الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

کی تقلب می کنه اونوقت کی میشه شاکی !
ساعت ۱۱:٢٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۳٠ تیر ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

تکاپوی تهیه‌کنندگان آمریکایی و انگلیسی برای تولید مستند تقلبی

منابع خبری آگاه خبر دادند فیلمی پرهزینه و به اصطلاح مستند به منظور افشاگری در خصوص مخالفان دولت افغانستان در حال ساخت است که تهیه کنندگان آن آمریکایی و انگلیسی هستند.

یک منبع مطلع و مرتبط با سرویس های اطلاعاتی اروپای شرقی در تحلیلی عنوان کرد آمریکا و ناتو در ماه های اخیر دچار شکست های پی در پی در منطقه خاورمیانه شده اند و درصدد جبران این شکست ها هستند.

در این تحلیل آمده است زلزله ای که از دستگیری ریگی و اعترافات وی در منطقه ایجاد شد منجر به فروپاشی فرماندهی ناتو در افغانستان و عزل ژنرال مک کریستال گردید که این برای آمریکا بسیار گران تمام شد گرچه تلاش های رسانه ای جهت معطوف کردن افکار عمومی به موضوعات دیگر در این خصوص از سوی آمریکایی ها صورت گرفت اما این تدبیر نیز موثر نیافتاد.

این گزارش می افزاید: کشته های زیادی که از نیروهای آمریکایی و ناتو برجای مانده بسیار غیرمنتظره بود و این کشتار فشارهای مضاعفی را برای آنها وارد ساخته است که این فشارها فارغ از فشار افکار عمومی جهانی بر ناتو و آمریکا از کشتار غیرنظامیان و مردم محلی بیگناه است.

در بخش های دیگری از این تحلیل آمده: فلج شدن طرح های نظامی آمریکا و ناتو و نمایان شدن قدرت ایران در منطقه نیاز به یک جنگ روانی گسترده علیه این کشور دارد.

این منبع آگاه با استناد به مستندات موجود در این زمینه گفته است: سازندگان این فیلم که بخشی از آن در خاک افغانستان ضبط شده و بخش های عمده ی آن در استودیوهای بسیار مجهز به وسیله جلوه های ویژه رایانه ای در حال ساخت است قصد دارند تصاویری را تولید کنند که وانمود شود که به وسیله هواپیماهای جاسوسی بدون سرنشین ضبط شده و تحویل سلاح از سوی عده ای ایرانی که مخالفان دولت افغان را نشان می دهد.

پایگاه اینترنتی روزنامه انگلیسی زبان بلوچستان نیوز می افزاید: چند کارگردان مطرح هالیوودی در ساخت این فیلم به اصطلاح مستند دخالت دادند و سعی می شود با استفاده از ابزارهای پیشرفته رایانه ای به مخاطب القا شود عده ای که احتمالاً ایرانی هستند با تجهیز مخالفان دولت افغانستان به اصطلاح سعی دارند مخالفان را به جان دولت افغانستان انداخته و هرج و مرج در این کشور به وجود بیاورند.


 
 
 
تبلیغ ویـژه