الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

تریبون یکطرفه ی وبلاگی روحانی، زیر فشار کامنت!
ساعت ٩:۱٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٦ اردیبهشت ۱۳٩٦   کلمات کلیدی:

این وبلاگ حامی روحانی، همینجور در حال کپی و نشر است و مطلبی در نقد قول سه برابر شدن یارانه طبقه محروم از سوی آیت الله رئیسی منتشر کرد. جالب آنکه می دانند این وعده ها صد در صد عملی می شود. در جوابش نوشتم  :

ابوذر منتظرالقائم ۱۱:۴٠ ‎ق.ظ - چهارشنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳٩۶
اگر "اسحاق جهانگیری، معاون اول دولت حسن روحانی که خود نیز کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری است، هدف از این وعده را «فریب» دادن مردم دانسته و گفته که مطرح کننده این وعده یا تاکنون «شغل ایجاد نکرده یا عدد و رقم متوجه نمی‌شود»" پس چرا آقای روحانی از همین وعده ها قبلا داد؟ میخواهید آدرس بدهم یا بیخود منکر نخواهید شد؟
 
 
ابوذر منتظرالقائم ۱۱:۳٧ ‎ق.ظ - چهارشنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳٩۶
شما که می گویید یک میلیون شغل هم نمی توانید ایجاد کنید، برای چی پس کاندید شدید ؟ می آیید که "باشید" ؟! همین ؟ اگر یک میلیون شغل هم نمی شود ایجاد کرد پس این چندین میلیونی که وعده داده بودید را چرا دادید ؟ دروغ گفتید یا بلد نبودید و اشتباه کردید ؟ کدام ؟
 
 
ابوذر منتظرالقائم ۱۱:۳۶ ‎ق.ظ - چهارشنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳٩۶
اگر "در همین حال احمد علوی، اقتصاددان، روز سه‌شنبه در یادداشتی در رادیو فردا نوشت که اقتصادهای خیلی پیشرفته‌تر از ایران نیز قادر نیستند یک میلیون خالص شغل پایدار ایجاد کنند." پس چرا آقای روحانی ادعا کرد فقط با گردشگری می تواند چندین میلیون شغل ایجاد کند ؟ آدرس بدهم یا انکار نخواهی کرد ؟ حالا شما نتوانستید دلیل ناتوانی دیگران نیست.
 
 
ابوذر منتظرالقائم ۱۱:۳۳ ‎ق.ظ - چهارشنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳٩۶
آفرین دست شما درد نکند ما میخواستیم به طریقی این خبر به همه مردم برسد، خدا را شکر شما لطف کردی پخش کردی. بعد، شما دقت نداشتی ببینی وعده ی آقای رئیسی سه برابر کردن یارانه ی طبقه ی محروم یعنی سه دهک اول بود ؟ تحریف نکن اما پخش کن برادر. آفرین . آفرین . چرا دستکاری می کنی خبر را . ولی اگر این کارها بد است، چرا آقای روحانی سال 92 همینکار را کرد ؟ چرا همین دیروز پریروز بازهم وعده صد روزه داد؟ وعده دادن بدنیست، وعده دادن و منکر شدن بداست. آقای روحانی وعده های قبلی را انکار نکند، وعده جدید پیش کش ! آقای رئیسی یا هرکسی دیگر هر وعده ای می دهد از او بپرسید چگونه می خواهد انجام بدهد. آنوقت مشکلتان حل می شود. نه اینکه قول صد روزه بدهیم و یک کلید در هوا تکان بدهیم و بعد بگوییم کی گفت کی گفت من نبودم .

 
کامنتهایی دیگر، برای وبلاگ حامی روحانی
ساعت ٩:۱۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٦ اردیبهشت ۱۳٩٦   کلمات کلیدی:

همان وبلاگی که گفتم ، به شکل مسلسل وار در حال نشر مطالب به شکل کپس و نشر است و هیچ واکنشی به کامنت های من نمی دهد. البته فعلا. مطلبی دیگر همین الان منتشر کرد که در آن گفته بود حاج حسین یکتا به بچه ها گفته است تیم روحانی اگر مستقر بشود دوباره ، دمار از روزگار بچه بسیجی ها در می آورند و حسام آشنا هم گفته است که نباید روایتگرها وارد تبلیغات انتخاباتی بشوند !

در جوابش نوشتم :

 

ابوذر منتظرالقائم ۱۱:۳٠ ‎ق.ظ - چهارشنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳٩۶
آقای آشنا هم فعلا برود یکجوری ضرباتی که دارد به حیثیت روحانی وارد می کند ، دانه به دانه ، جبران کند، کنترل رابطه ی رویاتگری مخلص و پاک مثل حسین یکتا با بدنه ی جوان انقلابی را کنار بگذارد بهتر که کاری از دستش بر نمی آید. آقای آشنا میشه مجددا بفرمایید کاندیدا مثل چی باید از مجری بترسه ؟
 
 
ابوذر منتظرالقائم ۱۱:٢٩ ‎ق.ظ - چهارشنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳٩۶
جالب آنکه شما انگار فقط یک کپی و پست کن هستی و جوابی برای کامنتها نداری. بهتر. تا وقتی کامنت ها باز است، می نویسم . شما هم جواب نده . این بود مخالفت شماها با تریبونهای یکطرفه ؟
 
 
ابوذر منتظرالقائم ۱۱:٢۸ ‎ق.ظ - چهارشنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳٩۶
خب انکار کنید. بگویید چنین نمی کنیم . نه اینکه رسما عملکرد چهارساله ی شما نشان دهد با هرچه بوی مذهب و دین و جهاد و شهادت بدهد نسبتی نداریم . روایتگری دفاع مقدس اگر در خالکهای فکه و شلمچه بماند خاطره است ودرد مردم را حل نمی کند. باید گفت که رزمنده ها چه فکر می کردند و چه می گفتند. خدا را شکر وصیتنامه شهدا و صدا وتصویر آنها هست. از نظر شما بسیجی واقعی آنهایی هستند که مرده اند و نمی توانند حرف بزنند. بسیجی اگر حرف بزند روایتگری را خرج رئیس کرده ! در حالیکه اگر بسیجی در کنج خانه بماند و بی تفاوت شود، مورد نهی شهید باکری قرار می گیرد !

 
جوابیه ای به وبلاگ حامی روحانی!
ساعت ۸:٤٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٦ اردیبهشت ۱۳٩٦   کلمات کلیدی:

وبلاگی در آدرس http://armannewssabz.persianblog.ir/ تحت عنوان آرمان نیوز سبز جنبش عدالت جویانه سبز - که اسمش مثل این شرکتهای خدماتی نظافتی شده شده - مثلا پویان سبز گستران اندیشه ، یا سبز گستران پویان اندیشه جو ! - مطالبی علیه حجت الاسلام رئیسی و آقای قالیباف پخش می کند.

به بخش کامنتها رفتم و دیدم خدا را شکر، بر خلاف دوستانش، کامنتها را محدود نکرده و به ادعای آزادی بیان ضربه نزده . حالااینکه جواب بدهد یا نه ، بحث دیگری است.

رفتم و در جوابش این مطالب را کامنت کردم. اینجا می گذارم چون امثال این حضرات دست به حذف و پاک کردن و سانسور دارند حصوصا اگر مطلب سنگین باشد/

دیدم ایشان به چه چیزهایی حمله کرده و متناسب، جوابهایش را نوشتم . وی مدعی شده بود در تبلیغات آقای رئیسی در توجه به محرومان و مذهبی بودن سوء استفاده وجود دارد، او در مورد نداشتن ستاد تبلیغاتی راستگو نبوده و مواردی از این دست. این هم پاسخهای من : 

 

ابوذر منتظرالقائم ۱۱:۱۸ ‎ق.ظ - چهارشنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳٩۶
اشکالی ندارد، حسیاسیتهای بی مورد برای اقلیتهای مذهبی و دینی کشور درست کنیم و بگوییم "ما از شما دفاع می کنیم" اما اگر همه ی مردم از ما بخاطر ذنگی دینی و مذهبی ما راضی باشند، این می شود سوء استفاده از مذهب. البته این خدو اعتراف خوبی است. کور شوند آنها که مردم ایران را ضد مذهب معرفی می کردند. بد نیست ببینند که طرفدارای فتنه و خط گیران از ماهواره هم معترفند مذهب برای مردم ما مهم و فرد مذهبی جذاب است.
 
 
ابوذر منتظرالقائم ۱۱:۱۱ ‎ق.ظ - چهارشنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳٩۶
کاندیدای مورد حمایت شما یک فرد دارای لباس روحانی و با نام مستعار روحانی است. چرا او نمی تواند برای مردم اهل مذهب، جذابیتی داشته باشد ؟کمی فکر کنید. وقتی کسی می رود و با زنهای فاقد حجاب عکس می اندازد، نباید از اینکه مردم از یک فرد واقعا مومن استقبال می کنند ناراحت شود. خب وقتی می آییم و صبح با لباس اسپرت می رویم با زنهای بی حجاب در شمال تهران عکس می اندازیم، لا اقل شب نرویم با لباس روحانیت در جنوب تهران به منزل خانواده شهدا! چون آنوقت معلوم می شود نه به این ور اعتقادی داریم نه به آن ور و همه چیز در نمایش خلاصه می شود. حالا چه کسی نمایش می دهد برادر؟ کسی که چند دهه است به این گونه زندگی کرده، یا کسی که صبح وشبش با هم تناقض پیدا می کند؟
 
 
ابوذر منتظرالقائم ۱۱:٠۸ ‎ق.ظ - چهارشنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳٩۶
اگر بر فرض محال، نمایش تنگدستی استراتژی تبلیغاتی است؛ چرا شما از چنین نمایشی عاجزید ؟ اگر برای مردم ساده زیستی ملاک است، و شماها هم اعمال دیگران را نمایش می دانید، خب چرا شما از این نمایش عاجزید ؟ معلوم است که عاجزید. وزرایی که سرمایه های چندین میلیاردتومانی دارند و افرادی که از اعلام اموال خود- طبق قانون- عاجزند، مجبورند تا زندگی عادی مردم و صفای صمیمی آنها را فیلم و نمایش معرفی کنند. موقعی که اون پولها به جیب زده می شد، فکر امروز باید می شد.
 
 
ابوذر منتظرالقائم ۱۱:٠۶ ‎ق.ظ - چهارشنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳٩۶
دولتی که قرار بود چرخ کارخانجات را در کنار چرخ هسته ای به گردش درآورد، شاهد توقف چرخ کارخانجاتی بود که قبل از آمدن او بخوبی می چرخید. کارخانجات جدید موفق به رفع معغضل بیکاری نشدند و کارخانجات قدیمی شغل ها را تعطیل کردند و هسته ای هم که دیگر چیزی نگویم بهتر است. شما بدنیست کمی فکر کنید به این که واقعا در کشور بدنبال چه هستید؟  لجباری کور سیاسی، یا واقعا انتخاب فردی کارامد وبا تجربه وبا کارنامه ؟ آقای روحانی چه در کارنامه اش دارد که بدرخشد و حضور رئیسی را کمرنگ کند؟ مگر حتما همه باید سابقه مدیریت اجرایی رئیس جمهوری داشته باشند ؟ مگر روحانی خودش تابحال رئیس جمهور بوده ؟ دور اول پس با کدام توجیه به او رای دادید ؟ حالا که سابقه دارد با کدام توجیه به او رای می دهید ؟
 
 
ابوذر منتظرالقائم ۱۱:٠۳ ‎ق.ظ - چهارشنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳٩۶
دولتی که قرار بود با مردم شفاف و صادق باشد، همه ی فرایندهایش را محرمانه کرد. به انگلیس و آمریکا گفت، اما به مردم ما نگفت. دولتی که قراربود مبارزه با فساد را سرلوحجه کارهای خود قرار دهد، رکورددار حوادث فاسد شد و حقوقهای نجومی را رقم زد. اینکه دیگران چه کردند و چه هستند، نمی تواند پاک کننده ی اینکه من چه هستم شود. آیا ابراهیم رئیسی نقطه ضغفی در این زمینه دارد؟
 
 
ابوذر منتظرالقائم ۱۱:٠٢ ‎ق.ظ - چهارشنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳٩۶
دولتی که به مردم قول تحول صدروزه در مشکلات اقتصادی را داد، چرا نگران قول کاملا علمی سه برابر شدن یارانه ی سه دهک اول می شود؟ حالا کسی کاری کاملا درست و منطبق بر قوانین کشور را می خواهد انجام بدهد، چرا کسی دیگر که قولهای نشدنی ای داده است که خودش هم می گوید قولی غیرعاقلانه است ناراحت می شود؟
 
 
ابوذر منتظرالقائم ۱٠:۵٩ ‎ق.ظ - چهارشنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳٩۶
بنظر من، مهمترین رقیب مشکل ساز برای آقای روحانی، اعمال و کارنامه ی خودش است. به فکر باشید تا برای این رقیب مهمتان راهکاری بیابید ! هرچند خودکرده را تدبیر نباشد
 
 
ابوذر منتظرالقائم ۱٠:۵۶ ‎ق.ظ - چهارشنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳٩۶
تفکری که میگوید پول نداری پس ستاد هم نداری، همان تفکری است که از مردم بریده است و کسی برایش بدون پول کار نمی کند. اما می شود تکفری هم وجود داشته باشد، باور کن می شود، که اعتقادداشته باشد می شود ارزشهایی در وجود تو باشد که کسی بخاطر خودت برای تو کاری انجام بدهد. باور کن می شود. پس این تفکر، مربوط به خودتان است. در مرود رئیسی صدق نمی کند. برو ودر ستادهای مردمی اش بین !
 
 
ابوذر منتظرالقائم ۱٠:۵٢ ‎ق.ظ - چهارشنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳٩۶
بسم الله . سلام . اینکه کسی بگوید برای راه اندازی ستاد پول ندارم، یعنی ستاد نخواهد داشت ؟ یا اینکه یعنی من خرجی برای این کار نمی کنم و اگر این کار بدون خرج از من وبیت المال ممکن باشد، خب اشکالش کجاست؟ این بود کل تناقض شما از حجت الاسلام ابراهیم  رئیسی؟

 

پی نوشت :

- جریان سبز را چه به عدالتخواهی ؟ :)

- کامنت وبلاگ این بنده خدا در این فرصت زمانی کوتاه دارد به وبلاگ دوم من تبدیل می شود :))


 
سفر جمکران زن ارمنی
ساعت ۸:۱٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٦ اردیبهشت ۱۳٩٦   کلمات کلیدی:

رهبر انقلاب در هنگام تعطیلات سال نو مسیحی به دیدار خانواده‌های شهدای ارمنی و آشوری تشریف می‌برند و این خانواده‌ها را به صورت ویژه‌ای تکریم می‌کنند. در کتاب مسیح در شب قدر که مربوط به خاطرات این جلسات است، آمده:

مادر شهید ارمنی در جلسه با آقا می‌گوید: حاج‌آقا راست می‌گویند؛ من خودم عاشق هیئتم، محرم هر شب می‌روم. تازه جمکران هم رفته‌ام. وقتی این را به ایشان می‌گویم، اصلا تا اسم جمکران را می‌شنوند، یک لبخند زیبا می‌زنند و می‌گویند: جمکران؛ به‌به.

می‌گویم که من نامه نوشته‌ام و در چاه جمکران انداخته‌ام.

  • حالا آن نامه را نمیخواهد آنجا بیندازید. شما جمکران اگر رفتی، برو آنجا، یک آقای وجود دارد که بدان این آقا می‌شنود حرفت را. مخاطب قرارش بده. خودت بدان داری با یکی حرف می‌زنی. با او حرف بزن، بدان که خدای متعال جواب می‌دهد. تردید در این نداشته باش، درست می‌شود. نامه داخل چاه و اینها لزومی ندارد. نه یک سند درستی دارد، نه لازم است. حال به فرض، سند هم داشته باشد، چیز لازمی نیست. آنهایی که قدرت کار را دارند، می‌توانند تصرف کنند، آنها محتاج به نامه نیستند. وقتی خواستی حرف بزنی، به حرکت درمی‌آید، به حرف درمی‌آید. برو با دلت با آنها حرف بزن.
  • من یک وقتی شعری گفته بودم درباره امام زمان (سلام‌الله‌علیه) رفتم جمکران و خب، تضرع و توجه و نماز و همین اعمال که هست، دیدم آرام نمی‌گیرم. راحت نمی‌شوم. بلند شدم و ایستادم. دفترم هم در جیبم بود، دفتر شعر. درآوردم، گفتم آقاجان این شعر را برای شما گفته‌ام، می‌خوانم برایتان. شروع کردم شعر را خواندن، آهسته البته. هیچ‌کس هم متوجه نبود. یک غزلی بود از اول تا آخر غزل خطاب به حضرت خواندم. گمان می‌کنم تأثیری که آن غزل در حال من کرد، آن نماز مخصوص و آن چیزها نکرد. آدم با دلش که حرف بزند، این‌طوری است.

در پانوشت این خاطره شعر مذکور این‌گونه آمده است:

دلم قرار نمی گیرد از فغان بی تو

سپند وار زکف داده ام عنان بی تو

ز تلخ کامی دوران نشد دلم فارغ

زجام عشق لبی تر نکرد جان بی تو

چون آسمان مه آلوده ام زتنگ دلی

پر است سینه ام ز اندوه گران بی تو

نسیم صبح نمی آورد ترانه ی شوق

سر بهار ندارند بلبلان بی تو

لب از حکایت شبهای تار می بندم

اگرامان دهدم چشم خونفشان بی تو

چون شمع کشته ندارم شراره ای به زبان

نمی زند سخنم آتشی به جان بی تو

ز بی دلی و خموشی چون نقش تصویرم

نمی گشایدم از بی خودی زبان بی تو

عقیق سرد به زیر زبان تشنه نهم

چو یادم آید از آن شکرین دهان بی تو

گزارش غم دل را مگر کنم چو امین

جدا از خلق به محراب جمکران بی تو  [۱]

۱. مسیح در شب قدر (روایت حضور مقام معظم رهبری در منازل شهدای ارمنی و آشوری)، مؤسسه جهادی صهبا، تهران، ۱۳۹۳، صص ۴۳۱-۴۳۲.


 
واکنش هاشمی‌طباء به توهین مشاور روحانی
ساعت ۸:۱٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٦ اردیبهشت ۱۳٩٦   کلمات کلیدی:

هاشمی طباسیدمصطفی هاشمی‌طباء کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، در واکنش به توهین حسام‌الدین آشنا مشاور حسن روحانی به نامزدهای انتخابات مبنی بر اینکه آنها باید مثل سگ از مجری بترسند، گفت: این حرف، حرف اضافه است و واقعا حرف خوبی نیست.

وی گفت: چون این حرف اضافه است، ارزش پاسخ هم ندارد.


 
← صفحه بعد صفحه قبل →
 
 
تبلیغ ویـژه