الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

فکرشو بکن...
ساعت ۱۱:٢٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۳٠ اردیبهشت ۱۳۸٧   کلمات کلیدی:

فکرشو بکن ...

با کلی توپ و تانک ،‌بریزی تو یه کشور ، به چه بهانه ای ؟ به بهانه گیر اوردن سلاح اتمی و شیمیایی و غیره و ذالک ، کدوم سلاح ها ؟ همونها که قبلا خودت می دادی وقبلا خودت با فشار بین اللملی پس گرفتی و اینا ، به کی داده بودی ، از کی پس بگیری ؟ از کسی که خودت سرکار آورده بودیش و نفر نفوذیت تو جنبشهای عربی ضد اسرائیلی بود ، بعد چی ؟ بعد هم بری با همین یارو هماهنگ کنی که تو حالا بیا بی سروصدا و حرف اضافه برو یه گوشه گم و گور شو ، بعد هم با ترکوندن چند تا تانک ،‌چند تا ؟ کمتر از ۲۰۰ تا تانک ،‌از کدوم ارتش ؟ ارتشی که اصلا رو شونه های تانکش حرکت می کرد و با دو هزارتا تانک از دست دادن هم ،‌خم به ابرو نمی آورد ، با عدم درگیر شدن با هرنوع پدافند هوایی ، با عدم درگیری با هرنوع حمله هوایی ، با مواجه شدن با عقب نشینی های مرحله به مرحله یگانهای زمینی جناب ارتش مدافع به بهانه تمرکز در مرکز کشور و و و ، بعد هم بری داد و بیداد راه بندازی که پیروز شدم و آخ جون و اینا و بعد به مردم بدبخت اون کشور بگی که بیاین دست منو ماچ کنین که شما رو از شر این یارو که کی اورده بودش ، خودم ، کی بهش اسلحاه داد ، خودم ،‌کی بهش گفت چیکار کن ، خودم ، نجاتتون دادم ، بعدش شروع کنی آوردن این شرکت و اون شرکت خودت که چی ؟ که اینکه میخوای کشور اشغال شده رو آبــــاد کنی ! و بعد پول اون کشور رو با چند صد برابر سود ، بذاری پای خرجای عملیات آزدایبخشت ،‌بعد هم شرکتات بجای ایجاد امنیت ،‌همون مردم رو بکشند و با پول همون مردم ، براوشون چی درست کنی ؟ زندان . واسه چی ،‌واسه اینکه خود اونها رو بکنی توش . مگه چیکار کرده بودن ؟ اعتراض کرده بودن که خب حالا چرا گورتو از کشورشون گم نمی کنی ، بعد ببینی که اگه کشور اینا آروم بشه همه چپ چپ نیگات می کنن و میگن خب چرا نمی ری خونت و دیگه اونوفت دلاری نیست که مفت سر بکشی ، می ری یه مشت آدم هم زبون خود اونها رو اجیر می کنی ، که چیکار کنن ؟ که بزنن خود همین مردم رو بکشن . واسه چی ؟ واسه اینکه بگی کشورشون نا امنه و همسایه ها دخالت می کنن و نمی تونی راحت کار کنی ...

بعد...

از سر خوشی و باد معده ، بری تو میدون های مرکزی همون کشور ، کتاب مقدس همون مردم رو سیبل کنی برای آموزش تیراندازی...

فکرشو بکن... خیلی باید آدم بیشرف باشه که چنین کارایی بکنه . نه ؟


 
کارمند ایرانی بی آبروی ساوند آو هوپ
ساعت ۱۱:۱٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٤ اردیبهشت ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: لابی قدرت و ثروت ،ضد انقلاب ایرانی ،ساوند آو هوپ ،it-ict

در مورد اون ساوند آو هوپ آمریکایی مطلب زیاد نوشتم .همون موقه یه دوستی اومد با مسک کردن آی پی خواست بمن یاد بده که آره میشه آی پی رو مسک کرد. اما حالا ببینیند که اون آقای کارمند که با لفظ بودن همیشه کامنت می نوشت و می نویسه ، وقتی اون بحث عقبه آمریکاییش افشا شد و براش گرون تموم شد ، رفت و تا زمانی که نتونست آی پیشو عوض کنه نیومد. حالا می دونین ،‌رفته با استفاده از cProxy آی پی عوض کرده و برام کامنت می نویسه . جدا خسته نباشی ! ::))

این یعنی چی ؟‌یعنی نوشتن با اسم ساوند آو هوپ بی نهایت براش گرون تموم شد. آخرین کامنت این بابا ، بدجوری کپی نظرات سعود الفیصل تو احلاس سران عرب در اومده . حتما بخونین کامنتشو .


 
تو دهنی زیبای نماینده سوریه به وزیر امورخارجه عربستان
ساعت ٧:٥۳ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢۳ اردیبهشت ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: لابی قدرت و ثروت ،آمریکا ،لبنان ،اسرائیل

"سعود الفیصل" وزیر امور خارجه عربستان سعودی، جمهوری اسلامی ایران و حزب‌الله لبنان را با شدیدترین اهانت‌ها هدف حمله قرار داد.  

 روزنامه لبنانی "الاخبار" با انتشار مذاکرات وزیران خارجه کشورهای عضو اتحادیه عرب در نشست دیروز (یکشنبه) در قاهره نوشت:

در این نشست که 10 ساعت به طول انجامید، مشاجرات لفظی شدیدی بین وزیر امور خارجه عربستان سعودی و "یوسف احمد" نماینده سوریه در اتحادیه عرب درگرفت که با دخالت عمرو موسی، دبیرکل این اتحادیه فیصله یافت.  


 
هشدار های حزب الله در مورد شبکه مخابراتی حزب الله و مسائل امنیتی فرودگاه بیروت
ساعت ۱٠:٢٢ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٠ اردیبهشت ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: لابی قدرت و ثروت ،لبنان ،اسرائیل ،آمریکا

سید حسن نصرالله :  آنها درحالی که برای نقض حاکمیت لبنان نگران هستند؛ پیشنهاد داده اند در مقابل پایان یافتن اعتصابات مخالفان در مرکز بیروت، از پیگیری مسئله شبکه ارتباطی حزب الله چشم پوشی کنند و سئوال اینجاست چطور آنها شبکه ارتباطی را نقض حاکمیت لبنان می دانند، اما با ارائه این پیشنهاد، ادعای خود را نقض می کنند.

دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید براینکه تصمیمات اخیر دولت سنیوره که وی دولت جنبلاط توصیف کرد؛ با هدف تبدیل کردن فرودگاه بین المللی بیروت به پایگاهی برای سازمانهای جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی اتخاذ شده است و مقاومت هرگز در برابر آن سکوت نخواهد کرد. سید حسن نصرالله در کنفرانس مطبوعاتی با خبرنگاران با اشاره به تصمیمات اخیر دولت فواد سنیوره نخست وزیر لبنان در غیرقانونی دانستن شبکه ارتباطی تلفنی حزب الله لبنان گفت : جریان حاکم(14 مارس) باید بداند که لبنان را پس از جلسه اخیر دولت نامشروع و غیرقانونی فواد سنیوره وارد مرحله جدیدی کرده است .

لازم به ذکر است؛ دولت "فواد سنیوره" نخست وزیر لبنان در جلسه دوشنبه شانزدهم اردیبهشت خود، شبکه ارتباطات تلفنی حزب الله این کشور را غیرقانونی و به عنوان نقض حاکمیت این کشور دانست و ادارات ذیربط را مامور رسیدگی به این مسئله کرد.

دولت لبنان در این نشست همچنین تصمیم گرفت که همه افراد و نهادهای ذیربط را که با شبکه ارتباطات تلفنی مقاومت ارتباط داشته اند، مورد پیگرد قرار دهد. دولت سنیوره همچنین این مسئله را که هدف از شبکه ارتباطات تلفنی حفاظت از مقاومت و مختل کردن دستگاههای رژیم اسرائیل باشد، رد کرد.

دولت سنیوره همچنین تصمیم گرفت تا وفیق شقیر فرمانده دستگاه امنیتی فرودگاه را که گروه حاکم وی را از هواداران گروههای مخالف می داند، برکنار به سمت خودش در ارتش لبنان بازگرداند

.سید حسن نصرالله درادامه کنفرانس مطبوعاتی خود با خبرنگاران رسانه های مختلف به تشریح تفاوت شبکه ارتباطی بی سیم و شبکه ارتباطی تلفنی پرداخت و افزود : در استفاده از شبکه ارتباطی بی سیم،خطر شنود و پارازیت و هدف قراردادن این شبکه وجود دارد؛ در صورتی که درباره شبکه ارتباطی تلفنی، این وضعیت صدق نمی کند و هدف قراردادن آن هم بسیار دشوار است و حزب الله از این رو، از این شبکه تلفنی استفاده کرده است...


 
فکرشو بکن..
ساعت ٩:٤۳ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٩ اردیبهشت ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: لابی قدرت و ثروت ،آمریکا ،لبنان ،اسرائیل

فکرشو بکن...

دو سه روزه ، تک تیراندازای وابسته به تیم حاکم تو لبنان ،‌دارن به مردم تیراندازی می کنن . دولت از ارتش خواسته با تظاهرات کنندگان برخورد کنه اما ارتش قبول نکرده . ارتش تا بحال ده تا از این تک تیر اندازها رو دستگیر کرده . حدود ده نفر از مردم معترض هم تو درگیریها تا بحال مجروح شده اند.

فکرشو بکن...

دولت حاکم لنبان داره علیه شبکه مخابراتی مستقل حزب الله لبنان که تکنولوژی بسیار بالایی داره جوسازی می کنه . چی میگه ؟ میگه حزب الله با این شبکه دولت رو شنود می کنه . اما راست ماجرا چیه ؟ گیر کارشون دقیقا کجاس ؟ گیرشون اینجاس که سیستم های مخابراتی رمز حزب الله که مانع شنود ارتباطات میان نیروهای حزب الله شده در جریان جنگ شگرف سی و سه روزه ، اسرائیل رو تو کنترل میدان فرکانسی ناکام کرده بود.

راستی اسم اینام مردم سالاره...؟ راستی اینا تو لبنان به خودشون اصلاحاتی هم میگن .


 
قطب بیجا کرده !
ساعت ۱۱:۳۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: تحریف تاریخ ،لابی قدرت و ثروت ،تاریخ انقلاب ،حضرت امام خمینی(ره)

عذرخواهی...گفت و شنود : قطب بیجا کرده !

گفت: آقای خاتمی اظهارات ضدملی خود را که با استقبال گسترده محافل بیگانه روبرو شده بود، پس گرفت و با اشاره ضمنی به نادرست بودن حرف خود گفت؛«هرکه این حرفها را بزند همراه با دشمن گام برداشته است» .

گفتم: همین اندازه که به اشتباه خود پی برده یک گام مثبت است.

گفت: ولی دو طیف بدجوری سنگ روی یخ شده اند، اول، دشمنان بیرونی که روی حرف آقای خاتمی حساب باز کرده بودند و دوم مدعیان اصلاحات که چشم بسته حرف او را تائید کرده و از آن دفاع می کردند.

گفتم: از همه بیشتر یکی از اعضای حزب فلوکسی (سازمان مجاهدین انقلاب) خیط کاشته که چند ساعت قبل از این که خاتمی حرفش را پس بگیرد با سایت آفتاب مصاحبه کرده و اعتراض پیروان امام(ره) به خاتمی را یک حرکت سیاسی علیه خاتمی قلمداد کرده است.

گفت: آخی طفلکی!... حالا که خود خاتمی هم معتقد است آن حرفها همگامی با دشمن بوده است این عضو مرکزیت سازمان کذایی چه می گوید؟

گفتم: درویشی هرچه از قطب و مراد خود تعریف و تمجید می کرد هیچکس برای حرفهای او تره خرد نمی کرد و درویش که از هوشیاری مردم خیلی دمغ شده بود گفت؛ اصلاً این قطب و مراد ما شب ها به معراج می رود! مردم که از پرت و پلاگویی درویش عصبانی شده بودند نزد قطب او رفتند و قطب گفت؛ نه بابا! من بدون عصا توی کوچه هم نمی توانم بروم . وقتی به درویش گفتند قطب و مرادت که حرف تو را پرت و پلا می داند، درویش با عصبانیت گفت؛ قطب بی جا کرده، بیخود گفته، خودش متوجه نیست که شب ها به معراج می رود!!


ادامه را حتما بخوانید تا از ماجرا سر در بیاورید : >>
 
نگاهی به هویت عقبه سیاسی سایت خبری سراج نیوز
ساعت ٦:۳٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: لابی قدرت و ثروت ،تاریخ انقلاب ،it-ict ،ایران سامانه

چند وقت پیش شما را با یک شرکت خدمات رایانه ای و اینترنتی ویژه بنام سپهر آی سی تی یا همان ایران سامانه ، آشنا کردم و گفتم که این شرکت در حال تامین نیازمندیهای انفورماتیکی و خصوصا اینترنتی طیف خاصی از جریانات موسوم به اصولگرایی است ، لیکن افراد فعال و هسته مرکزی و مدیریت آن کاملا با رویکرد سیاسی چپ - مانند آقای عادل خالقی مدیرعامل این شرکت - هستند و برخی دیگر نیز از عناصری هستند که قبلا جزو طیف نیروهای عمیقا مذهبی بوده ولی رسما دچار انحرافات عقیدتی و سیاسی حتی در موظوع ولایت فقیه شدند.

این را هم می دانیم که عمده دعوای ما با آنها که نام ::اصولگرایی:: را یدک می کشند ولی تبدیل به گروه فشار علیه اصولگرایی شده اند این است که عملیات رفتاری آنها مطلقا اصولگرایانه نیست و با معیارهای انقلاب اسلامی که قرار است عناصر اصول گرا به سوی انها نیل کنند کوچکترین قرابتی ندارد و اصل دعوا در حقیقت ،‌عدم گرایش به اصول انقلاب از سوی مدعیان مرام اصولگرایی است.

حالا میخواهم یک کد جالب دیگر را هم اینجا به معرض عمومی بگذارم ...


 
پاسخی به کامنت یک خطی اخیر آقای محمدرضا زائری
ساعت ٢:٢٧ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٥ اردیبهشت ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: تحریف تاریخ ،استحاله از درون ،براندازی فرهنگی ،کشور جمهوری اسلامی ایران

آقای محمدرضا زائری ، نویسنده مطلب پر اشکال "همه دروغ می گویند.." در واکنش به سوت و کف ضد انقلاب و ضجه یاران انقلاب از جفاهای رواداشته شده در حق نظام اسلامی ، به مطلب اینجانب در خصوص "این رایس است که سخن می گوید – بخش اول " واکنش نشان داده و از پیگیری و توجه صاحب این وبلاگ به سهم ناچیز خودش تشکر کرده است.  خطاب به آقای محمد رضا زائری باید گفت :  اینجانب ، بعد از دیدن کامنت اخیر شما ، مجددا وبلاگ شما را مرور کرده و با پست توضیح مواجه شدم .  

در تعجبم از اینکه نویسنده مطلب" همه دروغ می گویند" و مطلب "ما همه مون مثل همیم " چگونه تلاش میکند تا به مخاطب بقبولاند که همین یک دفعه ، و فقط همین یک نفر ، یعنی محمدرضا زائری، خصوصا در مطلب "توضیح" و حتی با اکتفای صرفی به ظاهر آن ، راست می گوید ؟

قبل از مطالعه این مطلب ، احساسم این بود که این کامنت ، طعنه ای بیش نیست و باید بماند تا زمانی که لازم شد، نویسنده اش جوابی تام و تمام دریافت کند. اما با مرور مطلب"توضیح" در وبلاگ شما ، برایم مشخص شده که برآیند عمومی بسمت مطلب " همه دروغ می گویند" یعنی کف و سوت و هورا و "ندای زائری مبارز زائری مبارز"  آقایان و خانمهای ضرت انقلاف اپوزیسیون و نگاه متذکرانه و غمبار و خشم آلود نیروهای خودی و انقلابیان راستین، شما را به این صرافت انداخته که باید این جلوه نمایید که " نه ، واقعا مثل اینکه اشتباهی رخ داده ! "و  تلاش کرده اید ، دندان طمع اپوزیسیون را از جا بر کنید ؟  

آقای زائری!

منشاء آنچه که آن را "سوء تفاهم" تلقی کرده و با درج مطلبی با محتوای مثلاً توضیحی ، قصد رفع آن را داشته اید ، ریشه در کلمه کلمه نوشتار شما دارد. تعمق در متن مطلب همه دروغ می گویند نگاشته شده توسط شما ، مخاطب آگاه را به این صرافت می اندازد که تا چه حد دقت سیاسی و ضرافت و پیچیدگی ژورنالیستی در لابلای آن بکار رفته . قسمتهایی از این پیچیدگیها را که ناشی از تجربه رسانه ای و تبلیغاتی می دانم ، در نقد منتشره پیرامون مطلبان ، بیان کردم . بنابراین ، بجای درج یک توضیح بدون ارتباط با متن اشکالات وارده بر رویکرد رسانه ای تان، لطفا یا با درج ادبیاتی تصریحی به "خطا بودن" نگاشته شدن آن اعتراف کرده ،  یا لطفا توضیحاتی را هم درج نفرمایید که آنچه که بعنوان توضیح درج کردید ، ذره ای با آنچه که مورد اعتراض است، مرتبط نبود...


 
این رایس است که سخن می گوید ! - بخش دوم
ساعت ۸:٠۸ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: تحریف تاریخ ،آمریکا ،روابط خارجی ،براندازی فرهنگی

اینجا واشنگتن ، این رایس است که سخن می گوید ! - بخش دوم  

بخش دوم : وقتی وزارت امور خارجه آمریکا در دام گفتمان و پرسمان ایرانی گرفتار می شود ! 

در بحث مرتبط با موضوع یک گروه ویژه که جهت کنترل دقیق تمامی وبلاگ ها و وبسایتهای موثر فارسی زبان اصولگرا و غیر اصولگرا با محوریت موضوعات پیرامون آمریکا و سیاستهای آن و انتشار دیدگاههای شبهه رسمی وزارت امور خارجه آمریکا فعال است ؛ مطلب را ادامه می دهیم .  

...این وضعیت ، اصولا اینترنت را در ذهن طراحان عملیات روانی علیه ایران ، به زسانه ای طلایی در تعامل استراتژیک فکری با جمهوری اسلامی بدل نمود . این امر ، موج آن گشت تا این جریانات، گسترش هرچه سریعتر اینترنت در ایران به شکل و سیاقی خاص و از جهاتی ، کاملا نامتعارف با استانداردهای فنی و حقوقی متعارف بین المللی در پیش گیرند...

همانگونه که گفته شده ، این گروه در دفاتر رسمی دولتی آمریکا در واشنگتن مستقر بوده و با بهره گیری از امکانات رسمی دولتی و با ادبیاتی علنی ، مشغول به رصد دائمی محتوای فارسی موثر و مهم منتشره در اینترنت پیرامون آمریکا است. هرچند بقول دوستی ، این کار را در Memri  از خیلی وقت پیش انجام می داده اند. اما تفاوت کار در حرکت آفندی و تلاش برای تاثیر گذاری روی باورهای ::تک تک :: فعالان اینترنتی فارسی زبان است.  

اما این ماجرا از کجا ریشه گرفته است ؟

روشن است که وبلاگها ، بجز تاثیرات غیر مستقیمی که ممکن است گاها از رسانه های بزرگ یا سیاستمداران بگیرند ، عموما و جز در مواردی که مستقیما از سوی جریانی اجیر شده یا رسما دیدگاه یک جریان سیاسی رسمی را جار می زنند ، بیان کننده دیدگاه عمومی فعالان اینترنتی هستند. اگر در کنار این بحث ، موضوع بی اعتمادی جدی و عمومی در جهان غرب به رسانه های بزرگ سراسری و همچنین دولتمردان و سیاسیون و ضریب نفوذ معنوی بالای اینترنت در جهان – بجز جاهایی مانند ایران که اصلا فضای اینترنت توسط مردم رسما به هیچی گرفته می شود :)) ! -  و همچنین ضریب نفوذ سخت افزاری بالای اینترنت در جهان غرب و آسیای خصوصا جنوب شرقی را قرار دهیم ، خواهیم دید که رویکردهای گاها اجماعی وبلاگها می تواند تاثیرات بسیار مهمی بر افکار عمومی جهان – تاکید می کنم منهای ایران – بگذارد.  


 
وقتی کسی کور باشد ، این همه را ، ‌نمی بیند
ساعت ٩:۳۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: مردم ایران ،عکس ،تاریخ انقلاب ،کشور جمهوری اسلامی ایران

نیازی به کلام نمی بینم . اینها گوشه هایی کوچک از اتفاق بزرگ در شیراز است. امروز آقا به شیراز رفت.


 
این رایس است که سخن می گوید ! -بخش اول
ساعت ٩:٥٤ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٠ اردیبهشت ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: آمریکا ،روابط خارجی ،تحریف تاریخ ،براندازی فرهنگی

اینجا واشنگتن ، این رایس است که سخن می گوید ! - 
بخش اول : وقتی یک دوم خردادی رسما و علنا ، سر سفره رایس می نشیند .

  همانطوری که می دونین ،‌ چند روز پیش ،‌آقای محمدرضا زائری مطلبی در وبلاگش نوشته بود که از جهت توهین و زیر سئوال بودن نظام جمهوری اسلامی - و کلا دروغگو معرفی کردن نطام اسلامی- دست تمامی رسانه های راستگرای دولت آمریکا را از پشت بسته بود.  

...این گروه ابتدائا بر روی چت روم های عربی متمرکز بوده و حالا ،‌نه تنها چت رومهای عربی و تالارهای گفتگو و وبلاگهای به این زبان ، بلکه وبلاگهای به زبان اردو و اخیرا فارسی را هم بشدت تحت نظر گرفته است...

جالب آنکه ، در سراسر این متن ،‌فقط برای تامین یک نوع بالانس مصنوعی سیاسی چارتا دونه فحش نمکی هم به رژیم گوگوری مگوری ایالات متفرقه و وقیحهه و سفاک آمریکا داده شده بود و در آنجا البته اعتراف شده بود که آمریکا در مسائل اصلی و حساس ،‌به همه جهان دروغ می گوید. اما آنچه که پس از آن اتفاق افتاد ، ‌دیدنی بود... 

گروهی بنام فرارسی دیجیتال یا Digital Outreach Team به نمایندگی از دستگاه سیاست خارجی این دولت منحوس برای آقای زائری کامنت گذاشته و با سوز و گذار ،‌ تلاش نموده بود لکه ننگ حکاکی شده بر چهره این حکومت درب و داغان را گریم کند. اما مطلب نوشته شده از سوی من - که باز نشر آن را در همین پست پایینی هم مشاهده می کنید - کاسه و کوزه دوستان این تیم را بشدت آشفته و در هم کوفته کرده ، حضرات مجبور شده اند قدم نحس خود را تا کامنت های وبلاگ من هم بیاورند. هرچند که آقای زائری هرگونه مسئولیتی در وجود و خون خود برای پاسخگویی به این کامنت ها ندیده بود. - بقول ظریفی ،‌از نگاه آقای زائری ،‌مگر حرف حساب جواب هم دارد؟ - ...


 
از اصالت صداقت تا اصالت حیله
ساعت ٦:٤٤ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: لابی قدرت و ثروت ،استحاله از درون ،تحریف تاریخ ،تاریخ انقلاب

نقد و پاسخی بر مطلب "همه دروغ می گویند..." آقای محمدرضا زائری


مطالب برادر زائری را خواندم و بیش از همه زوایا ، این زاویه حیرت زده ام کرد که در این مقاله ، اصالت بر صحت و حلیت و تجویز حیله قرار گرفته و صرفا ناراحتی اینجا است که - بفرض صحت تک تک پیش فرض ها -چرا ما در امور بزرگ دروغ نمی گوییم (!!؟!) ، اما در امور کوچک دروغ می گوییم!!

نگران از این هستم که نکند در پس اندیشه منجر به نگاشته شدن این نامه ، دروغی بزرگ نهفته شده باشد که ::به اقتضای تجربه و تخصص رسانه ای:: طراحی شده باشد.

در این مطلب چند عیب بزرگ نهفته است...


 
 
 
تبلیغ ویـژه