الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

غیر قانونی ؟ غیر شرعی ؟ غیر اخلاقی؟
ساعت ٦:٤۳ ‎ب.ظ روز شنبه ۳٠ بهمن ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

در مجادلات مکرری که با این فتنه گران صورت می گیرد ، بارها به بهانه های مختلف ، برای اقدامات خود ، روایی هایی را متصور می گردند.

برای نمونه ، در ماجرای جراحات شدید وارده به سیدشهاب الدین واجدی ، هنرمند و عکاسی بسیجی و متعهد کشورمان که به سرقت رفتن دوربین عکاسی و خط موبایل ایشان منتهی گشت ، ‌این افراد با ذکر آثار جرح و کتک خوردن رفقا و همپالکی های خود برای این جریان و حرکت روایی ایجاد می کنند.

اظهارات این حضرات بازهم با چند جمله مورد چالش است :

١- سید شهاب الدین واجدی ، مشغول هیچ اقدام غیرقانونی ای نبوده است. ضمن آن اینکه وی جزو نیروهای ضد اغتشاش هم نبوده است و صرفا در حال انجام رسالت خبرنگاری خویش مجروح شده است. خبرنگاری در دنیا یکی از شغل های پرخطر دنیا محسوب می شود. چطور اینجا متوجه نمی شوند که یک خبرنگار را مجروح کرده اند ؟

٢- اقدامات اغتشاشگران بر اساس قوانین عادی کشور جرم محسوب می گردد. برخورد با عنصر مجرم در عرف تمامی قوانین جهان سخت خواهد بود . چه حق طلب باشد و چه آلت دست دفتر ریاست جمهوری کاخ سفید. پس اینان حقی بر گردن کسی ندارند و ما به ازای اقدامات خود سرکوب می شوند. حال چگونه می توانند این دو موضوع را با یکدیگر یکی کنند ؟

٣- یکی از تصاویری که در شبکه های اجتماعی فتنه گران برای تراشیدن نوعی روایی برای این اقدام بی آبرو کنار عکس سید شهاب درج شده است عکس ماجرای زنی است که در جریان موضوع طرح امنیت اجتماعی در میدان هفتم تیر در شرایطی کاملا مشکوک در میدان هفتم تیر حاضر و با تصویربرداری دو تیم موتورسوار مشایعت می شود. ربط این ماجرا نه تنها به ماجرای سیدشهاب الدین واجدی مفقود است ، بلکه ربط آن به جریان اغتشاشات و بلکه حتی طرح امنیت اجتماعی نیز مفقود است. بازهم ارازل ایرانی ،‌برای تراشیدن روایی برای اقدامات خود به دروغ متوسل شدند ؟

برای سیدشهاب الدین واجدی سلامت و بهروزی و قدمی استوارتر در راه ولایت فقیه آرزومندم . هرچند دستان خونین وی که به علامت پیروزی بالاگرفته شده موید همین نکته است .

در ادامه بخوانید :

نامه ی همسر سید شهاب واجدی : http://akkasemosalman.ir/?p=594


 
 
 
تبلیغ ویـژه