الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

 
ساعت ۸:٢٤ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٠ اردیبهشت ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

قیام ملت مسلمان مصر، یک حرکت اسلامی و آزادیخواهانه است. من بنام ملت و دولت انقلابی ایران به شما ملت مصر و ملت تونس درود میفرستم و پیروزی کامل شما را از خداوند عزیز مسألت میکنم. من به شما و قیامتان افتخار میکنم.

شک نیست که قیام ملتها، بسته به اقتضائات جغرافیائی و تاریخی و سیاسی و فرهنگی،در هر کشوری دارای مختصات منحصر‌به‌فرداست و نمیتوان چیزی را که در انقلاب کبیر اسلامی در 30 سال پیش در ایران واقع شد، عیناً در مصر یا تونس یا هر کشور دیگر اسلامی انتظار داشت، لیکن مشترکاتی هم وجود دارد که در آنها، تجربیات هر ملتی می‌تواند برای ملتهای دیگر به کار آید.


 
نه فقط بحرین ، بلکه همه را باید که دریابیم !
ساعت ۸:۱٦ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٠ اردیبهشت ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

چه کسی گفته است ما فقط در قبال بحریم مسئولیم ؟چه کسی گفته است خون آنها ولو ذره ای از خون مظلوم لیبیایی رنگین تر است ؟ چه کسی گفته است مصر ماجرایش تمام شد ؟ کجا عربستان را فراموش کنیم ؟

چه کسی گفته بحرین محتاج نیروی نظامی ماست ؟ کجا نوشته ملت لیبی باید با سلاح ایران آزادی خود را بدست آورند ؟ از کجا آوردید که مصر باید بدست ما آزاد شود ؟

این خوابها که برخی جوانهای هم سن ما می بینند ، در تاریخ انقلاب اسلامی تکرار ندارد. برادران. آنچه مصر و لیبی و بحرین را آزاد می کند ، دلهای مردمش است که ضربانش به  قبله ی جماران می تپد !

این فریاد را بلند کنیم . این پیام را رسا کنیم . این صدا را برسانیم .

 


 
بیا برویم به میخانه ی الست
ساعت ٧:٤۸ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٠ اردیبهشت ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

بی توضیحی ، آدرس می دهم :

http://farsi.khamenei.ir/audio-index


 
دست قدرت خداوند
ساعت ۱:۳٧ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٠ اردیبهشت ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:


 
چقه جنگله خوسی
ساعت ٩:۱۸ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٠ اردیبهشت ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

نمی دونم چطور ،‌ولی ،‌این آهنگ مربوط به سریال میرزا کوچک خان ، بر من تاثیر شگرف دارد. گیلکی نمی دانم . اما اینقدر می دانم این آهنگ زبان حال ملتی است که از ظلم دشمن ترسانند و سرلشکری مانند این روحانی جهادگر ، سید یونس پسر میرزا ، عبا را به کمر می زند و میدان را می شکند.

عجیب بر من تاثیر می گذارد. عجیب.

راستی نیما ،‌ جای تو در جبهه یاران سردار جنگل است یا در بی بی سی فارسی ؟

نیما برگرد.

دلم برایت تنگ شده.

او محمد است. فرمانده سپاه در یزد. نمی دانید اگر ،‌ بگویم که ...

پس از شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در طبس و به جا گذاشتن چند فروند هلی‏کوپتر، برادرِ پاسدار، محمد منتظر قائم فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یزد، جهت بررسی اوضاع به ناحیه مورد نظر وارد شد تا اطلاعات موجود و فوق سری داخل صحنه را جمع‏آوری نماید.

از آن طرف، چون استکبار جهانی، نقشه‏های خود را نقش برآب می‏دید، تصمیم گرفت تا باقی‏مانده هلی‏کوپترها منهدم گردند تا اسناد سری نیز از بین روند.

بنابراین با هماهنگی بنی‏ صدر خائن و تنی چند از مزدوران و خودفروختگانی که در نیروی هوایی نفوذ کرده بودند، این منطقه بمباران شد و سردار محمد منتظر القائم به فیض شهادت نائل آمد.

از بین بردن اسناد ومدارک به جامانده که به طور قطع حاوی اسناد و مدارک مربوط به ادامه طرح و برنامه‏های آمریکایی‏ها پس از انجام مرحله اول عملیات بود و همچنین شامل اسامی عوامل مزدور داخلی و جاسوسانی می‏شد که می‏بایست طی این عملیات با آمریکایی‏ها همکاری کنند، خود واقعه‏ ای مهم و قابل بررسی است. 


 
 
 
تبلیغ ویـژه