت های انتخاباتی پیروز شوند، دولت آنها 3 الی 4 ماه!؟ بیشتر دوام!؟ نمی آورد ...».

ج. اثبات ادعای کذب «... برخی فرستادگان!؟ ستاد هاشمی ضمن پرداخت!؟ کمک هایی!؟ به عباسی، قول مسؤولیت!؟ مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری را در دولت هاشمی داده بودند!!! ...».

۳. لذا ضمن تکذیب مجدد اصل و محتوای خبر منتشره از سوی جماعت بی تقوای حاضر در سایت «خط نهم» به استحضار کاربران گرامی می‌رساند که از سوی حسن عباسی:

الف- هیچ سخنرانی، مصاحبه، موضع گیری و غیره در صحنه ی انتخابات، به دلیل ممنوعیت حقوقی ایشان صورت نگرفته و نخواهد گرفت. طبیعتاً هیچ دیدار دانشجویی یا غیره نیز نداشته و نخواهد داشت.

ب- در «له» یا «علیه» هیچ کاندیدایی، به دلیل محدودیت قانونی، موضع گیری نشده و نخواهد شد.

پ- ایشان با هیچ یک از کاندیداها یا اعضای ستاد انتخاباتی آنها دیداری نداشته است و به هیچ کاندیدایی، قول همکاری نداده است.

ث- ایشان از هیچ جریان سیاسی در کشور وامدار نبوده و از هیچ خط و جناح سیاسی کشور حمایت نمی نمایند.

والعاقبة للمتقین»

عجب وضعی شده ! ديگه اينجوری اش را نديده بودم . شنيده بودم چيزی حدود ۳ ميليارد تومان پول توسط ::ستاد ثروتمند:: به نشريان شهرستانی توزيع شده ، اما دارد يواش يواش نتيجه هايش بيرون می زند. خب اين پولـها بالاخره بايد يواش يواش شروع شوند به خرج شدن يا نه ؟ جای حسين درخشان خالی چند تا خبر ديگر در مورد هاشمی بنويسد او هم يک کمککی به اين ستاد کوچک فقير و بی پول بکند قربتا الی الله . :))

و اين را داشته باشيد تا سرتان مثل سر من سوت بکشد ! :

خبرنگار شریف نیوز به نقل از یك منبع آگاه گزارش داد، آقای «مهدی.ه.» آقازاده یكی از كاندیداهای ریاست جمهوری تلاش‌های زیادی را در راستای رد صلاحیت يکی از کانديداها آغاز کرده است.

این تلاش‌ها كه شامل برخی پرونده‌سازی‌های مالی می‌باشد، می‌تواند عرصه را برای حضور بی‌رقیب این كاندیدا فراهم كند. پیش از این هم دو سایت اینترنتی «هاتف» و «آفتاب» که به مجمع تشخیص مصلحت نظام وابسته هستند، با انتشار گزارش‌های پیاپی کوشیدند تا دكتر اين کانديدا را از لحاظ رجل سیاسی بودن تحت فشار قرار دهند.

از ستاد دكتر لاریجانی نيز خبر می‌رسد كه اطرافیان كاندیدای فوق‌الذکر که پیش از این حضور در انتخابات را به خوردن «داروی تلخ» تشبیه کرده بود، در صددند حامیان علی لاریجانی و شورای هماهنگی ـ كه گسترده‌ترين مجموعه انتخاباتی كشور را تشکیل می‌دهند ـ را از صحنه خارج كنند تا بدین ترتیب جدی‌ترین رقیب نیز از گردونه انتخابات خارج شود. هر چند كه این تلاش‌ها تا كنون به نتیجه نرسیده است، اما سعی این مجموعه را در بردن انتخابات به هر قیمت ممكن نشان می‌دهد.

در همین راستا، و در جهت سیاست «حذف رقیبان قوی و انتخاب رقیب ضعیف»، تلاش بسیاری توسط اطرافیان كاندیدای مذكور در حال انجام است تا مهدی كروبی را تا لحظات آخر به عنوان رقیب در صحنه انتخابات نگه دارند. برای همین، این ستاد با توجه به حجم توانایی‌های مالی خود، با ارائه نظرسنجی‌های تحریف‌شده به ستادهای تصمیم‌گیرنده، این نقش را ایفا می‌كند.

برويم يکی دو تا سايت ضد انقلاب بخوانيم حال آنها را هم بفهميم... جای ح.د جدا خالی ! از روی تمام موضعگيری هايش ، برنامه هايش به طرزتابلويی بيرون می پاچیـد ! چند وقتيه نيست از اوضاع ضد انقلاب و برنامه هايش بی خبرم :)) فقط چند وقت پيش نوشته بود از درد کمبود الکل در شبهای لندن خمارم ! :))


 
عجب !
ساعت ۸:۱٤ ‎ق.ظ روز شنبه ٢٤ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله

خبر مربوط به پنج شنبه، 22 ارديبهشت 1384 - 13:41 است .

مشاجره معین با بهزاد نبوی

یکی از نزدیکان و مسئولان ستاد انتخاباتی معین اظهار داشت: در حاشیه کنگره هشتم سازمان مجاهدین بین آقای معین و بهزاد نبوی بر سر ملاقات بهزاد نبوی با مهدی هاشمی و توافقات خودسرانه وی با کارگزاران مشاجره لفظی صورت گرفت.

به گزارش سايت خبری «خط نهم»، آقای «ج. الف» همچنین افزود: آقای معین با صدای بلند طوری که اطرافیان نیز می‌شنیدند، گفت: من از اول هم به شما اعتماد نداشتم و می‌دانستم که مرا برای رفتن روی مین و پاکسازی مسیر آقای هاشمی یا میرحسین می‌خواهید.

از سوی دیگر یك منبع آگاه و از فعالان سیاسی وابسته به جبهه دوم خرداد از ائتلاف پنهانی سازمان مجاهدین و کارگزاران بر سر کاندیدايی واحد خبر داد و گفت: طی ملاقاتی که بین مهدی هاشمی و بهزاد نبوی در روزهای گذشته صورت گرفت، طرفین با اظهار نگرانی از روند تحولات و افق پیش روی جبهه دوم خرداد، به توافقاتی دست یافتند که مهترین آن طرح مجدد «پروژه میرحسین موسوی» بوده است. همچنین در نشست فوق در مورد جلوگیری از رسیدن اصولگرایان به اجماع تصمیماتی اتخاذ شد که از جزئیات آن هنوز اطلاعی حاصل نشده است.

طبق اظهارات این منبع آگاه، پروژه میرحسین، با هدف انصراف کروبی و معین، ایجاد تشتت در بین اصولگرایان و در سایه قرار گرفتن هاشمی رفسنجانی از تیررس انتقادات و سئوالات نسبت به عملکرد وی در دولت سازندگی کلید خورده است.

اين لينکه هم مهم است. مثل اينکه اين قصه سر دراز دارد !


 
کمی صريح تر در مورد آنها
ساعت ۱٢:۳٧ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٢ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

مدتی است که همه ما شاهد تاسيس وبلاگهايی با اسامی خاصی مثل ارهابيون ، سپاه اسلام،  فلوجه ، استشهاديون و ... هستيم که قرار است نماينده اسلام راديکال - یا مثلا بنيادگرا - در عرصه اينترنت باشند.

در طی چند وقت اخير که از تاسيس اين وبلاگها می گذرد رفتار اين وبلاگها بسيار جالب و محل تامل بوده است . فهرست بزرگی از وبلاگها وسايتهای معمولی و غير معمولی را ليست کرده اند که مثلا اينها محارب اند ، مرتد اند و غيره و ذالک . جالب اينجا است که بچه حزب اللهی های اينترنتی ، هربار توسط ضد انقلاب اينترنتی از وجود اين سايتها و وبلاگها آگاه ميشوند !

جالب است که بعضی از مهم ترين وبلاگهای ضد انقلاب هم در ليست اين صفحه ديده می شوند. منظور از مهم ترين ، تبليغاتی ترين است. والا چهارتا مطلب تايپ کردن که ضد انقلاب بازی نشد ! .

من هم مانند بقيه ، مدت زيادی توجهم جلب اينها شد و محتوای آنها و رفتار ضد انقلاب را در خصوص انها مطالعه می کردم . مدتی هم ، تعدادی از وبلاگ نويسان اين وبلاگها به وبلاگ من می آمدند وکامنت می نوشتند.

از روی نوع محتوا وفکری که نويسنده های کامنتهای مرتبط با اين وبلاگها ارائه می کردند ، فاصله اساسی تکفر آنها با اسلام و خصوصا تفکر شيعی را حس می کردم . کم کم که مکاتبات کامنتی بين من و اين آدمها زياد شد رسما در مقابل آنها موضع گيری کردم و ضمن آنکه در کامنت هايم جوابشان را دادم ، به آنها اخطار کردم تا ديگر لينک وبلاگشان را کنار اسامی خود ننويسند والا کامنتهايشان را حذف می کنم که بعد از اصرار انها بر ادامه اين رفتار ، من هم کل کامنت هايی که آنها می گذاردند را پاک می کردم .

تا اينجای کار ، من با اين نوع فکر آشنای پيدا کردم و بقول معروف صابون انها به تن من هم خورد. تا جايی که در وبلاگهای خودشان من و تعدادی از دوستان و رفقا و صاحبان وبلاگهای ارزشی را بعنوان نفوذی ! در جزيان حزب اللهی معرفی کردند.

رفتار خاصی که از اين وبلاگها بروز می کرد دارای دو جنبه اساسی بود. اولا رفتار اين وبلاگها دقيقا با تئوريهای غرب عليه اسلام و چهره ای که غرب از اسلام طراحی کرده بود مطابقت داشت و از سوی ديگر ، با رفتار طالبان و جريان تفکر وهابی هم هماهنگی داشت درحاليکه ادعای شيعه بودن می کرد. شاخه دوم اينکه هيچ کاری مخالف با منافع غرب و جريان غربی فارسی اينترنت انجام نمی دادو هرکاری که می کرد درست با منافع تبليغاتی انها هماهنگ بود ( و البته هنوز هم هست ! )

تا اينکه مدتی از رفتن اين کامنت نويس ها از صفحه من سپری شد و ناگهان دوباره موج جديدی از اين نوع کامنت نويسی در وبلاگ من آغاز شد. مجبور شدم به صراحت در مورد‌ آنچه که آنها تبليغ می کردند يعنی طابانيزم اسلامی موضع گيری کنم و رسما يک پست کامل تحقيقی در مورد عقبه و ساختار آنها نوشتم . اساس طالبان و ريشه آمريکايی و عربستانی انها را مجددا گوشزد کردم و ماجرا را با اين کار به پايان بردم .

فکر می کردم کار به اتمام رسيده ، تااينکه ...

همه مان اخيرا با موضوع جديدی مواجه شديم که من احساس شديدی در ارتباط ميان آن و همانی موضوع قبلی داشتم .

شايع شده بود که وبلاگ يک خبرنگار توسط يک گروه هکری اسلامی هک شده است.

 

گروه هکری حدید Hadid hacking team

خبر از اول عجيب بود.

من خودم از قبل ، از طريق آفلاينهای بچه ها ، اسم اين گروه را شنيده بودم . خودم هم از آن خبر داشتم . اما ادرس وبلاگ آنها فرق کرده بود. ضمن اينکه اصلا ظاهر وبلاگ را هم اصلاح نکرده بودند . چهاردانگ حواسم را بهش جمع کردم . اما هرچه می ديدم جز اين نبود که اين تيم ، فقط وبلاگهای مستجهن را می بندد.

محتوا و مطلبی که منتشر کرده بودند کمی من را نگران می کرد . بعد از مدتی هم آدرس وبلاگشان را عوض کردند و ظاهر را هم تغيير دادند. وقتی وجود مجسمه آزادی آمريکا را آن بالای وبلاگشان ديدم ، ترسيدم نکند اين هم يک چيزی توی همان مايه های قبلی باشد . چون خيلی الفاظ مذهی در وبلاگشان زياد بود وايندفعه حتی آرم جمهوری اسلامی ايران هم در آرم و لوگويشان وجود داشت .

حس می کردم ماجرا خيلی مهم باشد. چون حس می کردم ديگه اينفعه ماجرا را جدی کرده اند. و می خواهند اساسا همه کارهای طالبانی را به جمهوری اسلامی ببندند. از عقبه غربی طالبان هم که خبر داشتم . احساسم ، رفتار اين وبلاگها و اخبار اينترنتی هم می گفت که اينها با خود غربی های فارسی وبلاگ هماهنگ اند ، خلاصه با اين حساب ، شش دانگ توجهم را به اين وبلاگ و گروه جلب کردم .

اين گروه ظاهر وبلاگهاشان را هر روز بهتر کردند . و بعد از انکه هک شدن صفحه آن خرنگار زن اخراجی را به اين گروه نسبت دادند ديدم که اين گروه نه تنها انجام اين کار توسط خودش را تاييد نکرد ، بلکه ضمن اينکه آن را زير سئوال هم برد ، دلائل و نکاتی را منتشر کرد که نشان می داد وبلاگ آن خبرنگار ،اصلا  هک نشده بوده ! :))

به موازات آن ، ديدم که در صفحه ء همان وبلاگهای قبلی ، اتفاقا هک شدن اين وبلاگها نه تنها به عهده گرفته شده ، بلکه آن را از نتايج سحر هم اعلام کرده است.

خوب . چه جيزی می توانست اين وسط روشن شود‌؟

آنچه که ديده ميشد خيلی ساده بود. اين ماجرا خودش قرينه ء ديگری بر ارتباط ميان جريانات غربگرای وبلاگی و همين صفحات مثلا اسلامی شده بود.  خيلی جالب بود.

چند وقت ديگری هم محتوای وبلاگ آن گروه هکری را تعقيب کردم و تاکنون که چيز ناسالمی که به ادعاهای جهان غرب عليه اسلام و جريان بنيادگرا و اصولگرای اسلامی دامن بزند چيزی نديده ام . اما قشنگی ماجرا اينجا است که در وبلاگ همان گروه مثلا سپاه اسلام چند تا چز جالب ديدم : اول اينکه در اين وبلاگ ۷ جمله معروف بچه جزب اللهی ها آمده . اما به غلط !

اصل جمله اين است :

ما منتظريم که محرم گردد
هنگامه امتحان ميسر گردد
ما می دانيم و تيغ و حلقوم شما
يک موی از سر علی کم گردد

انوقت در آن وبلاگ مسخره همه می دانيد اين جمله را چه جوری نوشته است :

ما منتظريم که محرم گردد
زمينه شهادت ميسر گردد (!!)
آن روز تيغ شمشير ما (!)
و رگ حلقوم شما (؟!!)

نه معنا دارد نه مفهوم و نه زيبايی نه شعر است ! فقط شايد بشود اسمش را معر گذاشت.

محتوای وبلاگهايی مثل ارهابيون و امثالهم فقط گنده نمايی ضد انقلاب است. بنده های خدا فکر می کنند وقتی اسم وبلاگشان را با فونت مثلا ۹ بنويسند وبلاگشان ۹ برابر می شود ! :))

بند نيست هم صفحه آن گروه هکری اسلامی را برويد ( آنروزها می گفتيم گروه هکری بچه مثبت !  :)) )  هم صفحه اين حضرات مثلا ارهابی را ! البته اخباری هک که ضد انقلاب اينترنتی در مورد اين تيم هکر و آن ارهابيون مرهابيون منتشر کردند هم تو گوگل بگرديد گير بياوريد بخوانيد تا قشنگ جا بيفتد که من دارم چی می گم .

- يک چز جالب يادم رفت . اين اسلاميک آرمی و ارهابيون و امثالهم کامنت هايشان را بسته اند ! عين صفحه های زيادی از ضد انقلاب اينترنتی ! . جالب است . مداحی آن اقايی که خيلی از رفتارهاش خوشم نمی آيد هم خيلی برای اين ضد انقلابها جالب بوده ! تابحال تو صفحه چند ضد انقلاب صدای اين آقا را گذاشته اند ! محتوايش چی ؟ به ما می گن ديونه ! :)) بگذريم ...

- راستی فلوجه را خود کاربرش حذف کرده . برايتان جالب نيست‌؟
ـ آقا سايت استشهاديون را نمی گويم !  اين سايت مال رفيق خود منه و ربطی هم به وبلاگ استشهاديون ندارد  . مثل صفحه خود من که ربطی به آنها ندارد.


 
اندر جنايات شهردار تهران و بقيه قضايا !
ساعت ٢:٢٦ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۱ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله.

اين را از کيهان داشته باشيد تا ببينيم خدا بعدا چی روزی مان می کند ! عجب افشاگريهايی اين روزها تند تند می شود !

جنايات شهردار تهران فاش شد !

هر كاري مي كنم نمي تونم اين عادت بد نوشتنم رو ترك كنم . بهم مي گن بابا اينقدر به گروه فشار گير نده مگه ميشه ، هر روز يه كاري مي كنن . دو سه روز پيش باجناق اقاي چيز تونستند يكي ديگه از جنايات گروه فشار رو برملا كنن :

از آنجا كه بالاخره يعني پس از گذشت 8 سال جناب آقاي خاتمي متوجه بحران ترافيك در شهر تهران شدند ما هم ذيلا دلايل بد بودن شهردار تهران را به ترتيب چيز مي آوريم:

1- مهمترين دليلي كه نشان مي دهد دكتر احمدي نژاد، آدم بي خودي است، اين است كه اوشان مثل شهيد رجايي وقتي كنار محافظان خود مي ايستد، آدم تعجب مي كند كه آخر اين چه مديري است كه لباس محافظانش از لباس خودش گران تر و با كلاس تر است!

2- در بي تربيت بودن شهردار تهران همين بس كه تا به حال به مناسبت روز تولد فرزند يكي از معاونين خود از پول بيت المال براي آن عزيز دردانه پرايد، كادو نبرده اند!؟... خسيس بازي تا به كجا؟

3- از جمله دلايلي كه ثابت مي كند دكتر احمدي نژاد شهردار خوبي نيست اين است كه به جاي اين كه دو ساعت براي مردم سخنراني كند، 7 ساعت مثل آدم هاي بي كار به درد دل هاي مردم گوش مي دهد. كانه هيچ كاري در شهرداري مهم تر از شنيدن حرف مردم و حل كردن مشكلات اوشان نيست!

4- دكتر احمدي نژاد برخلاف شهرداران تهران در دو دولت سازندگي و چيزلاحات، نه تنها عرضه تهيه يك خانه اشرافي در مناطق شمالي شهر تهران را ندارند بلكه تا به حال هيچ كس اوشان را در ماشين ضدگلوله نديده است. وانگهي شهرداري كه بلد نباشد پيپ بكشد، حالا هي براي مردم كار كند!

5- در بدذاتي! دكتر احمدي نژاد يكي از دلايل هم اين است كه اوشان به جاي اين كه ماليات و عوارضي را كه از مردم مي گيرد به احزاب بدهد، صرف امور نامشروعي مثل وام ازدواج مي كند!

6- شهردار تهران، چند صباح بعد از مديريت در شهر تهران باعث شد كه مردم بفهمند شعار اصلاحات را چيزطلبان دادند اما اصول گرايان به آن عمل كردند. سر همين اگر نمايندگان مجلس ششم به جاي تحصن، خودشان را هم دار مي زدند، باز كك مردم نمي گزيد. آيا نبايد به خاطر اين كارها كه همه اش زير سر احمدي نژاد است به اوشان فحش بي تربيتي داد؟!

7- دليل هفتم، همچين محكم نيست، و چون ما اهل ارائه دلائل سست و واهی نيستيم ، بي خيالش مي شوم!!

8- احمدي نژاد پايه گذار اين بدعت بود كه مردم از مديران به جاي شعار، كار مطالبه كنند. آيا همين مسئله جرم كوچكي است و مگر در قرآن نيامده: الفتنه اشد من القتل؟!

9- اخيراً كاشف به عمل آمده كه شهردارتهران به جاي ادوكلن هاي 300هزار توماني، از عطرهاي حومه شاه عبدالعظيم استفاده مي كند. جنايتي كه حتي بيجه هم مرتكب نمي شد!

10- دكتر احمدي نژاد تا ساعت دوازده شب در سركار خود مي ماند. صبح هم ساعت 6 كارش را شروع مي كند. شما قضاوت كنيد كه يك مدير تا چه حد بايد جاني و خيانت كار باشد؟!

11- از ديگر دلايل بد بودن دكتر احمدي نژاد اين است كه قيافه اش نه شبيه كرباسچي است، نه الويري و نه ملك مدني. حالا قيافه بخورد توي سرشان، 20 سال است همين كت و شلوار را مي پوشد!؟

12- شايد بزرگ ترين جرم شهردارتهران، اميدوار كردن مردم به كارآمد بودن نظام باشد. چرا كه نه! جز اين است كه اوشان نان انقلاب را در حد مختصر، مي خورد و با كمال وقاحت حاضر نيست مثل بعضي حضرات براي ضدانقلاب خدمت نمايد؟!

13- دكتر احمدي نژاد برخلاف ديگر شهرداران تهران، حاضر نيست سياست هايي را اتخاذ كند كه به گران تر شدن شهر تهران منجر شود؛ اين تن بميرد؛ اوشان بيشتر به حاجي ارزوني ها شباهت ندارد تا شهردارتهران؟!

14- چندي پيش شهردارتهران براي حل مشكل ترافيك علاوه بر احداث اتوبان هاي جديد و اصلاح برخي اتوبون هاي قديمي، خواهان برچيده شدن بساط نمايشگاه بين المللي از محل فعلي شد. اين در حالي است كه وزراي همين آقاي خاتمي با اين كار اوشان كه گره ترافيك را تا حدي باز مي كرد، مخالفت كردند. اين گذشت تا اينكه هفته گذشته رئيس جمهور بالاخره متوجه ترافيك تهران شدند. خب اين وسط چرا آقاي احمدي نژاد بايد بي گناه باشد؟! خود همين جرم كوچكي است؟!

15- چندي پيش چيزنامه ها ليست مديراني را كه از شهرام جزايري، پول هنگفت گرفته بودند، چاپ كردند و چون نام آقاي احمدي نژاد در اين ليست نبود، معلوم مي شود كه اوشان اصلاً مدير نيست!؟

امضاء :
«باجناق آقاي چيز»

منبع: روزنامه كيهان

و حتما در ادامه اين لينک خواندنی را دريابيد

** عجب . مطلب خواندنی تمامی ندارد. باشد آقـا . اين وبلاگ عجيب و پرمطلب را هم داشته باشيد.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نتوانستم بی تفاوت بمانم...

آمريكايي ها تظاهرات مردم افغانستان را به خاك و خون كشيدند

پس از انتشار اطلاعاتي مبني بر اين كه نيروهاي آمريكايي در برابر زندانيان گوانتانامو به قرآن بي احترامي كرده اند، دانشجويان شهر خوست با برگزاري تظاهرات، خواستار محاكمه سربازان آمريكايي در يك دادگاه اسلامي شدند.

تظاهرات ضد آمريكايي هزاران تن در شهر «جلال آباد» (مركز استان ننگرهار در شرق افغانستان) با دخالت نظاميان آمريكايي و نيروهاي دولتي دست كم 4كشته و 52 زخمي برجاي گذاشت.

به گزارش واحد مركزي خبر از كابل،
اين تظاهرات كه در اعتراض به اهانت نظاميان آمريكايي به مقدسات ديني و سوءعملكرد آنها در افغانستان برپا شد، با حمايت مردم شهر و دانش آموزان گسترش يافت. با تيراندازي نظاميان آمريكايي و نيروهاي دولتي تاكنون 4تن كشته و 52تن نيز زخمي شده اند. در اين حال، 2هزار دانشجوي خشمگين با سنگ و چوب به يك كاروان عبوري نظاميان آمريكايي حمله كردند كه بر اثر آمريكاييان دو تن از دانشجويان نيز زخمي شدند. در اين تظاهرات همچنين به بسياري از سفارتخانه هاي خارجي و تأسيسات سازمان ملل حمله و به برخي خودروهاي عبوري و شماري از اماكن دولتي و شخصي خسارت وارد شد. هم اكنون اوضاع شهر غيرعادي است و پليس و نيروهاي امنيتي در مراكز حساس شهر مستقر شده اند و از هرگونه تجمع دانشجويان جلوگيري مي كنند. اين درحالي است كه علاوه بر بسته شدن ارگان هاي دولتي و ادارات، همه دفاتر سازمان ملل و موسسات خارجي در اين شهر بسته شده است. اين درحالي است كه هر لحظه به تعداد آمبولانس هاي آژيركش در شهر افزوده مي شود. همچنين دود غليظي از برخي نقاط شهر به هوا برخاسته است.

گفته مي شود مقامات شهر جلال آباد ضمن درخواست نيرو از شهرستان هاي همجوار از دولت هم كمك خواستند. سه شنبه نيز صدها تن از دانشجويان دانشگاه «جلال آباد» با سردادن شعارهاي «مرگ بر آمريكا» و «مرگ بر بوش»، عملكرد نظاميان آمريكايي را محكوم كردند و خروج اشغالگران را از افغانستان خواستار شدند. اين تظاهرات در پي افشاي اهانت نظاميان آمريكايي به قرآن كريم در زندان گوانتانامو برپا شد.

گفتني است «حامد كرزاي» رئيس جمهور دولت اسلامي افغانستان كه در استراسبورگ به سر مي برد، در گفت وگو با خبرنگاران گفت: در افغانستان از كساني كه بخواهند مسلمانان را از دينشان برگردانند، استقبال نخواهد شد. وي افزود: افغانستان يك كشور اسلامي است و قانون اساسي اين كشور براساس اسلام است و ما جايي براي مبلغيني كه به افغانستان بيايند و مردم را به دين ديگري ترغيب كنند، نداريم.


 
ميوه های نوبرانه درخت اصلاحات !
ساعت ۸:۱٥ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

برای تعويض ذائقه اين را با هم بخوانيم :

بوق !

گفت : عيسی سحر خيز در پـاسخ به دکتر قديری ابيـانه گفته است س.ا.و.ا.ک.ی ، همجنس باز و بهايی هم می تواند کانديدای رياست جمهوری يا نماينده مجلس شود !!

گفتم : هـردم از اين باغ ، بری می رسد ! خب ! ديگه چی ؟

گفت : دکتر ابيانه هم از او پرسيده با اين طرز تفکر ، آیـا به اعتقاد شما خفاش شب هم می توانست يکی از مسئولان نظام باشد ؟ سحرخيزهم جواب داده تلاش شما برای اعزام جوانان به جبهه نيز جنايت بوده (!!!) و با کاری که خفاش شب انجام داد فرقی نداشته !

گفتم : چشم مسئولان روشن ! آن وقت اين آقا با اين طرز فکر قشنگ ، سالها به عنوان مأمور جمهوری اسلامی ايران در آمريکا دلار پـارو می کرده و بعد هم مدير کل مطبوعات داخلی در دولت حاضر و بعد هم نماينده مديران مسئول مطبوعات در هيئت نظارت بوده است و ... !

گفت : چه عرض کنم !

گفتم : شده ماجرای آن بنده خدا که برای خريد ماشين به بنگاه رفته بود. خطاب به صاحب مغازه گفت مرد حسابی ! اين ماشين که به من فروخته ای که خيلی درب و داغونه ! همه جايش صدا می ده و بنگاهی با قيافه حق به جانب جواب داد آقاجان ! کی گفته همه جاش صدا می ده ! دست روی بوقش بگذار ، اصلا صدا نمی ده !

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سحر خيز در مناظره با قديری ابیـانه :
بهايی ها و همجنس بـازان هم بايد بتوانند رئيس جمهور شوند!!

* قديری ابيانه : من می گويم که يکی از افتخارات جمهوری اسلامی اين است که اجازه نمی دهد يک همجنس باز ( * ) کانديدا شود. نظر شما چيست ؟

* سحرخيز : مگه شما چيکاره هستی که اجازه ندی ؟ حتی اگه خفاش شب هم باشه شما کاره ای نيستی که از نامزديش جلوگيری کنی !!


 
کوتاه و فوری !
ساعت ۸:٥٩ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٤ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

بچه ها !

صفحه ء

دوباره فعال شده.
هرکس وبلاگ حزب اللهی می شناسد فوری برود برايش بفرستد.
محمد مسيح ! بجنب !

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اين را هم فراموش نکنيد همه تان قربتا الی الله در وبلاگهای خودتان بگذاريد:

 


 
اين هم از تکليف ما !
ساعت ۱۱:۳۸ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله.

گفتيم اين جناب دی ای را از بلاتکليفی ! در بياوريم و از همين الان بهش بگوييم که تکليف ما چی است که تا ۲۷ خرداد بی صبری نکند بچه ام!

دکتر احمد توکلی رئیس مرکز پزوهشهای مجلس شورای اسلامی دوره هفتم  Dr ahmat tavakkoli

توكلي:از كانديداي شوراي هماهنگي هر كس كه باشد حمايت مي‌كنم

خبرگزاري فارس:نامزد انصراف داده اصولگرايان گفت:از كانديداي شوراي هماهنگي نيروهاي انقلاب هر كس كه باشد حمايت مي‌كنم هر چند ممكن است نسبت به او انتقاد داشته باشم.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس از ورامين احمد توكلي كه عصر روز دوشنبه در ميان جمعي از مردم ورامين در مسجد سجاد اين شهر سخن مي‌گفت،افزود: ما 6 نفر متعلق به يك اردوگاه فكري بوديم ولي آرام آرام در بين مردم داشت چنين تصوري ايجاد مي‌شد كه شايد ما قدرت طلب هستيم كه به يك كانديداي واحد نمي رسيم چرا كه كشور 6 رئيس جمهور نمي‌خواهد.

وي اظهار داشت: فكر كردم اگر اين روند ادامه يابد ما ديگر نماينده خوبي هم براي مردم نخواهيم بود و مردم نسبت به اصولگرايي نيز بدبين خواهند شد،اين شد كه بهتر ديدم اين كار خير را ابتدا از خودم آغاز كنم.

رئيس مركز پژوهش‌هاي مجلس در ادامه افزود: سياست‌هايي كه از دوران سازندگي در كشور آغاز گرديد موجب گسترش فقر و بي‌عدالتي شد، چرا كه چنين تفكري معتقد است،نبايد از بروز بي‌عدالتي و نابرابري چندان نگران بود.
توكلي ادامه داد:آنها مي‌گويند با اين سياست رشد اقتصادي خواهيم داشت و در دراز مدت نيز فقر خود نجات پيدا مي‌كنند ولي به قول اقتصاددان انگليسي معلوم نيست اين بلند مدت چند سال به طول مي‌انجامد.


وي گفت:شانزده سال است كه اين سياست‌ها اعمال مي‌شود ولي هر روز بر مشكلات افزوده مي شود ضمن اين كه مشكلي نيز از فقر حل نشده و من به شما هشدار مي‌دهم كه به چنين تفكري در انتخابات آينده راي ندهيد.


نماينده مردم تهران در مجلس ادامه داد:سياست ما رشد عدالت محور است و ما، هم رشد و هم توزيع مناسب ثمرات رشد را مي‌خواهيم و سعي در مجلس نيز اين بود كه طبق فرمايشات حضرت علي (ع) افراد بيشتري از مردم از اين سياست‌ها منتفع شوند.
توكلي سپس به مشكلات ناشي از گسترش فقر در جامعه اشاره كرد و اظهار داشت: اگر فقر در جامعه‌اي گسترش يابد آموزش در آن جامعه به شكل مطلوب صورت نمي‌گيرد و به واسطه فقر بر سر راه درس خواندن افراد جامعه موانع زيادي ايجاد مي‌شود.
وي افزود:به همين واسطه در آينده مديراني وارد عرصه مي‌شوند كه نه خوب درس خوانده‌اند و نه قواي جسماني مناسبي براي كار دارند.

 

اين اقتصاددان ادامه داد:بزهكاري‌هاي اجتماعي حساس حقارت، سرقت، اعتياد، طلاق، رشد چاپلوسي، عدم توانايي شركت در فعاليت‌هاي سياسي و غيره از نتايج مهم گسترش فقر در جامعه است.
رئيس مركز پژوهش‌هاي مجلس افزود:نبايد به كساني كه به گسترش فقر كمك مي‌كنند و داخلي‌ها را تحقير مي‌كنند و در عوض براي خارجي ها دست به سينه مي‌گذارند و براي ايشان مرغ همسايه غاز است،راي داد.
توكلي اظهار داشت:اصولگرايان در مجلس عليرغم تمام تهمت‌هايي كه مي‌شنوند و روزي آنها را طرفدار نظام سرمايه‌داري و روزي سوسياليست مي‌خوانند،روي مواضع خود ايستاده‌اند و معتقدند كه با تكيه بر تعقل قانون اساسي،تجربه بشري و حد چارچوب اصولگرايي بايد نسخه‌اي متناسب با درد جامعه پيچيد.

 

وي در ادامه در پاسخ به سؤالي مبني بر اين كه آيا هر رئيس‌جمهوري كه آمد مجبور است برنامه‌هاي 5 ساله را اجرا كند يا خير افزود:هر دولتي يا بايستي اين برنامه‌ها را اجرا كند و يا اصلاحيه‌اي به مجلس ببرد كه به اعتقاد بنده اصولگرايان در صورت پيروزي در انتخابات بايد حتما براي برنامه چهارم به مجلس اصلاحيه ببرند چرا كه اين برنامه هنوز اشكالات زيادي دارد،كه بايد اصلاح شود.


توكلي در پاسخ به پرسش ديگري مبني بر اينكه چطور با تصويب طرح تثبيت قيمت‌ها ما شاهد افزايش قيمت برخي از كالاها در سال جاري بوديم گفت: ما گفتيم يكي از علل گراني در كشور گراني مواد اصلي دولتي مثل سوخت است و بايد دانست كه تورم در كشور بر اثر سوء مديريت گرايش‌هاي نادرست برخي دولتي‌ها بي‌نظمي‌ها به وجود مي‌آيد كه قاعدتا اصلاح آن به زمان احتياج دارد.


 
اوج زمان شناسی
ساعت ۳:٠٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

محکم ترين پاسخ ممکن که می شد به ادعاهای روزنامه شرق و جريان مورد علاقه اش داد : وحدت تئوريک اصولگرايان آنها را به وحدت عملی می رساند ! خبری را می خواهم برايتان بزنم که عمده تان می دانيد. اما همين خبر از سوی شرق تحريف شده،

پس اصل خبررا بخوانيم :

احمد توكلی از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد

احمد توكلی از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد

احمد توکلی رسما از کاندیداتوری نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد.

احمد توكلی اعلام كرد: اینجانب كه همواره خواهان وحدت اصولگرایان بوده‌ام، در وضعیت فعلی بر خود تكلیف می‌دانم كه برای تقویت همبستگی نیروهای اصولگرا و دفع آن خطر بزرگ از داوطلبی كناره‌ بگیرم تا راه برای انتخاب نامزد نهایی اصولگرایان هموارتر شده و نشاط و شادابی و امید به مردم باز گردد.

به گزارش ستاد انتخاباتی دكتر احمد توكلی، وی با صدور بیانيه‌ای دلایل انصراف خود از كاندیداتوری را اعلام كرد.

متن كامل نامه توكلی به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

ملت نجیب و شرافتمند ایران اسلامی

انتخابات نهمین دوره ریاست جمهوری، فرصت بی‌نظیری است تا در تداوم دو انتخابات شوراها و مجلس هفتم، با رأی شما دولتی عدالتخواه و مصمم، امر خطیر مبارزه با فقر و فساد و تبعیض را عهده‌دار شود و با خدمتی صادقانه آسایش، شادكامی و سربلندی بیشتری را به ملت ایران تقدیم كند.
در این روزها مشاهده می‌شود كه تكثر نامزدهای اصولگرا و تأخیر در معرفی نامزد نهایی از میان داوطلبان موجود موجب نگرانی و بلاتكلیفی مردم تحول‌خواه و علاقه‌مند به سرنوشت كشور شده است و حتی ممكن است به خطر تشكیل دولتی منجر شود كه روند 16 ساله گذشته را در ادارة قوه مجریه ادامه دهد.

اینجانب كه همواره خواهان وحدت اصولگرایان بوده‌ام، در وضعیت فعلی بر خود تكلیف می‌دانم كه برای تقویت همبستگی نیروهای اصولگرا و دفع آن خطر بزرگ از داوطلبی كناره‌ بگیرم تا راه برای انتخاب نامزد نهایی اصولگرایان هموارتر شده و نشاط و شادابی و امید به مردم باز گردد.

بدینوسیله از مساعی خیرخواهانه برادر ارجمند جناب آقای دكتر حداد عادل برای انسجام نیروهای اصولگرا، تشكر می‌كنم و امیدوارم تلاش‌های ایشان هر چه زودتر به نتیجه برسد.

ahmad tavakoli دکتر احمد توکلی رئیس مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامیدر این روزها مشاهده می‌شود كه تكثر نامزدهای اصولگرا و تأخیر در معرفی نامزد نهایی از میان داوطلبان موجود موجب نگرانی و بلاتكلیفی مردم تحول‌خواه و علاقه‌مند به سرنوشت كشور شده است و حتی ممكن است به خطر تشكیل دولتی منجر شود كه روند 16 ساله گذشته را در ادارة قوه مجریه ادامه دهد.

همچنین بر خود لازم می‌دانم از همه شخصیت‌های سیاسی وطن‌دوست و دین باور كه در ادای تكلیف حضور در صحنه انتخابات، مشوق اینجانب بوده‌اند و نیز از همه برادران و خواهرانی كه در تمامی این ایام، ایثارگرانه و بدون هیچ چشمداشتی، در راه تحقق عدالت و آبادانی كشور، در سراسر ایران با ایجاد ستادهای انتخاباتی فعالیت كرده‌اند، صمیمانه سپاسگزاری ‌كنم.
ان‌شاءا... با حضور همه آنها راه پرافتخار عدالت‌طلبی، سربلندی ایران و اسلام را با قدرت و اراده‌ای روزافزون، ادامه خواهیم داد.

خدمتگزار ملت ایران

احمد تـوكلـی
یازدهم اردیبهشت 1384


 
اوج ديوانگی !
ساعت ۸:٠٩ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٠ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

خبر به اين عجيبی شنيده بوديد؟ من را که ياد کاپيتولاسيون و حق توحش انداخت...

emam khomeini airport فرودگاه بین المللی امام خمینی رحمه الله علیه

با ادعاي ناامن بودن باند فرودگاه
انگليس و كانادا اتباع خود را به عدم استفاده از فرودگاه امام توصيه كردند

خبرگزاري فارس: دولتهاي انگليس و كانادا چند ساعت قبل از نشستن نخستين پرواز هوايي به فرودگاه بين‌المللي امام خميني (ره) با ادعاي اين كه باند اين فرودگاه امنيت ندارد، به شهروندان خود توصيه كرده‌اند از اين فرودگاه استفاده نكنند.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از رويتر، وزارت خارجه انگليس در اين باره اعلام كرده است که گزارشهايی مبنی بر عدم امنيت باند فرودگاه امام خمينی (ره) دريافت نموده است .

در بيانيه اين وزارتخانه آمده است: ما در اين خصوص با مقامات ايران در تماس هستيم و تا زماني كه وضعيت فرودگاه مشخص نشده باشد، ما به مسافران انگليسي توصيه مي‌كنيم از فرودگاه مهرآباد استفاده نمايند.


دولت كانادا نيز هشدار مشابهي در اين زمينه داده است و مشخص نيست كه آيا كشورهاي ديگر نيز توصيه‌هايي در اين زمينه به اتباع خود كرده‌اند يا خير.
اين گزارش تصريح كرد: هيچكدام از مقامهاي انگليس يا كانادا دقيقا" در خصوص علت نگراني خود از امنيت باند اين فرودگاه اظهار نظر نكردند و مقامهاي ايراني نيز براي توضيح فوري در اين خصوص در دسترس نبودند.
بنابراين گزارش، برخي از شركتهاي هواپيمايي اروپايي نيز كه انتظار مي‌رود در ماههاي آينده از اين فرودهگاه استفاده كنند از نبود سيستم حمل و نقل عمومي مناسب به اين محل ابراز نگراني كرده‌اند، چرا كه به دليل ترافيك سنگين تهران بيش از 90 دقيقه طول مي‌كشد تا از نقطه‌اي در تهران به اين فرودگاه رسيد.

 

اما حقيقت ماجرا ! ...

 

Dr khzem Jalali  دکتر کاظم جلالی مخبر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هفتم

جلالی: هیچکس برای اتباع انگلیسی دعوتنامه نفرستاده است

کاظم جلالی مخبر کمیسیون امنیت ملی مجلس در واکنش به این خبر که انگلیس خواستار تغییر نام فرودگاه بین ‌لمللی امام خمینی(ره) شده است، گفت: من در مورد صحت و سقم این خبر اطلاعی ندارم ولی بر فرض صحت این خبر، نوع موضع کشور انگلیس دخالت در امور داخلی یک کشور مستقل تلقی می شود و نشانگر بی خردی و عمق نادانی مسئولان انگلیس است که از یک کشور مستقل تقاضاهایی خارج از عرف، چارچوب و موازین حقوق بین الملل و منطق می کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، کاظم جلالی مخبر کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب افزود : نام بلندآوازه امام خمینی(ره) برای فرودگاه بین المللی ما مایه عظمت و افتخار است و ما افتخار می‌کنیم که همچنان در مسیری که آن رادمرد بزرگ برای ما ترسیم کرد در عرصه داخلی و بین المللی حرکت می کنیم.

 

جلالی با بیان این که عمق عقده و بغض دولتمردان انگلیسی نسبت به شخصیت عظیم القدر امام خمینی(ره) قابل درک است، گفت : امام خمینی(ره) هیمنه قدرت های بزرگ در عصر جدید را شکست و حیله گری های انگلیس و سیاستمداران استعمار کهنه انگلیس را در تمام دنیا بر ملا کرد.

 

وی افزود : در خصوص سفر اتباع انگلیسی ما هیچ گونه دعوتنامه ای برای سفر آنها ارسال نکرده ایم و هرچه آنها کمتر به ایران سفر کنند ما احساس امنیت و آرامش بیشتری در داخل کشور خواهیم داشت.

 

مخبر کمیسیون امنیت ملی تاکید کرد : حتما وزارت امور خارجه ما باید در مقابل این حرکت انگلیس واکنش جدی نشان دهد و در وهله اول سفیر انگلیس را فراخوانده و از آنها توضیح بخواهد و اگر با وقاحت سفیر انگلیس نیز چنین مطلبی را تایید کرد، حتما ما باید حتی در نوع روابط خود با کشور انگلیس با سرعت تجدید نظر می کنیم.

گفتنی است یک مقام آگاه در وزارت امور خارجه خبر داد: وزارت خارجه انگلیس و سفارت این کشور در ایران خواستار تغییر نام فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) شده اند.

همچنین آنان اعلام کرده اند تا زمانی که حفاظت و امینت فرودگاه امام(ره) به دست سپاه و نیروی انتظامی باشد، انگلیسی ها وارد این فرودگاه نخواهند شد.

حمید رضا حاجی بابایی عضو هیات رئیسه مجلس نيز در واکنش به خبر در خواست انگلیس از ایران برای تغییر نام فرودگاه امام خمینی(ره) گفت: نام انقلاب اسلامی ایران با نام امام خمینی(ره) زنده است و بزرگترین افتخار ما این است که فرودگاه بین المللی کشورمان به نام امام خمینی(ره) نامگذاری شده است.

وی افزود : انگلیس با طرح موضوع تغییر نام فرودگاه امام خمینی (ره) در امور داخلی ایران اسلامی دخالت کرده و به ملت بزرگ و شریف ایران توهین کرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که انگلیس گفته است  تا نام فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) تغییر نیابد، اتباع این کشور به ایران نخواهند آمد، گفت : ما از این که هیچ تبعه انگلیسی وارد فرودگاه امام خمینی(ره) نشود استقبال می کنیم.

Iran And english Foregin Ministersوزیران امور خارجه ایران و انگلیـسوی افزود : ما از وزارت امور خارجه می خواهیم که با سرعت سفیر انگلیس را احضار کرده و خواهان عذرخواهی رسمی این کشور از ایران شوند که اگر دولت انگلستان از ایران عذرخواهی نکند، تمام روابط خود را با این کشور قطع خواهیم کرد.
از سوی دیگر مدیر مسئول کیهان گفت : اگر خبر درخواست انگلیس از ایران مبنی بر تغییر نام فرودگاه امام خمینی(ره) صحت داشته باشد باید در وهله اول سفیر و اعضای سفارت انگلیس دستگیر و سپس با حقارت از ایران اخراج شوند.
حسین شریعتمداری مدیرمسئول کیهان در واکنش به خبر درخواست انگلیس از ایران مبنی بر تغییر نام فرودگاه امام خمینی(ره) گفت : این خبر خیلی غیرعادی و مسخره به نظر می آید و اگر صحت داشته باشد نشان دهنده این است که انگلیسی ها به اوج جنون رسیده اند.

وی افزود : یک کشور بیگانه چه حقی دارد در مورد نامی که ما برای فرودگاه خودمان انتخاب کردیم اظهار نظر بکند آن هم نام شخصیت برجسته ای مثل حضرت امام خمینی(ره) که نام او با وجود همه ایرانیان، مسلمانان، محرومان، مستضعفان و آزادگان جهان عجین است.

شریعتمداری گفت : اگر این خبر صحت داشته باشد تنها پاسخی که می تواند جوابگوی این اقدام وقیحانه آنان باشد این است که سفیر و اعضای سفارت انگلیس را ابتدا دستگیر و بلافاصله با حقارت از ایران اخراج کنیم و به هیچ یک از اتباع انگلیس نیز اجازه ورود به خاک کشورمان را ندهیم و طبیعی است که باید تمام روابط اقتصادی ایران اسلامی نیز با این کشور قطع شود.

مدیرمسئول کیهان با بیان این که اقدامات نسنجیده و برخواسته از موضع ضعف برخی از مدیران ما از جمله عواملی است که  انگلیسی ها را به این حد از وقاحت رسانده است، افزود: در حالی که انگلیس اجازه داده بود که از آن کشور و توسط یک تلویزیون ماهواره ای علیه اسلام و پیامبر اکرم(ص) برنامه پخش شده و به ساحت مقدس ان بزرگوار اهانت شود، در همان زمان وزیر صنایع ما برای جلب همکاری اقتصادی با سرمایه گذاران انگلیسی در لندن جلسه بر گزار کرد.

وی تصریح کرد : کسانی که این اقدام و یا خرید کارخانه ورشکسته انگلیسی «روور» را انجام می دهند نماینده عزت و اقتدار ملت مسلمان و پاکباخته ایران نیستند.


 

 
کوتاه و گويا !
ساعت ٢:۱٠ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٠ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

کوتاه و گويا از زبان پر لکنت سعيد حجاريان :

اصلاح طلبان ديگر نمي توانند توده ها را با شعارهاي تند بسيج كنند

يك سايت اينترنتي دوم خردادي تصريح كرد: دوز اصلاحات را نمي توان يك شبه بالا برد گويي چرخ پوپوليسم اين بار نمي چرخد.

سايت آفتاب كه با همكاري نويسندگان نشريات زنجيره اي اداره مي شود طي تحليلي با عنوان «وقتي چرخ پوپوليسم نمي چرخد» افزود:

... چهار سال پيش سعيد حجاريان گفت «ما در انتخابات 76 و 80 از پوپوليسم (توده گرايي و عوام فريبي) استفاده كرديم و اين پوپوليسم براي ما منافعي داشت اما بايد آن را كنار بگذاريم.» اما اكنون بي آن كه در صورت مسئله و نحوه بازي اصلاح طلبان تغييري حاصل شده باشد پوپوليسم تنها لباسي جديد به تن كرده است. اگر سال 80 پوپوليسم در لباس «گل ياس» و «سيمرغ جهانيم اگر چند جوانيم» و«يا علي مدد» رخ نمود اينك نيز ترساندن مردم از فاشيسم گويي حربه اي مناسب براي شكل دادن به بسيج توده اي متصور مي شود...

در اين مقاله تصريح شده است:

...اصلاح طلبان دوم خردادي همچنين در هفته هاي اخير با طرح برخي سخنان راديكال و شعارهاي پيشروتر درصدد برآمده اند تا تابلوي تبليغاتي خود را برافراشته تر از پيش به نمايش بگذارند. همچنان كه حجاريان نيز به تازگي در گفت وگويي گفته است كه «بايد دوز اصلاحات را بالا برد.» اما همچنان كه حجاريان به درستي نيز خود در آن گفت وگو تاكيد كرده است: «دوز اصلاحات را نمي توان همزمان با انتخابات بالا برد و اين اتفاقي است كه بايد در سال هاي گذشته رخ مي داده است

اين مقاله افزوده است:

...طرح شعار دفاع از اقوام و اقليت ها، شعاري بيشتر نيست وقتي كه به يك باره و همزمان با آغاز تبليغات انتخاباتي مطرح شود. اصلاح طلبان اما اگر بخواهند كه با طرح شعارهاي نو و پيشرو قدمي به پيش بگذارند، حتي اگر مردم هم در انتظار چنين اتفاقي باشند (كه نمي باشند) خود ناتوان از بسط صحيح و خارج از تناقض آن هستند. چرا كه يك شبه نمي توان خود را متفاوت از پيش كرد.


به نوشته نويسنده اين مقاله:

...اصلاح طلبان بر اين گمانند كه در آستانه انتخابات توجه به حقوق اقليت ها، احترام و توجه به منتقدين راديكال و مانند آن، باعث جلب توجه و اذهان ايرانيان تحول خواه به سوي آنها مي شود، اما هيچ توجهي ندارند كه آيا مي توان ميان اين رويكرد و رويكرد متفاوت آنها در سالهاي پيش ارتباطي برقرار كرد، در حالي كه هنوز تكليف خودشان را با آن رفتارهاي متفاوت روشن نكرده اند. اين سايت افزود :«دوز اصلاحات» را همان طور كه حجاريان به درستي مي گويد نمي توان يك شبه بالا برد گويي چرخ پوپوليسم اين بار نمي چرخد.


 
حتی ديده بان حقوق بشر غربی !
ساعت ٦:٥٩ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

چه کسی مانده که از آمريکا در حوزه حقوق بشر دفاع کند ؟ حتی سازمان آمريکايی ديده بان حقوق بشر غربی هم برای پيشبرد مابقی سياستهای خود برائت جستن از حقوق بشر گوانتانامويی و ابوغريبی آمريکايی را لازم می داند !

دیده‌بان حقوق بشر: ابوغریب تنها نوك یك كوه یخ است

سازمان دیده‌بان حقوق بشر ديروز (چهارشنبه) اعلام كرد، آنچه كه تاكنون در خصوص رسوایی‌های اخلاقی نظامیان آمریكایی در زندان ابوغریب عراق اعلام شده است، تنها «نوك یك كوه یخ» بوده است.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویتر، این سازمان كه مقر آن در نیویورك آمریكاست، بدرفتاری نظامیان آمریكایی در قبال مسلمانان عراقی دربند در زندان ابوغریب را همچون «نوك یك كوه یخ» توصیف كرده و اعلام كرده است، آنچه كه تاكنون در خصوص این رسوایی‌ها اعلام شده است، تنها بخشی از نقض آشكار و گسترده‌ی حقوق بشر از سوی نظامیان آمریكایی در افغانستان، پایگاه نظامی گوانتانامو در كوبا و سایر نقاط جهان است.

انتشار گزارش این گروه حقوق بشر در حالی صورت می‌گیرد كه چند روز دیگر مصادف خواهد بود با اولین سالگرد انتشار تصاویر مربوط به بدرفتاری اخلاقی نظامیان آمریكایی با بازداشت شدگان زندان ابوغریب در عراق.

اين سازمان بدرفتاری نظامیان آمریكایی در قبال مسلمانان عراقی دربند در زندان ابوغریب را همچون «نوك یك كوه یخ» توصیف كرده و اعلام كرده است، آنچه كه تاكنون در خصوص این رسوایی‌ها اعلام شده است، تنها بخشی از نقض آشكار و گسترده‌ی حقوق بشر از سوی نظامیان آمریكایی در افغانستان، پایگاه نظامی گوانتانامو در كوبا و سایر نقاط جهان است.

در بخشی از بیانیه‌ی این سازمان آمده است: اكنون كاملا آشكار است كه بدرفتاری‌های اخلاقی قابل توجهی از سوی نظامیان آمریكایی در سراسر نقاط از افغانستان گرفته تا پایگاه نظامی گوانتانامو، صورت گرفته است.

کمپ 4 دلتا گوانتاناموپایگاه ناوالاین مكان‌ها، نقاطی هستند كه ارتش آمریكا زندانیانی را در آنجا نگهداری می‌كند و احتمالا مكان‌های دیگری نیز وجود دارند كه اطلاعاتی در خصوص انجام بدرفتاری‌های احتمالی با بازداشت شدگان در آنجاها در دست نیست.

دیده‌بان حقوق بشر اعلام كرده است، نسبت به این مساله نگران است كه آمریكا استفاده از ابزارهای غیر قانونی خود جهت بازجویی از بازداشت شدگان را متوقف نكند.

در بخش دیگری از گزارش این گروه آمده است: مدارك كاملا آشكاری وجود دارد، مبنی بر آنكه بازداشت شدگانی كه در پایگاه نظامی گوانتانامو در كوبا نگهداری می‌شده‌اند، متحمل شكنجه‌های بسیار شدید و دیگر اقدامات غیر انسانی و غیر اخلاقی شده‌اند.

بر اساس آنچه كه در بیانیه‌ی سازمان دیده‌بان حقوق بشر آمده است، رسوایی‌های اخلاقی صورت گرفته در پایگاه نظامی گوانتانامو شامل به زنجیر كشیدن بازداشت شدگان و مجبور كردن آنها به نشستن بر روی مدفوعشان، می‌باشد.

سازمان دیده‌بان حقوق بشر همچنین افزود كه سازمان اطلاعات مركزی آمریكا (سیا) تا بیش از 150 زندانی را به كشورهایی در منطقه‌ی خاورمیانه كه سابقه‌ی انجام بدرفتاری‌ها و شكنجه‌های شدید با زندانیان را داشتند، فرستاده است.

انتشار گزارش اخیر سازمان دیده‌بان حقوق بشر در حالی صورت گرفته است كه ارتش آمریكا به آنها اعلام كرده است، آنچه كه در قبال زندانیان در پایگاه نظامی گوانتانامو صورت گرفته انسانی بوده و برای آنها توجیهی دارد(!)


 
حلــی کاپ
ساعت ۱٢:٥٥ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٥ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

روبوت‌های فوتباليست در دبيرستان علامه حلی - استعدادهای درخشان - تهران.

سايت مسابقات

 

بخش‌هاي مسابقات:


بخش شبيه‌سازي
در اين بخش يك سري روبوت‌هاي شبيه‌سازي شده وجود دارند كه قسمت مكانيكي اين روبات‌ها از پيش ساخته شده است و وظيفة شركت‌كنندگان اين بخش ساختن مغز اين روبات و قسمت هوش مصنوعي آن مي‌باشد كه اين عمل را با برنامه‌نويسي درمحيطي شبيه‌سازي انجام مي‌دهند. براي اين هدف سعي شده است تا حد امكان قوانين شبيه قوانين فوتبال انسانها (جام جهاني فوتبال) باشد. براي مثال تعداد بازيكن‌ها 11 نفر و اندازه زمين و … مطابق با استاندارد‌هاي فيفا مي‌باشد.

 

بخش فوتباليست‌هاي كوچك (جونيور)
مسابقات جونيور در مسابقات روبوكاپ جهاني به منظور ايجاد بستري مناسب براي نوجوانان براي شركت در مسابقات روبوكاپ طرح‌ريزي شد. در اين ليگ مسابقات در سه سطح حركات موزون، امداد و فوتبال برگزار مي‌شود.
در سطح امداد، روبات‌ها با خواندن مسير علامتگذاري شده و عبور از سطوح مختلف شيبدار به اعلان محل مصدومان نقاشي شده بر روي سطح زمين مي‌پردازند. مهمترين سطح مسابقات جونيور سطح فوتبال آن است كه در چهار قسمت فوتباليست‌هاي 1×1 ابتدايي و متوسط و فوتباليست‌هاي 2×2 ابتدايي و ثانويه برگزار مي‌شود. دراين  سري از مسابقات روبات‌ها بر روي زميني كه به صورت طيف از سياه به سفيد طراحي شده حركت مي‌كنند و با بهره‌گيري از رنگ زمين و با قطب‌نماهاي الكتريكي يا تشخيص رنگ ديواره‌ها به سمت زمين حريف حركت مي‌كنند. توپ اين مسابقه، اشعه مادون قرمز از خود نشان مي‌دهد و با اين عمل، روبات‌ها به سمت آن حركت مي‌كنند و به بازي ادامه مي‌دهند. روبوت‌هاي فوتباليست كوچك نخستين گام از ساخت روبوت‌هاي فوتباليست واقعي است تا هدف اصلي روبوكاپ جهاني يعني مسابقه بين دو تيم روبوت‌هاي انسان نماي فوتباليست‌ و تيم منتخب فوتباليست‌هاي جهان تا سال 2050 را جامه عمل بپوشاند. روبوت‌هاي فوتباليست كوچك با رشد علمي و سني طراحان و سازندگان آن به روبوت‌هاي فوتباليست سايز كوچك  و پس از آن به روبوت‌هاي فوتباليست‌هاي سايز متوسط  و نهايتاً به روبوت‌هاي انسان‌نما  ختم مي شود.

 

بخش مسيرياب
در رشته مسيرياب روبوت بايد توانايي حركت روي يك مسير مشخص شده با خط سياه روي زمينه سفيد را در كمترين زمان ممكن داشته باشد. رشته تعقيب خط تنها رشته‌اي است كه رقابت جذابي را در طيف وسيعي از مخاطبين از مقاطع مختلف تحصيلي به وجود آورده و نقطه آغازين كار روبوتيك براي ورود به اين عرصه به شمار مي‌رود. تجربيات بدست آمده در طراحي و ساخت اين رشته از مسابقات روبوتيك، ادامه كار در ساير رشته‌ها را آسان‌تر مي‌سازد.
اين رشته بومي‌ترين نوع مسابقات روبوتيك مي‌باشد.


 

بخش امداد
وقتي حادثه‌اي اتفاق مي‌افتد؛ روبوت‌ها مي‌توانند در شناسايي، تعيين وضعيت و تعيين مكان مصدومين مورد استفاده قرار گيرند و به اين ترتيب سرعت عمليات امداد و تعداد نجات يافتگان افزايش مي‌يابد.
در سال‌هاي اخير، رشته «روبوت‌هاي امداد» به رشته‌هاي متنوع  مسابقات روبوكاپ جهاني اضافه شده است. شركت در اين رشته نيازمند روبوت‌هاي پيشرفته‌تر، برنامه‌ريز‌ي‌هاي دقيق‌تر و دانش‌ فني بيشتري نسبت به ديگر رشته‌ها است. روبوت‌ امداد بايد قابليت‌هاي عمومي زير را داشته باشد:
ــ قدرت حركت در مسيرهاي صعب‌العبور مثل شيب‌هاي تند و آوار.
ــ سرعت و ظرافت در حركت به طوري كه امكان دستيابي و شناسايي نقاط دور از دست را داشته باشد.
ــ توانايي ارسال اطلاعات حاكي از دماي محيط، وجود دي‌اكسيد كربن و اطلاعات دقيق تصويري و صوتي از محيط را داشته باشد.
در مسابقات جهاني روبوت امداد بر چند اصل تأكيد شده است؛  خودكاري ، هماهنگي جمعي خودكار ميان چند روبوت، سرعت و دقت.  لزوم نصب حسگر‌ هاي متعدد و متنوع بر روي روبوت ايجاب مي‌كند كه اين روبوت‌ها از نظر حجم، وزن و توانايي‌هاي مكانيكي در سطحي عالي باشند.
رشته «امداد آتش» و در سومين دوره مسابقات حلي‌كاپ در جهت كسب توانايي‌هاي عالي روبوتيك طراحي شده‌اند. تركيب‌ توانايي‌هاي روبوتيك در اين رشته، ما را به توانايي‌هاي يك روبوت امداد‌گر نزديك مي‌كند.
در رشته «امداد آتش» يك روبوت هوشمند مي‌بايد طي سه مرحله، دو منبع حريق را اطفاء نموده؛ حركت، صدا، دما و موقعيت هدف‌هاي معين شده را تشخيص دهد و علائم مربوطه را ارسال نمايد

 
 

 
نتایج مسابقات
ساعت ۴۰ : ۱۰

نتایج در بخش تعقیب خط تا ساعت 14:30

۱- Path finder VII از دبیرستان علامه حلی =» ۸.۴۴ ثانیه
۲- روبوسار از دانشگاه آزاد گرمسار =» ۸.۶۴ ثانیه
۳- Path finder III از دبیرستان علامه حلی =» ۸.۸۰ ثانیه

 
نتایج بخشهای مختلف تا ساعت 11:00

جونیور:

گروه A:

خلیج فارس اصفهان ۵ - روبوتیز بابل ۰

گروه B:

IJR ایلام ۰ - جونیور ۳ تهران ۵
شهید اژه ای اصفهان ۵ - روبونیک ۳ نیکان ۰

گروه C:

مانشت ایلام ۰ - روبونیک ۱ نیکان ۵

گروه D:

جونیور ۲ تهران ۵ - IRG ایلام ۰
اسپادانا اصفهان ۵ - روبونیک ۲ نیکان ۰
تمامی بازیها با انصراف یکی از تیمها به پایان رسیده است(!!!).

 Simulation3D:

 8MHM8 : 0 - Caspian : 5
Mersad 2 : 1 - RoboSina3D : 0
Mersad 1 : 0 - Kavir : 3
MRL : 2 - Espadana : 0
8MHM8 : 0 - Arman : 2
Mersad 2 : 0 - Caspian : 5
Mersad 1 : 0 - Delta3 : 0

نتایج در بخش تعقیب خط تا آخر وقت جمعه
نتایج در بخش تعقیب خط تا آخر وقت جمعه به شرح زیر است:

۱- Path Finder VII دبیرستان علامه حلی =» ۸.۴۴ ثانیه
۲- روبوسار ۱ از دانشگاه آزاد گرمسار =» ۸.۶۴ ثانیه
۳- Path finder III دبیرستان علامه حلی =» ۸.۸۰ ثانیه
۴- Path finder I دبیرستان علامه حلی =» ۹.۶۳ ثانیه
۵- Path finder II دبیرستان علامه حلی =» ۱۰.۴۷ ثانیه
۶- رازی ۱ از دانشگاه رازی (بطور مشترک) =» ۱۰.۴۷ ثانیه
۷- تاپار از دانشکده فنی دانشگاه رازی =» ۱۰.۵۸ ثانیه 
۸- راه رشد ۲ از دبیرستان راه رشد =» ۱۰.۹۵ ثانیه
۹- Path finder 2005 دبیرستان علامه حلی =» ۱۱.۲۷ ثانیه
۱۰- اهواز ۱ دبیرستان شهید بهشتی اهواز =» ۱۱.۹۴ ثانیه
۱۱- پیشرو از دبیرستان شهید بهشتی اهواز =» ۱۲.۰۰ ثانیه
۱۲- رازی ۲ از دانشگاه رازی کرمانشاه =» ۱۳.۰۹ ثانیه
۱۳- آرکانتاس از دبیرستان شهید آقایی تهران =» ۱۳.۴۴ ثانیه
۱۴- ایران روبوتیک.کام از دانشگاه شهید بهشتی تهران =» ۱۵.۰۸ ثانیه
۱۵- MHK04 از شهید سلطانی کرج =» ۱۵.۴۰ ثانیه
۱۶- Hymend از دبیرستان فرزانگان یزد =» ۱۶.۰۸ ثانیه
۱۷- روبوسار ۳ از دانشگاه آزاد گرمسار =» ۱۶.۳۰ ثانیه
۱۷- راه رشد ۱ از دبیرستان راه رشد تهران(بطور مشترک) =» ۱۶.۳۰ ثانیه
۱۸- خلاقیت از پژوهشسرای نجف آباد =» ۱۶.۶۳
 ۱۹- PSF از فرزانگان یزد =» ۱۷.۱۵ ثانیه
۲۰- Craft از شهید بهشتی اهواز =» ۱۹.۱۶ ثانیه
۲۱- Genius از فرزانگان اراک =» ۲۳.۹۶ ثانیه
۲۲- روبودز از شیخ انصاری دزفول =» ۳۲.۵۰ ثانیه
۲۳- پروتون از علامه حلی اراک =» ۳۷.۶۰ ثانیه
۲۴- میبد از فرزانگان یزد =» ۴۴.۰۰ ثانیه
۲۵- مگنا از شهید بهشتی خرم آباد =» ۹۲.۰۰ ثانیه
۲۶- Sprit از شهید بهشتی خرم آباد =» ۱۰۰.۰۰ ثانیه


 
 
 
تبلیغ ویـژه