الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

ابتکار روزنامه نگاران مسلمان روسیه
ساعت ٦:٠٦ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٢ آذر ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

تخم مرغ گندیده؛ جایزه ضداسلامی‌ترین مطلب سال

روزنامه‌نگاران مسلمانان روسیه گردهم می‌آیند و ضمن انتخاب ضداسلامی‌ترین مطلب منتشر شده در این کشور، جایزه ویژه این رقابت‌ها را که تخم مرغی گندیده‌ است به نویسنده آن اهدا می‌کنند.

به گزارش پایگاه اینترنتی تاپیکس دات نت، روزنامه‌نگاران مسلمان روسیه بنیانگذار جشنواره‌ای هستند که به برگزیدگان آن به جای جوایز اسکار، شیرطلائی و یا نخل طلائی، و ... دو عدد تخم مرغ گندیده، در دو اندازه بزرگ و کوچک اهدا می‌شود.
در این گردهمایی استثنایی، روزنامه‌نگاران مسلمانان در سپتامبر هر سال دور هم جمع شده و ضداسلامی‌ترین مطلب منتشر شده را از میان مجموع مطالب منتشر شده در روسیه انتخاب کرده و به نویسنده آن تخم‌مرغ گندیده جایزه می‌دهند.

جایزه نویسنده مورد نظر به مجله و یا روزنامه‌ای که مطلب ضد اسلامی در آن منتشر شده است فرستاده می‌شود، البته در صورت همکاری یکی از شبکه‌های تلویزیونی و یا رادیویی، آنها نیز از این جوایز بی‌بهره نخواهند بود و از زحماتشان تقدیر می‌شود، البته گزارشی مبنی بر واقعی، یا سمبلیک بودن این تخم‌مرغ‌ها منتشر نشده است.
اخیرا تعدادی از رسانه‌های عمومی روسیه، با هدف درگیر ساختن دو جامعه مسلمان و غیرمسلمان و برآشفتن اذهان دنیای غیراسلام بر ضد دین اسلام و مسلمانان، مطالب ضد و نقیض و دروغین زیادی را علیه اسلام و مسلمانان منتشر می‌کنند که این اقدام روزنامه نگاران مسلمان در واقع اقدامی در جهت مقابله با چنین اقداماتی‌ است.


 
 
 
تبلیغ ویـژه