الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

سبب خیر شود اگر خدا خواهد
ساعت ۱٠:٢٥ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٦ مهر ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: هنر دینی ،فرهنگ انتظار ،فرهنگ ایرانی ،فرهنگ بسیجی

به برکت صبر بر توهین های خارج از رده ی یک آدم معقتد به " ضرورت " عزل منتظری قبل از عزلش توسط رهبر انقلاب ! و بقولی جلوتر از ولی فقیه دویدن ، وبلاگ یک بچه مسلمان را پیدا کردم که خیلی از من بهتر است .

 

آقا مهدی سعیدی. خسته نباشی. خدا قوت.

ولی نگفتی. آخرش ::سربند::  یا ::گام آخر:: ؟


 
آخر تا کی منافق بودن ؟
ساعت ٥:٢۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢۳ مهر ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: ضد انقلاب ایرانی ،حسین درخشان ،لابی قدرت و ثروت ،براندازی فرهنگی

حسین درخشان ، اخیرا وبلاگی برای زمینه سازی ورود بی دردسرش به ایران ، جدا از وبلاگ اصلی اش ایجاد کرده و بهانه آن را هم فرار از فیلترینگ معرفی کرده . این درحالیست که هنوز لینک شکستن فیلترینگ در پیشانی وبلاگش حک شده .

حالا شاید برایتان جالب باشد که بدانید چه مطلبی را در آن امروز قرار داده .

مطالبی که امروز در آن قرار داده ، همان متن مزورانه و منافقانه ای است که در آن مشتی دروغ و مغالطه را در جواب من ترکیب کرد . همان متنی که قرار بود بین من و او آغاز یک گفتگوی دقیق و صریح و بی پرده باشد. اما او فقط یکبار چنین کرد و حرفهایش را چندین برابر حجم مطالب من انجا نوشت و بعد هم که جوابش را نوشتم ، هیچ واکنشی نشان نداد.

در وبلاگ جدیدش هم کامنت دانی وجود ندارد  ( جدیدا دارد - ویرایش . ) ...


 
خیلی فوری.
ساعت ٤:۳۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: آمریکا ،کشور جمهوری اسلامی ایران ،انتخابات ،فناوری ایرانی

تهران نیستم.

یه سیمناری رفتم همین دور و ورا . میام .

همینو بخونین فعلا :

روزنامه تایمز آنلاین سه‌شنبه گزارش داد،انتشار خبر فرود اجباری یک فروند هواپیمای نظامی ناتو در خاک ایران که با تعقیب جت‌های جنگنده ایرانی صورت پذیرفت، پنتاگون را آشفته و نگران کرد.
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، روزنامه تایمز نوشت: پنتاگون با انتشار خبر فرود اجباری یک فروند هواپیمای ناتو در خاک ایران سراسیمه دست به کار شد و به بررسی مشخصات هواپیماهای امروز خود پرداخت.
خبرگزاری فارس عصر سه‌شنبه گزارش داده بود که هواپیمای حامل 5 نظامی و 3 غیرنظامی آمریکایی به دلیل نقض حریم هوایی ایران مجبور به فرود در یکی از فرودگاه‌های این کشور شدند اما پس از بررسی اهداف این هواپیما برای ورود به حریم هوایی ایران و مشاهده نشدن سوءنیت در این اقدام آزاد شدند و به پرواز خود ادامه دادند.
پنتاگون که تحقیقات سراسیمه‌ای را در این خصوص آغاز کرده بود برای حفظ اعتبار آمریکا تلاش کرد که این گزارش را رد کند.
سرهنگ دوم "پاتریک رایدر"، سخنگوی پنتاگون، نیز اظهار داشت که بر اساس گزارش مرکز عملیات هوایی مشترک، تمامی هواپیماهای آمریکایی در دسترس قرار دارند و هیچ گزارشی مبنی بر فرود آنها در خاک ایران موجود نیست.
"دیوید راسل"، سخنگوی ارتش آمریکا، نیز اعلام کرد که هواپیمای مذکور یک هواپیمای حمل و نقل سبک است و هیچ آمریکایی در آن حضور نداشت همچنین این هواپیما یک جت فالکن تجاری شناسایی شده است.

وزارت دفاع مجارستان اعلام کرد ایران یکی از هواپیماهای این کشور متعلق به مقامات نظامی را به دلیل سردرگمی درباره مجوز ورود به حریم هوایی این کشور مجبور به فرود کرده است.

به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد: این وزارتخانه تاکید کرد این هواپیما که حامل چهار تن از مقامات نظامی مجارستان بوده اجازه پرواز بر فراز آسمان ایران را داشته اما به خاطر یک «اشتباه اداری»، سیگنال هواپیما تغییر کرد و مقامات آمریکایی متوجه آن نشدند. ( :)) )

بنا بر این گزارش، این هواپیما در تهران فرود آمد و «پس از حل مشکل توانست به سفر خود به افغانستان ادامه دهد.»

این وزارتخانه افزود، این حادثه روز 30 سپتامبر رخ داده است.

این نیروهای نظامی بخشی از گروه مجارستانی بودند که با یک هواپیمای غیرنظامی «هوکر 800» سفر می‌کردند و آن را از شرکت خصوصی «جی‌ای‌اس کارگوویز» مجارستان اجاره کرده بودند.


 
چند برش از تاریخ ایران
ساعت ۳:٢٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: تحریف تاریخ ،حضرت امام خمینی(ره) ،لابی قدرت و ثروت ،جریان دوم خرداد

1- امام خمینی (ره) ، در پاسخ به نامهء محتشمی پور وزیر کشور وقت در مورد کاندیداتوری نهضت آزادی برای مجلس سوم: نهضت آزادی حق کاندیدا شدن ندارد.

«جناب حجت الاسلام آقای محتشمی وزیر محترم کشور ایده الله تعالی،

در موضوع نهضت به اصطلاح آزادی، مسایل فراوانی است که بررسی آن محتاج به وقت زیاد است. آنچه باید اجمالا گفت آن است که پرونده این نهضت و همین طور عملکرد آن در دولت موقت اول انقلاب شهادت می دهد که نهضت به اصطلاح آزادی طرفدار جدی وابستگی کشور ایران به آمریکا است و در این باره از هیچ کوششی فروگذار نکرده است و حمل به صحت اگر داشته باشد،آن است که شاید آمریکای جهانخوار را - که هر چه بدبختی ملت مظلوم ایران و سایر ملت های تحت سلطه او دارند از ستمکاری اوست - بهتر از شوروی ملحد می دانند و این از اشتباهات آنها است...


 
جاسوس آمریکا ناراحت از وجود جاسوس کیهان !
ساعت ۱٢:٢٩ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: ضد انقلاب ایرانی ،آمریکا ،تحریف تاریخ ،براندازی فرهنگی

خدا رحمت کند شهید بهشتی را که فرمود ای آمریکا از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر!

در یکی از جلسات درون گروهی اخیر نهضت آزادی که با حضور چند تن از اعضای این گروه و برای استماع نظرات یکی از اعضاء تشکیل شده بود، عضو یاد شده دکتر یزدی دبیر کل نهضت آزادی را به جاسوسی برای آمریکا متهم کرده و پیشنهاد او مبنی بر دعوت از ناظران بین المللی برای نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری را «وطن فروشی» و مقابله با استقلال ایران نامید.

به گزارش رجانیوز به نقل از کیهان،این عضو نهضت آزادی در جلسه مزبور گفت اخیراً مطلع شده است که این پیشنهاد از سوی سفیر یک سفارتخانه اروپایی به دکتر یزدی دیکته شده است.

وی در مشاجره ای که میان او و دبیر کل نهضت آزادی در گرفت خطاب به دکتر یزدی گفت؛ شما در دوران جنگ تحمیلی نیز به نفع عراق کار می کردید و نظر کیهان قابل قبول است که نهضت آزادی را ستون پنجم ارتش عراق در داخل کشور معرفی می کند، و دکتر یزدی در واکنش به اظهارات وی خطاب به او گفت؛ تو هم جاسوس کیهان هستی! و عضو یاد شده پاسخ داد: بر فرض که من جاسوس کیهان باشم، ولی پاسخ شما برای پیشنهاد دعوت از ناظران بین المللی که در عرف سیاسی «وطن فروشی» تلقی می شود چیست؟ و درباره همراهی نهضت آزادی با تبلیغات صدام علیه ایران چه توضیحی دارید؟...


 
خمینی (ره) آن را گفت و خامنه ای ( حفظه الله ) این را .
ساعت ۸:٠۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: تحریف تاریخ ،تاریخ انقلاب ،دفاع مقدس ،حضرت امام خامنه ای

حضرت آیت‏الله خامنه‏اى رهبر معظم انقلاب اسلامى به منظور گرامیداشت شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامى و جنگ تحمیلى و همزمان با روز تجلیل از شهدا و ایثارگران دفاع مقدس پیامى صادر فرمودند.

متن پیام به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم


نام مبارک شهیدان و نامگذاری یک‌‏روز از هفته دفاع مقدس به یاد پرخاطره آنان ، حامل مضمونی بزرگ است . این کار نمادین بدین معنی است که هیچ ملتی بدون فداکاری قادر نخواهد بود از هویت و عزت و ناموس ملی خود و از ارزش‌‏ها و باورها و حقوق خود دفاع کند .

گریز از عرصه‌‏هائی که زورگویان و مستکبران جهان بر ملت‌‏های آزاده تحمیل می‌‏کنند، سرانجامی جز تحقیرشدن و آنگاه گرفتارشدن در چنبره ستم و تجاوز انسان نخواهد داشت . 

این درس را ملت رشید و بیدار ما به همه آموخت و در تاریخ ماندگار ساخت .

امروز جهاد پرشکوه فلسطینان مظلوم که با دست خالی ، صهیونیست‌‏های خشن و سنگدل و تا دندان مسلح را عاجز و بیمناک کرده‌‏اند ، ادامه همان درس جاودانه است و پا در گل ماندن نیروهای اشغالگر در عراق ، حاصل این سرمشق کارآموز است در آن مرز و بوم .

شهیدان ، گوهر تابناک بر پیشانی دفاع مقدس‌‏اند و از این رو است که هر دل آگاه و وجدان پاکی ، تکریم و سپاس آنان را بر خود فرض میشمرد و هر آرزومند سربلندی پرچم اسلام و هر مومن به بشارت‌‏های قرآن، بر آنان درود می‌‏فرستد .

پروردگارا ؛ بهترین سلام و رحمت خود را بر آنان نثار فرما و آنان را با برترین بندگانت محشور کن .
سیدعلی خامنه‌‏ای


 
برای رضایت چند لیبرال خود فروخته ؟!؟
ساعت ۱۱:٤٤ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٤ مهر ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: تحریف تاریخ ،تاریخ انقلاب ،براندازی فرهنگی ،دفاع مقدس

از متن پیام خمینی روح خدا (ره) در اسفند سال ١٣۶٧ خطاب به روحانیت :

من امروز بر این عقیده‌ام که مقتدرترین افراد در مصاف با آنهمه توطئه‌ها و خصومت‌ها و جنگ افروزی‌هایی که در جهان علیه انقلاب اسلامی است ، معلوم نبود موفقیت بیشتری از افراد موجود به دست می‌آوردند. در یک تحلیل منصفانه از حوادث انقلاب خصوصا از حوادث ده سال پس از پیروزی باید عرض کنم که انقلاب اسلامی ایران در اکثر اهداف و زمینه‌ها موفق بوده است و به یاری خداوند بزرگ در هیچ زمینه‌ای مغلوب و شکست خورده نیستیم، حتی در جنگ پیروزی از آن ملت ما گردید و دشمنان درتحمیل آنهمه خسارات چیزی به دست نیاوردند.

خانم توحید لو !

امثال شما عمدا ، یا از سر جهل ،‌به تردیک افکنی در مبانی نظری حضرت روح الله مشغولید. همان کسی که امثال شما همه خوبان جامعه را مدام از دور شدن از فکر او متهم می کنید ... 


 
کدام شیعه ایم ،‌کدام سنی؟
ساعت ٧:٤۱ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢ مهر ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: استحاله از درون ،لابی قدرت و ثروت ،جریان دوم خرداد ،تفاوتهای عقیدتی

بسم الله .

بشدت در فکرم که پیشنهاد فعال شدن بخش عربی مجمع وبلاگ نویسان مسلمان را به شورای مرکزی ارائه بدهم.

از سوی دیگر بشدت بدنبال ارائه پیشنهاد راه اندازی سایت اینترنت نقدی متمرکز فعالیتهای سازمان صداسیمای جمهوری اسلامی در قالب مجمع وبلاگ نویسان مسلمان هستم .

اما در این اثناء ، جدیدا به محاسبه ء منطقی و ساده ای رسیده ام .

مدتی بود به موضوع وهابیت توجه داشتم و مطالعاتی را هم انجام دادم . خصوصا روی موضوع ادعاهای وهابیت علیه شیعه. مطالعه کردم و دیدم که اثبات صحت شکل مناسک - روش انجام عبادات - شیعه به هر فرد اهل تسنن ، ‌از اثبات متساوی الاضلاع بودن یک مثلث هم ساده تر است. چون شیعه براحتی نشان می دهد که دقیقا به سنت رسول خدا ( صلی الله علیه و آله و صحبه المنتجبین ) عمل می کند و به سنت فرد دیگری کاری ندارد...


 
تقارن صلح و آلزایمر و دفاع ، یعنی تکرار تاریخ !
ساعت ٢:٠۱ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢ مهر ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: تحریف تاریخ ،تاریخ انقلاب ،استحاله از درون ،دفاع مقدس

بسم الله الرحمن الرحیم

بدون خبری قبلی ، در آفلاینهای مسنجر با لینک مطلبی از آقای احمد نجمی مواجه شدم . با مراجعه به لینک ، به مطلبی به قلم ایشان در وبلاگشان در مورد دفاع مقدس و مکتوبات یک خاتم – که چند وقتیست نامش را – ( نه به نیکی ) زیاد می شنوم و میخوانم – پیرامون موضوع دفاع مقدس برخوردم .

خواندن مقاله آقای نجمی نشان می داد ، حرفی ، با دستمایه و جوهره ای کاملا تکراری ، نخ نما و پوسیده ، با موضوع زیر سئوال بردن نوع رویکرد فرهنگی جمهوری اسلامی به موضوع دفاع مقدس ، مجددا از سوی همان کسانی که از آنها انتظار نوشتن این گونه مطالب از آنها می رود ، منتشر شده و البته این جانمایه ء مندرس و ملال آور از فرط تکرار ، با رونما و کلام ظاهری ای بازهم تکراری و ضعیف و لرزان ، همراه شده .

پیش خود گفتم بد نیست به اصل مطلب نیز رجوعی کنم تا معلوم شود که چقدر نقد و تفسیر شیخ نجمی، با نص ، همراهی دارد. در وبلاگ این خانم ، دو مطلب اصلی مربوط به بحث وجود داشت. مطلب اول ، مطلبی بود که مورد نقد واقع شده بود و مطلب دوم ، نقد و جوابی بود ، بر نقدها و پاسخ ها...


 
 
 
تبلیغ ویـژه