الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

سپاه از اینترنت هم سریعتر
ساعت ۳:٤٦ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٧ مهر ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

اشاره :» این مطلبی که در ادامه می آید ، همان شب انفجار تروریستی و جنایتکارانه مهاباد و با همان حس و حال نوشتم. اما پرشین بلاگ یکی از روزهای خرابی اش بود و نتوانستم بنویسم . حالا میشود خواند و کمی فکر کرد و دید که چقدر نگاه و شناخت ما از خودمان و دشمن درست است.

---

دیگر کارتان به جایی رسیده  کنار زن و بچه های هموطن های من در کردستان بمب میگذارید ؟ ١٢ تا زن و بچه را کشتید و ۵٠ نفر را کشته و زخمی کردید ! اگر لا اقل ناسیونالیزم افراطی کردی هم داشتید که نباید این کار را می کردید ! نشان می دهد در هیچ چیزی صادق نیستید .

عوضی ها. همسر من در تهران برای آن ١٢ زن و بچه به گریه افتاد. دلهای شما اینقدر سنگ است که از حالا دیگر کرد می کشید و بعد می گویید حامی کرد هستید ؟

در روز روشن آدم کشی و دم از آزادی زدن ؟ در روز روشن جنایت و دم زدن از دمکراسی؟ چقدر شبیه این جنایتکارهای یکسال پیش ایران هستید ! عجب انطباقی.

حالا وقتی می بینید ماموستا می گوید که اگر فکر کرده اند می توانند با این کارها بین مردم و انقلاب شکاف بیاندازند کور خوانده اند ،‌چه حالی بهتان دست می دهد ؟ وقتی می بینید رژه روندگان در رژه شان ذره ای اختلال ایجاد نمی شود و از صدای انفجار نمی هراسند چه حالی پیدا می کنید ؟ وقتی ملت بجای اینکه مانند دنیای غرب به محض انفجار فرار کنند به محل انفجار می آیند تا کمک کنند و این سنت ٣٠ ساله شان است ، اوضاعتان چگونه می شود ؟ مثلا می خواهید رژه ها را خلوت کنید تا بگویید مردم بانظام نیستید ؟ آخر چگونه ؟ این که بیشتر در مهاباد امروز باعث وحدت شد ! امروز مهاباد صحنه انزجار از شما شد. مهاباد امروز یکپارچه فحش شد علیه شما. وقتی دختر ١٠ ١٢ ساله را می بینید که یکراست می گوید انفجار کار شماهاست ،‌مزه ی دهانتان کچی نمی شود ؟ وقتی پیرزن ٧٠ ساله ی مجروح ، آن چیزی را می گوید که دختر ١٢ ساله گفت ، مغزتان کپک نمی زند ؟

چقدر زشت ، ‌دست به ابزاری می زنید که سرجمعش برای شما فحش است و دیگر هیچ! ابزاری قدیمی مال دهه ۵٠ و ۶٠ هجری شمسی . عجب که اینهمه زمان گذشت و شماها هنوز در همان الگوهای تروریستی ٣ دهه قبل مانده اید . یعنی چطور می شود اینهمه یک گروه عقب بماند ؟ روشن است. چون خودش "فکر" ندارد. فقط بر اساس "برنامه" و "دستور" عمل می کند. گفتم بمیر ، بمیر. همین . والا مگر می شود اینقدر تیشه به ریشه ی خودت بزنی.

گفتم ارازل اوباشید و چاقو کش و بچه دزد و قاچاقچی مواد مخدر،‌ گفتید نه ! ولی گندش در آمد. می گویم تجزیه طلبید اما انکار کردید و بعد تابلو شد و بارها گفتم ضد کردید انکار کردید و این همه جنازه شهید و مجروح زن و بچه ی کرد سندش.

می دانم .

اوضاع کردستان هر روز برای شما بدتر می شود و کینه ی شما از جماعت کردزبان کشور ایران هر روز بیشتر . می دانم که آنروز نام همشهری های کرد مومن به انقلاب را چه گذاشته بودید. امروز همه ی کوچه ها مومن به انقلابند. بعد از سخنرانی و سفر آنروز مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان و تقویت وحدت و شکفتن غنچه های مودت ، ‌یادتان هست رئیستان به ارازل هم فکرتان در شرق کشور دستور داد در آنجا انفجاری را انجام دادند ؟ حالا آنجا نفس کشیدن هم برای رئیستان سخت شده و حتی نمی تواند ۵ تا سرباز ارتشی را بدزدد ، مجبور شده دوباره به سمت شماها اشاره کند!

ای عروسک های کوکی. این آتشی که به راه انداخته اید ، نخ های دست و پای خودتان را گرفته . چه می کنید ؟ هیزم خودسوزی تیز می کنید ؟

یادتان هست چند ســــــــــــال پیش چند کلمه حرف حساب علیهتان نوشتم ؟‌ می بینید که از چندسال پیش تــــــــا همین الان هنوز هم می آیید و فحش جنسی خطاب به نوامیس و اعتقادات انسان می نویسید و در می روید ؟ و البته که چز فحش ، جوابی ندارید ؟ خب حق هم دارید . بمب اگر نگذارید ،‌ یعنی دیگر باید مرده حسابتان کنیم . جنایتکار اگر جنایت نکند می گویند مرده است و فحاش هم اگر فحش ندهد می گویند لال شده .

بمب می گذارید پس هستید. فحش می دهید پس هستید.

در مورد این انفجار هم ،

مهم نیست. ما خون زیاد داده ایم ، انتقامش را هم گرفته ایم . این خونهای سرخ سرد نخواهد شد که انتقامش جایش سبز می شود... از الان به ساعت های مچی تان نگاه کنید. مگر قاتل صیاد شیرازی جان به در برد که حالا از قاتل زن و بچه ی ملت حقیقتا مظلوم کردستان کسی بگذرد ؟

از مظلوم بکشید ، انتقام می گیریم . از مسلمان کشته بگیرید ازتان کشته می گیریم ، از ایرانی بکشید ،‌ از شما می کشیم . فقط کمی صبر کنید. باشد ؟ قولهای ما را که دیده اید. قول قول است. خصوصا وقتی پای انتقام خون بیگناه وسط باشد. به جای آن کشته های خیالی و دروغی تان ، ما امروز ١٢ شهید داده ایم . حالا خدا را شکر می دانید در انتقام گیری چقدر صادقیم . نیازی به یاد آوری نیست.

پس قرار ما ، کمی صبر.

در قرارگاه های برون مرزی تان صدای گلوله ی انتقام باشید.

نوبت رئیستان هم - آمریکا را می گویم ،‌ همان اسرائیل را منظورم است - می رسد.

آسیاب به نوبت.

 

پی نوشت :

- دست و بازو وسلاح بچه های قرارگاه حمزه سیدالشهداء سپاه را می بوسم که نگذاشتند قول من به ضد انقلاب زمین بماند. و اگر سپاه اینگونه نبود من چنان مطلبی را آماده نکرده بودم .

- نگاه کنید به گوگل که چگونه سانسور چی شده .


 
 
 
تبلیغ ویـژه