الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

آقا من حالم از يانگوم بهم می خوره
ساعت ٥:٥٠ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:

بسم الله .

با کمال تاسف  وتاثر ، به شهادت مهر تاریخ وبلاگ من و مهر تاریخ تمامی وبلاگهایی که در مورد سریال جواهری در قصر یا بازیگر اصلی آن در نقش یانگوم نوشته اند ، اولین وبلاگی که در مورد این موضوع نوشت و با کمال تاسف ، موجب براه افتادن سیلی از یانگوم نویسی ها و یانگوم فروشی ها شد ، وبلاگ من بوده است.

حالا چیز جالب اینجا است که اصولا شما طی این موج وبلاگی غیر هماهنگ ، تنها چیزی که نمی بینید دو کلمه ( چه انتظار زیادی ! ) بلکه یک کلمه حرف حساب پیرامون آن باشد. موجی از وبلاگهای احمقانه ، با محتوای تصاویر بی تناسب با هویت کاراکتر سریال جواهری در قصر و همچنین جریان بزرگ کاسبی با سی دی و دی وی دی سانسور نشده آن ، یا تصاویر سایر بازیگران آن ، یا سی دی فیلمهای دیگری از همین بازیگران در نقشهایی بشدت مغایر با رویکرد این سریال ، یا لو دادن موضوع و اجزاء قسمت بعدی آن ، براه افتاد. این جریان بیمارگونه ، درمورد برخی دیگر از سریالهای مورد اقبال نسبی عمومی نیز افتاده است.

من به این روال ، سخت مشکوکم. حاکمیت جریان شر ، در فضای عمومی فرهنگی ، خصوصا در فضای اینترنت به وضوح قابل رصد و درک است. یک عقل پنهان بزرگ منفی ، که بشدت هر نکته مثبت فرهنگی را به سمت بدل منفی آن سوق می دهد. از برنامه تلویزیونی ای که در حداقلهای مورد قبول ، چند احساس و رویکرد عمومی مثبت اخلاقی را در جامعه تکثیر می کند ، به سمت ارائه تصویری مهوع از بازیگران آن می رود . یکی نیست به این احمق های کبیر ، بگوید که یارو ، تو که هرچی گشتی نتونستی یک فضای عمومی نجس ، مثل فضای مابقی "خانم" های هالیوودی ات تو این مورد از بازیگرهای شرقی پیدا کنی. حالا گستاخ جان . چرا پس اینقدر نفهمی و هی ادامه می دی پس ؟  

حالا ، من نمی گم از این جریان شر ، چیزی جز همین کارها انتظاری می ره . اما شما را به خدا ، واقعا ، تمام زاویه های سیاسی و نگاههای منتقدانه قبلی را یک لحظه در ذهنتان آفلاین کنید و به این موضوع حاضر نگاه کنید . واقعا دردتان نمی گیرد که "صداوسیما" می آید و به این حماقت کبرا ، دامن می زند و می رود با این جناب بازیگر با خرج 20 میلیون تومان پول، پولی که همیشه می گوید ندارم و کم دارم - و بنظرم در مواقعی هم درست است اما امان از اسراف و تبذیر – مصاحبه می کند ؟ این آخه خدایی یعنی چی ؟ این نهایت نداشتن استراتژی روشن فرهنگی نیست ؟ برای من حتم و یقین است که آقای ضرغامی یک الگوی رفتاری مشابه بی.بی.سی را برای خودش محور کرده . در حالیکه هیچ عنصر استراتژیست مثبت فرهنگی این نظام ، روند پیش گرفته شده در صداوسیما را تایید نمی کند. آخه بدبختی اینجاست که حداقلهای دل خوش خنک هم در این مسیر رعایت نمیشه . تو بی.بی.سی شما یک نفر نمی تونی پیدا کنی با منافع اساسی و چهارچوب حکومت و ارکان و نهادهای سیاسی و اجرایی داخلی انگلیس مشکلات بنیادین داشته باشه ، با مخالفان حکومت انگلیس سرو سر داشته باشه یا از اون خنده دار تر ، خودش از همونها باشه ، اونوقت ، تو این ماجرا ، تو تلویزیون برادر ضرغامی ، می بینی آقای مطهری نیای چپگرا ، میشه مجری برنامه های سیاسی با حضور مسئولان نظام ( بگذریم که تو هر دو سه جمله یکی دو تا غلط دستوری داره ، که البته تو صداوسیما کاملا طبیعیه ! ) ، آقای فرزاد حسنی منحرف زیر ابرو برداشته میشه مجری برنامه عرفانی قرآنی در رادیو معارف اتفاقا بعد از دستگیریش تو مجلس گند و خرابکاری تو کیش !  

خوب اینا یعنی چی ؟ یعنی اینکه این باباکه های دوم خردادی هم زیاد آب زیر پوستشون ندوه ! صداوسیما اصلا استراتژی نداره که حالا بخواد به نفع اونها باشه . اما همین بی جهتی و بی هویتی و باری به هرجهت بودن و الَابختکی کار کردن است که بضرر انقلاب است چون فرصتها رو از دست می ده و آسیب سازی می کنه. اینه که داد ما رو در آورده .  

حالا که تا اینجا نوشتم ، دو تا حرف حساب هم خودم بگم در مورد این فیلم جواهری در قصر ، تا اون یارویی که رفته دستور خرید کارتونش رو هم داده حالیش شه . آقا ، من از دو چیز این یانگوم ، عقم می گیره . یکی اینکه ، ایشون تا جایی پایه است ، که عقده های خودش رو خالی کنه. حال اینو بگیره حال اون رو بگیره . کلی هم طرح و نقشه می ریزه . البته روشنه که از خلاف کردن هم برای اجرای طرحهاش گریزی نداره و همه رو هم گول می زنه برای همین کارهاش حتی ملکه فیلم ؛ که این درست 180 درجه با مسیر سیاست اسلامی متفاوته – بعد هم همین که زهرش رو ریخت ، می خواد با جناب همسر ، فرار کنه بره اللی تللی. یعنی همونجا که مثلا فسادناپذیریش - البته فقط در اونجایی که منافعش تامین نمیشه . اگه یادتون باشه وقتی اون دختره رفت پیشش اعتراف کرد و بعد گفت من میخوام به تو کمک کنم در عوض فلان قول رو بمن بده ، نگفت من با این کار از بیخ مخالفم . گفت من به تو نیازی ندارم خودم تنهایی کارم پیش میره که مبادا امتیازی ببازه ! – مورد تایید بیخ حکومتشون قرار گرفته و می خوان در پستی که باید اونجا باشه بکارش بگیرن ، در می خواد بره و حالا دیگه خودشم اپوزیسیون بازی در میاره .  

این پیام خیلی کج و منحرفیه که به درون جامعه می ره . عقل فرهنگی اگه بود ، جناب تهیه کننده و ارکان خرید رو – که قبل از ما همه فیلم رو دیدن – سر این نکته می آورد که تزریق این نکته تو جامعه یعنی یاددادن و تایید کینه شتری و جنگ برای منافع تا لحظه آخر. اما در رفتن برای رسالتهای اجتماعی و الهی. یعنی فقط خودم مهمم . اینقدر مهم که خودمم در راه خودم هدر رفتم مهم نیست. بقیه هم که کشک. در حالیکه اسلام این رو نمی گه. اسلام فدا شدن انسان رو فقط در راه اهداف الهی منطقی و مجاز می دونه . نه با این دلایل .  

چیز بعدی ای که حال من رو از یانگوم بهم می زنه ، اینه که وقتی یکی یک حرف مفت خیلی گنده ای بهش می زنه که رو کله من و توی مخاطب میخواد چقندر سبز کنه ، این خانوم تا بحال هزاربار پیش اومده اعصاب من رو خورد می کنه ، برر و برر شروع می کنه طرف رو نیگا کردن !! ای خدا. پیش خودت میگی پس چرا لال مونی گرفته . چرا نمی گه ؟ چرا جواب نمی ده . حالا هزارتا توجیه روانشناختی متناسب با فضای فیلم می تونه این رو پوشش بده . اما موضوع ، اینه که این اصلا فرهنگ خوبی نیست. چون اصلا ریشه موضوع ، فرهنگ نیست. موضوع در فیلم ، جنبه های پنهان روانشناختی دارد که مثلا قراره یانگوم از اونها متاثر باشه . همین .  

در مورد این سریالهای رمضانی هم حرفهای مهم زیادی هست. اول اینکه تجسم بیرونی شیطان و فرشته با ماهیت جسمانی و نه حتی طی توهم و خیال ، یک انحرافی بود که فکر می کردم ناشی از بی توجهیه و باید گفت تا اصلاح بشه و قصد صداوسیما این نیست والان اگه بگیم می زنن زیرش. اما چشمم به جمال افاضات آقای میرباقری که روشن شد دیدم دوستان از بیخ عرب و مشکل دار تشریف دارن . این حضرات بروند یک سر قم خودشان را به علما عرضه کنند کارشان دارد خراب می شود. حرفهای آیت الله مهدوی کنی ( اشتباها نوشته بودم مکارم ) هم به گوشتون رسید که ؟ ایشون فرموده اند من باب نهی از منکر عرض می کنم حالا می خواهد پخش شود ، می خواهد نشود. ( صداوسیما از مجلس سخنرانی ایشون فیلم می گرفته ) ضرر سریالهای رمضان صداوسیما از نفعش بیشتر است .  

یکی از مشکلات اساسی سریالهای صداوسیما ، نداشتن تفکیک روشن میان خط حق و باطل است. چنان نقش ها ، در حق و باطل آمیخته به هم حرکت می کنندکه خط روشنی از حق و باطل برای قضاوت – به یقین ، تا انتهای داستان – به مخاطب داده نمی شود و مخاطب در حق دادن درصدی و نسبی به عناصر و نقش ها تا انتها باقی می ماند که این خود جنایتی در حق ریشه های فرهنگی ما و جا انداختن پلورالیزم حداکثری معرفتی ( در تقسیم درصدی حق میان فرشته و شیطان ! ) است. اشکال دیگر، نداشتن پیام و منظور معرفتی قابل ادراک برای عموم مخاطب و حتی امثال من مدعی فرهنگ ! است. مگر اینکه دوباره این جلسات نقد رو شروع کنند بگند ، بله ، اون نقطه سیاهه کنار کارد که بود ، تو فریم فلان از سکانس فلان ، این نماد فلان چیزه که تهش رو بگیری ، سرش از فلانجا می زنه بیرون ! یعنی یک سری تفاسیر رو تهش سنجاق کنند.  

انشاءالله سایت متمرکز نقد صداوسیما که توسط مجمع راه اندازی شد ، مشکل آقای ضرغامی رو حل می کنیم . 

پی نوشت : 

اون خبرها رو که فهرست کردم تو پست زیری ، یک آدم – خدایی چی بگم بهش – بی تربیت و بی انصاف و کور و کری که بی خبری خودش رو به عالم و آدم می چسبونه ، بعدم هم با بی خبری خودش فحش می سازه به دیگران می ده – دیگه خیلی نوبره ! – اومده میگه فاکس نیوز کی اینو گفت فلان نیوز کی اون رو گفت. آخه اگه شماها ذره ای تو خودتون احساس نیاز می کردین که از این چیزها خبردار بشین که ما اینقدر اذیت نمی شدیم . شما ها اگه یک همچین کدی از فاکس رو خودتون خبردار بشین که تو تا سیسلی به خودتون می زننین ببینین خوابین یا بیدار. شماها نمی خواین چیزی رو بیرون الگوی چسبناک ذهنی تون که از سالها ته کله تون چسبیده اون ته کله تون ؛ بپذیرید. این بما چه . والا ، الان که بهت بگم ، محمد سلامتی ، عضو شورای مرکزی سازمان مجاهدین رک تاکید کرده که دوم خردادیها در طول جریان دوم خرداد به فکر مردم نبوده اند – و بعدا هم در مورد الان اعتراف می کنه ! – داد و فریاد بی خبریت به هوا نمی رفت. حالا دوباره زیر این بزن . اگه یک کسی از خبری اطلاعی نداشت ، می تونه بگه نیست ؟ اصلا مهمه بگه نیست ؟ با قایم باشک بازیهای او ، خبر نیست و نابود میشه ؟ 


 
حالا می توان جمع بندی کرد
ساعت ۱:٤۸ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:

در مورد سفر رئیس جمهور به آمریکا و تاثیرات مهم و واکنشهای مهمتر عناصر مختلف سیاسی سراسر جهان به آن ، تعمدا تا همین الان دست نگهداشتم . نمی خواستم آنچه که می نویسم ، بعنوان یک قطعه از یک پازل متنوع سیاسی به نمایش در آید. بلکه می خواستم آئینه ای صادقانه مقابل چهره این حوادث بگیرم تابتوانیم نگاهی عمیق تر به وضعیت و یارگیریهای سیاسی درون و بیرون فضای سیاسی کشورمان بیاندازيم .  

هزار بار گفته ایم ، بازهم می گوییم ، بدون کوچکترین امکان اغماض یا لاپوشانی که ، عمده عناصر شاخص جریان باصطلاح اصلاح طلب ، مغناطیس سیاسی خود را با آهنربای غربی تنظیم می کنند. بعضی مواقع کار از این حرفها هم می گذرد و اصولا ، آنها و غرب ، منافع دقیقا یکسانی پیدا می کنند و در کنار هم سعی می کنند یک طرح را به پیش ببرند.  

با هم که رودربایستی نداریم . جمع مهمی از میان از عناصر ، دقیقا با غربی ها ، طرح فروپاشی انقلاب اسلامی را پیگیری می کردند و می کنند. امروز هم ، اصلا برای آنها ، واقعیت بیرونی ای بنام منافع ملی ، تعریف شده نیست. چیزی از نظر آنها باید حفظ شود که در راستای حفظ منافع آنها باشد و چیزی باید مورد سرکوب قرار بگیرد که منافع آنها را محدود کند. بدون کمترین تردید ، احمدی نژاد ، یک خطر ذاتی برای منافع کثیف عناصر آلوده داخلی است. این یک امر واضح و روشن است. حالا وقتی احمدی نژاد ، برای دشمن بیگانه بیرون از مرز هم همین ماهیت خطرناک را داشته باشد ، پرواضح است که آنچه که رخ می دهد ؛ گره خوردن عملیات ، پس از گره خوردن دشمن و دوست برای این عناصر است.  

بروشنی ، احمدی نژاد از چالش احتمالی و پیش رو در آمریکا مطلع بود. هرچند حال که به این چالش نظر می افکنیم ، می بینیم که این چالش و توهین آن عنصر سیاسی ملبس به لباس دانشگاهی ، آنچنان رنگی در مقابل توهین های سیاسیون وطنی ملبس به لباس دانشگاهی و غیر دانشگاهی در کشور خودمان نداشت. آنهایی که مدعی آنند که در پی توهین به احمدی نژاد به ملت ایران توهین شد ، پاسخ مرا بدهند که چرا خود ، ذره ای از ارتکاب همین جنایت در حق ملت ایران کوتاهی نکرده و نمی کنند و ای بسا که خود سنگ تمام هم گذاشته اند ؟ یادشان رفته و آلزایمر گرفته اند که در یکی از شرکتهای دولتی در دوره انتخابات ریاست جمهوری نهم سرور مخصوص ارسال اس ام اس نصب کرده بودند و تا ارسال اسم ام اس مستهجن در مورد لباس زیر دکتر هم پیش رفتند ؟ یادشان رفته که این سبک اقدامات را همین الان هم تکرار می کنند ؟ یادشان رفته که اصلا حواسشان نیست که طرف رئیس جمهور کشور و توهین به او توهین به ملت ایران است ؟ آیا حتی ذره ای از این سبک و سیاق اعمال ، از سوی عناصر اصولگرا در حق خاتمی و باصطلاح اصطلاح طلبان صروت گرفته بود؟  

اما همانطور که احمدی نژاد ضمن آگاهی از چند و چون صحنه ای که در انتخبات ریاست جمهوری می خواست به آن وارد شود ، صحنه را بصراحت و تمامیت ، به کنترل خود در آورد ، در کارزار روانی شکل گرفته در نیویورک نیز به همین شکل موفق بود.  شباهت صحنه دانشگاه کلمبیا و بی هویتی کلمات رانده شده بر زبان آن رئیس دانشگاه ، با صحنه دانشگاه امیرکبیر و بی هویتی کلمات رانده شده بر زبان و قلم آن ۵۰ نفر انتهای سالن و حرکتهای مهوع آنان انکار ناشدنی است . آنان نیز از صحنه دانشگاه امیرکبیر ، چیزی جز فرار احمدی نژاد را نمی خواستند. والا کارشان به انفجار نارنجک دستی نمی رسید ! کاری که می توان گفت برایشان تعبیر زدن به سیم آخر داشت. راستش را بخواید در دانشگاه کلمبیا همان کسی به ملت ایران توهین کرد که در دانشگاه امیرکبیر عکس احمدی نژاد را آتش زد. اما آخر چه شد ؟ کار به آنجا رسید که حضرات ، دو دسته شده ، از اقدامات رفقای خودشان در دانشگاه امیر کبیر برائت جستند و اقدامات رفقای خود در آن زمان را نوعی حماقت به نفع یک عنصر آشنا به جنگ روانی - یعنی احمدی نژاد ! - معرفی کردند. همین است که این دانشگاهی آمریکایی نیز امروز از سوی دوستان و دشمنانش چنان زیر فشار قرار گرفته که در مصاحبه ای گفته است :‌امروز که به شت سر نگاه می کنم می بینم خیلی بهتر بود اگر احمدی نژاد را دعوت نمی کردم ! .

وقتی شنیدم که برخی از سیاسیون قطعا وابسته ، با بزرگنمایی افراطی ( و از روی خوشحالی ! ) توهین های رئیس دانشگاه کلمبیا ، سعی در هیچ انگاری تاثیر شگرف رفتار و عملکرد او در دانشگاه کلمبیا و سازمان ملل متحد دارند و ادعا می کنند که رئیس جمهور "باید در مقابل توهین ها ، از دانشگاه خارج می شد" پیش خودم گفتم که ایشان ، براستی "آرزو" های خود را در قالب "ضرورت سازی ملی " بیان کرده اند و در دل خود می گویند که "ای کاش احمدی نژاد در مقابل توهین ها ، عصبی شده ، کنترل خود را از دست می داد و با نشان دادن ناتوانی خود برای پاسخگویی جهان پسند در مقابل آن ، از صحنه خارج می شد " ! و براستی می دانیم که این ، دقیقا آرزوی طراحان صحنه روانی دانشگاه کلمبیا نیز بود. حال چطور شده است که جمعی خود فروختهء کله پوک ، ملت ایران را نادان فرض کرده ، آرزوها و آمال مشترک خودشان و صهیونیست ها را – که به گور بردند – بصورت ضرورت ملی و عقلانی مطرح می کنند ؛ حال پرسش دارد !  

و حالا بشکل فهرست وار ، مجموعه ای از واکنش های عناصر مختلف سیاسی را با هم مرور می کنیم تا دو چیز برایمان روشن شود : الف : پیروز میدان سازمان ملل و دانشگاه کلمبیا ، کسی جز ملت ایران بود ؟ ب : خیانت پیشگان ملت ایران ، چه کسانی هستند و چگونه دست به تحریف حقیقت می زنند ، حقیقتی که صهیونیست ها با کمال صداقت - ناشی از تلاش برای حفظ دقیق منافع گروهیشان - بدان اعتراف می کنند ؟ 

رویکرد غربیان به موضوع حضور رئیس جمهور در آمریکا :

-       شبکه فاکس نیوز : با توجه به نفوذ کلام احمدی نژاد و به چالش کشیده شدن آمریکا در سخنرانی های وی ؛ همان بهتر که مقر سازمان ملل از آمریکا منتقل شود.

-          شبکه فرانس 24 : مهمترین واقعه اجلاس سازمان ملل متحد ، حضور و سخنرانی احمدی نژاد است.

-          فاکس نیوز خواستار دستگیری احمدی نژاد بعنوان تروریست برای جلوگیری از سخنرانی وی در دانشگاه کلمبیا شد.

-          تعداد زیادی از صندلیهای دانشگاه کلمبیا ، توسط عناصر صهیونیست اشغال شده بود.

-          وزیر خارجه اسرائیل : شخصا در تظاهرات علیه احمدی نزاد در نیویورک شرکت می کنم ( و شرکت هم کرد ) .

-          شبکه های مختلف خبری جهان به پخش مستقیم سخنرانی رئیس جمهور در دانشگاه کلمبیا پرداختند

-          جان بولتون سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل : با سخنرانی احمدی نژاد در دانشگاه کلمبیا ، رئیس جمهور ایران به همه خواسته هایش رسید.

-          نوت گریج رئیس سابقه کنگره آمریکا در واکنش به تاثیر مثبت سخنرانی رئیس جمهور : باید در پالایشگاههای ایران خرابکاری کنیم !

-          دانکن هانتر نماینده کنگره آمریکا : قطع بودجه دولتی دانشگاه کلمبیا را از طریق کنگره پیگیری می کنیم !

-          شرکتهای رسانه ای اروپا و آمریکا : سخنرانی احمدی نژاد 500 میلیون نفر بیننده داشته است .

-       رادیو صدای آمریکا در واکنش به برنامه احمدی نژاد : احمدی نژاد باید به عنوان جنایتکار جنگی (!!) در سازمان ملل بازداشت شده و اجازه بازگشت به کشورش راپیدا نکند

-          روزنامه اسرائیلی ها آرتص : احمدی نژاد ثابت کرد که می داند چگونه ضربه بزند .

-          یدیعوت احرنوت ، پرتیراژترین روزنامه صهیونیستی : احمدی نژاد به پدیده ای غیر قابل انکار تبدیل شده است .

-       امیر قطر ( کشوری که تمام پایگاهای اصلی نظامی آمریکا در آنجا است ) : مردم آمریکا و جهان سخنان احمدی نژاد در دانشگاه کلمبیا را شنیدند و بر حقانیت آن صحه گذاشتند.

-          فشارهای روانی بر رئیس دانشگاه کلمبیا وی را تا مرز استعفا پیش برده است . وی در گفتگو با رسانه ها گفت کاش احمدی نژاد را دعوت نمی کردم .

-          روزنر خبرنگار برجسته ها آرتص : اسرائیل بزرگترین خسارت را از سفر احمدی نژاد به نیویورک دید . وی پشت سر هم به اسرائیل ضربه زد.

-          میدل ایست آنلاین : به اعتقاد ایرانیان ، احمدی نژاد در غزوه ء نیویورک پیروز شد .

-       مهاجرانی ، وزیر ارشاد خاتمی : سخنان رئیس دانشگاه کلمبیا چیزی جز فحاشی نبود. سخنرانی احمدی نژاد ایران را در موضع حقانیست و اسرائیل را بازنده قرار داد .

-          سیمور هرش نویسنده مشهور آمریکایی : هیتلر سازی آمریکا از مخالفان خود دیگر جواب نمی دهد.

-          وين باكسره واو سيمونز مامور اسبق سیا در گفتگو با فاکس نیوز : احمدي نژاد، برنده جنگ رواني ميان ايران و امريکاست. 

رویکرد عناصر داخلی نسبت به سفر احمدی نژاد :

-          رهبر معظم انقلاب اسلامی در ديدار رييس جمهور با ايشان، سفر آقاي احمدي نژاد به آمريكا را سفري خوب، پربركت و مايه سرافرازي ملت ايران خواندند.

-       رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با دانشگاهیان : فعال شدن همه امکانات رسانه ای و رفتار تأسف برانگیز و غیردانشگاهی رئیس دانشگاه کلمبیا، با هدف عصبانی یا منفعل کردن رئیس جمهور صورت گرفته بود تا آن را به عنوان یک سند، مبنای جنجالهای تبلیغاتی قرار دهند اما به خواست پروردگار، و به علت استفاده صحیح از منطق دین و اعتماد به این منطق قوی، نتیجه دقیقاً برعکس شد و حاضران این منطق را تأیید و تصدیق هم کردند.

-       روسای 8 دانشگاه و مرکز تحقیقاتی کشور ضمن حمایت کامل از سخنان و عملکرد رئیس جمهور در آمریکا ، اعتراض خود به عملکرد رئیس دانشگاه کلمبیا را به وی اعلام کردند.

-          توکلی در واکنش به تلاش رئیس دانشگاه کلمبیا برای منفعل کردن رئیس جمهور : این توطئه به لطف خدا و تیزبینی احمدی نژاد بنفع ایران رقم خورد.

-       حداد عادل : احمدی نژاد و ملت ایران برنده اصلی میدان سفر رئیس جمهور است. سخنان شجاعانه رئیس جمهور باعث عزت ملت ایران شد و نشان داد که آینده از آن اسلام است.

-       بیانیه جمعیت ایثارگران : شجاعت و صلابت دكتر احمدي نژاد در رساندن پيام عدالتخواهانه و حق مدارانه ملت ايران، سخنراني‌ها و مصاحبه‌هاي اخير ايشان در آمريكا به ويژه نطق در مجمع عمومي سازمان ملل و سخنراني در دانشگاه كلمبيا نشان دهنده ديپلماسي فعال، پويا و موفق دولت است.

-       امام جمعه موقت تهران با اشاره به سفر رئیس جمهور به نیویورک این سفر را پر برکت و استثنایی خواند و گفت: سفرهای قبلی وی هم عالی بود اما  نتایج سفر امسال رئیس جمهور به سازمان ملل چشمگیر تر از سالهای قبل بود. احمدی نژاد آمریکا را استیضاح کرد .

-       بیانیه 200 نماینده مجلس در خصوص سفر رئیس جمهور : شجاعت ، متانت ؛ اعتماد به نفس و زیرکی سیاستمدارانه رئیس جمهور در دانشگاه کلمبیا برخورد اسلامی و انقلابی را به جهان نشان داد.

-          جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و روسای دانشگاههای کشور از مواضع و اقدامات رئیس جمهور در آمریکا قدردانی کردند .

-          میردامادی دبیرکل حزب مشارکت : برخورد با احمدی نژاد در آمریکا جایگاه مردمی وی را تقویت می کند.

-          نماینده بویر احمد در مجلس : مواضع شجاعانه ، عزتمدارانه و دینمدارانه رئیس جمهور از مصادیق بارز تقوا در عرصه بین المللی است.

-          حسین شریعتمداری مدیر مسئول کیهان : کار احمدی نژاد در آمریکا انفجار نور در انتظار ظهور بود.

-          آیت الله العظمی مکارم شیرازی : به خواست خدا علیرغم همه دسیسه ها در سفر آمریکا بر محبوبیت رئیس جمهور ایران اسلامی افزوده شد .

-          حسین مرعشی عضو کارگزاران سازندگی : احمدی نژاد توانست صحنه دانشگاه کلمبیا را به خوبی مدیریت کند

-       یدالله طاهر نژاد عضو شورای مرکزی کارگزاران : سخنرانی احمدی نژاد در جمع دانشگاهیان دانشگاه کلمبیای آمریکا، ملت و تاریخ ما را مفتخر و عزتمند کرد. شخصیت فردی احمدی نژاد به گونه ای است که توانست در برابر امواج سهمگین توهین ها، مقتدرانه ایستادگی کند و پاسخگوي تمام سئوالات توهین آمیز، به صورت محترمانه و منطقی باشد. احمدی نژاد به عنوان نماینده 70 میلیون ایرانی همراه با پیشینه 7 هزار سال تمدن چنان برخوردی با توهینات مسئولان دانشگاه کلمبیا کرد که برای ملت و تاریخ ایران افتخارآمیز بود.

-          مسیح علی نژاد (خبرنگار فراری اخراجی از مجلس که با هزینه BBC در انگلیس بسر می برد ) : با سخنرانی احمدی نژاد ملت ایران در انزوا قرار گرفت. ( ! :)  )

-          آرمین سخنگوی سازمان نامشروع مجاهدین : احمدی نژاد باید صحنه دانشگاه را ترک می کرد ! ( ! :)  )

-          خاتمی رئیس جمهور سابق ایران که در سخنرانی خود در سازمان ملل از اسلام نامی نبرده بود : احمدی نژاد باید جلوی توهین به ملت ایران را می گرفت !

-          هاشمی رفسنجانی : آمریکا از توهین به ملت ایران ابراز پشیمانی کند !!!

-          محمد هاشمی عضو کارگزاران : سفر رئیس جمهور دست آورد خاصی نداشت !  ( ! :)  )

جمع بندی و نتیجه گیری ، به عهده خواننده است ! :)

حتما این زیبا نوشته را بخوانید :  قافیه تنگ تریبونهای وطنی نئو محافظه کاران - از برادرم احسان صالحی


 
 
 
تبلیغ ویـژه