الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

در راه مسجد زمین خورد....
ساعت ٩:٢۱ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٦ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

... صبح زود از خواب بیدار شد تا نمازش را در خانه خدا (مسجد) بخواند . لباس پوشید و راهی خانه خدا شد.

در راه به مسجد، زمین خورد و لباسهایش کثیف شد. او بلند شد ، خودش را پاک کرد و به خانه برگشت . لباسهایش را عوض کرد و دوباره راهی خانه خدا شد.

در راه به مسجد و در همان نقطه مجدداً زمین خورد !

دوباره بلند شد، خودش را پاک کرد و به خانه برگشت. یک بار دیگر لباسهایش را عوض کرد و راهی خانه خدا شد. 

در راه به مسجد، با مردی که چراغ در دست داشت برخورد کرد و نامش را پرسید . مرد پاسخ داد: من دیدم شما در راه به مسجد دو بار به زمین افتادید ،از این رو چراغ آوردم تا بتوانم راهتان را روشن کنم .  از او تشکر کرد و هر دو راهشان را به طرف مسجد ادامه دادند . همین که به مسجد رسیدند، از مرد چراغ بدست خواست تا ببا هم به مسجد وارد شوند و با او نماز را بجا آورد . مرد چراغ بدست ، از رفتن به داخل مسجد خودداری کرد .

او درخواستش را دوبار دیگر تکرار کرد و مجدداً همان جواب را شنید .

پرسید چرا وارد مسجد نمی شود تا با او نماز بخواند؟

مرد دوم پاسخ داد: من شیطان هستم.

...

با شنیدن این جواب جا خورد.

شیطان در ادامه توضیح داد :

من شما را در راه به مسجد دیدم و این من بودم که باعث زمین خوردن شما شدم. وقتی شما به خانه رفتید، خودتان را تمیز کردید و به راهمان به مسجد برگشتید، خدا همه گناهان شما را بخشید. من برای بار دوم باعث زمین خوردن شما شدم  و حتی آن هم شما را تشویق به ماندن در خانه نکرد، بلکه بیشتر به راه مسجد برگشتید. به خاطر آن، خدا همه گناهان افراد خانواده ات را بخشید. من ترسیدم که اگر یک بار دیگر باعث زمین خوردن شما بشوم، آنگاه خدا گناهان افراد دهکده تان را خواهد بخشید.

بنا براین، من سالم رسیدن شما را به خانه خدا (مسجد) مطمئن ساختم.

---------------------------------------------------------------------------------------------

نتایجی که من گرفتم :

1- گاهی باید شکر زمین خوردن ها را بیش از سالم رسیدنها بجای آورد.

2- گاهی باید به زیادی سالم رسیدن ها و بی مشکل ماندنها شک کرد.

3- به زحمت افتادن در راه خدا ، اجر حرکت در راه خدا را تشدید می کند .

شهید آوینی چه زیبا گفت : "زندگی در سیاره رنج مستلزم صبر بر سختی هاست ، پس ، برادر خوبم، صبور باش."


 
صفحه جنبش سبز علوی از فیس‌بوک Facebook حذف شد
ساعت ٦:۱٢ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٥ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

فیس بوک در خدمت معاندین مردم ایران

شبکه اجتماعی فیس‌بوک، صفحه جنبش سبز علوی به عنوان یک حرکت خود جوش مردمی را بدون ارایه دلیل حذف کرد.

به گزارش خبرنگار "سرویس فضای مجازی " خبرگزاری فارس، الف نوشت؛ بنابراین گزارش، تلاش‌های مسوولان صفحه این حرکت برای اطلاع از دلیل اقدام این سایت به جایی نرسیده است.
اقدام تبعیض‌آمیز فیس‌بوک در حالی صورت می‌گیرد که سایر گروه‌های سیاسی مخالف به راحتی قادرند اقدام به انتشار اخبار و اطلاعات خود بر روی این سایت کنند.
فیس بوک در حوادث بعد از انتخابات اعلام کرد، با درک اهمیت موضوعاتی که در ایران رخ می‌دهد، برای اینکه کاربران ایرانی بتوانند اقدامات و اخبار خودشان را بدون وقفه منتشر کنند، اوقات تعمیر و رفع مشکل خود را به گونه تنظیم می‌کند که با ساعات فعالیت در ایران تداخل نکند. وزارت خارجه دولت امریکا نیز در همین دوران اعلام کرد که از این سایت و سایت تویتر حمایت خواهد کرد.

یکی از تلاش‌های مسوول صفحه جنبش سبز علوی برای آگاهی از دلیل این اقدام سایت فیس بوک در زیر آمده است.

در این نامه با توجه به اینکه حرکت جنبش سبز علوی به عنوان یک ارگان مردم نهاد در ایران ثبت شده است و این نکته که حرکت این گروه در صدد انتشار هیچگونه محتوای مربوط به برهنگی، مواد مخدر و ... نبوده است، اقدام فیس بوک در مسدود کردن این صفحه، بدون وجه و مغایر با اصول آزادی بیانی دانسته شده که این سایت ادعای گسترش آن را دارد.

مسوول صفحه جنبش سبز علوی در فیس‌بوک در پایان به نمایندگی از سایر اعضای این گروه از فیس بوک مصرانه خواسته است که به این اقدام پایان دهد.


 
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم
ساعت ٦:٠٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٥ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم(۱)

قصد بر هم زدن شهر و شرارت داریم

جهت جور و جفا بر همه ی خلق الله

ما تقاضای کمی نرمش و فرصت داریم

گر که مظلوم بُوَد ظاهرمان غصه نخور

توی خلوت همگی دعویِ قدرت داریم

چون کلفت است کنون گردنمان، زین بابت

ما ز کیهان و رجا هر دو شکایت داریم(۲)

 

از گوگوش(۳) تا رجوی(۴) حامیِ ما میباشند

از همین دست بسی فضل و سعادت داریم

چِهِل و هفت شهید ره ما زنده شدند!(۵)

کِی خجالت ز چنین گند و فضاحت داریم

زیر لب هم تو مزن حرف عدالت زیرا

نه شجاعیم و نه اینگونه شهامت داریم

 

ما که خود صاحب اموال زیادی هستیم

چه نیازی به  قوانین و قضاوت داریم؟

 

زیر بار سخن حق چو نرفتیم؛ بدان

که آلرژی (۶)! ! شدیدی به عدالت داریم

بس که سرد است هوا، زین سبب از روی نیاز

قصد آتش زدن خانه ی ملت داریم

 

گفته بودیم تقلب شده، اما به خدا

نه دلیلی و نه مدرک، و نه حجت داریم

هر که حتی به زبان، دشمن اسرائیل است(۷)

با تمام وجنات وی عداوت داریم

حال، چون منتظری(۸) و دو سه تا فرد دگر

شخص درمانده پس پرده و عزلت داریم

زانکه پوسید کنون یکسره اندیشه ی ما

ره بسوی شب و تاریکی و ظلمت داریم

 

موسوی داده بیانیه، از این رو دیگر

آبروریزی بسیار و فِضاحت داریم(۹)

خاتمی کیست؟ به جز آنکه زند لاف و دروغ

گوید و ما به وی اینگونه ارادت داریم(۱۰)

 

 

همچو کروبی و مانند دگر اندیشان(۱۱)

نه ادب در سخن و ، اصل و اصالت داریم
 
چون که رو گشته کنون دست خیانتکاران

ز شما جمله تقاضای وساطت داریم(۱۲)

 

 

 

 

 

 

 

 

 مثل بی بی سی و اصحاب وی اندر ایران

حامی پر گنه و اهل قصاوت داریم(۱۳)

الغرض، مردم عالم همگی می دانند

قصد صاحب شدن مسند و قدرت داریم

کار ما نیست همانا بجز اعمال نفاق

کینه از ملت و از خادم امت(۱۴) داریم زنده شد یاد منافق، سی اِ خرداد،(۱۴) لذا

ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم(۱۵)

شعر از علی میرزائی مهرماه1388

----------------------------------------------------------------------------------------------

پاورقی:

 
۱) ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم. به گمانم این عبارت، از زمان انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۰ که به انتخاب شدن محمد خاتمی انجامید؛ با تبلیغ بعضی ها! یواش یواش سر زبان ها افتاد که در انتخابات سال ۸۸ به شدت تبلیغ و ترویج گردید.

۲) یادمان نرود که بعضی ها به همراه جناب آقای موسوی از روزنامه هایی مثل وطن امروز و کیهان و سایت رجانیوز شکایت کرده اند که چرا بر علیه ایشان دست به انتقاد و افشاگری زده اند. آزادی مطبوعات که خب از نظر این عالیجنابان چیزی جز کشک نیست! سوال این است که اگر میتوان به دادگاههای ایران اعتماد کرد پس چرا مدارک تقلب را به دادگاه نبردید تا شکایت کنید؟ چرا به جای مسیر قانونی، اقدام به آتش زدن شهر و خیابان کردید؟ جالب است که این اقدامات از ساعت ۹ صبح شنبه۲۳خرداد انجام شد! یعنی فقط ۱۰ساعت بعد از شروع شمارش آرای انتخابات!!! در حالی که هنوز حتی نتایج نیمی از شمارش آرا و نتایج تجمیع آن، به طور رسمی از صدا و سیما اعلام نشده بود!!!

۳)گوگوش همون خواننده ایست که در زمان جناب آقای خاتمی از کشور خارج شد و به ما هم ربطی ندارد که چطوری خارج شد!!! و باز هم به ما ربطی ندارد که چطوری الان شال سبز انداخته!!! و باز هم به ما ربطی ندارد که این خانوم چه ارتباطی دارد به آنهایی که بنابر دستور مافوق، در راهپیمائی روز قدس، چادر پوشیده بودند و شال سبز داشتند تا من و شما آنها را متدین بدانیم!!! البته همه ی چادری های آنها از این دست نبودند اما تعداد چادر به سران دستوری سبز در روز قدس کم نبود.

۴)رجوی همون آدمکشی است که اعضای گروهک منحوسش، دست کم ۱۵ هزار نفر را در ایران، بعد از انقلاب ترور کردند. او همان کسی است که در روز سی خرداد ۱۳۶۰ و با کمک بنی صدر خائن اقدام به شورش کرد. او عاقبت در بحبوحه جنگ و با حمایت دولت های غربی، به عراق (نه ببخشید به دامان صدام) پناه برد و همه گونه خیانتی در دوران جنگ بر علیه ملت ایران مرتکب شد. او در ادامه و بعد از جنگ اول خلیج فارس و در هنگام قیام شیعیان جنوب عراق، نسبت به قتل عام صدها هزار شیعه اقدام نمود. همچنین در سرکوب برادران و خواهران کرد و سنی ما در عراق نیز مشارکت و تعداد فراوانی از آنان را قتل عام کرد. یه چیزی بگم نخندینا!!! الان همون انگلیسی که از سبزی جماعت حمایت میکنه، از همین بابا هم حمایت میکنه!! تا خود این مردک هم دست کم دو تا بیانیه در حمایت از موسوی و کروبی و  . .داده!!!

۵)یادتان هست میگفتند که هفتاد و دو تا شهید!! دادن؟ این را سایت نوروز میگفت. بعدش گند قضیه در آمد که اکثر اینها یا به مرگ طبیعی مرده بودند و یا زنده اند و یا اصلا وجود خارجی ندارند. خودشان هم اعتراف کردند که برای چیزی حدود ۲۵نفر از آنها مدرک دارند و جالب تر آنکه این تعداد ازآمار اندکی کمتر!! از آمار رسمی کشته شدگان حوادث اخیر است! یعنی آمار کشته شده ها از طرف منابع دولتی، حدود سی نفر اعلام شده بود. نتیجه اخلاقی اینکه اینها بد خالی بسته بودند. نتیجه اخلاقی تر هم اینکه در بحبوحه این شرایط، کسی از دولت دروغ نشنید. البته جالب است بدانید که تعداد زیادی از همین حدود سی نفر هم توسط عناصر مشکوک کشته شدند و حتی از داخل جمعیت معترض مورد اصابت گلوله قرار گرفته بودند.

۶)آلرژِی همان حساسیت است

۷) امثال احمدی نژاد که دو کلمه در مورد هولوکاست سوال کرد و مورد هجوم همین جماعت مدعی اسلام قرار گرفت.

۸)منتظری کسی بود که به سبب خیانت ها و نادانی هایش، مطرود امام خمینی(ره) شد. جالب است بدانید که این اتفاق در زمان نخست وزیری موسوی افتاد. جالبتر این است که بدانید موسوی در جریان همین حوادث اخیر، اقدام به نظرخواهی از منتظری کرد و  . . .حالا یکی بگوید چطور این آقای مهندس مدعی پیروی از خط امام خمینی(ره) است؟

۹) کمترین آبروریزی بیانیه های موسوی این است که دیگر کسی برای حرفش تره هم خورد نمیکند.

۱۰) دو مورد از دروغ های خاتمی: دست دادن با دختران ایتالیائی و دیدار با بنیاد رئیس بنیاد سوروس و هماهنگی جهت اقدامات غیرقانونی در ایران که هر دوی این اعمال توسط بنیاد باران وابسته به خاتمی، تکذیب شده بود ولی اصل هر دو موضوع اثبات شد.

۱۱) دگر اندیشان یعنی مثلا کسانی که اسلام را قبول ندارند یا افرادی از این قبیل که دور کروبی جمع شده بودند و خود او هم از آنها حنایت میکرد و در مناظره اش با احمدی نژاد هم این سخن را بر زبان آورد. راستی کسی نفهمید اون سیصد میلیون تومن آخرش چی شد؟

۱۲) امروز افرادی که قانون شکنی کرده اند؛ دست به دامان این و آن می شوند که به قول خوشان بساط آشتی ملی راه بیندازند!!! شما را نمیدانم اما بنده همه کشته شدگان حوادث اخیر را اعم از بسیجی و معترض را برادر و خواهر خود میدانم و امثال موسوی را باعث خون آنها. آیا میتوان از خون خواهر و برادر گذشت؟

۱۳) کم نیستند رسانه های داخلی که هم صدا با بی بی سی عمل میکنند.

۱۴) خادم امت همان کسی است که به نوکری ملت ایران افتخار میکند.

۱۵) شورش سی خرداد ۱۳۶۰منافقین به سرکردگی رجوی خائن و بنی صدر فراری، و اغتشاش سی خرداد ۱۳۸۸ جماعت به اصطلاح معترض که تقارن این دو روز با هم خیلی جالب است!!!


 
یادی از گذشته ... آینده ، طرحی از گذشته
ساعت ٥:۱۸ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٥ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

می بینم اینجوری خوب حال نمی ده ... باید این مطلب رو که مال سال ٨۴ است ، خودمم بطور کامل اینجا از اول بیارم همه ببینن...

اگر یادتان باشد ، سال ٨۴ ، پلیس یه بابایی رو  به اسم کمال اصفرم - با اسم گروهکی شوانه قادری - ، که مدتها بوده حکم تیرش بخاطر بچه دزدی و اینا دراومده بوده، تعقیب می کنه . یه جایی گیر میارتش اما یارو با پلیس درگیر میشه و البته با دو تا گلوله کشته میشه . بعدشم حالا این پژاک و کومله و هرچی گروهک که حالا تو تا دلت بخواد سابقه جنایت و کقثیف کاری و آدم کشی و بی شرفی دارند ، شروع کردند از این بچه دزد آدم کش فراری ، شهید درست کردن و مبارز ساختن و چی و چی ...

منم این مطلبی که این زیر میارم ، همون موقع نوشتم که تو پست قبلی هم بهش لینک دادم . بعد که این دو سه روزه دوباره یه عوضی پست آدمکش فراری دیگه ، این دفعه حالا اعدام شده ، دوباره ماشین شهیدسازی اینا روشن شده ! منو فقط یاد همون ماجرا میندازه. فقط یاد همون.

آبرو کل بساط شهید مهیدتون رفت بابا ! خب جنازه دستتون داده نمیشه که نمیشه . دیگه این که نشد که فردا اگه قاچاقچی هروینم اعدام کردن بهش بگین شهید که ! :))

حالا مطلب رو با هم در ادامه دوباره می خونیم ...


 
احسان فتاحیان ، آدم کش فراری ، یا فعال حقوق "بشر" !؟
ساعت ٤:۳٤ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٥ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

ماجرایی این روزها دوباره داره مطرح میشه که منو یاد این ماجرا که مال دو سه سال پبش بود میندازه ! :))

حالا خود این ماجرای جدید چیه ؟ ...

***

احسان فتاحیان کیست؛ تروریست یا فعال سیاسی؟

در پی اجرای حکم اعدام احسان فتاحیان در ماه جاری، بنی صدر و گروهک کومله بصورت جداگانه با صدور بیانیه هایی نسبت به اعدام وی به دلیل به شهادت رساندن مردم بیگناه کرد و اقدام مسلحانه علیه جمهوری اسلامی واکنش نشان داده و از فتاحیان بعنوان فعال سیاسی یاد کردند.

حکم اعدام احسان فتاحیان چندی پیش در زندان مرکزی شهر سنندج بنا بر جرائم مختلفی از جمله اقدام علیه امنیت ملی از طریق اقدامات مسلحانه و محاربه اجرا شد که اجرای این حکم باعث به تکاپو افتادن معاندان در جهت زیر سوال بردن نظام شد.


 
پادکست های پاسداران
ساعت ٥:٤۸ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٤ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

با یکی از امکانات جانبی پرشین بلاگ ور می رفتم که ایده ای به ذهنم رسید. با ایجاد یک صفحه جانبی ، بخش صوتی وبلاگم را راه انداختم . مجموعه ای از فایلهای صوتی و کلیپی که دوست داشتم را کنار هم قرار دادم که هر کس دوست داشت بتواند بشنود. آدرسش اینجاست :

http://pasdaran.persianblog.ir/page/podcasts

کنار وبلاگ ، در فهرست صفحات وبلاگ هم ، لینک آن وجود دارد. می توان با کلیک روی این عنوان هم ، به آن دسترسی پیدا کرد. الان حدود پنج شش فایل هست که دو سه عدد از آنها از روی سایت مقام معظم رهبری پخش می شود .

شنیدن برخی از این فایلها ، بشدت مرا طوفانی می کند. خاطراتی در دلم موج می زند که عالم دلم را زیر و رو می کند. شما را در این احساس خودم شریک می کنم ...


 
هیمنه استکبار با تأسی به ولایت در هم می‌شکند
ساعت ٤:٢۸ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۳ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

مردم با قبولی ولایت و رهبری به وحدت و یکپارچگی می‌رسند و هیمنه استکبار را درهم می‌ریزند.

آیت‌الله حسین نوری همدانی در دیدار اعضای سپاه پاسداران ناحیه شهید بهشتی تهران بزرگ و دانشجویان قرآنی علوم پزشکی رفسنجان با بیان اینکه عالم هستی دارای مبدا و مقصدی مشخص است، اظهار داشت: ایمان، جهان بینی صحیح، شناخت صفات خالق یکتا مهم‌ترین ابزار برای پیمودن مسیر زندگی دنیوی است.

وی با اشاره به آیات فراوان درباره نظم جهان هستی بیان داشت: جهان آفرینش دارای تکاپو و جنبش است و خمودی و سکوت در آن قرار ندارد.  این مرجع تقلید تصریح کرد: در خطبه اول نهج‌البلاغه به شناخت دین در سایه ایمان و ارزش‌های الهی توصیه اکید شده است. آیت‌الله نوری همدانی به روایتی از امام صادق(ع) اشاره کرد و بیان داشت: غذای روح علم است که باید برای کسب علم در دوران جوانی دست به اقدام زد.

وی با تاکید بر شکوفایی علم در سایه استفاده از عقل و منطق گفت: علم و عقل از رابطه تنگاتنگی با یکدیگر برخوردار هستند که باعث تشخیص صحیح حق از باطل می‌شود.

استاد حوزه به بصیرت و شناخت فرهنگ زمان در جامعه تاکید کرد و اظهار داشت: امام علی(ع) فرمودند که هر عاقلی ابتدا باید شرایط زمان خود را بشناسد تا بتواند در تصمیم‌گیری‌های زندگی موفق عمل کند.

آیت‌الله نوری همدانی در ادامه گفت: مردم برای پیمودن مسیر در حکومت نیازمند راهنما و رهبر هستند تا با استفاده از وحدت و یکپارچگی هیمنه استکبار را در هم ریزند.


 
خط رهبری، خط امام (ره) است.
ساعت ٤:٢٢ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۳ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

آیت‌الله صافی‌گلپایگانی گفت: خط مرجعیت، خط دین، اسلام و قرآن است و این نهاد هرگز وارد خطوط سیاسی و جناحی نمی‌شود.

به گزارش مرکز خبر حوزه، این مرجع تقلید در دیدار اعضای جبهه پیروان خط امام (ره) و رهبری با بیان اینکه همان گونه که خط مقام رهبری، همان خط امام (ره) است تصریح کرد: باید محکم و استوار در حفظ آن بایستیم و این خط تا قیامت پایدار بماند.

آیت‌الله صافی‌گلپایگانی اظهار داشت: کسانی که با محوریت روحانیت حرکت می‌کنند و به دنبال اهداف اسلام باشند به هدف خود می‌رسند، اما کسانی که در فکر تخریب هستند نه تنها در اندیشه حفظ رهبری نیستند، بلکه به اسلام خیانت می‌کنند و باید خود را اصلاح نمایند.

وی به مسئله امنیت و حفظ کشور اشاره کرد و افزود: اگر بخواهیم اسلام و نظام بماند باید همه تلاش کنیم تا امنیت و وحدت برقرار شود. صافی‌گلپایگانی بیان داشت: باید مسایل داخلی و مشکلات بین احزاب حل شود، زیرا دعوای داخلی به صلاح مملکت نیست و این برای اسلام و استقلال کشور خطرناک است.


 
وحدت ، دست دادن با اغتشاشگر نیست
ساعت ٤:٠٠ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۳ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

وحدت ، خلاف آن چه در برخی مطبوعات می‌نویسند، این نیست که ما با اغتشاشگران دست بدهیم؛ زیرا هیچ عاقلی وحدت با مخالفان نظام، رهبری، قانون اساسی و فریب خوردگان غربی را نمی‌پذیرد.


به گزارش رسا، حضرت آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید، امروز در دیدار با هیئت رئیسه جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به گزارشی که از سوی آقای عسگراولادی و مهندس محمدرضا باهنر ارائه شد، گفت: این گزارش شما حکایت از دلسوزی، محبت و آینده نگری نسبت به انقلاب دارد.

وی اظهار داشت: دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بسیار خوب بود؛ اما برخی مشکلاتی را هم به دنبال داشت که باید برطرف شود.

این مرجع تقلید تصریح کرد: بسیاری از مسائل دنیا به گونه‌ای است که خار وگل به هم آمیخته‌اند، مهم این است که ماهرانه گل بچینیم تا خار به دستمان نرود و ماهرانه از کندو عسل بیرون آوریم تا نیش زنبور به دست ما نخورد. ایشان در بخش دیگری از سخنان خود به نحوه و تعریف مدیریت پرداخت و تاکید کرد: مدیریت به این معنا است که عوامل مثبت را فعال و از عمل منفی به صورت صحیحی پیشگری کرد.


 
ببین ! سبزی فروش جان . بیدار شو !
ساعت ۳:۳٥ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۳ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: لابی قدرت و ثروت ،تحریف تاریخ ،ضد انقلاب ایرانی ،تاریخ انقلاب


 
ببین ! سبزی فروش جان . بیدار شو !
ساعت ۳:۳۳ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۳ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: لابی قدرت و ثروت ،تحریف تاریخ ،ضد انقلاب ایرانی ،تاریخ انقلاب


 
این خبر بسیار قدیمی را سبزی فروشها هنوز نشنیده اند !؟
ساعت ۳:٠٥ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۳ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: لابی قدرت و ثروت ،تحریف تاریخ ،ضد انقلاب ایرانی ،تاریخ انقلاب

متن یک خبر قدیمی را بازهم با هم مرور می کنیم :

http://rajanews.com/detail.asp?id=31349

شنبه، 30 خرداد 1388

4:44:17 AM

روز یکشنبه رئیس‌جمهور پس از آنکه در مصاحبه مطبوعاتی خود با خبرنگاران داخلی و خارجی، از اغتشاشگران و تخریب‌گران اموال عمومی را با عنوان "خس و خاشاک" یاد کرد و با جدا کردن حساب آنان از ملت و استفاده از این تعبیر، عملاً‌ آن‌ها را تحقیر کرد، برخی رسانه‌های نزدیک به این جریان آشوب‌گر ادعا کردند احمدی‌نژاد کسانی را که به فردی غیر از وی رأی داده‌اند، خس و خاشاک خوانده است.

به گزارش رجانیوز، این دروغ رسانه‌ای آن‌قدر تکرار شد که حتی برخی چهره‌های موجه جریان اصولگرا مانند حبیب‌الله عسگراولادی نیز فریب آن را خوردند و وی در سخنرانی خود از دکتر احمدی‌نژاد انتقاد کرد و گفت نباید بندگان خدا را که مخالف ما هستند، خس و خاشاک نامید.

این انتساب کذب به رئیس‌جمهور اما توسط رسانه‌ها و تجمع‌کنندگانی که در حمایت از موسوی اعتراضات خود را به شیوه غیرقانونی ادامه می‌دادند، دنبال شد، به طوری که عکس صفحه اول روزنامه اعتمادملی پنج‌شنبه که مربوط به تجمع غیرقانونی میدان 7 تیر بود، به این مسئله و پلاکارد بزرگی اختصاص داشت که روی آن نوشته شده بود "حماسه‌ی خس و خاشاک"

اما ماجرای واقعی از این قرار بود که رئیس‌جمهور اتفاقاً حساب 40 میلیون رأی‌دهنده را در سخنان خود از آشوب‌گران جدا کرده بود. متن و فیلم این بخش از سخنان دکتر احمدی‌نژاد در میدان ولی‌عصر(عج) تهران در ادامه آمده است:

 

 

ملت ایران یک ملت متحد است، امروز خبرنگاری سؤال کرد، گفت بعضی‌ها گوشه و کنار، کارهایی انجام می‌دهند، اغتشاش است، شورش است، اعتراض است، واژه‌های تندی را به کار برد، من یک مثال زدم، یک نتیجه‌گیری کردم، برای شما عرض می‌کنم، گفتم شما اشتباه می‌کنید، ملت ایران یکپارچه است، در یک مسابقه‌ی فوتبال، 50 هزار، 70 هزار تماشاچی می‌روند، آن کسی که تیمش باخته، وقتی می‌آید بیرون، عصبانی است و به هر دری می‌زند.

در ایران، در انتخابات 40 میلیون نفر، خودشان بازیگر اصلی و تعیین‌کننده اصلی بودند، حالا چهار تا خس و خاشاک این گوشه‌ها کاری می‌کنند، بدانید این رودخانه‌ی زلال ملت جایی برای خودنمایی آنها نخواهد گذاشت.

نظرات مخاطبان این خبر رجا نیوز  :

هه وال یعنی دوست:

آقای محسن رضایی هم دیشب در تلویزیون این دروغ را تکرار کرد و همچنان به آقای احمدی نژاد نیش و کنایه زد... برای ایشان واقعا متاسفم.

vafgean jaye taajob darad.chera aghaye asgar oladi va rezayee ke an ham dishab hamin harf ra dar television be tore talvihi goft,aval filme sokhanrani ra negah nemikonand ,hob boghz ra kenar begozarand inha chegune maslahate nezam ra dar dast gerefteand .aya masalehe nezam ra dar rabete ba jahan ham injuri hal mikonand?bichare ma ke inha masalehe mara mikhahand tashkhis dahand

مهدی

با توجه به اینکه دکتر 4 سال دیگر رئیس جمهور هستند، از شما خواهش میکنم، تمنا میکنم یک دیتاسنتر بزرگ و پر قدرت برای اطلاع رسانی دولت بسازید تا در انتهای این دوره 4 ساله و در سال 1392 دیگر نتوانند اینهمه سیاه نمایی کنند... شما میتوانید... باید یک قرارداد جدی با یک دیتاسنتر معتبر ببندید و شبکه گسترده اطلاع رسانی صحیح و سریع دولت به مردم را سامان دهید... نگذارید تا 1392 برسد و دوباره کار پاسخگویی به شبهات سخت شود، پاسخگویی ها را از همین حالا آغاز کنید... یا علی...

علی میرزائی

چهار سال هست که دارن با این روش سر مردم کلاه میذارن. با نقل قول های ناقص و مجعول که آمیخته ای از راست و دروغه، میخوان افکار عمومی رو مدیریت کنن. کاش یکی زورش برسه به اینا روش شرم و حیا داشتن رو یاد بده هر چند که: نرود میخ آهنین بر سنگ

شاید به خودشون شک دارن که میگن به انها گفتند خس وخاشاک!

علی

با سلام لطفا فیلم را برای دانلود نیز بگذارید تا از طریق گوشی پخش کنیم

برای استاد شجریان که یک دروغی را که به احمدی نژاد نسبت داده اند و خودشان باور کرده اند و با این دروغ هی احمدی نژاد مظلوم را محاکمه می کنند متاسفم . به خاطر دروغی که به او نسبت دادید پیش خدا استغفار کنید البته این اولیش نبود و آخریش هم نیست

saeed

hamishe kareshun tekrare dorugh budeh unghadar tekrar mikonand ke khodeshun hambavareshun mishe

Mm

من از بعضی ها تعجب میکنم که چرا همان صحبت های دشمنان را تکرار میکنند،البته از آقایان رضایی،توکلی و.. بعید نیست که چنین صحبت هایی را به زبان میآورند.

میثم

فیلم را برای دانلود بگذارید. هنوز عده ای هستند که میگویند احمدی نژاد به مخالفانش گفت خس و خاشاک. میخواهم تو دهانی بزنم به آنها. آخر دروغ تا چه حد.بعد احمدی نژاد را متهم میکنند به دروغ گویی. هر چند که بعضی ها آنگونه که دوست دارند، سخنان را میشنوند نه آنگونه که سخنان بیان میشود. خدا رو شکر که امروز از صدقه سر امکانات رسانه ای و ویدئویی، هیچ چیز را نمیتوان کتمان کرد. هر چند که آنها فیلم را هم قبول ندارند و میگویند این فیلم ها مونتاژ هستند( قضیه دست دادن به دختران ایتالیایی و جوک گفتن به زبان آذری را که یادتان هست چگونه تکذیب کردند؟)الله اکبر از این جماعت.

گودرزی

در ره منزل لیلی که خطرهاست دران.شرط اول قدم انست که مجنون باشی.....! دکتر احمدی.. سلامت و پیروز باشی!

زهرا

اینها چون مرگ سیاسی خودشونو نمی خوان باور کنند الکی دست و پا می زنند. مطمین باشید سال 1396دکتر احمدی نژاد 99 درصد ارا مردم رو بدست میاره و اقایان در جا سکته خواهند کرد.


 
شکست در پروژه شهید سازی برای 13 آبان
ساعت ٤:٢۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٠ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

والا بخدا ما که از دست این دروغهایتان خسته شدیم . واقعا خسته شدیم !

بازهم دروغ ؟!

بازهم تلاش برای دزدیدن مرده و جنازه ؟!

شایعه سازی فتنه گران سبز درخصوص کشته شدن یک جوان اصفهانی در راهپیمایی 13 آبان رسوایی به بار آورد.


اخیرا خبری در سایتهای نوروز و حزب اعتماد ملی درج شده بود مبنی بر اینکه یک جوان اصفهانی در جریان تیراندازی های 13 آبان کشته شده است.این در حالی است که در بررسی های صورت گرفته مشخص کرده است واقعه کشته شدن فرد مزبور در روز 16 آبان اتفاق افتاده و هیچ گونه ارتباطی با حوادث 13 آبان نداشته است.

اصل واقعه این بوده که مقتول در روز 16 آبان به سراغ یکی از کسبه های محل رفته و ضمن شکستن شیشه مغازه وی،او را با اسلحه تهدید کرده است. ماموران نیزجهت بررسی موضوع به منزلی که فرد خاطی در آن حضور داشته مراجعه کرده که ناگهان وی از خانه بیرون آمده و ضمن تیراندازی هوایی به ماموران تیراندازی می کند.

دراین تیراندازی سه نفر از اهالی محل و سه نفر از عوامل نیروی انتظامی مجروح می شوند.

فرد مزبور با توجه تیراندازی به سوی مامورین و با توجه به مراحل اخطار،و شلیک هوایی و عدم تسلیم شدن و ایجاد درگیری مسلحانه دراین هدف گلوله قرار می گیرد و متاسفانه کشته می شود.

گفتنی است در ماههای بعد از انتخابات،رهبران جریان فته سبز پروژه کشته سازی را دردستور کار خود قرار دادند و حتی برخی اسامی را به عنوان کشته شدگان اغتشاشات معرفی کرده و برای آنها مراسم ختم برگزارکردند که یا وجود خارجی نداشته و یا اصلا کشته نشده بودند!

اینا رو هم داشته باشید :

اولی : سازنده بلوتوث‌های دروغین پرت کردن دانشجویان از بالای کوی دستگیر شد. به گزارش جهان نیوز ، (م - ل) عامل بلوتوث‌های دروغ، پرت کردن دانشجویان از بالای کوی دستگیر شد. وی از خبرنگاران اخراجی فارس و مهر بود که اخیرا به جرم ارتباط با رادیو زمانه، رادیو هلند و... دستگیر شده است.

دومی : نشست خبری عزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما صبح امروز برگزارشد.

عزت الله ضرغامی در این نشست خبری با اشاره به جنجال آفرینی های دو کاندیدای شکست خورده انتخابات گفت: بعد از انتخابات حوادث خاصی به وجود آمد. صدا و سیما قبل از انتخابات اقدامات گسترده‌ای را در اختیار کاندیداها گذاشته بود و من حتی بعد از انتخابات در دیداری که با آقای موسوی داشتم گفتم که شما به مدد تبلیغات صدا و سیما جایگاه خوبی پیدا کردید و این را قدر بدانید.

بسیاری موارد پیش آمده بود که قبل از انتخابات از آقای موسوی دعوت کرده بودیم تا در برنامه‌ها شرکت کنند و ایشان نیامده بودند. ولی بعد از انتخابات شرایطی پیش آمد و از آنجایی که رسانه ملی به دنبال ایجاد ثبات اجتماعی و از بین بردن فضای ناپایدار بود نتوانستیم به این شخصیت‌ها اجازه بدهیم تا در صدا و سیما حضور پیدا کنند. این افراد قصد داشتند تا به صورت مستقیم با مردم صحبت کنند و پیام بدهند که در خانه نمانید و انتخابات را دروغ به حساب بیاورند و این امر غیرمعمولی است. زیرا در انتخابات قبلی مانند زمانی که آقای خاتمی به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب شد ناطق نوری هرگز چنین کاری نکرد.

ما به آقایان موسوی و کروبی اعلام کردیم که حاضریم در برنامه‌های گفت‌وگو محور درباره مسائل پیش آمده گفت‌وگو کنیم. اما ایشان نپذیرفتند. اگر در چارچوب دموکراسی قواعد کلی بازی را رعایت کنیم و فضاهای موجود از بین برود و جامعه آرام شود، من هیچ منعی ندارم که این افراد در صدا و سیما حضور پیدا کنند.


 
رگباران یک اعتراض مدنی توسط گارد ملی امریکا
ساعت ٤:٠٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٠ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

کشتار دانشجویان معترض به خطوط قرمز امریکا در "کنت استیت"

استفاده از ارتش امریکا در مقابله با دانشجویان دانشگاه "کنت استیت" که در اعتراض به جنگ ویتنام در ماه مه 1970 صورت گرفت و طی آن گارد ملی اوهایو دست به کشتار این دانشجویان زد، از جمله جنایاتی است که بعدها در تاریخ این کشور با نام حادثه "به رگبار بستن در کنت استیت" مشهور و در ذهن مردم امریکا به عنوان حادثه ای تلخ ثبت شد.

این در حالی است که بررسی های خبرنگار رجانیوز حاکی از آن است که این سطح از خشونت در مقابله با یک اعتراض اجتماعی که شاید هر روز در همه کشورهای دنیا شاهد آن باشیم، از آن روی در امریکا به عنوان بزرگترین مدعی پیگیری حقوق بشر بکار گرفته شده است، که موضوع این اعتراض اجتماعی خطوط قرمز سیاست های کلان امریکا در آن برهه زمانی بوده است. سیاست‌های کلانی که مورد تایید نخبگان دو جریان عمده سیاسی امریکا بوده و همانا پیگری تمام قوای جنگ ویتنام را شامل می‌شده است.

به گزارش رجانیوز، ماجرای این برخورد خشن در کنت استیت از آنجا آغاز شد که در جریان حمله نیروهای امریکایی در بهار سال 1970به ویتنام جنوبی و مخفیگاه‌های نیروهای ویتنام شمالی در کامبوج، اعتراضات گسترده‌ای در آمریکا شکل گرفت. این اعتراض ها پس از آن جدی‌تر شد که ریچارد نیکسون، رئیس جمهور وقت امریکا در روز پنج شنبه 30 آوریل در نطقی تلویزیونی اعلام کرد که نیروهای آمریکایی به داخل کامبودیا پیشروی کرده و وارد جنگ سختی شده اند.

همین سخنان کافی بود تا 500 نفر از دانشجویان دانشگاه کنت استیت را در روز جمعه 1 مه در این دانشگاه گرد هم بیاورد. این دانشجویان در تجمع اعتراضی خود شعارهایی علیه ریچارد نیکسون که در سال 1368 با وعده پایان جنگ ویتنام به قدرت رسیده بود سر دادند.

اما این ابتدای اعتراض بود چراکه در روز شنبه ،2 مه در ساعت 10 گارد ملی اوهایو به هزاران دانشجوی معترض حمله ور شده و به آنها آتش گشود. سربازان در این هجوم با استفاده از سر نیزه دو نفر را زخمی کردند و شمار زیادی از دانشجویان را دستگیر و روانه زندان کردند و با استفاده از گاز اشک آور آنها را پراکنده کردند.

این اعتراضات در روز بعد هم ادامه داشت چنانکه در روز یکشنبه،3 مه، حوالی ساعت 11 شمار زیادی از دانشجویان دوباره در محوطه دانشگاه اقدام به تظاهرات کردند اما پس از ساعاتی، گارد ملی اوهایو برای پراکنده کردن آنها اقدام به پرتاب گاز اشک آور کرد. دانشجویان نیز در واکنش به این اقدام در میدان شهر خیابان لینکولن و خیابان اصلی با امید گفتگو با شهردار به عنوان اعتصاب نشسته و خواهان جواب گویی مسوولان کاخ سفید شدند، اما در همین حال به ناگاه شهردار ساتروم در شهر اعلام حکومت نظامی کرد. این موضوع سبب شد تعداد زیادی از دانشجویان با سرنیزه سربازان زخمی و مجروح شوند.

اوج این اعتراضات اما در روز دوشنبه 4 مه صورت گرفت. در آن روز دانشجویان در محوطه دانشگاه جمع شده و همانند روزهای قبل مشغول اعتراض به سیاست نیکسون بودند که گارد ملی اوهایو ابتدا با استفاده از سرنیزه تلاش کرد تا از این تجمع جلوگیری کند ولی پس از لحظاتی، گارد نظامی اقدام به شلیک و قتل عام دانشجویان کرد و آنها را به رگبار بست. درپی این اقدام خشونت آمیز نیروهای نظامی، 4 دانشجو کشته، بیش از 9 نفر به شدت مجروح و یک نفر نیز فلج شد.

این اعتراض با شلیک گلوله سربازان گارد ملی اوهایو به بیش از ۲۰۰۰ دانشجوی معترض به طرزی فجیع خاتمه یافت. این واقعه، موجب اغتشاشات و اعتصابات گسترده در بسیاری از دانشگاه‌های آمریکا و بین مردم آمریکا شد.اما به نظر می‌رسد علت بکار بردن این سطح از خشونت در این اعتراض اجتماعی ساده از آن روی اتفاق افتاد که جنگ ویتنام به عنوان خط قرمز دولت وقت امریکا شناخته می‌شد. در سال‌های بعد نیز شاهد چنین اعتراضاتی به اصول ومبانی حکومت امریکا و خطوط قرمز آن در رسانه‌های امریکا نبوده‌ایم چنانکه در جریان جنگ عراق نیز هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه با تمام توان از این جنگ حمایت کردند، هر چند این حمایت در دور دوم ریاست جمهوری بوش به دلایلی از سوی حزب دموکرات تبدیل به انتقاداتی شد که سرانجام به روی کار آمدن باراک اوباما منجر شد.

به نظر می‌رسد حکومت امریکا با وجود تبلیغات گسترده‌ای که برای مطرح شدن به عنوان یگانه حامی حقوق بشر بکار گرفته است، به هیچ روی تاب حتی یک اعتراض دانشجویی را نسبت به سیاست‌های کلان خود که مورد تایید نخبگان دموکرات و جمهوریخواه قرار گرفته است نداشته باشد، حقیقتی که نمونه آنرا در ماجرای کشتار کنت استیت به خوبی می‌توان شاهد بود.

این در حالی است که پس از اعتراضات مردمی به کشتار کنت استیت، عوامل این کشتار در دادگاهی صوری از اتهامات خود تبرئه شدند و در رسانه‌های امریکا نیز اسنادی مبنی بر تلاش نیکسون برای تبرئه آنها منتشر شد. اما این تنها تلاش برای مسکوت ماندن ماجرای کنت استیت نبود چنانکه امروز و با گذشت نزدیک به چهل سال از آن ماجرا، به دست آوردن کوچکترین مدرک و نشانه‌ای از این کشتار، حتی در دریای ژرف وب نیز امری بسیار دشوار است.روز شمار قتل عام 4 مه دانشگاه کنت استیت یونیورسیتی:

پنج شنیه،30 آوریل:
نیکسون رئیس جمهور وقت آمریکا خطاب به مردم اعلام کرد که نیروهای آمریکایی به داخل کامبودیا پیشروی کرده و وارد جنگ سختی شده‌اند.

جمعه،1 مه:
در دانشگاه کنت استیت یونیورسیتی بیش از 500 دانشجو اقدام به تظاهرات علیه سیاست‌های نیکسون کردند. همینکه دانشجویان معترض در حال پراکنده شدن بودند اعلام شد که در روز 4 مه نیز به خاطر اعتراض مجدد بر حمله و لشکر کشی به ویتنام توسط نیکسون اعتراضی شکل خواهد گرفت.

شنبه ،2 مه:
در ساعت 10 گارد ملی اوهایو به هزاران دانشجوی معترض حمله ور شده و به آنها آتش گشوده سربازان با استفاده از سر نیزه دو نفر را زخمی کردند و شمار زیادی از دانشجویان را دستگیر و روانه زندان کردند و با استفاده از گاز اشک آور آنها را پراکنده کردند.

یکشنبه،3 مه:
حوالی ساعت 11 شمار زیادی از دانشجویان دوباره در محوطه دانشگاه اقدام به تظاهرات کردند. با گذشت ساعاتی از این اعتراض، گارد ملی اوهایو برای پراکنده کردن آنها اقدام به پرتاب گاز اشک آور کرد. دانشجویان معترض نیز با حضور در میدان شهر، خیابان لینکولن و خیابان اصلی با امید گفتگو با شهردار به اعتصاب نشستند و خواهان جواب گویی مسوولان کاخ سفید شدند، در همین حال بود که شهردار ساتروم در شهر اعلام حکومت نظامی کرد. این امر باعث شد تعداد زیادی از دانشجویان با سرنیزه سربازان زخمی و مجروح شوند.

دوشنبه،4 مه:
قرار بود دانشجویان نزدیکی ظهر دوباره اقدام به تظاهرات کنند. دانشجویان در محوطه دانشگاه جمع شده و به مانند روزهای قبل به سیاست نیکسون اعتراض کردند و گارد ملی اوهایو با استفاده از سرنیزه یکبار دیگر خواست که از تجمع آنها جلوگیری کند. در همین حال گارد نظامی اقدام به شلیک و قتل عام دانشجویان کرد و آنها رابه رگبار بست درپی این اقدام خشونت آمیز نیروهای نظامی 9 دانشجو کشته و دهها دانشجوی دیگر به شدت زخمی شدند.


جفری گلین میلر 20 ساله در دم به خاطر شلیک به دهان کشته شد.
آلیسون بی کروس 19 ساله بر اثر شلیک بر سینه کشته شد.
ویلیام ناکس 19 ساله بر اثر شلیک به سینه کشته شد.
ساندرا لی 20 ساله بخاطر شلیک به گردن کشته شد.
و دهها زخمی و مجروح دیگر.

تصاویر دیگری از این جنایت را در ادامه صفحه می توانید مشاهده کنید.


 
شام اعیانی استانداری مشهد برای رحیمی دردسرساز شد
ساعت ٧:۱٥ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢٠ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

دستور رئیس‌جمهور برای دریافت مابه‌التفاوت شام اعیانی کارگروه تخصصی استانی در سفر اخیر هیات دولت به مشهد سبب شد تا اولین تجربه اداره این جلسات برای محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس‌جمهور به دلیل سفارش شام غیر متعارف و اشرافی،  دردسر ساز شود.

به گزارش رجانیوز ، پس از اتمام جلسه کارگروه های تخصصی استان خراسان رضوی که در محل استانداری در مشهد مقدس و تا پاسی از شب ادامه داشت، رحیمی به عنوان رئیس این جلسه در مورد غذایی که برای شام اعضای کارگروه تهیه شده بود، سوال کرد که مسئولین استانداری با توجه به تجربه سفرهای پیشین هیات دولت از غذای معمول استانداری که در آن شب که "عدس پلو" بود، یاد کردند.

رحیمی نیز با اطلاع از نوع غذای استانداری از مسئولین خواست تا برای 150 عضو حاضر در جلسه، از یکی از بهترین رستوران های مشهد غذای مناسبی تهیه شود که بر اساس این دستور، 150 پرس چلوگوشت سرخ کرده به همراه زیتون پرورده و مخلفات از یکی از رستوران های معروف مشهد برای اعضای حاضر در جلسه تهیه شده است.

این در حالی است که شنیده ها حکایت از دردسر ساز شدن این ولخرجی برای رحیمیدارد چنانکه دکتر احمدی نژاد بلافاصله و با رویت فاکتور این شام اعیانی، از دفتر خود خواسته است تا مابه التفاوت این شام اعیانی با یک شام معمولی را از سفارش دهنده دریافت کند. رئیس جمهور در هامش این فاکتور نوشته است:

باسمه تعالی
دفتر؛

مابه التفاوت جمع ارقام ردیف های 3 و 4 و 5 با یک چلو کباب کوبیده ساده (به مبلغ هر چلوکباب حدود سه هزار تومان) به مبلغ کل یک میلیون و دویست و پانزده هزار تومان از سفارش دهنده جلسه کارگروه اخذ شود و به حساب نهاد واریز شود و از این فاکتور کسر گردد.


 
نگاهی به آن ور میز! سبزهای تقلبی در میدان هفتم تیر
ساعت ۳:٥٢ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٩ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:


 
راه اندازی آزمایشی تلویزیون سبز!
ساعت ۱۱:٥٥ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٩ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:


 
تصویر گویاست... 13 آبان از نگاه دوربین
ساعت ٧:٢۸ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٩ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=977117

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=977171

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=977209

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=976972


 
درباره میرایی موج سبز
ساعت ۱۱:٢٧ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: لابی قدرت و ثروت ،ضد انقلاب ایرانی ،تحریف تاریخ ،براندازی فرهنگی

موج میرای سبز رنگی که با هدایت از سوی سران ضد انقلابی خارج از کشور و بهره‌مند از فرصت طلبی عناصر رفرمیست داخل کشور شکل گرفته بود، آرام آرام مسیر سراشیبی خود را طی می‌کند و شتاب آن در مسیر میرایی بیشتر می شود.

فارغ از ادعاهای تبلیغاتی و پروپاگاندای رسانه‌ای جریان آشوب، آنچنان که از رفتار و تحولات عناصر هدایت‌گر اصلی بر می آید، سران اصلی این بی‌نظمی نیز به این وضعیت رو به افول، وقوف کامل دارند.

شاید مهم‌ترین نشانه های این وقوف را بتوان در صحنه تحرکات آشوب دنبال کرد. تغییرات در میدان و روش عمل جریانات آشوبگر، حامل علائم و نشانه‌های شفافی است که به مخاطب آگاه، خبر از اطلاع هدایت‌گران جریان آشوب، از به خاموشی گراییدن آن می دهد.


 
عمو سبزی فروش ! حتی نصف این جمعیت منسجم نداشتید !
ساعت ٢:۳۱ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٥ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: لابی قدرت و ثروت ،عکس ،مقاومت اسلامی ،فرهنگ ظلم ستیزی

روز چهارشنبه سیزدهم آبان، صدها نفر از اساتید و دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر با شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسلام آمریکایی»، «دانشجو بیدار است، از آمریکا بیزار است»، «نه سازش، نه تسلیم، نبرد با آمریکا»، «آمریکای فریبکار، نقاب سبز رو بردار» و... برائت خود را از استکبار جهانی نشان داد.

لازم به ذکر است ،‌این راهپیمایی منسجم چندصدنفره ، در مسیر حرکت خود ،‌انسجام گروههای متخلف اغتشاشگر را بر هم زده و شیراز هبرنامه های آنها را ازهم پاشید

علی اللهیاری عضو موسس شورای مرکزی مجمع وبلاگ نویسان مسلمان در این باره می نویسد :

۸ و ربع بود رسیدم درب رشت. قرارمون ۸ و نیم بود. چند نفری اونجا بودند. کم کم بچه‌ها رسیدند. اساتید و کارمندان دانشگاه هم اومدند. جمعیت زیادی شده بودیم. پلاکاردها و تصاویرهایی را که از روز قبل آماده کرده بودیم، بین جمعیت توزیع کردیم. راه افتادیم داخل دانشگاه و تا درب حافظ راهپیمایی کردیم. و شعار می‌دادیم. «دانشجو بیدار است/ از آمریکا بیزار است»؛ از درب حافظ خارج شدیم به سمت طالقانی. در خیابان حافظ بچه‌های دانشگاه شریف به ما پیوستند. جمعیت ۲۰۰ – ۳۰۰ نفره‌مان شعار می‌دادیم و می‌رفتیم. قرار نبود بریم در خود جایگاه قرار بگیریم. می‌دانستیم که مردم خلاف سال‌های قبل امسال حضور باشکوهی خواهند داشت. چون آمریکا و اسلام آمریکایی دست به دست هم داده بودند تا مردم را از مرگ بر آمریکا دور کنند! امسال دعوت گروهک سبز و آمریکا، باعث حضور بی‌سابقه‌ای در این سالیان شد. در این شرایط نیاز به حضور ما جلوی لانه جاسوسی نبود. برنامه این بود که دانشجویان دانشگاه‌های تهران به سمت گروهک سبز برویم و مقابل آنها شعار دهیم.

از پشت لانه جاسوسی راه خودمان را به سمت خیابان مفتح باز کردیم. مفتح پر از ماشین بود. از پیاده رو شروع به حرکت به سمت میدان هفت تیر کردیم. در راه دانشجویان دانشگاه‌های دیگر هم به ما پیوستند. جمعیت خیلی زیادی شده بودیم. قبل از رسیدن به هفت تیر امین رفت بالای پست برق. به بچه‌ها یادآوری کرد ما فقط می‌رویم تا شعار دهیم و حضور خود را نشان دهیم. هیچ کس درگیر نشود. بچه‌ها خیلی خوب از خودشان آرامش نشان دادند. حتی وقتی جمعیت قلیل سبزک‌ها با پرت کردن سنگ و توهین و بی‌ادبی قصد ایجاد درگیری داشتند…

وقتی وارد خیابان مفتح شدیم، با بچه ها تصمیم گرفتیم تا از خواهران –علی رغم جمعیت زیادشان- بخواهیم از اینجا به بعد همراه ما نیایند. چون هر لحظه امکان داشت این اغتشاشگران تعرضی بکنند. ولی حفظ سلامت آنها مهمتر بود. چنان که متاسفانه وحشی‌ها به سمت خواهران سنگ پرتاب کردند. و حتی در کریمخان دو ترقه در انتهای جمعیت آنها انداختند. که البته حادثه خاصی پیش نیامد. در نهایت تصمیم را بر عهده خودشان گذاشتیم. و آنها نیز مستحکم و شجاعانه تا انتها آمدند. و تا آخر محکم شعار می‌دادند. و خدا بهشان قوت دهد …

رسیدیم میدان هفت تیر. جمعیت ۲۰۰۰ نفره‌ای شده بودیم. مردم هم با دیدن این جمعیت به ما می‌‌پیوستند. با شکوه خاصی در میدان به راهپیمایی و دادن شعار پرداختیم. «اسلام آمریکایی، نمی‌خوایم نمی‌خوایم»، «آمریکای فریبکار، نقاب سبز رو بردار»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسلام آمریکایی»، «نه سازش نه تسلیم، نبرد با آمریکا»، «دانشجو می‌میرد، ذلت نمی‌پذیرد»، «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی»، «نوکرای آمریکا، اهل شهادت شدن/ قرآن زدن به نیزه حامی همت شدن»، «خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست»، «سبز فقط سبز نبی، ننگ به سبز اموی»، «هم غزه، هم لبنان/ جانم فدای اسلام» و …

جالب بود! ما حدودای ساعت ۱۰ تا ۱۰:۳۰ در میدان هفت تیر بودیم. جمعیت گروهک سبز به شدت کم و پراکنده بودند. حداکثر جمعیتی که کنار هم بودند ۲۰ یا ۲۵ نفر بود. در تمام طول مسیر تا انتهای راهپیمایی به همین شکل بود. در مجموع یک یا دو هزار نفر می‌شدند! آن هم به این شکل پراکند تا بلوار کشاور پراکنده بودند. جالب‌تر آنکه در پیاده رو بودند. نمادهای سبز کمی همراه داشتند. ما که از جلویشان رد می‌شدیم شعار می‌دادند و حتی توهین می‌کردند. بچه ها هم سریع یادآوری می‌کردند «ادب مرد به ز دولت اوست»؛ البته زنانشان هم بی‌حیا بودند و فحش‌های خیلی رکیکی می‌دادند. می‌رفتیم جلوشان پلاکارد بالا می‌گرفتیم. تا می‌گفتند دانشجو نیستید با دو سه تا از بچه‌ها، سریع کارت دانشجویی‌هامون رو بالا می‌گرفتیم! و می‌گفتیم « بی‌شمارها کوشن؟ به شماره افتادید چرا؟»… برای خود من بسیار جالب بود. خیلی خیلی جمعیت کمی بودند. شاید من فکر نمی‌کردم از روز قدس علی رغم یک ماه تبلیغ تمام عیار، علی‌رغم بیانیه‌ی مهندس م.م. چنین جمعیت حقیری بیاید…

بچه‌ها یک دور که میدان را زدندند، جلوی دفتر روزنامه «کلمه سبز» -ارگان کودتاچیان مخملی- تجمع کردند و شعار دادند. یکی از بچه‌ها پیشنهاد داد که کفش پرت کنیم به لوگوی روی در ورودی آن روزنامه؛ اما چون ممکن بود هیجانات را افزایش دهد و خدای ناکرده کسی سنگی بزند شیشه‌ای بشکند، این کار را نکردیم.

راهمان را از کریمخان به سمت میدان ولیعصر پی گرفتیم. جمعیت با ابهت خاصی پیش می‌رفت و شعار می‌داد. زیر پل کریمخان، صدا می‌پیچید و عظمت بسیاری آفریده بود. آنجا بود که اول بار شعار «الله الله الله الله، الله اکبر / جانم فدای یک لحظه عمر ِ تو رهبر» را سر دادیم. خیلی در انعکاس صداها با شکوه شده بود. در کریمخان که بودیم جمعیت سبزک‌ها به شدت وحشیانه‌تر برخورد می‌کردند. چند باری سنگ‌های بزرگی به سمت جمعیت ما پرت کردند. اما خدا را شکر کسی آسیب ندید. در کریمخان، بر روی یکی از درختان یک پارچه سبز گره زده بودند، یک خانمی داشت آن را آتش می‌زد. یکی از سبزک‌ها آمد جلو گفت این نماد پیامبر است. آن خانم با قدرت جواب داد «خیر! این نماد نفاق است. نماد کاخ معاویه است!»

داخل بلوار کشاورز رفتیم. همچنان بچه‌ها با قدرت شعار می‌دادند و پلاکاردها رو بالا گرفته بودند. البته غیر از وقتی که جلوی بیمارستان‌ها حرکت می‌کردیم! آنجا بچه‌ها سکوت می‌کردند. در کل راهپیمایی تا میدان انقلاب، یک لاین راه را برای ماشین‌ها باز می‌گذاشتیم تا مردم دچار مشکل نشوند.

از بلوار کشاورز رفتیم داخل خیابان قدس. مقصد دانشگاه تهران بود. شنیده بودیم ۲۰۰ یا ۳۰۰ نفر از سبزک‌ها آن داخل هستند. هر چند ما جلوی سر در اصلی در حدود صد نفر را دیدیم! داخل خیابان قدس حرکت کردیم. باریک بودن و درختهای خیابان قدس، جمعیت حدود ۱۵۰۰ نفره‌ و شعارهای ما را بسیار با شکوه نشان می‌داد. شعارها طنین زیبایی می‌یافت. جمعیت آنقدر طولانی شده بود که شعارهایی که جلویی‌ها می‌دادند با شعارهای عقبی‌ها فرق می‌کرد. چون صدای جلویی‌ها به عقب نمی‌رسید! راستش نبود بلندگو کاملا محسوس بود! مقابل درب خیابان قدس دانشگاه تهران کمی توقف کردیم. داشتیم با رئیس دانشگاه رایزنی می‌کردیم تا اجازه دهد برویم داخل دانشگاه نماز بخوانیم. هر چند اجازه نداد. اما همانجا که بودیم شش هفت نفری داخل دانشگاه پشت درب ایستاده بودند، داشتند شعار می‌دادند. ما هم از با سکوت نگاهشان می‌کردیم! این‌ها چقدر بی‌شمارند!!! بچه‌ها که دیدند این‌ها شرف که ندارند چشم هم ندارند و جمعیت فراوان ما را نمی‌دیدند چند تا شعار بلند سر دادند. عظمت کاملا از شعارهایمان نمایان بود…

به انتهای خیابان قدس رسیدیم. می‌خواستیم جلوی سردر اصلی دانشگاه تهران نماز بخوانیم. اما مشکل آب داشتیم. لذا از درون یک لاین خط ویژه بی آر تی رفتیم به سمت سر در اصلی دانشگاه تهران. چند دقیقه‌ای آنجا مقابل جمعیت صد نفره‌ای –شاید هم کمتر- درون دانشگاه شعار می‌دادیم. بی‌آبرو شعارهای خیلی کثیفی می‌دادند. اما بچه‌ها شعارهای با وقار در پاسخ می‌دادند. البته کنترل هیجانات بچه‌ها سخت بود اما خدا را شکر بچه‌ها خیلی همکاری کردند. بعد از کمی شعار دادن رفتیم سمت میدان انقلاب و مسجد سیدالشهداء به نوبت نماز خواندیم. چون مسجد ظرفیت این همه جمعیت را نداشت! و این پایان یک روز خاطره‌انگیز و با شکوه بود.

پی نوشت :
۱- اگر این گروهک سبز، نصف جمعیت ما را به خیابان می‌آوردند، در همه‌ی رسانه‌هاشان پر می‌کردند که حضور میلیونی سبزها!

2- یک خانمی از هفت تیر همراه جمعیت ما بود. یک پارچه سبز انداخته بود روی مانتویش. روی آن شعری درباره جنبش سبز علوی نوشته بود. پشتش نیز مطالبی مثل ۲۴<13 و …؛ دیدم برخی از رسانه‌های سبزک و خارجی‌ها، او را به عنوان یکی از هواداران موسوی معرفی کرده‌اند! این بنده خدا تا آخر راه شعارهای ما را همراه احتمالا شوهرش تکرار می‌کرد. خود همین دروغگویی رسانه‌های سبزک‌ها نشان می‌دهد به چه فلاکتی افتاده‌اند تا یک عکس درست حسابی از جمعیت خود نشان دهند.

 

در ادامه می توانید به تصاویری از حرکت این کاروان دانشگاهی توجه نمایید.


 
خبر وحشتناک از دهان بی.بی.سی فارسی
ساعت ٩:٢٦ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: لابی قدرت و ثروت ،جریان دوم خرداد ،مقاومت اسلامی

من امروز اینجا بودم :

کنار بقیه بچه ها

------------------------------------

راستی !

خبر وحشتناکی به نقل از بی.بی.سی فارسی به گوشم رسیده !

شنیدم سازمان مجاهدین ( جریان بهزاد نبوی اینا ) از احتمال حمله به سفارتها و انداختن آنها به گردن رفرمیست ها خبر داده ! اگه یادتون باشه این حضرات کل ماجرای اغتشاش رو هم گردن حکومت انداختند. بر این اساس ،‌بنده اقدام این گروه رو در حوادث احتمالی مورد اعلام خودشون ، یقینی می دونم . ضمن اینکه یقین دارم اصل ماجرا هم اتفاقف خواهد افتاد.

بچه ها نباید بگذاریم همچی غلطی بتوانند بکنند.

مرگ بر منافق


 
منافقین ، تفاله های امریکایی
ساعت ٥:۱۱ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: لابی قدرت و ثروت ،تحریف تاریخ ،ضد انقلاب ایرانی ،تاریخ انقلاب

نباید ما فراموش کنیم که در جنگ با امریکا هستیم .

ما در جنگ با امریکا و تفاله های امریکا [هستیم ]، این تفاله هایی که قالب زدند خودشان را و ما غفلت کردیم ، الان هم هستند. باید هر یک از اینها را شناسایی کنید و به دادگاهها معرفی کنید،

ننشینید که باز یک جایی را آتش بزنند. اینها می خواهند خرابی کنند کار ندارند به این که کی کشته بشود وکی از بین برود، دشمنی خصوصی هم با هیچ کدام ندارند.

خوب ، هفتاد و چند نفر ازبهترین جوانان ما را که از بین بردند، اینها با افرادشان یک آشنایی نداشتند، نمی شناختند،اما می خواستند یک شلوغی بشود، یک انفجاری حاصل بشود و مردم از صحنه بیرون بروند و دیدند که خیر، عکس شد مطلب مردم . این شهادت اسباب این شد که همه با هم منسجم بشوند.

این اسباب این شد که مشت این ادعا کن ها که ما برای آزادی و برای کذامی خواهیم زحمت بکشیم و باید این ملت آزاد باشد و کذا، مشت اینها باز شد که اینها ازچه سنخ آزادی می خواهند؛ آزادی انفجار! آزادی انفجار اینها می خواهند. اینهامی خواستند که این منافقین هم آزاد بیایند توی مردم و بعد از یک سال دیگر بسیاری ازجوانهای ما را منحرف کنند آزادانه و بسیاری از کارهایی که می خواهند مخفیانه انجام بدهند، آزادانه انجام بدهند، برای اینکه ، آزادی است !

بیجهت نیست که در آن نطقهای با اجتماع زیاد روز عاشورا سوت می زنند و کف می زنند. امام مظلوم ما به شهادت رسیده ، روز شهادت امام مظلوم ما، پای نطق و سخنرانی یک نفر آدمی که با آنها دوست است کف می زنند و سوت می کشند و امریکا را از یاد می برند.

خط این بود که اصلاامریکا منسی بشود. یک دسته شوروی را طرح می کردند تا امریکا منسی بشود، یک دسته "الله اکبر" را کنار می گذاشتند، سوت می زدند و کف می زدند آن هم روز عاشورا. خط این بود که این قضیه مرگ بر امریکا منسی بشود.


 
اونجا چه خبره؟
ساعت ٢:۱٤ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

سیاوش !

چه خبره اونجا ؟

از بی.بی.سی می رین تو وبلاگهای بچه مذهبیا فحش می دین ؟ همشم فحش به خونواده ؟

مریضین ؟

بچه ها ! باز اینا رفتن تو وبلاگ یکی دیگه از بچه مذهبیا فحش خواهر مادر نوشتن ! تو ادامه نوشتم ماجرا رو . بخونین ! چه وضعیه ؟


 
استقبال چشم گیر ( آخ چشمم ! ) هاله سبز توهمی ها از کروبی ! :))
ساعت ۱٠:۱۸ ‎ب.ظ روز جمعه ۱ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: کروبی ،نمایشگاه مطبوعات ،اخراج ،استقبال

مطلب در ادامه ! :))


 
 
 
تبلیغ ویـژه