الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

اختلاس سه هزار میلیارد فرهنگی !
ساعت ٥:٥٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۳٠ آذر ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

از وقوع ماجرای دردآور سوء استفاده ی یک فرد شیاد از شهوت مال و منال برخی عناصر دستگاههای پولی و بانکی زمان زیادی نمی گذرد. فردی که توانست با هماهنگ کردن طیفی از عناصر بی تقوا ، اعداد بزرگی از منابع مالی جمهوری اسلامی ایران را به سمت منافع خود سرریز کند و اگر کمی در جریان خبرها باشید ، می دانید که شروع کشف ماجرا از یک وضعیت امداد غیبی است .

البته ، خدا را شکر که رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای روحی فداه به میدان آمده ، جلوی ادامه دادن به جوسازی ها و فضاسازیهای طرفین را گرفتند و قوه ی قضائیه توانست با آرامش و درایتی حقیقتا در خور شان خود ، به میدان وارد شده و آرام آرام به سرانجام مقصود نزدیک شود.

بدنیست این را هم بدانید که قوه ی قضائیه ، قبل از جنجالهای رسانه ای ، در این پرونده  24 نفر بازداشتی داشت و دزد اصلی را گرفته بود و چهار هزار میلیارد تومان از اموال این شرکت را شناسایی و در توقیف داشت. یعنی قبل از اینکه من و شما از ماجرا خبر دار شویم و کسی بخواهد حیثیت نظام جمهوری اسلامی ایران را در قالب های رسانه ای برباد دهد ، دستگاه قضایی با آستینهای بالا در حال رفع فساد بود. البته برخی جریانات رسانه ای نیز به کمک دستگاه قضایی آمدند و راه را برای او بازکردند تا بتواند با این فساد بزرگ ، بدون درگیر شدن با حاشیه ها مبارزه کند...

اما آنچه که می خواهم اینجا به آن بپردازم ، اصل این داستان نیست چه آنکه خوشبختانه در این پرونده ، دست و روی قوه ی قضائیه تا اینجا که در این داستان سفید و فائز است.

مسئله ی من چیز دیگری است...

چند وقت پیش ، و می شود گفت حدودا دو سال پیش ، با ارزیابی برخی مسائل ، برای برخی مسئولین وقوع ماجرایی مانند ماجرای میدان کاج را پیش بینی کرده بودم . با وقوع این حادثه ، در حضو همان مسئولان گلایه کردم که آیا من پیش بینی نکرده بودم ؟ البته منظورم این نیست که از اینجانب بخاطر علم غیب داشتن و پیش گویی ! تقدیر شود. بلکه مسئله این بود که ریشه ها و مقدمات ماجراهای اینگونه برای هر اهل نظری قابل مشاهده و نتیجه ی بی توجهی به آن کاملا روشن است...

در مسئله ی سوء استفاده ی اخیر بزرگ مالی ، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای روحی فداه فرمودند که این مسئله نتیجه ی عدم توجه به چندین سال تذکر و دستور دائم ایشان در برخورد ریشه ای با امر فساد اقتصادی است. یعنی ایشان نیز در حال گله به مسئولان هستند که حادثه ای مانند ماجرای اخیر بر اساس اوصاع و احوال و منطق حاکم بر فضای عمومی قابل پیشبینی بوده است و با رفع ریشه ها و عوامل در حال مشاهده می شد تا از آن جلوگیری شود.

حال،من سئوال مشخصی ازتمامی مسئولان قضایی،انتظامی و امنیتی دارم...

از سال 67 تا بحال ، امام امت ، خامنه ای رهبر ، بارها بر موضوع تهدیدات فرهنگی پافشاری و بارها و بارها نسبت به آن هشدار داده اند. هرچند ما تا الان هم هر حادثه ی خاص مانند سوء استفاده ی بانکی و حتی همان ماجرای میدان کاج را هم که بررسی کنیم، رد پای ضعف و آسیب و تهدید فرهنگی را می توانیم در آن بیابیم ، اما سئوال این است که ، تا چه زمانی حضرات بازهم ساکت خواهند نشست ؟

آیا ما باید منتظر وقوع حادثه ای با حجم سه هزار میلیاردی باشیم و بنشینیم تا رهبرمان دردمندانه از عدم عمل مسئولان به اوامر ایشان گلایه کنند؟

سه هزار میلیارد فرهنگی مان را دارند می دزدند مسئولان ! بداد برسید !

مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای روحی فداه در سخنرانی روز 16 مرداد ماه  امسال ، با برشماری قوتها و ضعفهای کشورمان ، فرمودند که قوتها را فرصت و ضعف را باید تهدید دانست و با بهره برداری از فرصتها باید به جنگ تهدیدات رفت.

ایشان با اشاره به مهتمرین تهدیدات فرهنگی کشور که شامل مباحثی متعدد می شد ، فرمودند که اولویتهای کشور را تهدیدات مشخص می کنند و اولویتها بر اساس تهدیدات باید تنظیم شوند.

ایشان فرمودند :


بنده روزها ده بیست تا روزنامه را معمولاً همین طور یک مرورى میکنم. بعضى از روزنامه‌ها هر روزى چهار تا، پنج تا تیتر دارند که هر کدام از این تیترها کافى است دل یک آدم ضعیف را بلرزاند؛ منفى، منفى، منفى، منفى! این کار را دوست میدارند. حالا اغراض سیاسى است، اغراض جذب مشترى است؛ هرچه هست، نمیدانیم؛ کسانى را متهم نمیکنیم؛ اما این واقعیت است، این غلط است. غلبه دادن نگاه منفى، خلاف واقع‌بینى است؛ موجب ناامیدى است.

نقطه‌ى مقابلش هم همین جور است. یعنى غلبه دادن نگاه مثبت، بدون دیدن نقطه‌ى منفى، این هم گمراه کننده است؛ موجب یک رضایتى در انسان میشود که احیاناً این رضایت، رضایت کاذب است؛ این هم درست نیست. نقاط منفى را هم باید در کنار نقاط مثبت دید. این کار را کشور و نظام توانسته انجام بدهد، این کار را نتوانسته انجام بدهد؛ این دو تا را در کنار هم ببینیم. بنابراین اگر بخواهیم اوضاع کشور را درست به دست بیاوریم، باید نقاط منفى و نقاط مثبت را در کنار هم مشاهده کنیم.

خب، این بحث طولانى‌اى لازم دارد. من خواهشم این است که مسئولان، نخبگان، دانشگاهیان و حوزویان بنشینند روى این بحث کار کنند. من امروز یک سررشته‌ى مختصرى را مطرح میکنم، اما این کارِ طولانى‌اى لازم دارد. بنشینند یک فهرستى از نقاط مثبت، یک فهرستى از نقاط منفى تهیه کنند. این نقاط مثبت ظرفیتها را به ما نشان خواهد داد که ما چه ظرفیتها و چه امکاناتى در کشور داریم. آن ستون نقاط منفى اولویتها را به ما نشان خواهد داد که چه کارهائى را باید بکنیم. وقتى که این دو تا را در کنار هم گذاشتیم، این میتواند راه ما را روشن کند؛ بفهمیم چه کار کنیم.

ایشان در تشریح اینکه اگر ما در نتیجه ی بی عملی خودمان آسیب خوردیم کسی جز خودمان را نباید سرزنش کنیم فرمودند :

...در همان تهدیدهائى که مستقیماً از طرف دشمن هست، اگر ما ضربه‌اى خوردیم، تقصیر خود ماست، کوتاهى‌هاى خود ماست. قرآن کریم در قضیه‌ى جنگ احد میفرماید: «ا و لمّا اصابتکم مصیبة قد اصبتم مثلیها قلتم انّى هذا قل هو من عند انفسکم»...

 

در فهرستی حدودا 10 موردی که ایشان از تهدیدات برشمردند ، حدود نیمی از آن مربوط به حوزه ی فرهنگ عمومی بود.

...به منازعات سیاسى، به مشاجرات سرگرم شدیم

...به رفاه‌طلبى سرگرم شدیم، به منشهاى اشرافى سرگرم شدیم

...میل به رفتارهاى قبیله‌اى در میدان سیاست، در میدان اقتصاد

...مسئله‌ى اشتغال حل‌نشده است، مسئله‌ى تورم حل‌نشده است، مسئله‌ى فرهنگ کار حل‌نشده است،

...در زمینه‌ى فرهنگ، اخلاق عمومى و عدم رواج فضائل اخلاقى، مشکلاتى داریم

...رواج فرهنگ اسراف و تجمل‌گرائى در جامعه

...رشد یا عدم توقف میل به خشونت در برخى از بدنه‌ى جوان کشور،

... عدم مقابله‌ى درست و منطقى با تباه کردن نسل جوان، یکى دیگر از مشکلات ماست. یک نقشه، تباه کردن نسل جوان است. ما در این خصوص تا حالا مقابله‌ى درستى نداشته‌ایم و موفق نشده‌ایم. همچنین مواد مخدر صنعتى و تهییج غریزه‌ى جنسى و از این چیزها.

حالا ، من میخواهم بدانم ، از آن تاریخ تا بحال مسئولان مربوطه در کجای کشور این تهدیدات را در اولویت فعالیتهای خود قرار داده اند ؟ کدام مسئولی به خود اجازه و جرات خواهد داد در مقابل فرمایش حضرت امام ، بفرماید که نخیر ، ما خیلی هم مقابله ی خوبی داشته ایم . البته این جمله به معنای انکارکارهای خوب نیست. بلکه به معنای رسیدن به نتایج خوب است.

ماجرا چیست ؟ امیرمنصور آریای فرهنگ دست بکار شده ؟ چطور است که برای انجام کوچکترین اقدام آفندی یا پدافندی فرهنگی باید اشک نیروهای مدافع انقلاب و اسلام در بیاید ، اما این همه اقدام در جبهه معارض فرهنگی براحتی و مثل آب خوردن صورت می گیرد ؟ کدام مسئولین ، مانند جانشین بانک مرکزی باید توسط دستگاه قضایی به زندان بیفتند که به وظائف قانونی خود عمل نکرده اند ؟ آیا قانون اصولا برای مسئولانی که در این زمینه فعال نباشند تنبیهی لحاظ کرده است ؟

* توضیح ضروری: تصویری که پیشتر به جای متهم دستگیر شده در این خبر گذاشته شده، متعلق به آقای منصور صادقی اصل معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه است که به دلیل استفاده برخی منابع خبری از این تصویر، اشتباهاً در این خبر نیز مورد استفاده قرار گرفته که بدینوسیله از ایشان عذرخواهی می شود.


 
کی ؟ من ؟ کی ؟ این ؟
ساعت ۱٢:٤٢ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢۸ آذر ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

این جعبه آچار بوکسو بیار جلوتر ، حالا کی هس یارو ؟

هیچی بابا اسمش کیوان حسینیه ، مجری برنامه پارازیت صدای آمریکا

اون سیم چینو میدی ؟ خب ، چی میگه حالا ؟

هیچی بابا ، میگه آرکیو صدوهفتاد تروجانه . همون اسب تروا .

بگیر اینو بذار اونجا. این سیمم مواظب باش گراند نشه ، خب ، جدی ؟ خب بهتر! المامور معذور :))

چطو ؟ :)

بیا این ور اینو از این سمت بیار ، مواظب باش زیاد فشار نیاری. پیچاشو مواظب باش. خب پس خدا رو شکر مسئله حل شده همه توافق دارن این دس خودمون بمونه . فعلنم اون سیگنال جنراتور رو بیار دم دست باشه ، اسکوپ رو هم بیار جلو کار دارم ، توئم بیکاریا سرت تو کارت باشه این همه کار داریم ، وقت اضافی داریم ؟! اون آلن 3 رو بده ببینم، اون اسپری بورد واشرو کجا گذاشتی؟ تماس بگیر ببین کارگاه عکاسی آماده است بورد رو بفرستیم؟


 
سردار و عمار خستگی ناپذیر لشکر سید علی ، حاج حسین شریعتمداری
ساعت ٦:٥٢ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢۱ آذر ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان که به دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه شهید عباسپور ، در جمع انبوه دانشجویان این دانشگاه حضور یافته بود، ابتدا طی سخنان کوتاهی درباره 16 آذر به حرکت وارونه مدعیان اصلاحات و عوامل فتنه 88 اشاره کرد که سعی داشتند حرکت ضدآمریکایی دانشجویان در 16 آذر32 را به حرکتی در حمایت از آمریکا تبدیل کنند.

شریعتمداری ضمن مقایسه این عده با سپاهیان عمر سعد در روز عاشورا گفت: بنی امیه در جنگ بدر و احد به روی قرآن شمشیر کشیدند در صفین، قرآن ها را به تزویر بر نیزه کردند و در عاشورا با زر و تزویر عده ای را به مقابله با امام حسین(ع) کشاندند.

مدیرمسئول کیهان بعد از سخنان کوتاه خود به پرسش های حاضران که به صورت شفاهی و با سروصدای عده ای از مدعیان اصلاحات همراه بود پاسخ داد.

یکی از دانشجویان پلاکاردی را در دست داشت که روی آن نوشته شده بود «کیهان روزنامه فاشیست است.» و شریعتمداری به وی گفت: دستتان خسته می شود. پلاکارد را بیاورید روی سن و جلوی تریبون قرار بدهید و افزود؛ انتظار این بود که اندکی استقلال نظر و یا ابتکار عمل داشته باشید و از خودتان چیزی علیه کیهان بگوئید، نه آن که ترجیع بند هر شب رادیو اسرائیل را روی دست بلند کنید.

یکی از حاضران به نظراتی که درباره حذف اصلاح طلبان مطرح می شود اشاره کرد و پرسید؛ آیا با حذف اصلاح طلبان، انتخابات مجلس یک قطبی نمی شود؟ که مدیرمسئول کیهان گفت؛ مگر با حذف منافقین که جنایات کمتری از مدعیان اصلاحات داشتند، جامعه و انتخابات یک قطبی شد؟ شریعتمداری در ادامه گفت: مدعیان اصلاحات در فتنه 88 به گونه ای آشکار نقش ستون پنجم دشمن را بر عهده گرفته بودند بنابراین بدیهی است که مانند منافقین جایی در نظام نداشته باشند و افزود؛ امروزه، اصلاح طلبان را می توان به 4 دسته تقسیم کرد. اول؛ آنها که به آمریکا و انگلیس پناهنده شده اند، نظیر مشاوران موسوی و کروبی و خاتمی. دوم؛ آنان که در داخل کشور ساز آمریکا را کوک می کنند و برخی از آنها در حال دورخیز برای فرار هستند. سوم؛ کسانی که از فتنه 88 پشیمان هستند و چهارم آنها که در جبهه اصلاحات بودند ولی با فتنه همراهی نکرده اند.

در این هنگام یکی از دانشجویان طرفدار اصلاحات عکس تاج زاده را روی دست بلند کرد و شریعتمداری گفت: ایشان که با صراحت به دروغ بودن ادعای تقلب اعتراف کرد و البته نگفت که چرا با این ادعای دروغ عده ای را فریب داده است؟ دانشجوی یاد شده گفت؛ تاج زاده چنین اعترافی نکرده است! و مدیرمسئول کیهان در پاسخ گفت: فیلم آن را سایت های خودتان پخش کرده اند، مگر اخبار در عصر ارتباطات با شتر برای هواداران اصلاحات ارسال می شود که شما هنوز از آن خبر ندارید؟ از سوی دیگر، اگر چنین اعترافی نکرده بود چرا سران فتنه اینهمه به او اعتراض کردند؟ دانشجوی سؤال کننده گفت؛ او تحت شکنجه اعتراف کرده است که شریعتمداری پاسخ داد: اولا؛ فیلم پخش شده نشان می دهد که در کنار دوستان خود نشسته و گفته بود من مجری انتخابات بوده ام و می دانم تقلب در انتخابات ممکن نیست و ثانیاً؛ بچه بسیجی و حزب اللهی ما در اسارت فریاد می زند «مرگ بر صدام ضد اسلام» ولی این رهبران اصلاحات چه جور آدم هایی هستند که بعد از دستگیری و به محض آن که شیرکاکائو و شیرموز آنها قطع می شود طاقت نمی آورند و اعتراف می کنند؟! بنده توصیه می کنم که دیگر اینجوری از آنها دفاع نکنید که خیلی آبروریزی است!

یکی از دانشجویان درباره دو جریان 8+7 و جبهه پایداری سؤال کرد و مدیر مسئول کیهان گفت؛ اصولگرایان در اصول و مبانی با یکدیگر اختلاف ندارند و اختلاف سلیقه ها نیز نمی تواند و نباید مانع وحدت باشد و افزود؛ هم اکنون رایزنی هایی برای وحدت کلمه در جریان است. یکی از حاضران گفت؛ مگر بسیج با بقیه چه فرقی دارد؟ و مدیر مسئول کیهان گفت؛ بسیج ترجمان همه ملت است. بسیج هواپیمای فوق مدرن RQ170 آمریکا را سالم به زمین می نشاند، در مصر و تونس و لیبی و بحرین و یمن انقلاب اسلامی برپا می کند، بیداری اسلامی را به قلب اروپا و آمریکا می برد، پوزه آمریکا و اسرائیل را به خاک می کشد و هرگاه جان و مال و ناموس مردم وطنش در خطر باشد تا پای جان به دفاع برمی خیزد ولی دیگران که البته بسیار اندک و کم شمارند، از برکت بسیج نفس می کشند و می خورند و می خوابند و اگر دشمن حمله کند، به دامان دشمن پناه می برند. مثل مدعیان اصلاحات.

یکی از حاضران با فریاد گفت؛ بسیجی های واقعی یا در جنگ کشته شده اند و یا جانبازانی هستند که در طبقات بالای بیمارستان ساسان بستری شده اند و شریعتمداری گفت؛ اگر می خواهید به آمریکا و اسرائیل دلداری بدهید که ایران خالی از بسیجی است و می تواند با خیال راحت حمله کند، اشتباه می فرمائید، چون آمریکا و اسرائیل مدعیان اصلاحات را فقط در حد کف و سوت و آتش زدن سطل زباله قبول دارند و خودشان می دانند که بسیج چه خاکی بر سر آنها ریخته و می ریزد. البته دلداری دادن سران فتنه به دشمنان بیرونی قابل درک است! ولی شما چنین نکنید.

یکی از حاضران گفت؛ آیا دلزدگی مردم از دین نشانه غلط بودن راه شما نیست؟ و مدیر مسئول کیهان گفت؛ ببخشید! مثل اینکه حضرتعالی تازه از پاریس تشریف آورده و از فرودگاه مستقیما به اینجا آمده اید؟! مگر 9 دی را ندیده اید؟ آیا ابراز ارادت همین روزهای توده های عظیم مردم نسبت به امام حسین علیه السلام نشانه دینداری آنها نیست؟ آیا امام حسین مظهر آزادگی، ایثار و فداکاری در راه خدا و اسلام نیست؟ یکیی از حاضران گفت؛ پس نظر شما درباره اصلاح طلبانی که روز عاشورای 88 به خیابان آمدند چیست؟ و شریعتمداری گفت؛ آنها باقیمانده سپاه یزید بودند که به عاشورا نرسیده بودند و می خواستند بدهی خود به عمرسعدهای زمان یعنی آمریکا و اسرائیل و انگلیس را ادا کنند.

یکی دیگر پرسید؛ درباره جمعیت روز 25 خرداد چه می گوئید؟ و مدیر مسئول کیهان پاسخ داد؛ بسیاری از آنها کسانی بودند که فریب میرحسین و کروبی و خاتمی را خورده بودند و هنگامی که متوجه شدند سران فتنه با ساز دشمن به رقص آمده اند از کنار آنها پراکنده شدند و توبه کردند. وگرنه، چرا دیگر نیامدند؟!

یکی از حاضران گفت؛ شما قلم به دست مزدور هستید و شریعتمداری گفت؛ امیدوارم اگر قلم زدنم مزدی داشته باشد مزد آن را از خدای سبحان بگیرم و مانند اصلاح طلبان فراری از انگلیس و آمریکا و اسرائیل جایزه نگیرم.

در این هنگام چند تن از میان دانشجویان بسیجی که تعداد آنها چند برابر طرف مقابل بود به آنها اعتراض کردند که چرا اهانت می کنید و مدیر مسئول کیهان گفت؛ خواهش می کنم به اهانت های آنان توجهی نکنید، بگذارید حرفشان را بزنند. و خطاب به شمار اندک مدعیان اصلاحات پرسید؛ مگر شما نمی گوئید دانستن حق مردم است؟ و مخالف را باید تحمل کرد؟ پس چرا از شنیدن سخن حق و مستدل برآشفته می شوید؟ اگر استدلالی دارید بیاورید، بنده سراپا گوشم.

یکی پرسید؛ کیهان، اطلاعات پنهان خود را از کجا می آورد؟ و شریعتمداری گفت؛ اول بفرمائید که آیا اخبار کیهان درباره وابستگی سران و عوامل فتنه 88 به آمریکا و اسرائیل و انگلیس نادرست بود؟ اسناد آن را که ارائه کرده ایم؟ آیا بسیاری از مدعیان اصلاحات و فتنه گران هم اکنون به آمریکا و اروپا پناهنده نشده اند؟ آیا خاتمی با جرج سوروس صهیونیست ملاقات نکرده است؟ آیا محتشمی پور تشکیل کمیته صیانت از آراء را از روی دست جین شارپ کپی نکرده است؟ آیا جان کین و ریچارد رورتی و هابر ماس برای آموزش خرابکاری به ایران نیامده و با اعضای حزب مشارکت و سازمان مجاهدین جلسات طولانی نداشته اند؟ و... کدامیک را می توان انکار کرد؟ و اما؛ درباره این که اطلاعات کیهان از کجاست باید بگویم بچه حزب اللهی ها همه جا هستند و سپس به مزاح گفت؛ زیاد به بغل دستی های مدعی اصلاحات خود اعتماد نکنید. از کجا معلوم که با کیهان ارتباط نداشته باشند. مگر مدحی را ندیده اید؟ باید از هوشتان کار بکشید. اصلا همه اینها به یکطرف. در عرایض من اندیشه کنید، اگر دیدید مستند و مستدل است، خودتان را از چنگال سران فتنه نجات بدهید. بچه های خودشان را برای تحصیل به آمریکا و اروپا فرستاده اند و شما را برای سوءاستفاده نگاه داشته اند.

مجری در پاسخ به کسی که پرسید چرا اصلاح طلبان را دعوت نمی کنید؟ اعلام کرد که هریک از اصلاح طلبان را که برای مناظره دعوت کردیم وقتی شنیدند طرف مقابل شریعتمداری است حاضر به مناظره نشدند و یکی از حاضران پشت تریبون آمد و خطاب به شریعتمداری گفت؛ من با موبایل شما تماس گرفتم و گفتم آقایان زیباکلام و علوی تبار حاضر به مناظره با شما هستند ولی شما نپذیرفتید. شریعتمداری گفت؛ البته خلاف می گویید زیرا مجریان برنامه از مدت ها قبل با هر کس تماس گرفته اند حاضر به مناظره با بنده نشده است اما، اگر جنابعالی همان شخصی باشید که با من تماس گرفته بود حتما به خاطر دارید که گفتید هیچکس حاضر به مناظره با شما نیست و فقط آقای عبدی اعلام آمادگی کرده ولی به این شرط که شریعتمداری به هیچ سندی اشاره نکند و بنده این را هم پذیرفتم ولی دیگر تماس نگرفتید. یادتان که هست؟

یکی دیگر گفت؛ شما حسین بازجو هستید و مدیر مسئول کیهان پاسخ داد؛ بنده به شدت متاسف هستم که ثواب بزرگ بازجویی در نظام مقدس جمهوری اسلامی در نامه اعمالم نوشته نشده است تا فردای قیامت به دفع شر اراذل و اوباش از سر ملت افتخار کنم. ضمنا برای شما خیلی افت دارد که حرف های نوری زاده و صور اسرافیل و کریم بغدادی و مسعود رجوی را تکرار کنید. آنها نمی دانند بازجویی چه ثواب بزرگی دارد. شما که می دانید چرا؟!

در ابتدای برنامه برای شریعتمداری توضیح داده شد که هرچند تعداد دانشجویان مدعی اصلاحات بسیار اندک است ولی تقریبا همه وقت را به آنها داده ایم تا هرچه می خواهند بگویند.این نشست که با التهاب فراوان همراه بود با فرا رسیدن وقت اذان مغرب خاتمه یافت.گفتنی است یک ساعت قبل از حضور مدیر مسئول کیهان در این نشست، دو پیامک یکی از مبدا ترکیه و دیگری از مبدا انگلیس روی تلفن همراه شریعتمداری فرستاده شد که در آنها با تهدید مدیر مسئول کیهان از وی خواسته شده بود در این نشست شرکت نکند.


 
مهندس ، شرمنده پیچگوشتی رو ورداشتیم
ساعت ۱٢:۳٢ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٧ آذر ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

خدمت همکاران محترم در شرکت معظم لاکهید مارتین

سلام علیکم

آقا از بابت کش رفتن دران سنتینل مدل آر کیو 170 ، شرمنده دیگه . پولشو از محل همون 11 میلیارد دلار توقیفی ما در حساب آمریکا بردارین داداش :)) . البته داداش تخفیف نیروهای مسلح فراموش نشه بابا همکاریم مثلن :)). هرچند میخاستین نفرستینش این ورا !

البته برا من و شمای فنی جماعت ، زیاد بحثای مالی مهم نیست ، بحث تکنیکی مهمتره . علی هذا کلن با هم حال می کنیم . داداش ،  خواستم فقط محض همکاری ، عرض کنم دیگه ما دس به پیچگوشتی شدیم دیگه. این افغانستانم شده بد جایی واسه شماها ! نه ؟ شاید یه چند وقت دیگه همین این درانها رو با پلاتفرمهای بروز شده در حال عکسبرداری از مواضع خودتون تو خیلی جاها با آرم سپاه پاسداران یا ارتش زیارت کنید . عین ماجرای استینگرهای دوش پرتابی که به مجاهدین افقان داده بودین بزنن تو برجک تی 72 روسی دیدین داره می خوره به مواضع دریایی عراق و شما تو خلیج فارس !

والا ما رو اگه خط مقدم راه ندن ، میمونیم این پشت مشتا از این کارا می کنیم لا اقل شما پارتی بشین ما بیایم خط مقدم پیچگوشتی رو بذاریم زمین :)) مزش واسه ما زیاده نفعش واسه شما زیادتر :)) والا شرمنده همینجوری هی حالا با آچار آلن این پیچ و واز کن اون یکی رو واز کن. بعدشم که هی طیف سنج و اوسیل اوسکوپ و هی ... :))

ولی داداش خدایی فک نمی کردین فیلد کنترل تو ایران اینقدر پیبشرفت کرده باشه که بتونه دران به این خوشملی رو ورداره بیاره این ور نه ؟ :) حالا داداش فک می کنم وقتشه ماشین حساب رو ورداری از نو جمع بزنی . احتمالا تو حسابت یه سری چیزایی جا مونده نه ؟

من بشخصه عشق نقشه مداراشم .

ضمنا ایشالا حله شما نگران نباشین خودمون تعمریش می کنیم زودی :) زیاد چیزیش نشده :)) خدمات پس از فروشم داریم :))

پی نوشت :

ولی خدایی خیلی خوشمله :)) دمت گرم

اینم واسه نمونه داشته باشین :

پی نوشت :

آقا ، خدایی اینی که الان دس ماست فقط یه آهن پارس ؟ :)) خب خدا رو شکر. خب پس اون برداشت از 11 میلیاردم بیخیال شو لطفن . ضمنن سرم شلوغه فعلن هرچی دلت میخاد بگو وقت ندارم جواب بدم ! پیچگوشتی دسمه سرم شلوغه آقاجون.


 
حتی ساواک هم از فیلم مستهجن می ترسید !
ساعت ۱٢:٠٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٦ آذر ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

خبر آنلاین نوشت :

تاریخ سند : 1351/8/28

موضوع سند : نمایش فیلم هایی زننده در سینماهای تهران

متن سند : به طوری که مشاهده می‌شود اخیراً سینماهای تهران فیلم‌هایی که باعث تحریک جوانان به فساد می‌شود بر روی اکران سینما آورده و این موضوع باعث عصبانیت اکثر مردم شده است. برای مثال در حال حاضر سینما آتلانتیک فیلم (معرفت جسم) را بر روی پرده آورده ضمن وقاحت کامل که در این فیلم مشاهده می‌شود از نظر اخلاقی کاملاً زننده و برای جوانان ناپسند می‌باشد و به طوری تماشاکنندگان این فیلم اظهارنظر می‌کنند معتقدند مسئولین دولتی از طرفی جوانان منحرف را تحت فشار قرار می‌دهند و از طرف دیگر با نمایش امثال این فیلمها آنان را تحریک به منحرف بودن می‌نمایند.

نظریه سه‌شنبه: ضمن تأیید مفاد گزارش جهت جلوگیری از بروز انحراف اخلاقی بایستی به مسئولین که اجازه نمایش این چنین فیلمهایی را می‌دهند توجه لازم داده شود از روی چه انگیزه و مجوزی اجازه دارند این فیلمها نمایش داده شود. ـ تاکستانی

نظریه 4 شنبه: نمایش فیلم‌های ... در سینماهای تهران نظایر فراوانی دارد و اغلب واردکنندگان فیلم‌های خارجی اصرار دارند که فیلم‌های یادشده را وارد نمایند در نتیجه فیلم‌های ساخت داخلی نیز گرایش به ساختن فیلم‌های مذکور نموده که باعث انحرافات جوانان گردیده است. ماجد

پی نوشت :

ساواک مشکلی با غرب زدگی که چه عرض کنم ، شهوت زدگی مردم هم ندارد. ساواک فقط از این می ترسد این امر مردم را علیه نظام شاهنشاهی بشوراند. ساواک نگران بازتاب و تلقی مردم از این شیوع است. والا ، سرتاپای نظام منحوس و نجس پهلوی اینگونه بود و خواهر شاه کارتل ورود فیلم مستهجن و تشویق کننده ی مجسمه سازانی بود که اندام جنسی انسان را در مجسمه سازیهای خود به نمایش می گذاردند.

 


 
این درد را همه فریاد می کنند. کو فریادرسی ؟!
ساعت ۱۱:٢٦ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٦ آذر ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

طلبه بی تعارف شبیه آنچه که من نوشته بودم ،  نوشته است :

 

 

 

فیلم مبتذل و مستهجن همه رقمه موجود است !
فیلم عاشقانه داغ داغ با زیر نویس فارسی رسید !
فیلم ... با کیفیت بالا ده تا ، هزار تومن بیا ببر !
فیلم دارای صحنه های بسیار زیبا بدون سانسور اون صحنه های زیبا !
فیلم اونجوری میخوای ؟ آدرس بده بفرستم در خونتون !

بسم الله الرحمن الرحیم
بنده نزدیک به هشت سال است که با محیط اینترنت آشنایی دارم ،همیشه سایت ها و وبلاگهایی بوده اند که بدون هیچ گونه برخورد قانونی دست به انتشار تصاویر یا فیلم های غیر اخلاقی می زدند ، تا اینکه چند سال قبل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با یک حرکت انقلابی اقدام به لجن روبی محیط اینترنت ملی کرد و تقریبا تمامی سایتها و وبلاگهای مستهجن یا موهن را متلاشی کرده و مدیران آنها را اکثرا دستگیر و محاکمه کرد.دشمن پس از آنکه این ضربه هولناک را از سپاه دریافت کرده اکنون از راه دیگری سعی در انتشار این محتویات مستهجن دارد .

فروش اینترنتی فیلم های س.ک.س.ی
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد، وقتی در سایت های جست و جو بویژه گوگل مطلبی را جست و جو می کنیم گاها به سایت های تبلیغاتی یا فروشگاه های اینترنتی هدایتمان می کند دریغ از یک نکته در مورد کلمه جست و جو شده . فیلمهای بدون سانسور،فروش،فیلم،هالیوود،بالیوود،داغ،عاشقانه،عشق،محبت،والینتاین،س ک س ی ، مشایی ،جادوگر،جریان،انحرافی،جادو،لوپر،خارجی،بازیگر،فراری،زن، دختر،پوشیه،نقاب،نامه،ابتذال،سینما،بدون حجاب
حتما رفقا هم با این سایتها و وبلاگها مواجه شده اند که اقدام به فروش فیلم های خارجی می کنند آن هم بدون سانسور .با تبلیغاتی بسیار گسترده ، با عناوین انحرافی ولی تابلو !

فیلم های داغ عاشقانه بدون سانسور
منظور گرداننده گان این سایت ها از کلمه داغ چیست ؟

نکته جالب تصاویریست که جهت تبلیغ این فیلم های عاشقانه به کار رفته است ، عکس های وحشتناک از زنان و دختران استثمار شده، اما اینکه این زن ها چه ربطی به عشق دارند جای سوال است ، جالب آنکه خود خود مدیران این سایت ها هم کنار عاشقانه چند علامت تعجب می زنند .
در جامعه غربی امروز عشق یک دروغ است، یک دروغ بزرگ که با آن جامعه شرقی را می فریبند وگرنه حنای عشق غربی بین خودشان دیگر رنگی ندارد .
 عشق جامعه غرب امروز مساوی با س.ک.س است ، شاید کمتر فیلمی در اروپا یا آمریکا تولید شود که در آن از صحنه های مبتذل استفاده نشده باشد ولی دلیل این همه اصرار به نمایش روابط بین زن و مرد چیست ؟ آیا می خواهند جوان هایشان میل به ازدواج پیدا کنند ؟

نخیر قصد آنها مشغول کردن من و شما و آن جوان به این امور است تا با استفاده از غفلت ما برنامه های خود را پیاده کنند .

کسی منکر لذت روابط جنسی نیست ، یکی از پر لذت ترین نعمات الهی همین قضیه است ، چیزی که خداوند به مومنین وعده چنین و چنانی آن را در بهشت داده است .
به نظر من تمام نعمت هایی که خداوند در این جهان قرار داده است یک نمونه است ، مانند وقتی که می خواهیم برنج بخریم از فلان نوع برنج نیم کیلو می خریم اگر خوب بود با گونی می خریم .  خداوند این نعمت پاک را به ما داده ، چون مرغوب است می گوییم نا محدود از این لذت به ما بده ، خداوند می فرماید اشکالی ندارد ولی بهای آن ایمان است ، اگر پرداشت کنی بهره مند خواهی شد .اما عده ای سود جو سعی دارند با وارد کردن لذت های قلابی و غیر اصلی تزئین شده به بازار لذات دنیا علاوه بر اینکه مارا از آن لذت مرغوب منحرف می کنند سرمایه ایمان ما را نیز چپاول می کنند .


حاصل این معامله چه می شود ؟ می شود کلاهی به گشادی تایر تراکتور !!

شاید بیش از 90 درصد فیلمهای تولیدی خارج دارای صحنه های غیر اخلاقی و غیر انسانی باشند ، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران توان تولید تعداد محدودی فیلم را دارد بنابراین جهت تنوع هم که شده مجبور به خرید فیلمهای خارجی است ، از فیلم های خریداری شده صحنه های غیر اخلاقی آن حذف می شود و اگر خانمها دارای لباس مناسب نباشند ، لباس تن آنها می کنند . هرچند باز گاها آن اثر سوء را دارد ولی نه مثل قبل . پس از آن این فیلمهای خارجی قابل پخش می شوند .

مسئول فروش فیلم های بدون سانسور کیست ؟
فروش علنی و گسترده فیلم های بدون سانسور آن هم با زیر نویس فارسی و قیمت بسیار پایین نمی تواند کار یک شخص یا یک گروه باشد ، این کار کار یک جریان است . 
     فیلمهای بدون سانسور،فروش،فیلم،هالیوود،بالیوود،داغ،عاشقانه،عشق،محبت،والینتاین،س ک س ی ، مشایی ،جادوگر،جریان،انحرافی،جادو،لوپر،خارجی،بازیگر،فراری،زن، دختر،پوشیه،نقاب،نامه،ابتذال،سینما،بدون حجاب،هالیوود،شیطان پرستی،طلبه،خاکی،امام زمان،جمکران ، فیل تر شکن،فیلتر،وی پی ان
حتی گاها این فیلمهای مبتذل دوبله فارسی هم می شوند !
بله فیلم های عاشقانه !!! ی مبتذل با دوبله فارسی !
به نظر شما یک فرد عادی یا یک گروه ساده می تواند دست به ترجمه یا دوبله این تعداد فیلم بزند ؟

نکته قابل تامل تر این است که این افراد به سادگی قابل شناسایی و پیگیری هستند چرا که آن ها از طریق پست محصولات خود را پخش می کنند و هزینه فیلم ها را در محل از مشتری در یافت می کنند .وارد سایت می شوید ، آدرس را وارد می کنید دو روز بعد مجموعه فیلم ها توسط مامور محترم پست تحویل شما داده می شود و هزینه آن موقع دریافت می شود . این کار مستلزم بستن قرار داد با اداره پست است ، و بستن قرار داد بدون دادن مشخصات حقیقی امکان پذیر نیست. پس مدیریت این گونه جریانات به سادگی قابل پیگیری و شناسایی هستند . ( از سایتهایی که این فیلم ها را به طور رایگان و از طریق دانلود در اختیار مراجعین قرار می دهند نباید غافل بود )


بنده خود مشاهده کرده ام گاها عده ای دست فروش نیز اقدام به توزیع و فروش اینگونه فیلم ها می کنند بدون هیچ برخوردی . در برخی مناطق افرادی هستند که هنگام عبوی رهگذران در گوش آنها نام فیلم ها را زمزمه می کنند ، سی دی سی دی ، فیلم ... ، شو ، سی دی ،...


چرا با این گونه افراد برخورد نمی شود ؟


امیدوارم مسئولین محترم نگذارند این جریان بیش از این قربانی بگیرد . نگذارند که جریان سایتهای مستهجن تکرار شود . آماری که بنده آن زمان به گوشم رسیده بود واقعا اسفناک بود ، فقط یکی از فیلم های سایت ... سه میلیون بار دانلود شده بود !  امیدوارم که دستگاه اطلاعاتی از این مساله بی خبر نباشد و در حال پیگیری این جریان باشد .

 


 
دم روباه پیر از زرنـگی در تله است !
ساعت ۸:۳٢ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱۳ آذر ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

صحنه ی کش و قوس اخیر در ماجرای روابط دیپلماتیک رژیم بی صداقت و همیشه دروغگوی انگلیس ، بدون کوچکترین تردید و شکی ، به نفع کامل جمهوری اسلامی ایران رقم خورده است. اما در این میان ، دو عامل ، نقش کلیدی را ایفا کرده اند. یکی ، تلاش این رژیم برای جلوگیری از واگذاری کامل امتیازها در مقابل کارتهای از دست رفته و دیگری ، لطف خداوند متعال.

چینش عناصر اثرگذار بر صحنه به شکلی بود که قطعا بدون اراده ی الهی چنین نمی شد. چون اراده ی نظام جمهوری اسلامی ایران بر کاهش سطح روابط دیپلماتیک قرار داشت و بنا نبود تا در گام اول ، قطع روابط از سوی ایران مطرح شود. لیکن ، حوادث شکل گرفته در صحنه که خصوصا با تلاش انگلیس در یک فرمت دومینو وار به قطع رابطه منجر شد ، از کنترل نظام جمهوری اسلامی نیز خارج بود و نتیجتا در حالتی به ثبات رسید که انرژی دیپلماتیک بسیار کمتر از حد میران و مورد نیاز را از ایران صرف کرده ، ضربه ای بزرگ به معادلات و آرایش مظلوب انگلیس در صحنه وارد کرده و نتیجه ای را حاصل کرده که برای ایران بهترین حالت ممکن است.

بدون شک ، طرح و تصویب موضوع کاهش روابط با انگلیس ، برای این رژیم بسیار ناگوار و مشکل ساز بود به گونه ای که در محافل حکومت استثمارگر انگلیس دعوا بر سر پیدا کردن مقصر بالا گرفته بود. پس از آن ، انگلیس کوشید تا با اجرای یک سناریوی دیپلماتیک و رسانه ای سوار شده بر اقدام دانشجویان در ورود به سفارت ، امتیازاتی اندک را در صحنه بین المللی بنام خود کند و با اخراج کل تیم دیپلماتیک ایران، بردن پرونده ی ورود دانشجویان به سفارت و خروج کل تیم دیپلماتیک خود از ایران ، دست بالاتر را بگیرد  ، اما این عمل، منجر به مسئله ای بسیار بزرگتر برای انگلیس بنام قطع کامل روابط با انگلیس شد که دردناک ترین مسئله برای انگلیس ، آنهم در شرایطی است که این کشور قصد داشت تا در صحنه ی انتخابات مجلس حضوری فعال و پررنگ داشته و تحرکاتی مشابه آنچه که در انتخابات 88 از خود نشان داد را پیگیری کند.

در نتیجه ، با وجود اینکه ایران قطع روابط با انگلیس را برای فضای سیاسی و امنیتی خود بسیار مناسب می دانست ، اما هزینه های دیپلماتیک این اقدام ، مانع شکل گیری تصمیمی برای اجرای آن بود ، اما در حال حاضر ، این مسئله با خرج انرژی دیپلماتیک بسیار بالا از جیب انگلیس و با تحرک دانشجویان رخ داده و نتیجه ی این امر ، تلاش تمام حکومت انگلیس برای پیدا کردن راهکارهایی جبرانی !! برای اخذ برخی امتیازات حاشیه ای است و تلاش اخیر بی بی سی برای تمرکز روی فضای رسانه ای ایرانی و منفی قلمداد کردن ورود دانشجویان به سفارت از همین حیث قابل درک و تحلیل است. اینجاست که مثل معروف ایرانی در ذهن انسان شکل می گیرد که این دم روباه ، از زرنگی است که در تله است ! 

انگلیس در رویکرد عاقلانه و در توجه به منافع خود ، می بایست سطح تنش با ایران را پایین آورده و صرفا برخورد با عوامل ورود به سفارت را از ایران مطالبه کرده و به کاهش دوجانبه ی سطح روابط بسنده می کرد و از دست زدن به هر اقدامی که ادبیات ایراد را رادیکالیزه و فوندامنتالیزه کند جلوگیری می کرد اما انگلیس ، بدون شک ناشی از ضربه ی سخت کاهش روابط ، تمرکز و توجه خود به صحنه را از دست داد و هزینه ی قطع رابطه بطور کامل از جیب دیپلماسی انگلیسی پرداخت شد و اینجاست که باید گفت ، سبب خیر شود عدو ، اگر خدا خواهد.

وقوع این حادثه ی مثبت را به فال نیک می گیریم و آرزو داریم تا فرصتی فراهم شود تا بار دیگر و بازهم با خرج دیپلماتیک از جیب دولتهای اروپایی و جبهه ی غربی ، کل دفاتر دیپلماتیک این گروه از کشورها لا اقل تا پایان انتخابات مجلس نهم بسته و کل دیپلماتها و کادر سیاسی آنها از ایران دور باشند و هرکس هم رابطه ای با آنها دارد ، بقول وزیر امورخارجه انگلیس ، برای استفاده از خدمات دیپلماتیک !! از ایران خارج شود.

پی نوشت :

برخی سیاسیون و دیپلماتهای کارکشته انگلیسی در تلاشند تا تنشهای رخداده را ترمیم کنند. گفتگوی آلن هارت مدیر سابق بی بی سی با خبرگزاری فارس را از دست ندهید.


 
این تناقض و بیماری ، چرا ؟
ساعت ٥:۱۳ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٧ آذر ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

تعجب نمی کنید اگر بگویم سایتهایی که بیشترین گزارشات و اطلاعات را علیه پایگاههای بقول خودشان جنگ نرم بیگانه منتشر کرده اند ، پایگاههایی که ادعای مبارزه با جنگ نرم دشمن را دارند ، عمده ی این پایگاهها در پلاگین های بازنشر مطالب خودشان ، به توئیتر ، فیسبوک ، فرند فید ، یوتیوب و امثالهم لینک داده و کاربر را به نشر مطالب آنها در آن پایگاهها ترغیب می کنند ؟!!!

شاید اگر اسم این پایگاهها را فهرست کنم سرتان درد بگیرد.

مثلا :

 

این مال کیه ؟

مال اینه :

 ___________________________________________________________________

این مال کیه ؟

مال اینه :

  ___________________________________________________________________

این مال کیه ؟

مال اینه :

 ___________________________________________________________________

این مال کیه ؟

مال اینه :

 

 ___________________________________________________________________

این مال کیه ؟

مال اینه :

 ___________________________________________________________________ 

این مال کیه ؟

مال اینه :

  ___________________________________________________________________

این مال کیه ؟

مال اینه :

 ___________________________________________________________________

این مال کیه ؟

مال اینه :

 ___________________________________________________________________

این مال کیه ؟

مال اینه :

( فقط با فیسبوک و توئیتر - با کسی دیگر عقد اخوت ندارن . حالا اگه گاهی چارتا فحشم دادن بهشون نباید ناراحت بشن که . رفاقت این حرفا رو نداره ! )

 ___________________________________________________________________


 
در مصر چه خبر است ؟ فرید ذکریا دقیقا توضیح می دهد
ساعت ٤:٠٧ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٧ آذر ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

علیرضا رضاخواه/ :

فرید زکریا” مشاورسابق کاخ سفید در امور مسلمانان و سردبیر هفته نامه “نیوزویک” چند ماه پس از حمله جورج بوش به عراق با شعار “دموکراسی سازی در خاورمیانه” کتابی را با عنوان آینده آزادی؛ تقدم لیبرالیسم بر دموکراسی روانه بازار کرد.

مهمترین استدلال زکریا در این کتاب که یک توصیه جدی به صاحب منصبان وقت آمریکا نیز محسوب می شد این بود که، دموکراسی در خاورمیانه به معنی قدرت گرفتن گروه های اسلامی در این منطقه خواهد بود.

وی با اشاره به موفقیت حماس در انتخابات پارلمانی فلسطین تاکید می کند: نتیجه دموکراسی سازی در خاورمیانه یعنی پذیرش حماس در فلسطین، حزب ا… در لبنان و اخوان المسلمین در مصر، جریان های شیعی در بحرین، همپیمانان ایران در افغانستان و عراق و مخالفان آمریکا درعربستان امری که به طور قطع مورد پسند کاخ سفید نخواهد بود. زکریا در ادامه با بیان تئوری تقدم لیبرالیسم بر دموکراسی توصیه می کند، مردم خاورمیانه را باید لیبرال ساخت حتی به زور اسلحه، آن وقت برون داد دموکراسی برای خاورمیانه لیبرال، “لیبرال دموکراسی” مورد قبول غرب خواهد بود.

همین انگاره بود که غربی ها را بر آن داشت تا با آموزش نسل آینده رهبران منطقه در دانشگاه های آمریکا و انگلیس زمینه را برای لیبرال ساختن خاورمیانه آماده سازند. در راستای همین پروژه جمال مبارک فرزند دیکتاتور مصر به دانشگاه آمریکایی قاهره رفت، سیف الاسلام قذافی فرزند دیکتاتور لیبی به خواندن قدرت نرم در دانشگاه انگلیسی LSE پرداخت، شیخ سلمان آل خلیفه فرزند دیکتاتور بحرین به آمریکا رفت و ملک عبدالله اردن از انگلیس برای جانشینی پدر به این کشور بازگشت.

قرار بود پروژه ملت سازی نیز در عراق و افغانستان در همین راستا دنبال شود. کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس نیز زیر فشار آمریکا به لیبرالیزه کردن سیاسی اجتماعی ساختارهای خود روی آوردند. اما خیزش عظیم مردمی در خاورمیانه و شمال آفریقا در آغاز سال ۲۰۱۱ پروژه آمریکاییان را با مشکل جدی مواجه ساخت. سرعت گسترش انقلاب ها در منطقه چنان بود که غربی ها تنها نظاره گر اتفاقات بودند.

با این حال به دنبال فرار” بن علی” از تونس هرچند چندین دهه دیکتاتوری در این کشور پایان یافت، اما دست نخورده باقی ماندن ارتش و سرویس امنیتی مورد وثوق اروپا و آمریکا باعث شد تا رژیم های سلطه طلب غربی الگوی مناسبی برای مدیریت منافع خود در کشورهای انقلابی منطقه بیابند. حفظ ساختارهای امنیتی و نظامی کشورهای دستخوش بحران در شمال آفریقا و خاورمیانه به یکی از اصلی ترین راهبردهای آمریکا برای اطمینان از تداوم مداخلات خود در این منطقه تبدیل شد.

ژنرال های ارتش مصر سال ها پیش از به قدرت رسیدن حسنی مبارک با مقامات پنتاگون روابط نزدیکی داشتند و بسیاری از هزینه های مالی ایشان توسط آمریکا تامین می شد. به دنبال انقلاب مردم مصر در میدان التحریر پاره‌ای از کارشناسان بر این باور بودند که ارتش مصر به لحاظ رفتارهای حکیمانه در پروسه کوتاه‌مدت انقلاب مردم از الگوی ارتش پرتغال در دهه هفتاد میلادی قرن پیشین پیروی کرده و نهاد نظامی مصر، ضامن اصلی انتقال آرام کشور به سوی مردمسالاری خواهد بود اما رفتار نهاد نظامی مصر طی ۶ ماه گذشته نشان داد که ظاهرا ژنرال های تحت فرماندهی محمد طنطاوی رئیس شورای نظامی حاکم بر مصر ماموریتی را از جانب اربابان آمریکایی خود دنبال می کنند. ماموریتی که با ارائه پیش نویس قانون اساسی آینده مصر بخشی از آن برای مردم این کشور آشکار گردید.

Chairman of the Joint Chiefs of Staff Gen. Peter Pace (right), U.S. Marine Corps, greets Egyptian Minister of Defense Field Marshal Mohamed Hussein Tantawi as he arrives for a working lunch with Secretary of Defense Donald H. Rumsfeld at the Pentagon in Arlington, Va., on March 7, 2006. Pace, Tantawi, Rumsfeld and their senior advisors are meeting to discuss security issues of mutual interest.

Secretary of Defense Robert M. Gates (right) escorts Egyptian Minister of Defense Field Marshal Mohamed Hussein Tantawi through an honor cordon and into the Pentagon for a working luncheon on March 25, 2008.

Secretary of Defense Donald H. Rumsfeld greets Egyptian Minister of Defense Field Marshal Mohamed Hussein Tantawi as he arrives at the Pentagon in Arlington, Va., on March 7, 2006. Tantawi, Rumsfeld and their senior advisors will meet over a working lunch to discuss security issues of mutual interest.

بر مبنای بند نهم از این پیش نویس که به عنوان سند بالادستی قانون اساسی به حساب می آید، ارتش به عنوان حافظ قانون اساسی جایگاهی فرا قانونی خواهد داشت. به بیان دیگر ارتش مصر همچون نظامیان کمالیست ترکیه که خود را حافظ لائیتیسه در این کشور می دانند، تلاش خواهد کرد تا در آینده به بهانه حفاظت از قانون اساسی منافع غرب را تضمین کند. امری که باعث اعتراض گسترده مردم مصر از گروه های اسلام گرا گرفته تا چپ گراها و لیبرال ها شده است. آن چه بازگشت خشونت ها به میدان التحریر قاهره را موجب شده است تلاش نظامیان برای انحراف انقلاب از آرمان هایش می باشد.

مردم مصر به طور مشخص خواهان کنترل ارتش به وسیله نهادهای مدنی، ارائه یک برنامه زمانبندی برای انتقال قدرت به غیر نظامیان و ممانعت از حضور وفاداران به حسنی مبارک در آینده سیاسی کشورشان می باشند. از سوی دیگر ایجاد اغتشاش های خیابانی و درگیری با مردم آن هم یک هفته مانده به انتخابات پارلمان مصر که قرار است قانون اساسی این کشور را تنظیم کند، نشانه ای از تمایل حاکمان نظامی برای به تعویق انداختن چند باره این انتخابات می باشد. انتخاباتی که به اعتقاد بسیاری از تحلیل گران با پیروزی اسلام گرایان مصری همراه خواهد بود.


 
سخنی با مسئولان قضایی ، انتظامی و امنیتی
ساعت ٧:۱۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٦ آذر ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

با کمترین مرور فضای تبادل اطلاعات فارسی ، شاید با کمتر از ده ضرب کلید بتوان به مجموعه بزرگی از پایگاههای اینترنتی دست یافت ، که تحت عنوان دانلود موسیقی ، فیلم و عکس به فعالیت مشغولند.

آنچه که در این پایگاهها واضح است آنکه مسئولان آنها هیچ توجهی به هیچ کدام از مقررات شرعی و قانونی کشور ندارند و با مجموعه ای از آلوده ترین و کثیف ترین محصولات رسانه ای ، فضای تبادل اطلاعات فارسی را آلوده کرده اند.

جالب انکه انگار بین مسئولان این پایگاهها و مسئولان فیلترینگ یک نوع بازی موش و گربه براه افتاده و با فیلتر شدن آدرس اینترنتی شان، بدون کوچکترین دغدغه ، بسرعت آدرس یدکی بعدی را با اضافه کردن یک عدد ، جایی از نام آدرس ، فعال می کنند.

امروز که در حال نظاره - و گریه ! - بر وضع موجود بودم با پایگاهی مواجه شدم که رقم آدرس یدکی آن سه رقمی ! ، بله  ، سه رقمی شده بود.

مسخره نیست ؟

جالب آنکه برخی از این پایگاهها ، شرم هم نمی کنند و در ماه محرم الحرام ، تصاویری مذهبی مربوط به عزاداری را سردر خانه ی فساد خود درج می کنند و برخی مداحی هایی را که با ذائقه شان تناسب بیشتزی دارد را هم ، تحت عنوان موزیک ایرانی !! منتشر می کنند ! که جا دارد بخاطر این اقدام تنبیهی ویژه متوجه حال آنان شود . خداشاهد است در یکی از این موارد ، یک مورد مداحی ! بود و مورد دوم عکس قبیح جنسی و بعدی دوباره مداحی و بعدی دوباره عکس قبیح جنسی ! درج بسم الله الرحمن الرحیم بالای این پایگاهها که یکی از عجیب ترین ویژگیهای آنان است. چندوقت پیش چیزی که در این پایگاهها بشدت شایع بود درج یک تصویر گرافیکی حاوی متنی محتوی ادعای انطباق کلیه محتوای پایگاه مذکور با مقررات شرعی جمهوری اسلامی ایران بود که در کنار آن آرم و پرچم نظام جمهوری اسلامی ایران نیز درج شده بود.

این چه مسخره بازی است ؟

مگر الان چندسالی نیست که ما از یگانهای مختلف باصطلاح سایبری در مبارزه با باصطلاح جنگ نرم بیگانه برخورداریم ؟ مگر سپاه پاسداران نتوانست پروژه ی موفق گرداب را که منجر به انهدام بزرگترین و قدیمی ترین پایگاههای هرزه نگار بود به اجرا در آورد ؟ مگر غرفه ی پلیس فتای نیروی انتظامی به چه بزرگی در نمایشگاه رسانه دیجیتال قرار نداشت ؟ پس می شود بمن بگویید چرا رفتار مسئولان محترم در قبال این جرائم - که می رود تمامی فضای اینترنت فارسی را اشغال کند - همانند زمانی است که این یگانها و واحد ها وجود نداشتند ؟ چرا کسی به فکر وارد کردن یک ضربه ی بزرگ و وسیع به این جریانات نیست ؟ چرا اصولا کسی از این گسترش جلوگیری نکرد که امروز به اعداد بسیار بزرگی در مورد تعداد این پایگاهها و حجم پهنای باند مصرف شده برای آنها توسط مردم و میزان هینت آنان برسیم  ؟

آنچنان که من دیده ام ، تعداد این پایگاهها ابتدا این میزان نبود و تا دو سال پس از پروژه گرداب ، فضای تبادل اطلاعات فارسی از این مسائل تقریبا آسوده بود. در جهانی که فرار از ابتذال شهوانی و غضبانی آرام آرام به دغدغه ی جامعه بشری تبدیل شده و می شود، چگونه است که مسئولان ما اینقدر ساکت و آرام نشسته اند و تکان هم نمی خورند ؟

مسئولان ما ، بنظر من ، موقعی تکان خواهند خورد که تصور کنند ، فرزند خودشان پشت رایانه نشسته و فقط یکی از این تصاویر و محتوای رسانه ای قبیح در منظر او قرار گرفته . والا ، بنظر من ، بارها رهبر معظم انقلاب ، حضرت امام خامنه ای بر ضرورت توجه با اولویت درجه یک به این موضوعات تاکید کرده اند. هنوز چندماهی از سخنرانی مردادماه معظم له نگذشته است که ایشان تاکید کردند اولویتهای کشور را ستون تهدیدات مشخص می کند و ایشان از میان چندین تهدیدی که بر شمردند ، درصد زیادی را در حوزه فرهنگ عمومی شماردند .

آیا رهبر معظم انقلاب اسلامی از نقوذ بیگانه در رسانه های ما گله نکردند ؟ چرا این وضع تا امروز اینگونه است ؟ اصلا من نمی فهمم وقتی که امکانات نداشتیم حرفی نبود ، امروز و دیگر با چه عذری جامعه اینگونه رها می شود ؟

من نمی دانم برخی از مسئولان ما چقدر خود را از رهبر معظم انقلاب آگاهتر به قرآن و حدیث و مصلحت و ضرورت جامعه اسلامی می دانند. اما امیدوارم دیگر خود را از امیرالمومنین علی علیه السلام آگاهتر ندانند. هرچند که بنظر من یکی از رموز موفقیت امام خامنه ای عمل یه قرآن کریم و نهج البلاغه ی شریف است.

مگر مسئولان ما فراموش کرده اند که بنا بر نظر امیرالمومنین، عمل مسئولان به احکام الهی و سنت پیامبر مکرم اسلام ، ضامن بقای حاکمیت است ، نه حق حاکمیت، که حاکمیت بخواهد از اجرای آن بترسد ، یا اینکه از آن بعنوان یکی از حقوق خود ، بگذرد که اگر چنین شود ، خداوند متعال پرچم حکومت اسلام را به دست مومنینی دیگر می سپارد :

 

وَ اِنَّ فى سُلْطانِ اللّهِ عِصْمَةً لاَِمْرِکُمْ، فَاَعْطُوهُ طاعَتَکُمْ غَیرَ مُلَوَّمَة وَ لا مُسْتَکْرَه بِها.

وَ اللّهِ لَتَفْعَلُنَّ اَوْ لَینْقُلَنَّ اللّهُ عَنْکُمْ سُلْطانَ الاِْسْلامِ،

ثُمَّ لا یـنْقُلُهُ اِلَیـکُمْ اَبَداً حَتّى یأْرِزَ الاَْمْرُ اِلى غَیرِکُمْ.

 

حالا واقعا اگر مسئولین ما به این امور واقفند ، چرا تبعیت از دستور ولی فقیه نمی کنند؟ اگر دنبال جریانی می گردید که بر فرهنگ مردم تاثیر گذار است و نمی خواهید بقول خودتان بدنبال تادیب معلول ها باشید ، چرا در کنترل این آسیب ها کوتاهی می کنید ؟ مگر نه این است که این آسیب ها سر منشاء مشکلات دیگر است ؟ چرا باید معضلات از حد مشخصی عبور کنند تا به سراغ آنها برویم ؟

واقعا ، خلاف شرع و اخلاق می دانم لینک دادن و فهرست کردن این پایگاههای مهوع و ضد اخلاق را که برخی از آنها بلحاظ گستره و شدت عمل مستوجب عقوبت اشاعه ی فحشا هستند . اما من همینطور در کار مسئولان متحیر مانده ام که چرا کسی اقدامی ریشه ای در این زمینه نمی کند ؟

وا حیرتا!

آیا امکان شناسایی وجود ندارد ؟

به جرات می توان گفت شناسایی مدیران برخی از این پایگاهها ، با ابزارهای متعارف اینترنتی کمتر از یک دقیقه زمان می برد و اصولا کار خاصی بحساب نمی آید. شناسایی تعداد دیگری از آنها نیز بسیادگی ممکن است و مابقی نیز با برخی روالهای منطقی قابل شناسایی اند . آیا این پایگاهها از امنیت و مخفی سازی بیش از پایگاههای موضوع گرداب برخوردارند ؟ بدیهی است که اینگونه نیست و شناسایی و برخورد با عوامل پشت پرده که به احتمال زیاد و متاسفانه کم سن هم خواهند بود ، برای مسئولان کاری ندارد.

پس مسئله چیست ؟

بارها با شیوع این ادنیشه در ذهن حتی برخی نیروهای ارزشی آشنا با فضای سایبر مواجه شدم که می گویند " آقا می خواهند. اگر نمی خواستند جمعش می کردند. " چقدر با این اندیشه مبارزه کردم و بیان کردم که مسئله اینگونه نیست و مسئله در عدم درک موضوع و خطر است ،‌ نه لذت بردن از آن ! ، اما خدا شاهد است که مقصر در القای این دیدگاه غلط در بین جوانان دلسوز مذهبی اینترنتی ، چه کسانی هستند.

بدترین منکرات و جرائم ،‌ در این پایگاهها رخ می دهد

از فروش و دانلود مستهجن ترین فیلمها عکس ها و ویدئوکلیپ ها در این سایتها که بگذریم از نشر تصاویر زنان بی حجاب وبدحجاب ایرانی در این سایتها که بگذریم ، از تبلیغ آبرو بر و مسخره ی وی پی ان در این پایگاهها که به امری کاملا ساری و جاری بدل شده بگذریم ، اگر از تبلیغ بدترین و نجاست بار ترین محصولات ضد فرهنگی در این پایگاهها و ارسال آنها با خدمات شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ( تحت نام هارد دیسک اکسترنال و مودم جیبی و ... ! ) که بگذریم ، کار به جایی رسیده که در یکی از این پایگاهها تبلیغ فروش مدرک تحصیلی دیدم .

جالب آنکه ، شبکه ی سینمایی زیرزمینی ایران که کارش کپی آزادانه ی مخصولات رسانه ای است اینجا ازادنه فعالیت می کند و نه تنها محصولات سینمایی ، بلکه برنامه های صداوسیما را نیز به مردم در حقیقت می فروشد و جالب آنکه به طرز مشکوکی ، این بار هیچ خانه ی سینمایی هم از این مسئله آشفته نمی شود و هیچ بگیر و ببندی براه نمی افتد و هیچ کارتونی علیه آنها ساخته نمی شود تا سرقت ! محصولات فرهنگی از جنایتکاری بدتر معرفی شود ! و این کارتون ابتدای همه ی فیلمهایی در حال نمایش در خانه و اتوبوس گذارده نمی شود !!

این سایتها به محلی برای کسب درآمد از راه تبلیغ و فروش محصولات مختلف هم بدل شده است. گاهی ژله ی کوچک کننده ی بینی ، گاهی فلان شارژر و سیم و کابل و هنرز فری ، گاهی فلان عینک ، ساعت و فلان گردنبند بالانس انرژی !!! گاهی فال کوفت و شال مرض ،  گاهی فلان وسیله ی جاسوسی و حقه و کلک ، گاهی آموزش علوم غریبه و قریبه ! ، گاهی فلان تجهیزات بهداشتی که فروش آن خارج از داروخانه جرم است ، گاهی فلان ، گاهی بهمان .... جدیدا هم که برخی خیریه !!! های بشدت خوش نام !! هم در این سایتها تبلیغ می شوند!

از این گذشته ، جریان معارض فرهنگی هم این بستر را فرصت خوبی برای نشر محصولات آلوده ی خود یافته ، برخی فیلمهای ناجوانمردانه ی خود را که اتفاقا این بار در ایران یا خارج از ایران بدون مجوز نظام ساخته شده اند را نیز از این طریق در داخل کشور توزیع می کند !

آدم از خودش می پرسد آخر چرا این قدر وضع ول است ؟ شاید برخی بگویند که حجم مسئله اینقدر بزرگ شده که امکان برخورد وجود ندارد. من با این حرف مخالفم . اولا : اگر مشکل حجم است آن زمان که حجم کوچکتر و کم شدت تر بود چرا برخوردی صورت نگرفت ؟ ثانیا : نظام نشان داده است که هرگاه تهدیدی را درست درک و احصاء کرده است به میدان برخورد خوب وارد شده است. هنوز زمانی از برخورد ضربتی، گسترده و دسته جمعی وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی با چهارصد شرکت ( لا اقل هر کدام ده نفر) هرمی در تهران در یک روز نگذشته است. پس این حرف نیز کلید اصلی را در خود ندارد.

مشکل کجاست ؟

کسی جواب دهد.


 
 
 
تبلیغ ویـژه