الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

یک نمونه ی آزمایشگاهی از فاشیزم واقعی...
ساعت ٥:٥٢ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٥ امرداد ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: لابی قدرت و ثروت ،تحریف تاریخ ،ضد انقلاب ایرانی ،تاریخ انقلاب

ببینید وقتی یک باصطلاح فعال سیاسی دوم خردادی که ادعای مطبوعاتی بودن را هم یدک می کشد و روزی از سازمان سیا و وزارت امورخارجه آمریکا هم درخواست همکاری کرده بود ، در حوزه رو در رو با یک مذهبی و اصولگرا قرار می گیرد ، چه پرده ی تزوریر و ریا را فرو می افکند ، طوری که چگونه از بازگو شدن آن برای دیگران واهمه دارد...

آنچه که در ادامه می آید ، متن گفتگوی چند دقیقه پیش من و آقای هادی نیلی است. بارها با امثال این اقا از این گونه اتفاقات افتاده ... الان آرشیو ایمیلهای وبلاگ من پر است از مکاتبات مستقیمی که هنگامی که فریاد انتشار ورساندن به اطلاع عمومی را سردادم به گریه ای اینچنینی یا بدتر افتادند. البته کارهایی هم کرده اند بدتر از این آقا تو مایه های توهین به مقدسات و ... که بماند.

چند تا چیز را این دوستان ،خوب شفاف کردند این چند وقته . کلماتی همچون صداقت و دروغ ، قانون و بی قانونی، آرامش و خشونت ،‌مدارا و بی تحملی ، گفتگو و فرار از گفتگو ،‌اعتقاد به آزادی بیان و مطبوعات و سانسور.

با هم بخوانیم. عجب ماجرایی شد.


 
پونه ،‌ دستت به احمدرضا برسه ،‌ ضرغامی بیچاره میشه !
ساعت ۱۱:٤۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۱ امرداد ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: براندازی فرهنگی ،استحاله از درون ،صداوسیما ،جریان دوم خرداد

بسمه تعالی

 

منتظر می نشینم و نگاه می کنم...

 

فقط اگر این دخترسابقا دزد فقیر سریال تلویزیونی رستگاران ، اقدام بقتل فرد بیمار را کامل کند ، دیگر من به هیچ خروجی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران توجه نخواهم کرد. این فیلم ، تا همین جا هم ، هرچه تحقیر و آلودگی بود به خورد جامعه تنگ دست تر اجتماع ما داده . ای خدا که چقدر یک نفر می تواند خطرناک باشد !


 
صورتحساب مهمان سبز
ساعت ٢:٠۳ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٠ امرداد ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: لابی قدرت و ثروت ،تحریف تاریخ ،ضد انقلاب ایرانی ،تاریخ انقلاب
  • خب ، مهمون ما باشید !
  • خواهش می کنم . از غذای خوبتون تشکر می کنم .
  • خواهش می کنم . چی داشتید ؟

 
دکتر رامین در باره ی مشایی چه گفت ؟
ساعت ٦:٠٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٥ امرداد ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: تاریخ انقلاب ،کشور جمهوری اسلامی ایران ،انتخابات ،مردم ایران

امروز ، با جناب دکتر رامین تلفنی صحبت می کردم. تقریبا از همان ابتدا بحث به سمت مسائل این دو سه روز اخیر رفت. هنگامی که احوال بنده را پرسیدند ، گفتم که آقای دکتر شما که از احوال ما خبر دارید ، با خنده گفتند که من که علم غیب ندارم، چیه احوال شما ؟ و دیگر باب بحث پیرامون این مسائل باز شد. اقای دکتر رامین گفتند که اگر وبلاگ ایشان - که ما و بچه های مجمع قرار بود پشتیبانی فنی آن را بر عهده داشته باشیم – آماده و فعال بود ، مطالب زیادی بود که برای همه دوستداران  و ولایتمداران می توانست در این مسیر موثر باشد.

در این موضوع روشن است که خب من ، شرمنده آقای دکتر شدم . چون بهرحال این معرفی از سمت من صورت گرفته بود. از آقای دکتر ، نظرشان را در مورد این ماجرای اخیر که فکر و دل دوستداران دکتر احمدی نژاد و پیروان امر مقام معظم رهبری را تحت تاثیر خود قرار داده است پرسیدم ...


 
دو پیروزی و دو شکست در سناریوی مشایی
ساعت ۱۱:٠٥ ‎ق.ظ روز شنبه ۳ امرداد ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: تاریخ انقلاب ،کشور جمهوری اسلامی ایران ،حضرت امام خامنه ای ،فرهنگ ظلم ستیزی

دو پیروزی برای اصولگرایان در ماجرای مشایی

 

اگر یاد دوستان باشد و البته در صفحه اول وبلاگ هم فعلا دیده می شود ، در ماجرای آقای مشایی مطلبی نوشتم به نام سناریویی بنام مشایی. این هم مطلب پایانی و در ادامه همان است. در این بحث به این نکته اشاره می کنم که بنظر می رسد در جریان ماجرای ختم به خیر شده ی آقای اسفندیار رحیم مشایی ، جریان حق طلب اصولگرا ، دو پیروزی را بدست آورد و دو خسارت بزرگ به جریان ضد ولایت فقیه وارد گشت.

 

این پیروزی ها از آن حیث شکل گرفت که مایه ی شکل دهنده ی دو جریان مخالف و موافق احمدی نژاد برای چندمین بار روشن و اثبات شد.


 
تئوری رسانه‌ای احمدی‌نژاد - یادداشتی از علی طائبی
ساعت ٦:۱٢ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱ امرداد ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: تاریخ انقلاب ،ما می توانیم ،انتخابات ،کشور جمهوری اسلامی ایران

برادرم علی طائبی مطلبی قابل تامل و خواندنی نوشته است. وبلاگش مشکل فنی دارد و ایمیلی ارسال کرده . کل حقوق آن متعلق به ایشان است. کل مطلب را با حفظ تمامی حقوق آن برای ایشان اینجا منتشر می کنم:

سلام

حالا که خوشبحتانه یا بدبختانه وبلاگ من بالا نمی‌آید و من هم خیلی رشادت به خرج دادم و بر تنبلی ام فائق آمدم، حیف است که این یادداشت را کسی نخواند!!!

 


 
کدام دست شکسته ای این مطلب را نوشت؟
ساعت ٩:٥٩ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱ امرداد ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

بدروغ می گویند ما از روی نظرسنجی ها ، ‌رشد روزافزون اراء‌ میرحسین را دیدیم . برای ما قبل از انتخابات روشن شده بود که پیروزی با ماست.

این دروغ بسیار کثیف را چطور رویتان شد بگویید ؟


 
 
 
تبلیغ ویـژه