الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

روایت دیگری از جنگ
ساعت ۱:٠۱ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸٧   کلمات کلیدی:
 
چند آمار دلگرم ! کننده برای دوم خردادیها
ساعت ۱٠:۱٦ ‎ب.ظ روز شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: لابی قدرت و ثروت ،تحریف تاریخ ،انتخابات ،تاریخ انقلاب
چشمم به چند آمار واقعا دلگرم ! کننده برای دوم خردادیها افتاد ، گفتم حتما جهت اطلاع عموم ، خصوصا خودشون ، یک اشاره ای به اونها بکنم .
 
منبع  آمارم کیه ؟خود اوشون :)
 
میگم خب خوب می دونین که پرشین استت مال برادر بزرگوار بوترابیه و میشه برای اظهار نظر در مورد سایتهای متعلق به خود ایشون ازش استفاده کرد  دیگه :)
 
حالا با هم یه نیگایی به وضعیت سایت انتخاباتی اصلی حضرات میندازیم . از دردسرهایی که این آمارها برایشان ایجاد خواهد کرد به خودشان شکایت کنند که خود کرده را تدبیر نباشد.  
 
 
خب. میگم این سایت بازدیدش چقدره ؟ نه ! شوخی نکن ! بابا بازدید ! اونهم بازدید رو به افزایش !!
 یه نیگایی به بازدید های مربوط به روزهای تا سه شنبه 27 فروردین بکنین ! خیلی جالبه . فکر می کنین چه راه حلی انتخاب شده ؟ بله ! پرشین بلاگ با 12 میلیون بازدید در ماه بهترین سولوشن تبلیغاتی ! آیا همین کافیه ؟ نه . ادز ردی هم باید به کمک بیاید. همین بسه ؟ نه ! تبلیغات ایمیلی را از دست ندهید. 
 
اما نتیجه؟  
 
خب حدس زدن نتیجه خیلی دشوار نیست. اول ، فضولی کنجکاوهایی مثل من هم تحریک میشه و آمار بازدید این سایت ، با این روشهای تبلیغی بکارگیری شده ، می ره روی نزدیک به سیصد بازدید و بیش از 250 مراجعه کننده . 
 
آمما  ! آمما داره .
 
آمما در عرض سه روز ، این بازید به نصف نزدیک میشه . یعنی میشه چقدر؟ میره  روی 196 بازدید و 175 مراجعه کننده. بابا شاهکار سیاسی اید شما. از بس که مراجعه مردم بشما زیاده .  واقعا که باید گفت احسنت به کسی که این شعار را انتخاب کرد. بله . همه با هم برای اصلاح آت !
 
حالا به این نمونه جالب انگیز ناک توجه فرمایید :
 
تا دیروز انرژی هسته ای مایه دشمن تراشی !! برای کشور بود ، اما حالا ابزار جمع آوری رای شده .
 
ببخشین یه سئوالی برام پیش اومده :  حالا بالاخره رای مردم حمایت از انرژی هسته ای هـــــــــست ، یا نــــــــــــه!؟ :)چی شده حالا دیگه میخواین با درج عنوان انرژی هسته ای رای جمع کنین برا خودتون ؟ میگم این آقای دکتر و پروفسور ( چه باحال ! ) در هنگامی که عضو مجلس بودند آنموقع که قرار بود مجلس 20 هزار مگاوات برق هسته ای را تصویب کند ، کدام دکمه را فشار داده اند؟ نگید نمی دونیم . چون اونموقع ما رو مجبور می کنید که مابگیم.
 
نذارید ما بگیم . خودتون بگید.چون شاید انوقوت خیلی خوشبحالتون نشه :))  
 
باشه . به اندازه یک اعتراف ، ازتون قبول می کنیم . اما خب ، همین ، نباید برای شما روشن کنه که نتیجه انتخابات چه خواهد بود ؟  

 
بررسی گوشه ای از دستکاریهای مجلس هفتم در بودجه سال 87
ساعت ٦:۳٠ ‎ب.ظ روز شنبه ۳ فروردین ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: استحاله از درون ،لابی قدرت و ثروت ،رفسنجانی ،کشور جمهوری اسلامی ایران

بسم الله .

داشتم به جدول تغییرات اعمال شده در بودجه ، که عدم تناسب آنها با محاسبات دولت کاملا مشخص است نگاه می کردم . چیزهای جالبی در این جدول علاوه بر نکاتی که بچه های رجانیوز پیدا کرده بودند قابل مشاهده است.

بچه های رجانیوز در جدول دیده بودند که علاوه بر آنکه تغییرات ساعت مشکلات و هزینه های زیادی را برای کشور ایجاد کرده ، متاسفانه مجلس محترم هیچ کمکی هم به رفع مشکلات ایجاد شده هم نمی کندو البته که دم از غیر کارشناسی بودن دیدگاه دولت می زند. اما چیزهای جالب دیگری هم در این صفحه از فهرست تغییرات قابل مشاهده است. برای بهتر دیدن ، روی عکس کلیک کنید. توجه کنید که این جدول فهرست اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و مالی مثل زمین خریدن است.

حالا ببینیم چه چیزهایی حذف و اضافه و چه چیزهایی زیاد و کم شده :


 
 
 
تبلیغ ویـژه