الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

چقه جنگله خوسی
ساعت ٩:۱۸ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٠ اردیبهشت ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

نمی دونم چطور ،‌ولی ،‌این آهنگ مربوط به سریال میرزا کوچک خان ، بر من تاثیر شگرف دارد. گیلکی نمی دانم . اما اینقدر می دانم این آهنگ زبان حال ملتی است که از ظلم دشمن ترسانند و سرلشکری مانند این روحانی جهادگر ، سید یونس پسر میرزا ، عبا را به کمر می زند و میدان را می شکند.

عجیب بر من تاثیر می گذارد. عجیب.

راستی نیما ،‌ جای تو در جبهه یاران سردار جنگل است یا در بی بی سی فارسی ؟

نیما برگرد.

دلم برایت تنگ شده.

او محمد است. فرمانده سپاه در یزد. نمی دانید اگر ،‌ بگویم که ...

پس از شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در طبس و به جا گذاشتن چند فروند هلی‏کوپتر، برادرِ پاسدار، محمد منتظر قائم فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یزد، جهت بررسی اوضاع به ناحیه مورد نظر وارد شد تا اطلاعات موجود و فوق سری داخل صحنه را جمع‏آوری نماید.

از آن طرف، چون استکبار جهانی، نقشه‏های خود را نقش برآب می‏دید، تصمیم گرفت تا باقی‏مانده هلی‏کوپترها منهدم گردند تا اسناد سری نیز از بین روند.

بنابراین با هماهنگی بنی‏ صدر خائن و تنی چند از مزدوران و خودفروختگانی که در نیروی هوایی نفوذ کرده بودند، این منطقه بمباران شد و سردار محمد منتظر القائم به فیض شهادت نائل آمد.

از بین بردن اسناد ومدارک به جامانده که به طور قطع حاوی اسناد و مدارک مربوط به ادامه طرح و برنامه‏های آمریکایی‏ها پس از انجام مرحله اول عملیات بود و همچنین شامل اسامی عوامل مزدور داخلی و جاسوسانی می‏شد که می‏بایست طی این عملیات با آمریکایی‏ها همکاری کنند، خود واقعه‏ ای مهم و قابل بررسی است. 


 
 
 
تبلیغ ویـژه