الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

تاج زاده: در انتخابات تقلب نشده
ساعت ۱۱:۱۱ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٦ امرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

به گزارش مشرق، در این فیلم مصطفی تاج زاده خطاب به محسن صفائی فراهانی و عبدالله رمضان زاده از اعضای حزب مشارکت می گوید: "برای بنده که تجربه انتخابات رو دارم می دونم که در انتخابات تقلب نشده. ممکنه که یکی دومیلیون عقب جلو شده باشه ولی ما نتیجه انتخابات رو باختیم.حالا به جای 25 میلیون و 14 میلیون شده باشه 24 میلیون و 15 میلیون مثلا."


 
رسانه ی سبزها ، مجرم جرائم بین المللی رایانه ای !
ساعت ٦:٥٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۸ امرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

یکی از مراجع جالب برای مطالعه در حوزه حقوق سایبرنتیک و رایانه ، سایت اینترنتی http://www.traverselegal.com/ است. مطلبی کوتاه در این پایگاه در مورد نقض آشکار حقوق شرکتها و سوء استفاده از نشان تجاری انها در فضای توئیتر در این پایگاه درج شده بود که برایم جالب بود.

Internet Law Update: Trademark and Copyright Violations on Twitter

Twitter has become a cesspool of trademark infringement and copyright infringement claims.  Essentially, people set up twitter accounts and add feeds from popular websites and blogs.  They brand the twitter account using the trademark protected logo of a third party and then see how much traffic they can drive.  If you or your company is experiencing brand-jacking on Twitter, contact one of our internet attorneys for more information about your rights and successful approaches to having the infringing content removed.  If you do not protect your trademark registrations and copyrights, who will?

http://tcattorney.typepad.com/techlaw/2008/12/trademark-and-copyright-violations-on-twitter.html

نوشته است توئیتر به یک چاه فاضلاب از سوء استفاده از نشانهای تجاری و نقض کپی رایت بدل شده .

چطور توئیتر می تواند در فضای حقوق زده ی غرب چنین کند ؟ روشن است. گرین کارتی که وی بدلیل بازی در پازل غرب در عملیاتهای برانداری بازی می کند به او چنین اختیاری داده .

دنیای لات بازی شده ! این است حکایت غرب وحشی.


 
موضعگیری حزب الله در مورد حمله دیشب اسرائیل به لبنان
ساعت ۱٢:۱۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳ امرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

دبیرکل حزب‌الله لبنان مقابله ارتش این کشور با تجاوزات رژیم صهیونیستی را "دلاورانه " توصیف و به رژیم صهیونیستی هشدار داد که مقاومت دست این رژیم را در صورت تعدی به ارتش لبنان قطع خواهد کرد.سیدحسن نصرالله در جشن چهارمین سالگرد پیروزی لبنان در جنگ 33 روزه تابستان سال 2006 میلادی طی سخنانی که به طور مستقیم از شبکه المنار پخش می‌شد، با اشاره تجاوز مرزی روز گذشته رژیم صهیونیستی به لبنان گفت: آنچه در مرز لبنان و فلسطین اشغالی روی داد، رویارویی دلاورانه ارتش ملی لبنان بود.

*دوشادوش ارتش با تجاوزگری رژیم صهیونیستی مقابله می‌کنیم

سیدحسن نصرالله در ادامه سخنانش افزود: تجاوزگری اسرائیل علیه لبنان متوقف نخواهد شد و با وجود توقف عملیات رزمی کلی از زمان پایان جنگ 33 روزه علیه لبنان در سال 2006 میلادی همچنان وجود دارد.

دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت: آنچه که امروز در مرزهای لبنان با رژیم صهیونیستی از پایداری و وفاداری و جانفشانی نیروهای ارتش لبنان در مرزهای این کشور با فلسطین اشغالی روی داد، نحوه این سخنرانی را تغییر داد.

وی اولین بخش از سخنرانی خود را به تجاوزات مستمر رژیم صهیونیستی اختصاص داد و گفت که بعد از آن موضوع دادگاه رفیق الحریری نخست‌وزیر اسبق لبنان را مورد بررسی قرار می‌دهد، سفر رهبران کشورهای خارجی و عربی به لبنان نیز در همین راستا بررسی می‌شود.

نصرالله در ادامه تاکید کرد که جنگ 33روزه و معادلات پیرامون آن سومین موضوع مورد بررسی در این سخنرانی است و مسئولیت‌های لبنانی‌ها در مرحله کنونی و آینده نیز در این سخنان بحث خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تجاوز مستمر رژیم صهیونیستی به لبنان همچنان ادامه دارد، تاکید کرد که این تجاوز در انواع مختلف همچنان علیه لبنان و مردم و ثبات این کشور ادامه دارد.
وی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی از آگوست سال 2006 تاکنون بیش از هفت هزار بار قطعنامه 1701 را نادیده گرفته و حریم هوایی یا زمینی لبنان را مورد تجاور قرار داده است، تاکید کرد آنچه که امروز شاهد آن بودیم یکی از انواع این تجاوزها بود که نیروهای ارتش موفق شدند وظیفه خود را انجام دهند و با آن مقابله کنند.

دبیرکل حزب‌الله لبنان ادامه داد که از همان لحظه اول این تجاوز، نیروهای حزب‌الله در آماده باش کامل قرار گرفتند و همگام با این حوادث، اتفاقات به وجود آمده را زیر نظر داشتند.
وی تاکید کرد که منطقی این بود که مقاومت خود را در اختیار ارتش قرار دهد و به همین علت این حزب با ارتش تماس گرفت و آمادگی کامل خود را برای مقابله با دشمن به فرمانده ارتش ابلاغ کرد.

نصرالله ادامه داد: با رئیس جمهور، رئیس مجلس و نخست‌وزیر نیز تماس‌هایی برگزار کردیم و همین موضوع را به آنها نیز ابلاغ کردیم، ما گفتیم که مقاومت هیچ کاری انجام نخواهد داد و با نظم و انضباط کامل رفتار خواهد کرد و در اختیار ارتش خواهد بود. وی ساعت‌های گذشته روز سه‌شنبه را بسیار حساس توصیف کرد و گفت که این حساسیت رفتار آرام را می‌طلبید.

وی تاکید کرد که پیام لبنان به این تجاوز این بود که هرگز در برابر هر تجاوزی حتی یک وجب از خاک کشور کوتاه نخواهد آمد و با تمام شجاعت در برابر آن خواهد ایستاد و لبنان از کسانیکه تهدید به جنگ با این کشور می‌کنند، نمی‌ترسد. سید حسن نصرالله پیام دیگر امروز را این نکته دانست که مقاومت در آمادگی کامل قرار دارد و ملت لبنان نیز در سرزمین خود ثابت قدم است.

دبیرکل حزب‌الله لبنان افسران و نظامیان ارتش را برادران حزب‌الله در معنای انسانی و نمادی از کرامت لبنانی‌ها در معنای ملی دانست و تاکید کرد که آیا ممکن است که یک لبنانی که قدرت ایستادن در کنار ارتش را دارد، هنگامی که این ارتش مورد حمله موشکی قرار می‌گیرد، بیکار بنشیند؟

نصرالله تاکید کرد: من با صراحت می‌گویم در هر مکانی که دشمن صهیونیستی به ارتش تجاوز کند و دست مقاومت به آن برسد، مقاومت کوتاه نخواهد آمد و دستی که برای تجاوز به ارتش دراز شود را قطع خواهد کرد.


 
قابل توجه خوش خیالها !
ساعت ۱۱:۳٧ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱۳ امرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

دست کج کاوه گلستانی را در ترجمه های گوگل حالا دیگر بوضوح ببینید.

آنهایی که مدعی روبوتیک بودن یا ناشی از اطلاعات وارده توسط کاربران بودن این خطا بودند ، می توانند حالا بوضوح خطای ادعای خود را ببینند. این درحالیست که متوجه تفاوت دو کادر بالایی و پایینی در ترجمه نمی شدند.

چنین بهم ریختگی در ترجمه بی منطق است. منطق ادبیاتی. اما منطق سیاسی روشن و قابل فهمی دارد.

چند روز به عمد از بازنشر این خبر خودداری کردم ، تا یک ادعای دیگر را هم رد کنم :) آقایان جواب بدهند آیا انجین گوگل مگر وابسته به فقط وبلاگ من است که وقتی من می نویسم اصلاح می کند و وقتی من واکنش نشان ندهم احساس ضرورت نمی کند ؟ حالا دیگر پوست حضرت کاوه خان گلستانی که به زعم من مدتهاست فارسی که هیچ نمی داند ، از ملیت و دین اجداد خود هم خبر ندارد ، کنده است : 

بوضوح ببینید ترجمه کلمه قدس از زبانی به زبان دیگر چقدر واریته دارد :)) این واریته جز در پازی سیاست معنا نمی شود.

http://translate.google.com/#fa|en|%D9%82%D8%AF%D8%B3

عکس بشکل واضح : http://tehranpic.net/images/yn092sqn8fim3x37jmel.jpg

http://translate.google.com/#ar|en|%D9%82%D8%AF%D8%B3

عکس بشکل واضح : http://tehranpic.net/images/qs62n7qie5skwfqi5ck.jpg

http://translate.google.com/#en|fa|jerusalem

عکس بشکل واضح : http://tehranpic.net/images/hx6t1zpk0c5hkvktp3ti.jpg

http://translate.google.com/#en|ar|jerusalem

عکس بشکل واضح : http://tehranpic.net/images/0doto19x5ws2ncoa916.jpg

http://translate.google.com/#en|ar|isreal

عکس بشکل واضح : http://tehranpic.net/images/yv1at7n1b6zmdzhitb.jpg

آقای گلستانی سری قبل بی سروصدا و بدون عذرخواهی ماجرای قبلی را ماستمالی کرد :)

بشناسید !


 
سازمان ملل گفت. ماهم باور کردیم !
ساعت ٦:٥٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ امرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

ا میانیجیگری یونیفل؛

آتش‌بس در مرزهای لبنان حاکم شد

خبرگزاری فارس: منابع خبری از بازگشت آرامش به جنوب لبنان با میانیجیگری یونیفل خبر دادند.

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری "النشرة "، بر اساس اطلاعات منابع آگاه رسانه‌ای، با میانجیگری نیروهای بین المللی حاضر در جنوب لبنان (یونیفل) درگیری میان ارتش رژیم صهیونیستی و ارتش لبنان پایان یافت و آتش‌بس اعلام شد.

یونیفل پیش از این دو طرف را به خویشتن‌داری فرا خوانده بود.

این در حالی است که بر اثر حمله ارتش رژیم صهیونیستی به مراکز ارتش لبنان تاکنون 3سرباز ارتش و یک خبرنگار لبنانی به شهادت رسیده و 4تن دیگر زخمی شده‌اند.

در جریان این درگیری یک نظامی صهیونیست کشته و دو نظامی دیگر مجروح شدند که وضعیت جسمانی یکی از آنان وخیم گزارش شده است. این درگیری با شلیک 10خمپاره از سوی رژیم صهیونیستی به شهرک العدیسه و اصابت چهار خمپاره به پایگاه ارتش لبنان در این شهرک آغاز شده است.


 
یک ژنرال صهیونیستی کشته و نظامیان صهیونیستی مجبور به عقب‌نشینی شدند
ساعت ٦:٤٥ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ امرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

به گزارش فارس، خبرگزاری فرانسه ظهر امروز به نقل از منابع امنیتی لبنان در خبری فوری اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی به نقاط مرزی لبنان یورش برد.

این خبرگزاری افزود که سربازان ارتش لبنان امروز سه‌شنبه در واکنش به شلیک تانک‌های نظامیان صهیونیست در مرز بین لبنان و فلسطین اشغالی وارد درگیری شدند.

در ادامه درگیری رژیم صهیونیستی 10خمپاره به شهرک "العدیسه " در جنوب لبنان شلیک کرد که چهار خمپاره به پایگاه ارتش لبنان در این شهرک اصابت کرد.
در این هنگام ارتش لبنان نیز به این تجاوز رژیم صهیونیستی پاسخ داد و تبادل آتش بین دو طرف صورت گرفت.

پس از این، شبکه تلویزیونی الجزیره قطر در خبری فوری اعلام کرد که رژیم صهیونیستی مرکز ارتش لبنان را دو بار موشک باران کرد.
این شبکه با اشاره به ادامه حملات در منطقه "العدیسه " در جنوب لبنان و هدف قرار گرفتن مناطق نظامی اعلام کرد که بالگردهای رژیم صهیونیستی در آسمان لبنان به پرواز درآمدند.

از سوی دیگر رادیو رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که صدای انفجارهای شدید در مرز لبنان و فلسطین اشغالی شنیده می‌شود.

ساعتی پس از آغاز درگیری، یک منبع دولتی لبنان اعلام کرد به دنبال حملات خمپاره‌‌ای امروز تانک‌های رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان تمام یگان‌های ارتش لبنان در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.

در ادامه، "میشل سلیمان " رئیس جمهور لبنان در پیامی خواستار مقابله با این اقدام صهیونیست‌ها در نقض قطعنامه 1701 سازمان ملل شد و تاکید کرد با هر تعداد کشته که شده باید جلوی اسرائیلی‌ها را گرفت.  علاوه بر این، "لبنان اولا " نماینده پارلمان لبنان تاکید کرد که ارتش لبنان در برابر حملات امروز رژیم صهیونیستی دست بسته نخواهد بود و پاسخ قاطع خواهد داد. وی افزود: حملات امروز اسرائیل به منطقه العدیسه چیزی عجیب و غریبی نبوده چون اسرائیل به خیانت و مکر و حیله عادت کرده است.
شبکه تلویزیونی الجزیره گزارش داد که بر اثر حمله ارتش رژیم صهیونیستی به مراکز ارتش لبنان تاکنون 3سرباز ارتش لبنان به شهادت رسیده و 4تن دیگر زخمی شده‌اند.
در ساعت‌های اولیه این درگیری، "جان قهوه‌چی " فرمانده ارتش لبنان با فرماندهی ارتش این کشور در مرز لبنان تماس برقرار کرد و تاکید کرد که این ارتش به مبارزه با تمامی شیوه‌های لازم ادامه خواهد داد.

همچنین شبکه تلویزیونی العالم در خبری فوری اعلام کرد که خبرنگار روزنامه لبنانی الاخبار بر اثر حمله نیروهای رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده است. حمله نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به نقاط مرزی لبنان با مقابله قاطع ارتش لبنان روبه‌رو شد و در این درگیری یک نظامی صهیونیست کشته و دو نظامی دیگر مجروح شدند که وضعیت جسمانی یکی از آنان وخیم می‌باشد.

پایگاه خبری فلسطین‌الیوم با اعلام خبر کشته شدن یک نظامی صهیونیستی تصریح کرد که نظامی صهیونیست کشته شده در درگیری‌های امروز در مرز لبنان و سرزمین‌های اشغالی یک ژنرال ارتش اسرائیل بوده است.

علاوه بر این، خبرنگار شبکه تلویزیونی "المنار " در حملات امروز رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان مجروح شد. در پی کشته شدن نظامی بلندپایه صهیونیستی، ارتش این رژیم خواستار توقف آتش شد تا نظامیان مجروح خود را از صحنه درگیری خرج کند. پس از منابع خبری حاضر در عرصه جنگ اعلام کردند که از یک ساعت گذشته آرامشی شکننده برقرار شده است.

در همین ارتباط، "بشار اسد " در تماسی تلفنی با "میشل سلیمان " تاکید کرد که سوریه در کنار لبنان و مقاومت این کشور در برابر تجاوز صهیونیست‌ها می‌ایستد.


 
اوضاع در مرزهای مشترک لبنان و رژیم صهیونیستی بحرانی است
ساعت ٥:٠٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ امرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از تلویزیون بی بی سی عربی در درگیری که ساعتی پیش بین ارتش لبنان با نظامیان رژیم صهیونیستی در مرزهای مشترک روی داد چند نظامی از دو طرف کشته شدند.

منابع لبنانی اعلام کردند بر اثر تبادل آتش میان دو طرف سه نظامی لبنانی کشته و چند نظامی دیگر زخمی شدند.

در همین حال منابع اسرائیلی نیز اعلام کردند شماری از نظامیان اسرائیلی زخمی شده اند که حال یکی از آنان وخیم است.

برخی از خبرها از کشته شدن یک افسر بلند پایه اسرائیلی حکایت دارد.

منابع خبری بی بی سی اعلام کردند نظامیان لبنانی تلاش کردند از قطع درختان توسط کارگرن اسرائیلی در شهر العدیسه در خاک لبنان جلوگیری کنند که نظامیان اسرائیلی به سوی آنان شلیک کردند و درگیری آغاز شد.


 
رژیم صهیونیستی در حمله امروز به لبنان از بمب‌های فسفری استفاده کرد
ساعت ٥:٠٦ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ امرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری المنار، بر اساس تصاویری که از مرز لبنان و فلسطین اشغالی در حال پخش است، رژیم صهیونیستی از بمب‌های فسفری در حملات امروز خود استفاده کرده است.

خبرنگار المنار در منطقه جنوب لبنان نیز گفت در حملات صهیونیست‌ها یک خمپاره به مسجدی بین شهرک کفرکلا و العدیسه اصابت کرد. این در حالی است که ارتش لبنان نیز در حال جستجو در نوار مرزی این کشور با فلسطین اشغالی است تا سربازانی را که بر اثر حملات رژیم صهیونیستی زخمی شدند، از منطقه خارج کند. 

درگیری امروز نظامیان رژیم صهیونیستی با ارتش لبنان از آنجا آغاز شد که تانک‌های این رژیم با تجاوز به خاک لبنان چندین خمپاره به سوی شهرک العدیسه و نزدیک یک پایگاه ارتش لبنان شلیک کردند که با واکنش ارتش لبنان روبه‌‌رو شدند.


 
اخرین خبر : خبرنگار روزنامه "الاخبار " لبنان به شهادت رسید
ساعت ٥:٠٤ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ امرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

به گزارش مانیتورینگ فارس به نقل از شبکه تلویزیونی العالم، بر اثر حمله ارتش رژیم صهیونیستی به مناطق جنوبی لبنان به ویژه منطقه العدیسه تاکنون یک خبرنگار روزنامه لبنانی به شهادت رسیده و خبرنگار شبکه العالم نیز به شدت زخمی شده‌ است.

پایگاه خبری النشره از به شهادت رسیدن "عساف أبو رحال " خبرنگار روزنامه الاخبار خبر داده بود. خبرگزاری‌ها پیش از این از زخمی شدن یک خبرنگار لبنانی بر اثر این درگیری‌ها خبر داده و وضعیت وی را وخیم اعلام کرده بودند.

این در حالی است که حمله نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به نقاط مرزی لبنان با مقابله قاطع ارتش لبنان روبه‌رو شد و در این درگیری یک نظامی صهیونیست کشته و دو نظامی دیگر مجروح شدند که وضعیت جسمانی یکی از آنان وخیم می‌باشد.

قرار است تا لحظاتی دیگر حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای موضع خود را در قبال این تعرض اسرائیلی‌ها بیان کند.


 
بالگردهای رژیم صهیونیستی در آسمان مرزهای جنوبی لبنان
ساعت ٥:٠۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ امرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

  نسخه چاپی    ارسال به دوستان
آخرین تحولات از تنش مرزی لبنان؛
بالگردهای رژیم صهیونیستی در آسمان مرزهای جنوبی لبنان

خبرگزاری فارس: شبکه تلویزیونی الجزیره در خبری فوری با اشاره به ادامه درگیری‌های پراکنده رژیم صهیونیستی با ارتش لبنان ، اعلام کرد که بالگردهای صهیونیست‌ها در آسمان لبنان به پرواز درآمدند.

به گزارش مانیتورینگ فارس، شبکه الجزیره در خبری فوری اعلام کرد که رژیم صهیونیستی مرکز ارتش لبنان را دو بار موشک باران کرد.

این شبکه با اشاره به ادامه حملات در منطقه "العدیسه " در جنوب لبنان و هدف قرار گرفتن مناطق نظامی اعلام کرد که بالگردهای رژیم صهیونیستی در آسمان لبنان به پرواز درآمدند.
از سوی دیگر رادیو رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که صدای انفجارهای شدید در مرز لبنان و فلسطین اشغالی شنیده می‌شود.
این رادیو اعلام کرد به دنبال شلیک خمپاره از اسرائیل به جنوب لبنان ارتش لبنان دو موشک به سوی فلسطین اشغالی شلیک کرده است.
منابع امنیتی لبنان اعلام کردند: نظامیان صهیونیست امروز با سربازان ارتش لبنان در مرز بین لبنان و فلسطین اشغالی درگیر شدند.
در جریان این درگیری که با تبادل آتش توپخانه‌ای و تیراندازی همراه بود، یک نظامی و یک غیرنظامی لبنانی زخمی شدند.
این درگیری با شلیک 10خمپاره از سوی رژیم صهیونیستی به شهرک العدیسه و اصابت چهار خمپاره به پایگاه ارتش لبنان در این شهرک آغاز شده است.


 
اخرین خبر از لبنـان
ساعت ٥:٠٢ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ امرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی پس از آغاز درگیری در مرز لبنان و شلیک به مقر ارتش این کشور در مرز، با پاسخ نیروهای ارتش لبنان مواجه شدند. تلویزیون المنار لبنان در خبری فوری اعلام کرد که یک نظامی ارتش رژیم صهیونیستی که ظاهرا بلندپایه نیز هست، در این درگیری‌ها کشته شده است.

بنا بر اعلام رسانه‌های خبری لبنان، گفته می‌شود در این درگیری‌ها دو نظامی رژیم صهیونیستی نیز دچار جراحت شدند.  در مقابل، منابع امنیتی لبنان اعلام کردند که سه نظامی ارتش لبنان نیز در درگیری با نیروهای صهیونیست به شهادت رسیده‌اند.

علاوه بر این یک خبرنگار محلی در لبنان نیز دچار جراحت شده است.


 
این بار وقتش است
ساعت ٤:٥۸ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ امرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

ای بدبخت

بدان .

 

این بار وقتش است.


به نام الله ، ریشه ات را در می آوریم .


به کلمه الله مدد می جوییم

 

آهای اسرائیلی بدبخت

 

این رنگ را می شناسی ؟

 

رنگ خون را می شناسی؟

 

توکل بر خدا با دشنه ای آمیخته به خونی

 

چنین سرخ ، سرت از تنت جدا می کنیم

 
حزب الله آماده باش!
ساعت ٤:٤٦ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ امرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

حزب الله آماده باش . 


تمام تیم های رسانه ای حزب الله آماده باشید


همان تیم هایی که با همان وحدت دشمن شکن


سیلی سوزان خدا را در گوش این سگ


وحشی نشاندند


آماده باشید.


اسرائیل نجس ، خود را برای جنایات جدید


آماده کرده و بازهم دست به سلاح برده


توکل بر خدا کنید.


جمجمه ها را به خدا می سپاریم .


اماده باشید.


همه. 
آخرین خبر: المنار از کشته شدن یک افسر اسرائیلی خبر داد
ساعت ٤:٢٩ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ امرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

حزب الله بگوش باش.


بوی حمله مجدد سگ وحشی اسرائیلی


بگوش می رسد. این کثیف ترین موجود


جهان امروز از من و تو ، فرو کردن


دشنه ی آب دیده مان در حلقومش را

 

می طلبد. بگوش. 


حزب الله ! آماده باش

 

تلوزیون المنار دقایقی پیش از کشته شدن یک افسر اسرائیلی بر اثر آتش ارتش لبنان خبر داد

آغاز درگیری ها

دقایقی پیش نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی به نظامیان  لبنانی در مرز این کشور حمله کردند.یک نظامی و یک غیر نظامی لبنانی در و تیراندازی بین ارتش رژیم صهیونیستی و نظامیان اسرائیلی زخمی شدند .
"یدیعوت آحارنوت " ادعا کرد که سربازان اسرائیلی که قصد داشتند چندین درخت را در خاک لبنان  ریشه کن با واکنش نظامیان لبنانی مواجه شدند که باعث درگیری بین آنها شد.


یدیعوت آحارنوت ادعا کرده اند که نخست نیروهای نظامی لبنان به سوی نظامیان اسرائیل شلیک کرده اند و آنها هم مقابل به مثل کرده اند .
شبکه  الجزیره  اعلام کرد ه است که در این درگیری یک نظامی لبنانی و یک شهروند لبنانی زخمی شده اند .
خبر گزرای فرانسه نیز گفت  در این درگیری بیش از چهار راکت توسط نظامیان اسرائیلی در نزدیکی پاسگاه مرزی نظامیان لبنانی در روستای ادیسه  اصابت کرده است  که نظامیان لبنانی نیز به این حمله نظامیان اسرائیلی مقابل به مثل کردند.
 
گزارش خبرگزاری فرانسه

براساس گزارش خبرگزاری‌ها، ارتش اسراییل چهار موشک به نزدیکی مواضع ارتش لبنان در نزدیکی روستای عدیسه شلیک کرده که ارتش لبنان به این حمله موشکی پاسخ داده است.به گزارش خبرگزاری فرانسه، نیروهای نظامی ارتش رژیم صهیونیستی با شلیک موشک به منطقه مرزی لبنان، به تبادل آتش سنگین با ارتش این کشور پرداختند.

خبرگزاری فرانسه در گزارش خود به نقل از منابع نظامی لبنان تصریح کرد: ارتش لبنان به خوبی به حملات این رژیم پاسخ داده اما در جریان این تبادل سنگین آتش، یک نظامی و یک غیرنظامی لبنانی مجروح شده‌اند.
این منبع لبنانی در گفتگو با خبرگزاری فرانسه یادآور شد: ارتش اسراییل چهار موشک به نزدیکی مواضع ارتش لبنان در نزدیکی روستای عدیسه شلیک کرد که ارتش لبنان به این حمله موشکی پاسخ داد.

سخنگوی ارتش لبنان نیز شروع این درگیری را از سوی رژیم صهیونیستی دانسته و دلیل آن را تلاش سربازان اسراییلی برای از ریشه درآوردن یک تنه درخت در منطقه نظامی دانسته است. وی ادامه داد: اسراییلی‌ها شلیک آتش را شروع کردند و ما نیز به آنها پاسخ دادیم. براساس گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره، درگیری میان طرفین همچنان ادامه دارد.


 
بابـــــا بی.بی.چـــــــــــــل تیکه! :))
ساعت ٢:۱۳ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۱ امرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:


 
آن خس و خاشاک تویی ، "چیز" ، تویی. "چیز" ، تویی!
ساعت ٢:٠٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۱ امرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:


 
خشونت B خشونت ، جنبش Z خشونت !
ساعت ٢:٠٧ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۱ امرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:


 
دختر لر ، روشنفکرترین زن ایــــــــــرون!
ساعت ٢:٠٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۱ امرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:


 
حاج آقا "باطله !"
ساعت ٢:٠۳ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۱ امرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:


 
بیانیه ی شانصد و شصتاد و شصتم مهننس چیــــز !
ساعت ٢:٠۱ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۱ امرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:


 
هشته ! بجای هفته !
ساعت ۱:٥٧ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۱ امرداد ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:


 
 
 
تبلیغ ویـژه