الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

مقایسه کن و بشناس...
ساعت ٦:٤۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٩ تیر ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

این را ...

آیت‌الله خاتمی اجازه ملاقات به سفیر انگلیس نداد
امام جمعه موقت تهران حاضر به ملاقات سفیر کشور انگلیس نشد و اعلام کرد: پرونده انگلیس در خیانت و توطئه علیه اسلام و مسلمانان و فتنه 88 سیاه است.

به گزارش فارس، سایمون گس سفیر کشور انگلستان در جمهوری اسلامی ایران با ارسال نامه‌ای به آیت‌الله سید احمد خاتمی در تاریخ 6/ 4/ 89 از وی تقاضای اختصاص زمانی برای ملاقات کرده بود که آیت‌الله خاتمی از پاسخ نامه سفیر انگلستان امتناع ورزید.

دفتر آیت‌الله خاتمی با اعلام این موضوع اعلام کرد که سفارت دولت انگلستان مجددا با ارسال نامه‌ای به وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران درخواست خود برای ملاقات سفیر این کشور با آیت‌الله خاتمی را تکرار نمود که وزارت خارجه با ارسال نامه‌ای در تاریخ 27/ 4/ 89 به ستاد برگزاری نماز جمعه تهران خواستار ارسال درخواست سفیر دولت انگلستان را توسط این ستاد به آیت‌الله خاتمی شد.

امام جمعه موقت تهران در پاسخ به نامه ستاد برگزاری نماز جمعه تهران به شدت با انجام این ملاقات مخالفت کرد که متن پاسخ وی به شرح ذیل است:

بسم‌‌الله الرحمن الرحیم

جناب حجت‌الاسلام آقای سید یدالله شیرمردی مسئول محترم ستاد نماز جمعه تهران

سلام علیکم

باتوجه به پرونده سیاه دولت انگلیس در عرصه خیانت به اسلام و توطئه‌گری مداوم این دولت علیه مسلمانان و نیز شیطنت پیوسته علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به‎ویژه در فتنه سال 88، به وزارت محترم امور خارجه اطلاع دهید که اینجانب اجازه ملاقات به سفیر انگلیس نمی‌دهم.

28/ 4/ 89 - سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران

مقایسه کنید با این ...

دیدار کروبی با "جفری آدامز"سفیر اسبق انگلیس در تهران و رئیس سابق دفتر "جک استراو" وزیر امورخارجه انگلیس در سالگرد حزب رو به انحلال اعتماد ملی!

بقیه رو ببین که چه جور خر کیف شدن ! :))


 
 
 
تبلیغ ویـژه