الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

خانم چرخنده مورد حمایت کاربران شبکه های اجتماعی داخلی
ساعت ۱٠:۱۱ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٦ اردیبهشت ۱۳٩۳   کلمات کلیدی: حضرت امام خامنه ای ،مردم ایران ،فرهنگ ایرانی ،الهام چرخنده

اگر درصد هم بگیریم در مورد میزان موافقت و مخالفتهای رخ داده در مورد اقدام و رفتار مثبت خانم الهام چرخنده در حمایت از آرمان و عقیده مذهبی خودش، باید بگیم ارتفاع مخالفتها به نصف یک درصد هم نمی رسد.

شبکه های اجتماعب داخلی پر است از حمایت از ایشان . برای نمونه :

مهمترین شبکه اجتماعی ویدئویی کشور یعنی آپارات ، پر شده از کامنت های حمایت آمیز مخاطبین . البته هستند بعضی افرادی ( زیر یک درصد ) که ادبیات زننده ای را انتخاب کرده اند که باعث می شود ضمن آنکه آدم بر اقدامش محکم تر شود، از فساد طرف مقابل هم مطمئن تر شود.

ویدئو و واکنش ها را با هم می بینیم:


 
جنبش مبارزه با استعمار سایبری علیه ایران
ساعت ٧:٢٢ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٦ اردیبهشت ۱۳٩۳   کلمات کلیدی: استعمار سایبری علیه ایران ،cyber coloniialism against iran ،سال فرهنگ و اقتصاد ،استقلال سایبری

بارها این ور و آن ور در مورد ضرورت استقلال فناوری اطلاعات و جلوگیری از استعمار سایبری حرف زده ایم . اما نشده بود که خیلی اقدام عملی ای برای این کار صورت دهیم .

از همان اول مشخص بود که مشکل اول کمبود اطلاعات مردم در مورد سرویسهای خوبی ایرانی است. مردم ما با سرویسهای ایرانی که مخصوصا خیلی هم خوب کار می کنند و پاسخگو هم هستند مشکلی ندارند و به شرط اطلاع داشتن از آنها تجربه ی من نشان داده فورا از آنها استفاده می کنند.

برای شروع اطلاع رسانی در مرود سرویسهای خوب داخلی و توضیح اشکالات و خطرات سرویسهای خارجی صفحه ای مخصوص این کار راه اندازی کرده ایم .

برای این صفحه یک طرح گرافیکی ایستاده و یک لوگوی بکراند هم درست کرده ایم . اگر کسی لوگو با اندازه و شکل متفاوتی لازم دارد تا بتواند آن را در وبلاگ و سایت خود قرار دهد حتما اطلاع دهد تا فورا برایش طراحی کنیم تا بتواند درتبلیغ این امری جهادی ما را یاری کند. مطمئنیم این اقدام در راستای شعار امسال اقدامی بسیار مهم است و می خواهیم هم به فرهنگ و هم به اقتصاد کشورمان با مدیریت جهادی و عزم ملی کمک کنیم .

کمـک همه را لازم داریـم 

مهمترین کاری که هر کسی می تواند بکند این است که اولا: لینک و لوگوی این جنبش را در سایت خود بگذارد

ثانیا: اعلام کند که از این پس از کدام سرویس ایرانی استفاده خواهد کرد

ثالثا : هر سرویس و خدمت  فناوری اطلاعات و ارتباطات ایرانی را که می شناسید (هر سرویسی، بدون استثناء هر سرویسی) معرفی کنید. هرچه گمنام تر، بهتر. هدف ما مطرح کردن سرویسهای ایران است والبته برای ما گمنام و نامدار و مطرح فرق نمی کند. مهم این است که ایرانی باشد.

ما هم بدون استثناء لینک سرویس معرفی شده و لینک فرد معرفی کننده و مطلب او را در این صفحه منتشر می کنیم و سعی می کنیم سرویس معرفی شده را به خوبی برای مردم معرفی کنیم.

آدرس این صفحه این است :

CyberColonialism.persianblog.ir


 
پدیدۀ "چادری بد حجاب" چیست؟
ساعت ٧:٥٢ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٦ اردیبهشت ۱۳٩۳   کلمات کلیدی: لابی قدرت و ثروت ،صداوسیما ،استحاله از درون ،براندازی فرهنگی

مسئله ای بسیار نگران کننده و بیمارگونه در پوشش برخی خانم های چادری و اهل حجاب به چشم می خورد که ضرورت داشت تا در مورد آن یک موضعگیری رسانه ای انجام شود.

وقتی فلسفۀ حجاب درست برای افراد مختلف تبیین نشود، با رفتارهایی مواجه می شویم که به اسم رعایت حجاب و پوشش تناقضاتی را با اصل و فلسفه و اجزاء حکم حجاب دارد.

فلسفۀ حجاب، دور کردن ذهن و اندیشۀ زن و مرد از نگاه و توجه جنسیتی به نامحرم است. واضح است که اسلام، که دین مدیریت و راهنمائی بشر برای زندگی سعادتمند و توجه کامل یه همه ابعاد وجودی او است، مخالف بی توجهی و حذف یک یا برخی از ویژگیهای ذاتی وی مانند کشش و غریزه جنسی است، بلکه هدف اسلام، قراردادن این حس و ویژگی در مسیر صحیحی است که از ابتدا برای آن در وجود انسان نهاده شده است.

براین اساس، اسلام هرگز مخالف برخورداری انسان از این حس، یا مخالف برقراری روابطی حساب شده میان زن و مرد نیست و از سوی دیگر اسلام خود مشوق امر ازدواج و تامین بهینه نیاز جنسی انسانها است. برای نمونه اسلام جوازهای مشخصی را برای مرد و زن در امر ازدواج برای اطلاع یافتن بیشتر از ویژگیهای جسمانی و ظاهری طرفین قرارداده و برخی نگاهها که بین زن و مرد تا قبل از ازدواج حرام قطعی است، برای امر ازدواج، تجویز می شود.

تردید نکنید که این لباس را هم به اسم چادر به فروش می رسانند !

 

اما رواج یافتن خودنمائی ها و جستجوگریهای جنسی و توجه به آراستگیها و زیبائیهای مادی و جسمی بین زن و مرد در محیط بیرون از خانواده، امری است که جوامع انسانی را در سراشیبیهای انحطاط قرارداده و اسلام با شناختی کامل و همه جانبه نسبت به ابعاد و ماهیت این وضعیت و تاثیری که وجود و یا عدم وجود حجاب به شکل متقابل بر جامعه و فرد دارد، سیاستهایی اجتماعی و فردی را در این رابطه مشخص کرده است.

 

استغفرالله ربی و اتوب الیه !
شاهکارهای طراحان مد اسلامی!!

 

سیاست اسلام در رابطه با موضوع حجاب بر دو پایه اساسی "ستر کامل " و "عدم تبرج" مستقر است و هرآنچه که این دو اصل را خدشه دار نماید نفی می کند. اصل ستر، بر ضرورت پوشانیده شدن بدن از نامحرم تاکید دارد و طی آن انسان مکلف بایستی همه نواحی بدن که دیدن آن بر نامحرم حرام است را از دید او دور نموده و "بپوشاند" . اما آیا صرف پوشاندن بدن و قراردادن مانعی بین دیدگان بیننده و موضوع اصلی می تواند بعنوان عامل کاهنده ی تحریکات و توجهات عمل نماید ؟ یا اینکه در صورت عدم رعایت برخی نکات دیگر، می تواند بعنوان عاملی در جلب دیدگان و تمرکز توجهات جنسیتی درآید؟

 

نمایش موی سر و آرایش کردن ، علت انتخاب به عنوان
بانوی محجبه ودریافت گل؟!

 

روشن است که اگر عامل بازدارنده ، به شکل یک عامل تشدیدکننده مورد استفاه قرار گیرد، هرگز کارکردی در راستای امر حجاب نخواهد داشت. استفاده از پوششهایی که حجم بدن را نمایش داده و چهارچوب و ویژگیهای کلی بدن مخاطب را در دید نامحرم قرار می دهد، به همین دلیل بصراحت برای فرد مکلف ممنوع می باشد.

 

یک بانوی چادری !!!

 

دقت کامل در این زاویه ، ضرورت و منطق اصل و حکم دوم اسلام در امر حجاب را روشن می کند و آن ، تبرج است. تبرج ، یعنی در دید قرارگرفتن و شاخص شدن و مورد توجه قرار گرفتن. یعنی فرد مرتکب اقدامی شود که منجر به قرار گرفتن خودش در دید عمومی گردد. مانند فردی که از یک برج بالا رفتن  وخود را بواسطه ی آن برج در اوج توجه و نگاه مخاطبین قرارداده و خود را بدست خود شاخص نماید.

 

این همه تبرج ، برای خنثی کردن "کمی" رنگ مشکی !؟
بکراند تصویر اگر روشن بود معلوم میشد مشکی چقدر در اقلیت است

 

بواسطه ی ضرورت پرهیز از تبرج، پوشیدن البسه تنگ و چسبان برای زن و مرد در محیط عمومی منع شده است و با درک منطق عمیق حکم دوری از تبرج از فلسفه ی حجاب مشخص می گردد که ارتکاب چه اقداماتی در طراحی لباس بعنوان حجاب با فلسفه ی حجاب متناقض است.

درحالیکه در پوشش بانوان محجبه، رنگ تیره و مشکی بعنوان پایه و اصلی ترین فاکتور مخالفت با تبرج انتخاب می شود، استفاده از البسه و روسری های رنگی به شکلی که از زیر چادر خارج شده و در دید عموم قرار گیرد، خصوصا استفاده از رنگهایی که بیشترین تضاد با رنگ مشکی را ایجاد می کنند - مانند رنگهای روشنی همچون زرد و سفید - نشان از تضاد، دوگانگی و ضعف منطق و نا آشنایی فرد با منطق حجاب و حرکت وی در خلاف جهت ضرورت و حقیقت حجاب اسلامی است.

 

حجاب و چادر فقط برای پشت سر است ؟

 

استفاده از آرایش توام با استفاده از چادر، بیرون قراردادن موی سر از چادر، استفاده از البسه های جدیدی که به اسم چادر رواج یافته اند و کمترین شباهتهایی با چادر دارند و نقائصی حیرت آور در تامین حجاب داشته و به وضوح از یک مانتو حتا از پوشیدگی کمتری برخوردارند و برای مثال، در محدوده سرآستین ، کوتاهتر از حد حجاب طراحی شده و یا در آن ناحیه گیپور دوزی شده اند -که با شکل توری خود  ، ساتر نیست - از جمله مصادیق آن است.

 

تنها تفاوت این لباسها با البسه های کاملا زننده آن است
که موی سر مدل بیرون نیست !! النگو هم استفاده کرده اند چیزی کم نباشد!

 

و مسئله دیگری که بر اسای منطق ضرورت دوری از تبرج درک آن کاملا روشن است، دوری فرد مسلمان از رفتارهایی است که با فلسفه و منطق حجاب منافات دارد. رفتارهای جلب توجه کننده میان زن و مرد نامحرم، مانند خنده های بلند زنان در محیط حضور نامحرم، رفتارها و اقدامات مخالف متانت و آرامش مانند شوخی های فیزیکی یا کلامی با نامحرم یا در دید نامحرم، ارتباط گیری های مستقیم با نامحرم و بگو بخندها و برقراری گفتگوهای بیرون از چهارچوب سلامت اخلاقی مورد توصیه اسلام از نمونه های آن است .

 

این است حجاب اسلامی؟!!

 

تمامی آنچه که بعنوان مصادیق رفتارهای متعارض با فلسفه و منطق پوشش در اسلام گفته شد میوه های زقوم بی توجهی به اصل تبرج است و منجر به شکل گیری رفتارهای بیرون از قاعده ی اخلاقی و توصیه های عمیق و حساب شده ی اسلامی در مورد روابط زن و مرد است که گاه منجر به بروز پدیده ای بنام چادری بد حجاب می گردد.

 

این الگوی فاسد از پوشش، از مدلهای ترکیه ای
به فرهنگ محجبه ها سرایت پیدا کرد
.
فقط پوست بدن و موی سر پوشیده مانده !

 

متاسفانه بسیاری از شخصیت های حقوقی کشورمان نیز به این موضوع بی توجهند و از جمله آن می توان به حضور برخی خانم های به اصطلاح چادری با رفتار و حجاب نامناسب در صداوسیما و رفتارهای نامناسب آنها با مخاطبین روی آنتن اشاره کرد که از ضعف آنان در پوشش شروع شده و تا رفتارهای بیرون از متانت مورد نظر اسلام گسترش می یابد. همچنین تولید وتبلیغ دائمی البسه های مختلفی با اسامی جعلی مانند چادر خلیجی چادر کویتی چادر قجری چادر ... چادر ... ، با فلسفه ای بیماریزا به نام حجاب زیبا ! و حجاب جذاب !! که همگی نقائصی جدی در هم ستر و هم در موضوع تبرج داشته و دارند و با تیپ ها و تبلیغاتی خلاف شرع نیز به مخاطبان عرضه می گردند از نمونه های این بی توجهی نهادهای حقوقی استک ه تبعات سنگین آن در تخریب فرهنگ پوشش اسلامی چادر در جامعه در حال مشاهده است و هرچه سریعتر باید برای جلوگیری از آن اقدمات موثر را سامان داد.


 
از ژاکت اختصاصی فیسبوک چه می دانید؟
ساعت ۱٢:۱٦ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٦ اردیبهشت ۱۳٩۳   کلمات کلیدی: رژیم اشغالگر قدس ،جاسوسی ،فیسبوک ،ادوارد اسنودن

حدوداً چهار سال پیش مارک زوکربرگ - مالک و مدیر فیسبوک - در جریان یک گفتگوی حضوری، ژاکتی را که همیشه بر تن دارد و جز در مواردی معدود، آن را بر تن نداشته، از تن خود در آورد. در این ماجرا، یک اتفاق جالب رخ داد و آن اینکه طرحی که درون این ژاکت نقش بسته است، در دید عموم قرار گرفت.

http://photos.allthingsd.com/D8/speakers/mark-zuckerberg/i-F2cwv6h/0/L/d8-20100602-171007-07269-L.jpg

مارک زوکربرگ یهودی که دوبار - سال 2008 و سال 2010 - در اجلاس جی هشت شرکت کرده بود، در نشستی در سال 2010 در حضور بینندگان، نمادهای داخلی ژاکت خود را که تاکنون کسی از وجود آنها با خبر نبود، در وضعیتی غیرمعتدل به دید عمومی در آورد :

C|Net :

At last week's D8 conference, Facebook CEO Mark Zuckerberg became so visibly uncomfortable under the bright lights that he removed his hoodie revealing a " secret Facebook logo " on the inside.

نمادی که آن روز در داخل ژاکت مرازک روکربرگ مشخص شد را به شکل مجزا می توانیم در شکل زیر مشاهده کنیم :

http://cnet4.cbsistatic.com/hub/i/2010/06/07/8b4bfc92-f0fb-11e2-8c7c-d4ae52e62bcc/a4e6d771cdb5de02c16e9dd8e71004e8/facebookinsignia_270x270.jpg

نکته اول - رنگ :

به رنگ بندی دقت کنید. این رنگ بندی از یکسو رنگ بندی اصلی فیسبوک است که مارک زاکربرگ هرگز آن را تغییر نمی دهد، و از سوی دیگر، بشدت با پرچم جریانی که او به آن معتقد است هم رنگ است. کدام پرچم ؟

File:Tattered Israeli flag in Jerusalem by David Shankbone.jpg

در مورد مذهب یهودی زوکربرگ -Mark Elliot Zuckerberg- که ابهامی وجود ندارد. هرچند تلاش شده تا وی بی دین (بی خدا) معرفی گردد، لیکن قرارگرفتن نام وی در صدر فهرست موثرترین صهیونیستهای جهان در جرزلم پست، هرگونه ابهامی را برطرف می کند. جالب آنکه لینک روزنامه جرزلم پست، در همان صفحه ویکی پدیایی موجود است که او را ضمن اعتراف به تولد از خانواده ای یهودی ، در خلاصه گیری اش، بی دین معرفی کرده !

Zuckerberg was raised Jewish and had his bar mitzvah when he turned 13.[18] Afterwards, he became an atheist.[19][20][21]

جالب آنکه صفحه ویکی پدای فارسی مربوط به وی، او را با دینی جدید بنام "یهودی بی دین" معرفی می کند.

نکته دوم - طرح :

دو راه بیشتر وجود ندارد. یا باید تکرار مکرر نماد ستاره داوود ( با رمز هندسی چرخش دو مثلث متساوی الاضلاح با تغییر فاز 45 درجه در یکدیگر ) را تفسیری سیاسی نمود، یا اینکه صرفاً به تفسیری مذهبی قناعت نمود.

تفسیر مذهبی : این تفسیر البته از سوی افرادی مطرح می شود که می خواهند بین یهودی بودن و صهیونیست بودن تفاوت قائل شوند که ما هم البته این تفاوت را قائلیم . اما البته همین ستاره ی داوود نقش بسته بر پرچم رژیم صهیونیستی نیز از سوی طراحان آن تفسیری مذهبی می شود. اینجا، باید از زاکربرگ پرسید، علت تاکید تو بر نماد مذهبی یهودیان و رنگ مورد علاقه آنان، در حالیکه تو به مذاهب موجود بی اعتنا بوده و خود را یک بی خدا -atheist- تفسیر می کنی، چیست. البته جرزلم پست نیز هنگامی که او را بعنوان یکی از عناصر رده برتر صهیونیست دنیا معرفی می کند، هنگام کاربرد لفظ Jew قاعدتا مدعی برداشت مذهبی است، تا سیاسی. زیرا صهیونیزم بین الملل مدعی نمایندگی مذهب یهود در سراسر جهان است و هرگز ادعایی بیرون از این را مطرح نخواهد کرد.

تفسیر سیاسی : بدون شک حقیقت، این تفسیر است. زاکربرگ باید علت سفر مداوم مسئولان سیاسی رژیم صهیونیستی به مقر کار خودش، و همچنین سفرهای دائم خودش به سرزمینهای اشغالی را، در حالیکه مدعی است او یک بی خدا و بی دین است، توضیح دهد. اگر او دینی ندارد، نمی تواند مدعی تفسیر مذهبی شود و اگر تفسیر مذهبی را رد می کند، باید به تفسیر سیاسی اعتراف کند.ضمن آنکه بنیامین نتانیاهو نیز در فهرست جرزلم پست قرار دارد و راه را بر هرگونه تفسیر سکولار از مفهوم یهودی بودن را می بندد و حتما تفسیر مورد استفاده تفسیری سیاسی از لفظ دین یهود است.

نتیجه گیری : لوگوی سری افشا شده در سال 2010 نشان می دهد زوکربرگ در تلاش است تا در افق 2010 ، با اسباب بازی خطرناک خودش، تمامی جریانات رسانه ای (گفتگوها، صداها، مدیاها و ... )، تمامی شبکه افراد و تمامی پلتفرم ها را در درون فیسبوک جذب کند تا صهیونیزم را که در کره ی خاکی محاط است، بر آن محیط نماید ! همانگونه که در طرح می بینید، با تزریق سه عنصرPlatforms ، Stream ،Graph به درون ستاره ی داوود آبی رنگ مرکز طرح ، آن را برای گسترش اضلاع خود و تبدیل شدن به ستاره آبی رنگی فراتر از محیط آبی رنگ بیرونی ، و محیط بر آن ، تقویت کند و این کار را از طریق شعار اجرایی خود که در حاشیه ی دایره ی جهان نقش بسته است صورت می دهد : ماموریت ما این است. ایجاد کردن دنیایی باز و متصل. Making the world Open and connected.

حالا سئوال : زاکربرگ تا کنون ژاکت فیسبوک دارای این نماد در درون را به چه کسانی هدیه داده است؟ به عبارتی چه کسان دیگری با مارک در این طرح وحشتناک همکاری خواهند کرد ؟

با هم تصاویر برخی از این افراد را می بینیم :

http://static5.businessinsider.com/image/4dde1ad7cadcbb7d2f0e0000-610-/nicolas-sarkozy-mark-zuckerberg-facebook-hoodie-eg8.jpg

http://www.pehub.com/wp-content/uploads/zuckerberg-and-obama_hoodie_rtr2lg9o_reuters-jim-young_webpic.jpg

و باز می پرسم : نمادهای دراین این لباس،
تفاسیری مذهبی دارند، یا سیاسی؟


 
جناب آقای رفسنجانی، این اقدام مدتهاست بی فایده شده !
ساعت ٧:۳٩ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٥ اردیبهشت ۱۳٩۳   کلمات کلیدی: لابی قدرت و ثروت ،رفسنجانی ،تحریف تاریخ ،جریان دوم خرداد

یک چیز جالبی که من در رفتار برخی سیاسیون می بینم ، که جالب است معمولا از نظر فکری و سیاسی شباهتها و همگرائیهایی هم باهم دارند، مثل آقای کروبی و مثل آقای رفسنجانی، این است که ایشان وقتی در تجمعی از مردم قرار می گیرند، خصوصاً وقتی مورد انتقاد گسترده مردمی واقع هستند، هنگامی که متوجه حضور مستندسازها وخبرنگارها و تصویربردارها می شوند، تلاش می کنند تا حضور افراد منتقد و موضع مخالف خودشان نسبت به آنها را خنثی و پنهان کنند.

تکنیک ابتکاری این آقایان است که هنگامی که عکاسها را می بینند که در حال عکس گرفتن هستند، حالت چهره و وضعیت دست تکان دادن خود را به شکلی قرار می دهند انگار که در حال تشکر و ابراز احساسات در مقابل تعدادی از طرفداران خود هستند!!!

اما آخرین بار ، خصوصا برای همین دو نفر ، اتفاقات جالبی رخ داد.

آقای کروبی که آخرین تجمع مردمی که در آن حضور پیدا کرد نمایشگاه کتاب چندسال پیش بود، همین حیله را زد، اما دمپایی که تعدادی از مردم به سمت او پرت کردند و درست بر فرق سرش نشست، کل این حیله را بی معنا کرد. به این معنا که آقای کروبی، کسانی که شما مثلا دارید برای آنها دست تکان می دهید همانهایی هستند که دارند به سمت شما دمپائی پرت می کنند !

به عکس نگاه کنید :

و حالا آقای رفسنجانی :

تشریف برده اند در دانشگاه امیرکبیر، و در حلقه دانشجویانی که به سیاستهای مورد حمایت ایشان انتقاد دارند گرفتار آمده اند و این بارهم :

شروع کردند به دست تکان دادن و تشکر و مچکرم و ! :)

می بخشید حاج آقا الان شما در حال تشکر از کی هستید ؟

متن پلاکاردهای دست بچه ها نشان می دهد که ایشان برای تقدیر از عملکرد های مورد تایید شما اینجا نیستند ! خدا را شکر متن تمام پلاکاردها خوب قابل خواندن است و البته که کسی جز همین بچه ها هم در محل حضور ندارند !

حاج آقا !

جواب نمی دهد این حرکت !

بچه ها دست شما را خوانده بوده اند.

با پلاکاردهای از قبل نوشته شده و با "سکوت"

که در عکس ها پلاکاردها خوانده می شود اما صدا ها نمی ماند،

از شما استقبال کردند.

خلاصه اینکه :

نــچ. جواب نداد. نشد.


 
موج می زند دریای نور، گاه در چشمهء یک وضو
ساعت ٥:٤٤ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٥ اردیبهشت ۱۳٩۳   کلمات کلیدی: جهان اسلام ،هنر دینی ،امر به معروف و نهی از منکر ،فرهنگ شهادت

آقا، آدم وقتی گاهی یک وضوی قربتاً الی المعبود می گیرد، این صدای هیزمهای گناه که در کوره ی گناه سوزی خداوند متعال می سوزند، بوضوح به گوشش می رسد. چقدر لذت دارد، کمی مخلص بودن با خدا.

کارهای کوچیک مخلصانه را دست کم نگیرید که خدا محبت خودش را در آنها پنهان کرده. کارهای کوچک بد را هم کوچک نشمرید که اصرار به آنها هم خشم خدا را در پی دارد. اما الان داشتم در مورد وضو حرف می زدم، آقا چه لذتی دارد این وضو . آدم وقتی مستحباتش رو هم تا جایی که میشه و بلده تو وضو رعایت می کنه و مخلصانه کار می کنه چقدر لذت می بره . امتحانش صرری داره مگه ؟ با وضو باشیم همیشه. کیا دوس دارن شهید بشن ؟ از شهیدا یاد بگیریم . با فرهنگ شهادت میشه به فیضش نائل شد .


 
دوستی اسرائیل و ایران+ فیلم
ساعت ٧:٤٢ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢٥ اردیبهشت ۱۳٩۳   کلمات کلیدی: رژیم اشغالگر قدس ،تحریف تاریخ ،استحاله از درون ،براندازی فرهنگی

محمد مهدی بختیاری در یکی مثل تو نوشت :

چند روزی هست که یه ویدویی تو فضایی مجازی پخش شده مبنی بر ابراز علاقه مردم اسرائیل به مردم ایران، این ویدیو رو آقای رونی کمپینی ۱۲۰هزار نفری بانام Israel Loves Iran که در نشان دادن علاقه مردم اسرائیل به مردم ایران و جلوگیری از حمله احتمالی اسرائیل به ایران ساماندهی کرده است. از مصاحبه با رسانه های اسرائیلی و خارجی تا آگهی و نصب پلاکارت با مضمون "ما عاشق ایران هستیم" فعالیت های گسترده ای در اسرائیل دارند...

این هم فایل ویدیی

دانلود

البته آقای رونی دارن جوک میگن  که اسرائیل بخواد به ایران حمله کنه ایشون باید نگران یکسان نشدن اسرائیل با خاک باشن، به قول طرف شما  اگه می دونستید که تو جنگ موفق میشیدتا حالا صد باربه ما حمله کرده بودید و این هم سناریوی جدید که  دوستی مردم اسرائیل با ایران. همون طور که رهبرمون هم گفتن که ما نمیتونیم با مردم اسرائیل همانند مردم دیگر کشورها دوست باشیم چون مردم اسرائیل همون هایی هستن که غصب خانه .غصب سرزمین .غصب مزرعه .غصب تجارت به وسیله همین ها  داره انجام میشه و اینها همون سیاه لشگر عناصر صهیونیستی هستن .

دانلود

ویدیو تصویری سخنرانی رهبر معظم

پی نوشت پاسداران :
از اشاره ی آقای بختیاری به این نکته که :شما  اگه می دونستید که تو جنگ موفق میشیدتا حالا صد باربه ما حمله کرده بودید بسیار لذت بردم. این هم یک راه نیرینگ دیگر که توسط رژیم صهیونیستی بکار گرفته می شود.
 
 
 
اینجاست که نجاست ایده ی دوستی با چیزی بنام "مردم" اسرائیل روشن می شود. ایده ای که به بهانه ایجاد اختلاف در داخل سرزمینهای اشغالی مطرح شد، اما محتوای آن ایجاد شکاف در میان خطوط جبهه مخالفین رژیم صهیونیستی بود. چون تاثیرگذاری این ایده متوقف به جدی شدن این تئوری در داخل جبهه مخالفین بود و جدی شدن این ایده مساوی با به رسمیت شناخته شدن چیزی بنام ملت و مردم برای این رژیم . در حالیکه حقیقت چیز دیگری است و این رژیم چیزی بنام مردم ندارد و ماجرای ایجاد ملت و مردم برای این رژیم تلاشی برای تضعیف جبهه مخالفین و ترسیم وجود فرد و افرادی غیرنظامی در این مجموعه است.
 
کتاب راه نیرنگ که توسط ویکتور استروفسکی افسر سابق موساد به رشته تحریر درآمده و توسط انتشارات اطلاعات به قلم آقای محسن اشرفی ترجمه شده است، منبع خوبی برای شناخت رژیم اشغالگر قدس و خوی عناصر تشکیل دهنده آن است. این کتاب، براساس خاطرات و تجربیات شخصی استروفسکی در دوران عضویت در موساد نگاشته شده است و در انتهای آن می توان تصویری از فیش حقوقی استروفسکی در موساد را نیز مشاهده کرد.
 
در صفحه 124 کتاب راه نیرنگ، استروفسکی می گوید :
 
 
...اسرائیل، ملتی از افراد جنگجو است که در آن درگیری مستقیم با دشمن افتخار آمیز به حساب می آید. همین امر، موساد را به سمبل غایی اسرائیل بدل می کند. اینک، من، جزئی از این پیکره بودم. این موقعیت، احساسی از نیرومند بودن به من می داد که شرح آن دشوار است...
 
 
برای فهم بهتر ابعاد این حقیقت، که در اسرائیل چیزی بنام غیرنظامی وجود ندارد، بدنیست تا نگاهی به بافت خانواده استروفسکی بیاندازیم : 

Biography:

Victor Ostrovsky was born in Edmonton, Alberta on November 28, 1949, and moved to Israel at the age of five.[1]

His mother, a gymnastics teacher by trade, was born in the British Mandate of Palestine. She volunteered with the British Army (ITS) during World War II, and drove trucks across the desert from Cairo to Jerusalem. After the war, she joined the Haganah (Israel's underground) to fight for Israel's independence from the British mandate.

Ostrovsky’s father served with the Royal Canadian Air Force during World War II as a tail gunner on a Lancaster bomber, taking part in more than twenty missions over Germany. His plane was shot down over Germany, but he managed to escape and return to active service. After the war, he joined the Israeli military to fight in the 1948 Arab–Israeli War, rising to command Sde Dov, an Air Force base in Israel.

وی از پنج سالگی با خانواده از آمریکا به سرزمینهای اشغالی مهاجرت می کند.
 
مادرش متولد سرزمینهای فلسطین بود و در دوران جنگ دوم جهانی بعنوان نیروی داوطلب در ارتش انگلیس خدمت کرده است و پس از جنگ، به عضویت نیروی مخفی رژیم صهیونیستی (سازمان تروریستی هاگاناه) در می آید تا در جنایتهای منتهی به اشغال فلسطین ( که آن را جنگهای استقلال از انگلیس معرفی می کنند !!! ) شرکت کند.
پدرش در نیروی هوایی کانادا بعنوان مسلسلچی عقب در یک بمب افکن لنکستر خدمت می کرد و در بیش از بیست ماموریت علیه آلمان شرکت کرده بود. پدرش نیز پس از جنگ دوم جهانی به ارتش رژیم صهیونیستی پیوسته و با ارتقاء درجات نظامی در جنگ 1948 شرکت می کند.
 
حالا معلوم می شود استروفسکی دقیقا از چه روحیه ای در میان اسرائیلیان سخن می گوید.
 
سید حسن نصرالله سالها پیش در مورد اسرائیل چه خوب گفت که :
هی سکن العسکری: اسرائیل یک پادگان است . و روشن است که در پادگان نیز جز نظامیها کسی حضور ندارد. البته سید حسن نصرالله در همان سخنرانی اشاره کرد که این پادگان نظامی اوهن البیوت نیز هست که به کلام قرآن کریم در مورد سست ترین بودن خانه ی عنکبوت اشاره دارد. 

 
در مورد این آدم مدتی است حساسم !
ساعت ٩:۱۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٤ اردیبهشت ۱۳٩۳   کلمات کلیدی: لابی قدرت و ثروت ،خانواده پهلوی ،جاسوسی ،انگلیس

او ، لرد ادموند آیرونساید (سرلشکر - فیلدمارشال) است. کسی است که در شناسایی و معرفی رضاخان به محافل باند قدرت و سلطه ی آنگلوساکسونها در ایران نقش مهمی داشت. از جوانترین سرلشکرهای ارتش پادشاهی انگلیس، که سوابق ویژه ای در خدمت به ملکه انگلیس دارد... دارم در موردش مطالعه می کنم... انشاء الله در موردش می نویسم . اندازه ی ده تا مقاله تا الان مطلب دارم نمیدونم از کجا شروع کنم حتا!


 
 
ساعت ٩:۱۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٤ اردیبهشت ۱۳٩۳   کلمات کلیدی:


 
 
 
تبلیغ ویـژه