الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

بازگشت به شما انحراف است ، یا عبــــور از شما ؟!
ساعت ٥:٤٦ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٦ آذر ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

پایگاه اینترنتی آقای هاشمی رفسنجانی ، روز شنبه 25 آذر با درج مطلبی تحت عنوان "دوباره سازندگی، دوباره هاشمی" ، راه نجات کشور ؟! را بازگشت به سیاستهای سازندگی و شخص وی را نیز، منجی معرفی کرده است.

در اینکه این پایگاه اینترنتی ، نه آینه ی تفکرات شخص ایشان و حواریون پیرامونی ، بلکه عین صورت و وجه آشکار این تفکرات است تردیدی نیست. چه آنکه در همان روز شنبه ، مطلبی در همین پایگاه درج و از لابلای سخنان ایشان در جمع تعدادی از تجار درج شده که عینا با متن مذکور تطابق محتوایی دارد. بر اساس مندرجات این مطلب ، آقای رفسنجانی در این جلسه: " بزرگترین انحراف را انحراف از توسعه و سازندگی کشور دانست و با اشاره به شعارهای بی‌پشتوانه اقتصادی و نیز قرار دادن سرمایه‌های کشور و پول نفت در جیب مردم گفت: حمایت واقعی از اقتصاد و اشتغال کشور کمک به تولید ثروت و حمایت از سرمایه‌گذاری و صنعت و سایر بخش‌های اقتصادی است و ایجاد اشتغال و توسعه جز از طریق حمایت از تولید و فعالان اقتصادی امکان‌پذیر نخواهد بود.

اگر آنچنان که پایگاه مذکور ادعا کرده است ، این مطالب حقیقتا به جناب آقای رفسنجانی تعلق داشته باشد و مطالب بدون اطلاع یا بر خلاف اظهارات ایشان یا به شکل تحریف و تقطیع شده منتشر نشده باشد ، این مطالب شایسته ی نقد و یادآوری نکاتی چند به آقای رفسنجانی و پایگاه اینترنتی ایشان است .

1-      از دو حال خارج نیست و آن اینکه یا منظور از "سازندگی" ، مجموع سیاستهای مختلف مدیریتی ، اجتماعی ، سیاسی ، امنیتی و اقتصادی پیگیری شده در دوران مدیریت آقای رفسنجانی در قوه مجریه است، یا منظور ، بطور کلی تلاش و سازندگی کشور در همه ابعاد است.


 
هاشمی و قدیانی و منتظرالقائـم ، ما همه ذکر لعن می گیریم !
ساعت ٥:٤۳ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢۳ آذر ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

یک: آقای هاشمی اخیرا گفته اند؛ «فایل صوتی، جعلی است و آن صدا نمی تواند صدای «م. ه» باشد. صدای یکی دیگر است».

دو: ما قبول می کنیم این ادعا را از طرف ایشان. و معتقدیم؛ هیهات! این وصله ها هرگز به خاندان سرگشاده نمی چسبد.

***

این نتیجه گیری، یک دو دو تا چهار تای منطقی است. حالا که اون لاکردار «م. ه» نیست، و صدا، صدای «م. ه» نیست، پس آقای امیر کبیر ثانی! شما هم با ما بگو؛ خدا لعنت کند پدر مادر آن بی مرامی که تلفنی داشت به «بد موزیک ابتر» می گفت: «بابا از همان دوم خرداد با شماها بود. مامان چند بار خودش را خرج شما کند، خوب است؟! مگر مامان نگفت بریزید در خیابان ها؟! چاره ای نیست الا اینکه از هر طرف به نظام فشار بیاوریم».

آقای هاشمی! سالار! رئیس قوم عشق! ای که امام، گاهی -بعضی وقت ها که کار نداشت!- به شما کمک می کرد در راه انقلاب! شما رئیس مجمع تشخیص مصلحت این نظام هستی که ۳۰۰ هزار خون برایش ریخته شده. چه آرمیتاها که بی بابا شدند و چه علیرضاها که بی مصطفی. اما یک انقلاب اسلامی است و یک هاشمی رفسنجانی.

جناب عالیجناب! می ارزد ما همه یتیم شویم، بلکه سایه شما همواره بر سر آقازاده های تان مستدام باشد. آقازاده های شما جملگی جانباز این انقلاب اند. اگر «م. ه» مجروح کربلای ۵ است، پس خدا لعنت کند آن دشمنی را که «م. ه» نبود و یکی دیگر بود. ان شاء الله به داغ پدر مادرش بنشیند که همچین علیه انقلاب اسلامی شما و دردانه های تان داشت حرف می زد. عجب بی عقلی بودها! یعنی دیگه چی می شه به اون لامروت گفت که همراه ایل و تبارش می خواهد لشکرکشی کند علیه بچه رزمنده های  خاکی جزیره بوارین، یکی اش «م. ه» شما. نمک نشناس می خواهد آجر کند نان شما را که البته به نام تان نیست! قلدر قداره بند، هی داشت پشت سر نظام شما، تلفنی صفحه های جور واجور می گذاشت و مدام می گفت: بابام ال می کنه، مامانم بل می کنه! یعنی کی می تونه باشه باباش؟!

آقای هاشمی! این نظام مظلوم طوری شود، شما بیشتر از همه ضرر می کنید، لذا اف بفرستید به والدین اون ناقلا که داشت تلفنی حرف های براندازانه می زد به «بد موزیک ابتر». حیا نداشت از خون شهدا.

آقای هاشمی! شما شکسته نفسی می فرمایید اغلب. فرزندان شما، اونی که من دیده ام، فقط جانباز شیمیایی نیستند، فیزیکی هم جانباز هستند. جانباز ادوار انقلاب! خدا لعنت کند آنکه داشت آمار بچه های مظلوم شما را به وطن فروش ها می داد. یعنی کی بود؟! من آن فایل را گوش داده ام. طرف هر کی بود، از آنهایی نبود که پدر مادر، تربیت شان می کنند، بلکه از اونا بود. از اوناها!

آقای هاشمی! شما اهل تواضع اید. و فقط بسنده کرده اید به تکذیب آن فایل صوتی. مابقی اش را بگذار من تکذیب کنم؛

- نامه سرگشاده علیه رای ۴۰ میلیونی ملت را شما ننوشته اید. من خاطرات تان را  ۱۰۰ بار خوانده ام. و بارها «عبور از بحران» کرده ام. قلم شما به این جور نوشته ها نمی رود. شما خود مظهر دموکراسی هستید. لذا آنکه نوشت و فتنه سرشت، خدا عذابش را زیاد کند!

- اونکه مدام در خیابان انقلاب، چیزبرگر می خورد و در خیابان ولیعصر، مانتو می خرید، «ف. ه» نبود. بچه های شما کلا تیغی از کاکتوس های اهل جنت اند. سرور بنده زاده های آن دنیا. لذا الهی آه ملت بگیرد گریبان دودمان تبعیض را، که این چنین وحشیانه می خواهند علیه انقلاب اسلامی شما و جگرگوشه های باندبازتان… یعنی ببخشید؛ بچه های جانبازتان کودتا کنند! اصلا حالا که در مقام دفاع از شما هستم، جا دارد بگویم، و بی ادبی هم محسوب نمی شود؛ تف توی روح شان!

- نه فقط پشت خط «بد موزیک ابتر»، «م. ه» نبود، بلکه شعبان بی مخ فتنه ۸۸ هم هر کی بود، «م. ه» نبود. لذا مواضع ما همچنان همان مواضع شما در نماز جمعه است. ما مخالف شما را فقط دشمن پیغمبر نمی دانیم. مخالف شما، مخالف خداست. مخالف شما، مخالف عدالت است. مخالف شما، موافق تبعیض است. مخالف شما، و خاندان شما، با اینکه «آقا» در خبرگان گفت؛ «حرف بی تربیتی قدغن»، اما اینقدرش را که من نوشتم، حقشه پررو!

جناب عالیجناب! تا اون باشه دیگه علیه هاشمی انقلاب ما، نقشه نکشه از هر طرف!


 
یعنی این قطعه 26 زنگ ندارد؟
ساعت ٥:۳٧ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢۳ آذر ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

حالا هی وبلاگ این حسین قدیانی رو آدم زیر و رو کنه که یه ایمیل پیدا کنه ازش یه تشکر بفرسته ! کو ؟!

:))


 
استاد اشک چیان ، پایت را می بوسیم
ساعت ٥:٢٠ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢۳ آذر ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

با این نوشته ی حسین قدیانی عزیز در قطعه ی 26 اش ، گریستم:

استاد فرشچیان! خسته نباشی هنرمند عاشورایی… ضریحی که برای ارباب ساخته ای، عالی است، از این پس باید به فکر ساخت ضریح برای ائمه بقیع باشی.

مرد از هر انگشت، یک هنر! اگر دوست داری نگین انگشتر بقیع را هم با هنر خود امضا کنی، پس زود باش.

مرد از هر اشک، یک عشق! ما ایرانی ها برای مزار خانم ام البنین، ضریح عباسی می خواهیم. تا برای خانم، ضریح نسازی، ما پیش یل ام البنین، رو سیاهیم. روی مان نمی شود سینه بزنیم برایش حتی.

حضرت استاد! اخلاقا درست نیست امام زمان (عج) ظهور کنند و… این باشد… خاموش باشد مزار کریم اهل بیت.

اشکچیان نازنین! آن دنیا چه می خواهی جواب فاطمه زهرا (س) را بدهی، اگر از شما بپرسد؛ برای حسین من، ضریح ساختی… مگر حسن، فرزند من نبود؟!

استاد کربلایی! به کوری چشم «بالاترین»، پولش از مردان ایرانی، طلایش از زنان ایرانی، تارش از اشک شما، پودش از عشق شما.

ضریحی برای امامان بقیع… دست تان را می بوسد… پای تان را می بوسیم. می بوسیم… می بوسیم…

پس نوشت :

حالا ببین چه لذتی داره نوحه ی حضرت قاسم (سلام الله ) حاج منصور ارضی علیه از بلندگوی سیستمت پخش بشه و یهو این مطلب حسین بیاد جلو چشات !


 
دردسرهای فیس بوک برای ضد انقلاب : چرا از غرب پول می گیرید ؟
ساعت ۳:٢٦ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢۳ آذر ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

یکی از موارد جالبی که الان داشتم نگاه می کردم ، مشکلاتیست که فیسبوک برای خود ضد انقلا خارج نشین و داخل نشین ایجاد می کند. وقتی همه ی زندگی شان را در محیط فیسبوک آنلاین می کنند ، نتیجه شان دردرسرهای مختلفی است که برایشان پیش می آید.

بنظر می رسد فردی توانسته با نفوذ به آیدی یکی از دوستان یکی از عناصر ضد انقلاب، به گفتگو با برخی دوستان وی وارد شود و با انها به چالش بپردازد. از جمله آنها ، مطالبی است که الان در صفحه ی یکی از عناصر ضد انقلاب مشهور بنام ساقی قهرمان و برادر او ، ساسان قهرمان قابل مشاهده است.

بدون توضیح اضافه ، عین متن این گفتگو را با هم می خوانیم :

•    شما چرا از غرب پول می گیرید که علیه ایران کار کنید؟

*
شما خانم ساقی قهرمان هستید؟
شما چرا از غرب پول می گیرید که علیه ایران کار کنید؟

Saghi Ghahraman


*
لبخنـد
معمولا به سئوالهای جدی اینجوری جواب می دین؟
مثلا به خبرنگارا؟
یعنی کلن روش ، سانسور + لبخند؟


Saghi Ghahraman
بله


خب خدا توفیقتون بده چون این روش داره نا کارآمد میشه ها
ماهواره های ایران را قطع کردید ، تو غزه که فلسطین پیروز شد بر اسرائیل که !
بعد حالا یه سئوال. اگه این روش شماست ، چرا این کار رو اگه دیگران انجام بدن ایراد می گیرین ازشون؟
بعد ، شما و داداشتون پول نگرفتین واسه اداره ی مجله ی گذار ؟ همچی مفتی بود قربتا الی ... الی ؟ الی هرکی ؟!
بعدم ، پول از آمریکا نبود ؟
خانه آزادی مال کجاس مگه مال ترکیه است؟
مال اصفهانه ؟
خانم قهرمان اونوخت اگه یکی از نخبگان ایرانی جواب دوستای خبرنگار شما رو ندن ، شما جنجال نمی کنین ؟

لبـخند
یعنی اون مردم حق دارند بدانند ، دروغه بله ؟
خب فقط یه اجازه می خوام بگیرم ازتون برای انتشار این چت.
خب سکوت نشان رضاست . موفق باشین ./
o    27 people   this.
o    
  * تشکر.
o    
  * یعنی میخواهید بگید :
o    
  * اینقدر شما با رسانه های این سمت "بسته" اید
o    
  * که هرچقدر هم چالش ، منطقی و صحیح باشد ، روی شما اثر نمی گذارد.
o    
  * مخصوصا اینکه
o    
  * شما را به شفاف شدن و صداقت وادار نخواهد کرد.
o    
  * بله؟؟
o    
  *
o    
Saghi Ghahraman هول نکن، آروم آروم بنویس
o    
  * هول نیست. جدا جدا نوشتم بهتر خوانده شود. خطای تایپی هم طبیعی است.
o    
  * خب ، یعنی شما به هر حرفی پاسخ می دهید ، جز حرف "اصلی" . بله ؟
o    
  * و الان ، دوباره ، یک "حرف اصلی" مطرح شد و طبعا ، مستحق سانسور. بله ؟

 

میان نوشت : گفتگو طولانی است و مابقی را در ادامه مطلب قرار داده ام . ضمنا: بنظر می رسد هکر هم ، بسیجی و حزب اللهی است. بواسطه ی مطالبی که نوشته دستش درد نکنه ، اما در مورد هک کردن پروفایل این عناصر ، نظری ندارم .


 
ماجراهای من و موسیو !
ساعت ۳:٠٠ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢۳ آذر ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

چند وقتیه با یک کامنت گذار طرفم که مدتی تمرکز روی توهین به اسلام و شخص حضرت امام علی النقی علیه السلام داشت وبا فشاری که در کامنت ها دریافت کرد و تاکیدی که اینجانب بر هویت ضد دینی او کردم ، با اسم موسیو کامنت گذاشت.

یکی از کارهایی که کامنت گذارها می کنند ، ایشان هم انجام می دهد و برخی دوستان صاف وساده ی ما نمی فهمند این است که کامنت گذار دنبال آن است که چیزی که از نظر او مهم است مورد توجه قرار بگیرد. برای همین ، ممکن است چیزی را لابلای متن ، نام کامنت گذار ، ایمیل یا آدرس قرار دهد که با  سیاست رسانه ای شما هماهنگ نباشد. مثل فحاشی به اهلبیت که توسط این آدم در نام کامنت گذار انجام می شد. بر این اساس من خیلی مواقع براحتی و فوری کامنتهای ایشان را پاک می کنم. این بارهم به ذات اسلام و در حقیقت خداوند متعال توهین کرده که از همه ی مسلمانان و ذات احدیت نیز پوزش می طلبم و کامنت او را پس از انتشارش اینجا، حذف خواهم کرد.

کامنتها و جوابهای کامنتها گاهی بسیار بسیار زیبا و جذاب می شوند. ادبیات زشت و رکیک این جناب ، وقتی در کنار استدلالهای بچه مسلمانها قرار می گیرد چقدر قشنگ می تواند ذات استکباری اینها را بیرون بریزد. لذت بخش است و برای تامل و دقت بیشتر دوستان ، یکی از این کامنتها را از بخش کامنت ، به صفحه پست ها منتقلشم می کنم تا همه بتوانند بخوانند.

و اما اصل ماجرا :

من در مطلبی با عنوان رفرمیست ایرانی شرمت باد شرمت باد   در مورد همسو شدن رفرمیستهای ایرانی با جریانات سلفی و وهابی عرب سخن گفته نمونه ای را بیان کرده بودم که کامنت گذار موصوف بشدت بر آشفت و به رسم همیشگی اش وارد میدان فحاشی شد :

البته بر اساس شریعت اسلام باید قبل از فرستادن به سوریه اگر دختر باشند توسط یکی از پاسداران مومن و انقلابی [ کلمه ی قبیح ] شوند و اگر مدکر باشند [ کلمه ی قبیح] شوند. البته نمیدانم این خاص شیعیان است یا وهابیون هم چنین سنتی دارند. بهر حال علما ی شیعه و سنی در برخی امور فقهی مانند [ کلمه ی قبیح ] اختلاف نظر فقهی دارند. ننگ بر ذات کثیف[ کلمه ی قبیح توهین به اسلام ]   -

نویسنده:موسیو


پاسخ:
وهابیون و سلفیون محترم سعودی ، فعلا در داخل کشور ، خط سر بریده شدن پاسداران از دهه 60 تا حالا با کاشی و شیشه نوشابه ی شکسته را داده اند وامثال شما هم که ای ول و دست مریزاد که همیشه گوش بفرمان بوده اید و در گرفتن انتقام از سپاه و سپاهی و پاسدار و بسیجی که کم کاری نفرموده اید و اگر کسی چنین حرفی زد سمت خودم راهنمایی کنید که منکر شوم و تایید کنم که سنگ تمام گذارده اید.
نویسنده: ابوذر - ٢٠/٩/۱۳٩۱ - ۸:۵٢ ‎ب.ظ
[حذف]
[ویرایش]
اما در مورد نگاه سلفیون و وهابیون به ماجرای سوریه ، فعلا که اصولا این حضرات کاملا با شما و هم مرامان و هم مسلکان اتفاقا مقیم انگلیس شما بشدت که همراهند. موسیو جان . یادت نرفته که آقای عطاء الله مهاجرانی امروز مشاور پادشاه سعودی است و بهمراه آقای علیرضا نوری زاده در جشن الجنادریه ی پادشاه سعودی حضور داشت .
نویسنده: ابوذر - ٢٠/٩/۱۳٩۱ - ۸:۵۳ ‎ب.ظ
[حذف]
[ویرایش]
امروز در سوریه ، نه شیعه و نه سنی ، بلکه خط مقاومت در مقابل صهیونیزم و استکبار جهانی به مرکزیت صهیونیزم بین الملل درگیرند و امثال فریب خورده های با جیره و مواجب ، یا بی جیره و مواجب و مفتی مجانی دیگر ، در خدمت اجرای سیاستهایی هستید که گاه به شکل کت وشلواری کراوات زده یا شلوار جین ، یا به شکل دشداشه ی عربی و ریش بزی خاص واهبیون تجلی دارد. از ماست که بر دوغ ! خودکرده تان را تدبیری نباشد ! فعلا که دوستان صهیونیست شما در سوریه ، بچه ی 4 ساله را به جرم پدر ، سر می برد !
نویسنده: ابوذر - ٢٠/٩/۱۳٩۱ - ۸:۵۵ ‎ب.ظ
[حذف]
[ویرایش]
دستهای تا آرنج آلوده به جنایتهای اخلاقی وبی شرمی های تبلیغاتی امثال شما فریب خورده ی با جیره مواجب ، یا مفتکی مجانی محترم ، کمتر از آن دست آلوده به خونی نیست که پاسداران انقلاب اسلامی را در کردستان و یا زندان تکریت با شیشه و کاشی سر می برد و یا در تهران ناخن می کشید و اتوی داغ روی کمر آنها می گذارد و آب جوش روی زخمها می ریخت. هر دو دست از یک آستین بیرون می آید و آن ، آستین شیطان است.
نویسنده: ابوذر - ٢٠/٩/۱۳٩۱ - ۸:۵٧ ‎ب.ظ
[حذف]
[ویرایش]
سنت جریان وهابی هرچه بوده ، در آن سنت عهد شکنی با آمریکا و انگلیس واسرائیل نبوده و چه خوب که در این سنت ، مشترک و هم مرامید. سیاست ، تجارت ، پیوندتان مبارک :)
نویسنده: ابوذر - ٢٠/٩/۱۳٩۱ - ۸:۵۸ ‎ب.ظ
[حذف]
[ویرایش]
پاسخ به نظر


 
افشای دروغی حیرت انگیز !
ساعت ۸:٥۸ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٠ آذر ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

امروز از ظهر ، فضای خبری عناصر رسانه های منحرف در اینترنت ، با یک بمب عملیات روانی با مارک و ملیت آمریکا و صهیونیزم و اسرائیل ترکید.

در این بمب فریب ، در پایگاه خز و خیل و چرندنویسی بالاترین ادعا شده بود که :

این موج عملیات روانی ، فورا توسط سرباز پیاده های صهیونیزم بین الملل - آرام آرام بنظرم می رسد اصولا خارج از ایران هستند و در مراکزی مانند دیجیتال اوتریچ وزارت امورخارجه آمریکا فعالند - به رسانه های اجتماعی کشیده شد.

از جمله اینکه این بازتاب با این شکل در صفحات اجتماعی پایگاه کلوب ایجاد شد و با تعلل شاید تعمدی مسئولان سایت کلوپ - که از نظر سیاسی دارای دیدگاههای خاصی هستند - منجر به یک جریان زشت و حقارت بار رسانه ای شد.

این موج به فیسبوک نیز رسیده و به این شکل گسترش یافت :

و حالا پاسخ ماجرا !

با وجود آنکه افراد مختلفی بارها از منتشر کنندگان این اخبار ، منبع خبر را سئوال کرده اند، هیچ پاسخی از سوی آنان به این درخواست داده نشده و باید گفت انتساب این سخنان به آیت الله سید احمد خاتمی کذب است.

علاوه بر آن ، آیت الله خاتمی نه تنها در هفته گذشته خطیب جمعه نبوده اند، بلکه ایشان تا چهار هفته ی پیش بعنوان خطیب نمازجمعه تهران سخنرانی نکرده اند.

خطیب جمعه هفته گذشته ( 91/9/17 ) آیت الله موحدی کرمانی ، خطیب هفته قبل آن (91/9/10 ) آیت الله صدیقی و خطیب هفته ی پیش از آن (91/9/3 ) آیت الله امامی کاشانی بوده اند.

پی نوشت اول :

1- آنچنان که مرور کردم ، در صفحات فیسبوک و کلوب ، افراد زیادی به منتشر کنندگان این خبرها ، کذب بودن مطلبی که آن را منتشر می کنند را تذکر دادند. اما برای نمونه ، فردی با کد agahinameh321 با ایجاد صفحه ای در روز جاری در پایگاه کلوب اقدام به انتشار این مطالب کرد که با وجود تاکید مکرر مخاطبان ، هرگز نه عذرخواهی کرد و نه مطلب خود را حذف کرده . جالب آنکه آقای آگاهینامه ی مذکور ، به خود این اجازه را داده تا به بهانه ی این باصطلاح اطلاع رسانی ، به اجداد آیت الله حاج سید احمد خاتمی (اهلبیت عصمت و طهارت) توهین کند.

2- افراد بسیار بسیار زیادی ، با مشاهده ی این خبر ، جوزده و دیوانه وار شروع به فحاشی به آیت الله خاتمی و مسئولین کشور و مقدسات اسلامی نمودند و اصلا به خود اجازه ندادند تا کمی در این مورد تحقیق کنند. چقدر سادگی و جوزدگی در میان عناصر اینترنتی ما زیاد است. براستی که در فتنه ی 88 هم همین طیف افراد بودند که با تحریک شدن احساساتشان و خاموش شدن ماشین تعقل و فکر ، به میدان آمدند و آن جنایتها را مرتکب شدند.

پی نوشت دوم :

چند روزی است که یک آقای وبلاگ نویسی که ادعای حزب اللهی بودن دارد، در پستی مدعی شده که مسئولان از وبلاگ نویسان "ماله کشی" خطاهای آنها را می خواهند. کسی دیگر هم در تایید مطلب او ، ادعا کرده از وبلاگ نویسان ، خطاپوشی خواسته می شود ! و کسی دیگر هم با سوء استفاده ی زشتی از مطالب این دو ، ب فحاشی به برخی دیگر از مومنین روی آورده . من بدون ورود به این بحث ، ادعای تمامی این حضرات را زیر یک علامت سئوال بزرگ می کشم و آن این است که :

آقایان و خانمها !

اگر کسی از شما ماله کشی ، یا خطا پوشی خواست ، شما را بخدا ، نه ماله ای بکشید و نه خطایی بپوشانید. اما اگر شما واقعا هوادار اسلام و انقلابید و حتا می خواهید به نقد جمهوریت وارد شوید ( صرف نظر از سهو قلم ناشی از ضعف تئوریکتان که دو رکن در جمهوری اسلامی بنام جمهوریت واسلامیت فرض و بحث می کنید ) ، می شود بگویید چرا در ایستگاههای متعددی مثل این ایستگاه که فقط مواجه با فریبکاری دشمن هستیم ، جای شماها همیشه خالی ، و سنگرتان سوت و کور است ؟

پس کجایید آنجا که حقایق به این تلخی زیر پا گذارده می شوند ؟ نکند دشمن هم از شما خواسته تا شما بر اشتباهات او هم ماله بکشید ؟ این وسط هم شما فقط سمت دشمن را برای "ماله کشی" ! انتخاب کرده اید و سکوت ! کرده اید ؟ کجایید حضراتی که ادعای نخبگانی و روشنفکری تان همه را آرزده است ؟ سنگرهای اطلاع رسانی و رسانه ای انقلاب اسلامی از شما قهرقهرو ها بدجوری خالیست . به حال خود فکری کنید. می ترسم کلا سنگر عوض کنید.


 
رفرمیست ایرانی ، شرمت باد شرمت باد
ساعت ٥:٠٦ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٩ آذر ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

علاوه بر آنکه آقای عطاء الله مهاجرانی ( وزیر شیر خر خورده ی آقای خاتمی ) امروز به سمت مشاور مرکز گفتگوی دینی آقای کینگ عبدالله سعودی در آمده است، مدتی است که عجیب مواضع رفرمیستهای ایرانی با خاندان آل سعود یکی شده . مهمترنی نمونه ی آن ، هماهنگ بودن ضد انقلاب ایرانی و خاندان آل سعود در ماجرای سوریه است.

ببینید :

تاکنون صدها شهروند سعودی در نبرد با ارتش سوریه به هلاکت رسیده‌اند و صدها تن نیز زخمی و یا دستگیر شده‌اند. گفته می‌شود عربستان بیشترین تعداد نیروی رزمی را برای کمک به شورشیان سوریه از طریق عراق، اردن، لبنان و ترکیه راهی سوریه کرده است.

در این میان فتوای مفتی‌های وهابی مبنی بر جنگ در سوریه و شهادت جهت رسیدن به حورالعین در بهشت، انگیزه‌ای برای افراد خام و نادان سعودی ایجاد کرده تا با رفتن به سوریه، با کمترین آموزش‌ها خود را در برابر ارتش آموزش دیده سوریه و نیروهای مردمی قرار دهند، بدون آنکه تاکنون کمترین دستاوردی در این زمینه داشته باشند.

اما علاوه بر مفتی‌های سعودی، دولت عربستان خود نیز نقش مستقیمی در تدارک نیرو برای شورشیان دارد و انتشار سندی که تاریخ سال گذشته را دارد، حکایت از آن می‌کند که وزارت کشور عربستان زندانیان شناخته شده در بند خود را برای جنگ به سوریه اعزام می‌کند.

در این سند که اخیراً منتشر شده، وزارت کشور عربستان به همه مقامات زندان‌های این کشور و مسولان ذی‌ربط دستور داده در صورتی که زندانیان دربند حاضر باشند برای جنگ به سوریه بروند، آنها را آزاد کنید و در زمان حضور آنها در سوریه، همه مخارج خانواده آنها نیز پرداخت شود.

به نظر می‌رسد دولت عربستان که صدها تن از اعضای آموزش دیده القاعده را از همان ابتدای درگیری‌ها راهی سوریه کرده بود، با کمتر شدن میزان داوطلب برای جنگیدن در سوریه – به دلیل تعداد زیاد مفقود الاثرها ناشی از به آتش کشیده شدن جنازه شورشیان توسط هم‌رزمانشان – به سمت اعزام زندانیان روی آورده باشد.

در این سند آمده است کسانی که بر اساس شریعت اسلام حکم آنها اعدام با شمشیر است، همچنین کسانی که جرمشان دزدی، تجاوز به عنف و قاچاق مواد مخدر است، باید آزاد و به سوریه اعزام شوند.

بر اساس این سند، 105 یمنی، 21 فلسطینی، 212 سعودی، 69 سودانی، 254 سوری، 82 اردنی، 68 سومالیایی، 32 افغانی، 194 مصری، 203 پاکستانی، 23 عراقی و 44 کویتی مشمول این حکم شده‌اند که در مجموع رقم 1302 فرد از زندان‌های عربستان راهی جنگ در سوریه شده‌اند.

این نامه دو رونوشت خورده که یکی به هیئت امر به معروف و نهی از منکر و دیگری به سازمان اطلاعات عربستان فرستاده شده است.


 
دو تصویر عبرت برانگیز
ساعت ٥:٠۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٩ آذر ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

عکس را بزرگ ببینید و ببینید این همان فتنه گرهای دوم خردادی هستند که در موضوع زلزله ی آذربایجان شرقی که فقط سه روستا با کاملا ویران شده بود و البته نظام هم به سرعت وارد شد و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم وارد شد و کلی خانه ساخت و اقدامات اصلی صورت گرفت و حتا رهبر معظم انقلاب هم به آنجا رفت ، سراسر عزا گرفته بودند. حالا نگاه کنید که در موضع زلزله ی خراسان ، چگونه به موضوع زلزله واکنش نشان دادند.

روزنامه های دوم خردادی : هان ؟ چی ؟ زلزله ؟ خراسان ؟ اصلن چی هست ؟ به ادامه ی اخبار توجه کنید !


 
بدون شرح ، سلام بر لندن ، پایتخت وحشیگری
ساعت ٢:٥٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۸ آذر ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

به دنبال افزایش خشونت علیه مسلمانان در انگلیس، شورای اسلامی بریتانیا که بزرگترین سازمان اسلامی در این کشور است، فراخوانی را برای اتخاذ اقداماتی واقعی جهت مبارزه با پدیده اسلام هراسی یا اسلاموفوبیا، اعلام کرده است.

فیلم جدیدی که به تازگی منتشر شده، نشان می‌دهد فردی به طور وحشیانه زن محجبه‌ای را که در حال راه رفتن در یکی از خیابان‌های لندن است، مورد حمله قرار می‌دهد.

پلیس لندن اعلام کرده است از آوریل 2009 تاکنون به علت پدیده اسلام هراسی 762 فقره جرم اتفاق افتاده است که 333 فقره آن در سال های 2010 و 2011 بوده است، و 57 مورد آن نیز از آوریل گذشته تاکنون اتفاق افتاده است.


 
تمام سنگها سجیل میشن...
ساعت ٤:٥٥ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢ آذر ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:


 
موفاز: ما شکست خوردیم
ساعت ٢:٤٤ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢ آذر ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:
شبکه تلویزیونی یک رژیم صهیونیستی اعلام کرد: «شائول موفاز» معاون نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی و رهبر جناح مخالف در این رژیم در واکنش به توافقنامه آتش بس در غزه گفت که «حماس در این دور پیروز شد و اسرائیل بزرگترین شکست را خورده است».
«محمد کامل عمرو» وزیر امور خارجه مصر چهارشنبه شب اعلام کرد که توافقنامه آتش بس در غزه از ساعت 9 به وقت قاهره برقرار می‌شود که این توافقنامه شب گذشته جنبه اجرایی به خود گرفت و درگیری‌ها متوقف شد.
حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان در گفت‌وگو با فارس، در ارتباط با درخواست آتش‌بس از سوی رژیم صهیونیستی، کسب پیروزی جدید را به مردم غزه و رهبران مقاومت تبریک گفت و افزود: مقاومت در فلسطین پاسخی دندان‌شکن به تل آویو داد.
وی گفت: مقاومت فرصت هرگونه گستاخی را از جنایتکاران صهیونیستی سلب کرد.امیر عبداللهیان اضافه کرد: رژیم صهیونیستی با ناامیدی از فروپاشی محور مقاومت و ناکامی در سوریه، تلاش کرد با حملات بزدلانه به غزه شکست خود را پنهان کند، در حالی که با این اقدام وارد راهبردی کاملاً خطا شد و بحمدالله با شرمساری عقب نشست.
معاون وزیر خارجه کشورمان تصریح کرد: اگر حملات تل آویو علیه غزه ادامه می‌یافت دفاع مقاومت در فلسطین وارد مرحله‌ای پولادین می‌شد.
متن توافق منجر به برقراری آتش‌بس در نوار غزه
 
سرانجام پس از هشت روز تهاجم رژیم صهیونیستی و مذاکرات انجام شده در قاهره، تل‌آویو به شروط مقاومت تن داد و از دیشب آتش‌بس بین حماس و رژیم صهیونیستی وارد مرحله اجرایی شد. متن بندهای توافقنامه آتش‌بس بین گروه‌های فلسطینی و رژیم صهیونیستی که با میانجیگری مصر به امضای دو طرف رسید، به قرار زیر است، این متن از سوی دفتر ریاست جمهوری مصر در بین رسانه‌ها توزیع شده است.

- اسرائیل تمام اقدامات خصمانه علیه نوار غزه را از زمین و هوا متوقف می‌کند.

- گروه های فلسطینی تمامی اقدامات خصمانه از سوی نوار غزه علیه اسرائیل بویژه پرتاب موشک و حمله از طریق مرزها را متوقف می کند.

- بازگشایی گذرگاه‌ها و تسهیل در حرکت افراد و کالاها و عدم محدود کردن شهروندان و ساکنان غزه.

اجرای این بندها بعد از 24 ساعت صورت می‌گیرد.

مسایل دیگر نیز در صورت درخواست مورد بررسی قرار خواهد گرفت. ابزار اجرایی این توافقنامه نیز بر اساس این توافق از طریق ضمانت گرفتن مصر از دو طرف درگیر خواهد بود. دو طرف همچنین متعهد شدند که از هر اقدامی که به منزله خروج از این تفاهم باشد، دوری کنند و هر ملاحظه‌ای که نسبت به این توافق داشته باشند، از طریق مصر آن را بررسی کنند.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
حاج حسن، از خدا تشکر می کنم، از خدایی که تو را به ما و به فلسطینی ها داد
حاج حسن ، بواسطه وجود تو ، از خدا تشکر می کنم

 
شکست خرد کننده ی "ستون های ابر" مقابل "سنگهای سجیل"
ساعت ٢:۳٥ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢ آذر ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

«عبدالباری عطوان» در سرمقاله خود در روزنامه القدس العربی به بررسی تجاوزگری کنونی رژیم صهیونیستی به غزه پرداخت و نوشت:

اسرائیل در این جنگ به هیچ کدام از اهداف خود نرسیده است بلکه نتیجه معکوس داشته است و نیروهای مقاومت فلسطین از منظر نظامی و سیاسی پیروز را در میدان از آن خود کرده اند.

وی افزود: جنگ اخیر با عنوان "سنگین ترین شکست اسرائیل" وارد تاریخ درگیری اعراب و اسرائیل خواهد شد.

عبدالباری عطوان گفت: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل با دو وعده اصلی روی کار آمد که یکی از آنها این بود که هرگز با جنبش های حماس و جهاد اسلامی فلسطین وارد مذاکره نخواهد کرد و دولت جنبش حماس را به صورت نهایی در غزه از بین خواهد برد.

وی افزود: این درحالی است که خالد مشعل رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس و رمضان عبدالله شلح دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در مرکز مذاکرات در مصر با اسرائیل بودند و توافقنامه پیشنهادی آتش بس را به طور دقیق  بررسی می کردند.

به نوشته این مقاله، از آغاز تشکیل رژیم جعلی صهیونیستی اولین بار است که این رژیم برای رسیدن به توافقنامه آتش بس به گدایی افتاده است و برای دستیابی به راه حلی مسالمت آمیز برای بحران کنونی، به تلاش دیپلماتیک دست زده است و این همان رژیمی است که تاکنون به هیچ وقت به راهکار دیپلماتیک احترام نگذاشته بود و همواره بکارگیری زور و قدرت را ترجیح می داد.

عطوان نوشت: آخرین حلقه های زنجیره تهدیدات دروغین نتانیاهو به صورتی خفت بار در نوارغزه به پایان رسید و اگر بار دیگر درباره حمله به تاسیسات هسته ای ایران یا نابودی توان نظامی حزب الله در جنوب لبنان تهدیدی را مطرح کند، دیگر کسی حرف او را باور نخواهد کرد زیرا ثابت شد که نتانیاهو ترسوتراز آن است که جنگی علیه دشمنانش راه بیاندازد.

این نویسنده تصریح کرد: نتانیاهو بدون توانایی در تحمیل شروط خود به طرف مقابل توافقتامه آتش بس را پذیرفت زیرا تصمیم ندارد که حتی به صورت محدود حمله ای زمینی به نوارغزه صورت دهد زیرا همانطور که موشک های مقاومت با اصابت به تل آویو نتانیاهو را غافلگیر کرد، از حوادث غافلگیر کننده دیگری که ممکن است در انتظار او باشند، وحشت دارد.


 
اسرائیل هفته ی دشوار "ستون های ابر" را فراموش نمی کند
ساعت ٢:٢٤ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢ آذر ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

پایگاه اطلاع رسانی گردان‌های القدس نوشت: رسانه‌های راستگرای رژیم صهیونیستی در تفسیر خود از برقراری آتش بس در غزه نوشته اند: اسرائیلی‌ها این خبر را با تلخی دریافت کردند و احساس می‌کنند که عملیات نظامی نه تنها بدون برآوردن هیچ دستاورد واقعی پایان یافت بلکه برعکس، گروه‌های مقاومت قدرت خود را در شلیک موشک حتی به سمت تل آویو و شهر قدس نشان دادند؛ در حالی که اسرائیل در متوقف کردن شلیک مداوم موشک‌ها در روزهای عملیات موفق ظاهر نشد.

این رسانه‌ها افزودند: اسرائیل به شروط گروه‌های فلسطینی تن داد و سیاست ترور را متوقف و محاصره غزه را در مقابل توقف شلیک موشک‌های گروه‌های فلسطینی لغو خواهد کرد.

بر پایه این گزارش، در سطح سیاسی پیش بینی می‌کنند که اقدام نتانیاهو در پایان دادن به عملیات نظامی در این برهه به وضعیت او در انتخابات دو ماه آینده رژیم صهیونیستی زیان وارد کرده و تاثیر منفی خواهد گذشت زیرا صهیونیست‌ها او را به خاطر هفته دشواری که با براه اندازی جنگ علیه غزه با نام "ستون های ابر" بر آنها تحمیل کرد و هیچ دستاورد مثبتی نیز برای اسرائیل نداشت، نخواهد بخشید.

.....................................................................................................................

در نهایت پس از 8 روز مقاومت ظفرمندانه مقاومت فلسطین علیه حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی، تل آویو در بدترین شرایط مجبور به پذیرش تمامی شروط مقاومت درباره توقف حملات علیه غزه، ترور شخصیتهای مقاومت و رفع تدریجی محاصره نوارغزه شد.

شرایطی که شاید پیش از این تحقق آن برای مقاومت اسلامی فلسطین از تحلیگران منطقه ای دور از ذهن بود. در همین رابطه رسانه های مختلف دیدگاههای متعددی به پیروزی مقاومت اسلامی داشته اند.

پیروزی جدید محور مقاومت به رهبری ایران

پس از برقراری آتش بس و شکست واضح رژیم صهیونیستی در حمله به نوارغزه ،خالد مشعل رئیس دفتر سیاسی حماس از کمکهای معنوی و تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران قدردانی کرد.

محمود الزهارنیز شب گذشته در اظهاراتی تاکید کرد: هر قطره خونی که در تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی بر زمین ریخته شد، آغازی بر مرحله آزای فلسطین از دست اشغالگران است.

این مقام ارشد حماس در ادامه تاکید کرد: دورانی که دشمن علیه ما می جنگید پایان یافته و هم اکنون این ما هستیم که آنها را به مبارزه می طلبیم. این دوران ، دوران خون و تفنگ است و انتخابی جز تداوم مقاومت فلسطین نداریم.

شبکه تلویزیونی القدس نیز با اشاره به پیروزی گروههای مقاومت تاکید کرد: سنگهای سجیل مقاومت بر ستون ابرهای رژیم صهیونیستی پیروز شد.

المنار لبنان در گزارشی اعلام کرد: ایران بزرگترین پیروز جنگ غزه و مصر اصلی ترین سردرگم در وقایع 8 روز گذشته در غزه است.

در این گزارش المنار به مواضع مستحکم جمهوری اسلامی ایران در حمایت از گروههای مقاومت فلسطین و کمک به این گروهها اشاره کرده و اعلام کرد: البته در مواضع مصر پس از رژیم مبارک تغییر چندانی در نحوه حمایت از گروههای مقاومت فلسطین دیده نشد.

اسماعیل هنیه رئیس دولت حماس در نوارغزه تاکید کرد: دولت حماس از توافق آتش بس رضایت دارد وبه پیروزیهای مقاومت مباهات می کند.سامی ابوزهری سخنگوی حماس نیز تاکید کرد: پیروزی مقاومت فلسطین در عملیات سنگهای سجیل ، نقطه عطفی تاریخی و آغاز مرحله آزادسازی کل فلسطین است.

بازتاب بسیار منفی آتش بس در تحولات داخلی رژیم صهیونیستی

این در حالی است که برقراری آتش بس میان حماس و رژیم صهیونیستی بازتابی بسیار منفی در تحولات داخلی رژیم صهیونیستی داشته که احتمالا موجبات حذف برخی شخصیتها از صحنه سیاسی این رژیم پیش از برگزاری انتخابات را فراهم می کند.

در همین راستا در پی شکست رژیم صهیونیستی در تجاوز علیه غزه و گروه‌های مقاومت اسلامی، بنیامین نتانیاهو "یوحنانا لوکر" مشاور نظامی خود را برکنار کرد.

شائول موفاز نیز اخیرا در اعتراض به شکست بنیامین نتانیاهو در جنگ علیه غزه و طرح تقاضای آتش بس، خوستار تظاهرات گسترده علیه نخست وزیر رژیم اسرائیل و بر کناری وی شد. از سوی دیگر ، اعضای کنیست رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه ای با اشاره به شکست ایهود باراک در جنگ اخیر خواستار برکناری وی از قدرت شدند. آنان همچنینطرح آتش بسرا به معنای تسلیم این رژیم به خواسته های حماس دانستند. این در حالی است که صهیونیست های ساکن در نقاط مختلف فلسطین اشغالی در اعتراض به ناکارامدی سیستم گنبد آهنین، علیه نتانیاهو و ایهود باراک دست به تظاهرات زده اند.


 
پیروزی مقاومت ، و صحنه ی دگرگون منطقه
ساعت ۱۱:٠۱ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢ آذر ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

رژیم صهیونیستی ، تمام شروط مقاومت را ، بدون هرگونه پیش و پس شرط پذیرفت و مقاومت نیز آتش بس را پذیرفت. آتش بس از ساعت 1900 GMT دیروز اجرا شد.

چنگ سوم اسلام و مقاومت ، با هشت روز مقاومت ، به پایان رسید . جنگ اول ، سی و سه روزه ، جنگ دوم بیست و دو روزه و جنگ سوم ، هشت روزه به پایان رسید. جملات شگفت آور نتانیاهو در گفتگو با هیلاری کلینتون مبنی بر "غیر قابل تحمل بودن این موشک بارانها برای رژیم " و تاکید تمامی دوستان صهیونیزم بین الملل بر "ضرورت توقف موشک بارانها" علامت روشنی از سنگینی آواری بود که این موشکها بر سر صهیونیزم خراب کرد.

وقتی وزیر کابینه ی رژیم صهیونیستی مکالمه ی تلفنی را نیمه کاره رها و به داخل پناهگاه فرارکند، مشخص می کند "گنبد آهنین" برای داخل کابینه ی رژیم صهیونیستی چقدر اعتبار دارد. بازشدن جبهه ی جدید در داخل سرزمینهای اشغالی ، چند متری درب ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی با انفجار اتوبوس صهیونیستها و کشته و زخمی شدن بیش از بیست و چهار نفر صهیونیست ، موجب شد تا رژیم صهیونیستی مجددا و فورا کابینه امنیتی را شکل دهد.

رژیم صهیونیستی ، در درگیری با غزه یعنی سرزمینی "کاملا محاصره شده" ، "بسیار کوچک" ، "فاقد عوارض طبیعی موثر" ، و "بدون دفاع موثر نظامی" و "کاملا در دسترس"  ، در وضعیتی قرار گرفت که بوضوح ، خواستار آتش بس در جنگی بود که علنا و کاملا خود شروع کرده بود.

چند نکته و درس :

1- رژیم صهیونیستی تعداد کشته ها و مجروحین و تصویر مناطق مورد هدف گرفته را "مخفی" می کرد. افزایش تلفات و اطلاع رسانی در خصوص آن ، ضمن تشجیع مقاومت، مخالفت های داخلی صهیونیستی با عملیات علیه غزه را دامن می زد.

2- مقاومت، تصاویر جنایات رژیم صهیونیستی را دقیقا پخش و میزان شهدا و مجروحین خود را به شکل بین المللی رسانه ای می کرد.افزایش تعداد شهدا و مجروحین مورد هدف قرار گرفتن عناصر و مناطق"غیرنظامی" موجب افزاش همراهی عمومی با نیروهای نظامی و تاکید عمومی بر حق مقاومت بود . به شکلی که مردم غزه و کرانه باختری به صراحت بر حق مقاومت بر اجرای عملیات بمبگذاری در تل آویو تاکید کردند.

3- رژیم صهیونیستی ، بدون بهانه حقوقی و حتا رسانه ای به سرزمینهای اشغالی حمله کرد. بر این اساس، حقوق بین الملل علنا در این هشت روز او را متجاوز و فلسطین را مدافع معرفی می کرد. در دفاع و حمله ، اصل بکارگیری متناسب زور مطرح است و این امر واکنش فلسطینیان را کاملا مشروع می کند. بکارگیری تسلیحات ممنوعه مانند بمب های فسفری و خوشه ای برای مورد هدف قرار دادن اهداف غیرنظامی در روزهای آخر، فضای روانی علیه رژیم صهیونیستی را بشدت تیره کرد.

4- وزیر امورخارجه آمریکا که ملکه ی جنگ نام گرفته بود، در این صحنه، ملکه ی التماس برای صلح نام گرفت. جبهه ی غربی فقط در تلاش برای درخواست آتش بس بود.

5- تقویت شگفت انگیز ابعاد توان مقاومت ( سرنگونی دو جنگنده ، دو هلی کوپتر و مورد هدف قرار دادن دو کشتی جنگی صهیونیستی ) که به معنای اضافه شدن توان مقابله مستقیم نظامی علیه واحدهای دریایی و هوایی ، در کنار توان مقابله با یگانهای زمینی بود، مورد محاسبه و پیش بینی رژیم صهیونیستی قرار نداشت. رژیم صهیونیستی از نوع و توان رزم مبارزان مقاومت در برخورد با یگانهای رزم زمینی مطلع بود و برای همین بکارگیری این واحدها تا لحظه ی آخر جنگ را به تعویق انداخت و محاسبات او علامتی برای منطقی بودن بکارگیری این نیروها نشان نداد. اما ورود این مسئله به صحنه معارضه نظامی، توسط صهیونیستها پیس بینی نشده بود.

6- افزایش برد در ضربات مقاومت ، مورد پیش بینی رژیم صهیونیستی قرار نداشت. رژیم صهیونیستی فکر نمی کرد که از منطقه جنوبی و شرقی خود یعنی غزه ، تا این حد آسیب پذیر گردد و موشکهای مقاومت به دیمونا و تل آویو برسد. بکارگیری موشک فجر پنج و فجر سه از نقاط بسیار تکان دهنده برای رژیم صهیونیستی بود.

7- بسیاری از این نکات، مستقیما به تضعیف چهارچوبهای جاسوسی و امنیتی رژیم صهیونیستی مربوط می گردد. خصوصا بسته بودن معابر نوار غزه از جمله عواملی است که باعث می شود دسترسی رژیم صهیونیستی به اخبار درون سرزمین غزه به حدی کم شود که از تولید موشکهای بزرگ و حجیمی مثل گروه فجر بی حبر باشد.

تذکر مهم : تحلیلها و درسهای فراوانی از این نبرد می توان گرفت. اما مهم ترین نکته این است که مقاومت باید بسیار نسبت به وضع این مار زحم خورده ی نالان ، ناظر و مبصر باشد. وضعیت کاملا باید مورد رصد بوده و آمادگیها کاملا حفظ شود. صحنه کاملا باید مرود بررسی قرار گرفته تاکتیکهای نظام خودی و دشمن باید از نو مطالعه شود و آمادگی برای پاسخ به هر تعرض رژیم صهیونیستی وجود داشته باشد. رژیم صهیونیستی، در مواقعی که زخم می خورد بسیار حیله گر می شود پس هم ضعیف تر است و هم حیله گر تر. باید که مواظب اقدامات آنها از جمله احتمال حمله پیش دستانه ی جدید باشیم .

این پیروزی شیرین را که با قیمت مجاهدت ، خون و مقاومت بدست آمده را به مردم مظلوم غزه و فلسطین و همه ی آزادگان جهان تبریک عرض می کنم.


 
بازهم ترکیه...
ساعت ٥:٤٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱ آذر ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:


 
قبرستانی متروک ، بنام قرارگاه اشرف
ساعت ٥:٢۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱ آذر ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:


 
اپوزیسیون لال است یا بدون اجازه آمریکا حرف نمی زند؟!
ساعت ٥:۱٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱ آذر ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

یکی از سران گروه های اپوزیسیون، سکوت محافل ضد انقلاب در قبال جنایات اسرائیل در فلسطین را شرم آور توصیف کرد.

رضا فانی یزدی از اعضای گروهک اتحاد جمهوریخواهان در پایگاه اینترنتی اخبار روز نوشت: چند روز از آغاز درگیری میان فلسطینی ها و اسرائیل می گذرد. این درگیری ها چند صد کشته و مجروح برجای گذاشته است. پیر و جوان، زن و مرد، نظامی و غیرنظامی و تعداد قابل توجهی کودک و خردسال قربانی چند روز هجوم بمباران ها و موشک باران های اسرائیل بوده اند. 

متاسفانه همه احزاب مخالف ایرانی تاکنون چشم بر این همه جنایت بسته و لام تا کام صحبت نمی کنند. گویا منتظرند که آقای اوباما و یا خانم کلینتون چه خواهند گفت. انگار قطب نمای این سازمان ها در نقض حقوق بشر، کشتار مردم بی گناه و جنایت علیه بشریت، وزارت امور خارجه آمریکا و یا سخنگوی کاخ سفید است. مطمئنا اگر ایالات متحده این جنایات را محکوم می کرد، همه احزاب و سازمان های اپوزیسیون ایرانی یکی پس از دیگری اعلامیه های محکومیت خود را صادر می کردند.

وی می افزاید: واقعا بر ما چه رفته است؟ چرا این همه چشم به دهان خانم کلینتون و آقای اوباما مانده ایم؟ چرا احساسات انسانی و وجدان بشری ما با دیدن این همه قربانیان این جنایت ها جریحه دار نمی شود؟ چرا جنایت ها را بطور انتخابی محکوم می کنیم؟ اگر ایالات متحده جنایت در لیبی و سوریه را محکوم کند، ما هم دادمان به فلک می رسد و اگر آنها سکوت کنند، ما هم سکوت می کنیم. چرا به اینجا رسیده ایم؟

پی نوشت : عناصر ساختارشکن و فتنه گر داخل کشور نیز درباره نسل کشی رژیم صهیونیستی در غزه سکوت کرده اند و این در حالی است که همین طیف همسو با مواضع آمریکا و کشورهای مرتجع، از معارضه گروه های مسلح تروریست علیه حاکمیت سوریه به بهانه حقوق بشر و دموکراسی جانبداری کرده اند. آشوبگران در جریان حاشیه سازی در روز قدس سال 88 شعار دیکته شده وزارت خارجه اسرائیل با مضمون «نه غزه، نه لبنان» را تکرار می کردند.


 
 
 
تبلیغ ویـژه