الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

مواظب باشید گول نخورید
ساعت ۳:٤٦ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٤ اسفند ۱۳٩٥   کلمات کلیدی:

چقدر این تئاتر کمدی جهانی ترامپ مشمـیز کننده و زشت است. طرف جوری امضا میکند انگار نوار مغزی یک دوانه را کشیده. در جلسات رسمی کسی او را در حال لبخند زدن نمایش نمی دهد. مهمترین رسانه های حامی حکومت آمریکا را از جلسات رسمی بیرون می کند انگار که می خواهد آنها را از خود مبرا کند ! و از سوی دیگر دولت خود را جدا از دولت آمریکا نشان دهد، و هزار بازی خنده دار دیگر. ترامپ ، عجب انسان جالبی است، بازیگری تمام عیار که باید جایزه بهترین بازیگر جهان را دریافت کند. او در حال بازسازی کل ظرفیتهای آمریکاست. درخواست افزایش بودجه نظامی را مطرح می کند تا احتمال جنگ طلب بودن خود را بیشتر جلوه گر کرده مخاطبین را بیشتر بترساند، او اقداماتی می کند که امریکا کلان عاشق انجام آنها بود، اما این بار آمریکا تمام آنها را انجام می دهد بدون آنکه مسئولیت آن را بر عهده می گیرد و تمام توضیح کل حکومت آمریکا برای بسیاری اقدامات مفید برای آمریکا و عجیب برای دیگران مانند کاهش بودجه کمکهای سیاسی وزارت امورخارجه یک کلمه است : ترامپ است و او هم دیوانه است و به ما ربطی ندارد.

اما هدفشان یک کلمه است: تا وقتی ترامپ هست، سروصدا نکنید. مبادا حرکتی کنید. چون او بودجه هماهنگی سیاسی را کاهش و بودجه نظامی را افزایش داده است ! یعنی با دست خودتان بمیرید ! یعنی دیگر بدون آنکه حتی پول بگیرید، نوکری کنید!

و حتما، بعد هم ، کسی را خواهند آورد بعد از او، بسیار نایس و جنتلمن، و احتمالا خود هیلاری، که بگوید : Have a nice day و رایزنی ها برای گرفتن امتیاز، برای بازکردن آن چیزهایی که ترامپ! بسته بود. بله؟!

ترامپ کیست ؟ جز یک Face روی سیاستهای جدید که می خواهند انجام بدهند و مسئولیت آن را نپذیرند؟ و ژستهایی که می خواهند بگیرند، اما مسئولیت آن را نپذیرند؟ چرا قانون مهاجرتی که ترامپ اجرا کرد را اوباما نوشت، اما کسی به اوباما اعتراض نکرد؟ چراکسی به اوباما برای ابلاغ تحریم جدید ضد برجام گیری نداد؟ ترامپ وجود ندارد. اوباما وجود ندارد. تنها این عموسام است که وجود دارد. گول نخورید.


 
گوشت قرمز در دولت روحانی به طور دائم گران شده است +نمودار
ساعت ٧:٠٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳٩٥   کلمات کلیدی:
 سرویس اقتصاد مشرق - حسن روحانی روز یکشنبه در نخستین مجمع ملی سلامت با انتقاد از توجه صدا و سیما به گرانی‌ها گفت: وقتی در جایی گوشت دو روز گران می ‌شود صدا و سیما در خبر نخست به قصابی می‌ رود و می‌ پرسد گوشت چقدر گران شده است اما اگر گوشت ارزان شود، این خبر را منتشر نمی ‌کند یا در آخرین اخبارش می‌ گوید.


اظهارنظر روحانی در حالی است که مرجع رسمی آمار قیمت‌ها در دولت یازدهم یعنی بانک مرکزی از افزایش چشمگیر قیمت گوشت قرمز در دولت یازدهم خبر داده است.

بر اساس آمار بانک مرکزی، قیمت هر کیلو گوشت قرمز در مردادماه سال 92 یعنی ابتدای دولت یازدهم 29750 تومان بود. اما نرخ این ماده غذایی طبق آخرین گزارش بانک مرکزی در هفته اول اسفندماه به 42300 تومان رسیده است.

مطابق آمار بانک مرکزی، قیمت هر کیلو گوشت قرمز در دولت یازدهم 12500 تومان (معادل 42 درصد) گران شده است و خبری از ارزانی آن نیست.

آمارهای بانک مرکزی نشان می‌دهد در اسفند سال 91 در اوج تحریم‌ها در دولت دهم، قیمت هر کیلو گوشت قرمز 26300 تومان بوده اما در 4 سال بعد که دولت یازدهم بر سر کار بوده، قیمت گوشت قرمز به طور مستمر افزایش پیدا کرده است. بنابراین برخلاف اظهارنظر روحانی که گفته گوشت دو روز گران شده و دوباره ارزان شده، بر اساس آماری که خود دولت یازدهم منتشر کرده، در این دولت گوشت قرمز گرانی بی‌سابقه‌ای داشته است.

 گوشت قرمز در دولت روحانی به طور دائمی گران شده است+ نمودار////////لطفی


گرانی مستمر گوشت قرمز در دولت روحانی سبب کاهش شدید مصرف آن از سوی مردم شده، زیرا اکثر مردم کشور از خرید گوشت 40-30 هزار تومانی عاجز هستند.

بر اساس گزارش رسمی بانک مرکزی از بودجه خانوار در مناطق شهری ایران، مصرف سرانه گوشت قرمز در سال 1394 به پایین‌ترین سطح آن در یک دهه اخیر رسیده است که ارتباط مستقیمی با گرانی مستمر این محصول دارد.

گوشت قرمز در دولت روحانی به طور دائمی گران شده است+ نمودار////////لطفی


 
سوپرمتخصصین علوم سیاسی!
ساعت ٩:٤٥ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٥ اسفند ۱۳٩٥   کلمات کلیدی:
 گفت: یکی از پادوهای فتنه آمریکایی- اسرائیلی 88 گفته است «وقتی حفظ بشار اسد مهم‌تر از پاسداری خوزستان شد، دیدن وضع ناگوار این منطقه دور از انتظار نبود»!

گفتم: یعنی این یارو نمی‌داند که اگر رزمندگان اسلام در سوریه و عراق با داعش نمی‌جنگیدند امروز باید مردم ما در همان خوزستان و سایر شهرهای ایران به دست تکفیری‌ها قتل عام می‌شدند؟!

گفت: مرد حسابی، همین جماعت کاسه‌لیس بیگانگان در آغاز حمله تروریست‌های تکفیری در سوریه طی نامه‌ای با یکصد و پنجاه امضاء از تروریست‌ها تحت عنوان نیروهای مدنی! دفاع کرده بودند که داغ آن ننگ هنوز بر پیشانی آنها وجود دارد.

گفتم: درباره دفاع از خوزستان هم مگر همین پادوهای فتنه شعار نمی‌دادند «توپ تانک بسیجی، دیگر اثر ندارد»! و مگر بسیجیان و پاسدارانی که از خوزستان و سایر مناطق وطنشان دفاع می‌کردند را «خشونت‌گرا»! معرفی نمی‌کردند؟ و یا مطابق اسناد موجود از آمریکایی‌ها درخواست تحریم‌های فلج‌کننده علیه مردم ایران نشده بود؟!

گفت: حالا بعد از آن همه وطن‌فروشی و خیانت می‌خواهند ادای منتقدان دلسوز را دربیاورند که چون از این کارها نکرده‌اند گاف می‌دهند و حمایت از داعش را پیش می‌کشند.


گفتم: چوپان دروغگو رفته بود خواستگاری، پرسیدند شغلت چیه؟ برای اینکه ادای آدم حسابی‌ها را دربیاورد، گفت؛ متخصص دامپیوتر هستم! پرسیدند؛ کدام شاخه؟ نرم‌افزار؟ یا سخت‌افزار؟ گفت؛ هیچ‌کدام؛ پشم‌افزار!

--------

پی نوشت : 

البته حتی یادشان هم رفته که با شعارهای محیط زیستی و ارتقاء زندگی ایرانیان رای آوردند، حالا رفع مشکل آلودگی هوای خوزستان شد ماموریت نیروی قدس و یگان صابرین نیروی زمینی سپاه که در سوریه هستند؟! پس چرا خانم ابتکار حقوقشو می گیره چرا آقای روحانی عنوان رئیس جمهور رو داره؟ همه اینها رو بدید به مستضعفین خوزستان، عوضش خودمون میایم اونجا رو هم آباد می کنیم . شما اگه مردید جلوی پروژه های سازندگی و آبادنی قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه را نگیرید تا ببینید قرارگاه محرومین سپاه چه خوب آب و هوای خوزستان را هم درست می کند !


 
اخبار جالب حوزه فناوا، با نقل قول به شکل بیحوصلگی از من!
ساعت ٦:٠۱ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱ اسفند ۱۳٩٥   کلمات کلیدی:

 

بیحوصله ام حتی اگر اخبار به این جالبی و با نمکی باشد ! :

مثل آدم، اصولی برنامه بنویس، امنیت پیشکش !

 

البته این که بیشتر فضا سازی است ! چیو ، اونم فیسبوکو ! :)

هاهاه! تازه دارین می فهمین؟ هنوز زوده ! :))

آقای بیخدای صهیونیست، پیغمبر فرقه ی "آی تی اللهی" ها شده !  :))


 
دو نهاد "جاسوسی سایبری" و "جاسوسی داخلی" انگلیس در حال جاسوس
ساعت ٥:٥٤ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱ اسفند ۱۳٩٥   کلمات کلیدی:

حالا برای من یکی که دیگه دیدن این تیپ اخبار خسته کننده و تکراری شده. خدا کنه اونهایی که غرب را بهشت آزادی خصوصا سایبری می دونن بیدار شن!

این از انگلیس.

این رو ببین از آمریکا :


 
← صفحه بعد صفحه قبل →
 
 
تبلیغ ویـژه