الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

سبز به دروغ عادت کرده
ساعت ٧:٢۱ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢۸ بهمن ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

١- مگرمیرحسین به مجری و مدیر شبکه ۴ در مناظره نگفت احمدی نژاد بیاید سه برابر من حرف بزند و آقای کروبی شاهد ؟! پس چرا به اندازه زمان عادی قانونی هم قانع نشدو  دم از جر زنی زد‌؟

٢- مگر میرحسین نمی گفت‌ آمارهای احمدی نژاد از تورم غلط و آمارهای او از تورم درست است و سندش را هم بانک مرکزی اعلام می کرد‌؟ پس چرا گفتند احمدی نژاد به بانک مرکزی دستور داده آمارها را عوض کنند؟!!؟!!؟

٣- مگر میرحسین نمی گفت آمارهای احمدی نژاد مورد تایید بانک مرکزی نیست. پس چرا هم آمار احمدی نژادو  هم آمار میرحسین در سایت بانک مرکزی قابل مشاهده بود و هست؟

۴- مگر میرحسین به احمدی نژاد بخاطر مرحوم کردان و مدرک تحصیلی اش گیر نداد‌؟ پس چرا وقتی احمدی نژاد به او ثابت کرد که همسرش بطور غیرقانونی بدون گرفتن مدرک کارشناسی ارشد در دوره دکتری شرکت کرده آنچنان عصبانی و بی حیثیت شد؟

۵- مگر میرحسینی ها نمی گفتند : احمدی کم آورده عکس ناموس آورده ؟ اگر کپی رنگ و رو باخته ی عکس ٣ در ۴ سیاه و سفید روی مدرک تحصیلی زهرا رهنورد تصویر ناموسی او است ، آن عکسهای رنگی آ ۴ که از زهرا رهنورد توسط ستاد سبز بین هوادران توزیع شد و آن بنرهای ٣ در ۴ رنگی متر که از زن و شوهر دست در دست هم نصب شده بود ناموسی نبود ؟

۶- مگر میرحسینی ها نمی گفتند که بخاطر قطع اس ام اس ها نمی توانند بطور فوری اسناد تقلب در انتخابات را جمع آوری کنند ؟ پس چرا امروز که بیست ماه از آن ماجرا گذشته، هنوز اسنادشان را ارائه نکردند و به انتشار سه شماره ادعانامه ی مکتوب همان حرفهای قبلی اکتفا کردند ؟

٧- مگر شورای نگهبان دو بار با دستور رهبری وقت بررسی شکایات را تمدید و مهلت برای ارائه شکایت نکرد ، پس چرا گفتند که شورای نگهبان به شکایات ما رسیدگی نکرد‌؟

٨- مگر پوسترهای با تیتر "سربازان مطیع ولایت حامیان میرحسین موسوی" منقوش به عکس معروف امام و رهبری را چاپ و منتشر نکردند ؟ پس چرا وقتی فاصله ی بین رهبری و آنها در سخنرانی رهبری در روز ١۴ خرداد ٨٨ در حرم امام راحل -ره-مشخص شد رهبری را به دخالت در انتخابات متهم کردند ؟

٩- مگر نمی گفتند که رهرو راه امام خمینی هستند ، پس چرا از اندیشه ی امام هر جمله ای را که بود به زیر پا گذاردند ؟ چرا با جریانات سلطنت طلب ،‌سازمان منافقین ، بهائیت ، حجتیه و ... اتحاد کردند ؟

١٠- مگر نگفتند که آقا منتظری رهبر معنوی آنها است ، پس چرا تصویر حضرت امام را دست گرفتند در حالیکه حضرت امام سالها قبل از رحلت منتظری را با ادبیاتی بسیار عبرت آموز از مسئولیت برکنار کرده بود و با وی کاملا مخالف بود ؟

به دروغ گفتن ، عادت کرده اید ؟


 
 
 
تبلیغ ویـژه