الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

یک سوزن به خود ، یک جوالدوز به دستگاه قضایی !
ساعت ۱٢:٤٤ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٧ شهریور ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

حسب اطلاع ، به دوستان فردا نیوز "گفته شده است" که مطلب بنده را بردارند !

علت ؟ نقد عملکرد آن آقای روحانی. حالا خوبه نام آن آقا را نیاوردم و مخاطب فقط خودش می تواند پیدا کند. این عمل از برخی "بالایی ها" سر می زند که ولشان کنی دربوستانهای تهران تکنو می گذارند به اسم شادی و تفریح و "هیجان" برای مردم. کسانی که به دستگاه قضایی گیر می دهند که چرا فلان وبلاگ را چون رسما به کسی فحاشی کرده بود بستی وصاحبش را زیر سئوال کشیدی ! حالا ببین خودشان چه می کنند :)

می گویند چرا فلانی را نقد کرده ای.

مشکلی داره ؟

جواب بدید خب .

مو لای درز حرف من می ره ؟

البته خب دیگه مهم نیست. مطلب خدا رو شکر منتشر شد. چیزهایی باید از حاج حسین شریعتمداری یاد گرفت از جمله آنکه همیشه استراتژیک نگاه کنی و تیترت را مفت نفروشی.

پاسداران هم همیشه مطالب درجه یک مهم را خواهد نوشت. مصالح امت اسلامی را و برای منافع شخصی و گروهی معارض با منافع اسلام و انقلاب و امت اسلامی تره هم خورد نخواهد کرد ان شاء الله.

پی نوشت اول :

یکی دیگر از دوستان آشنا با مجموعه ی فردا نیوز فرمود که تماس از بالایی در کار نیست و علت این است که دوستان معتقدند "من" در یک برنامه تلویزیونی مورد نقد قرار گرفته ام و مطلبم پاسخ به آن نقدهاست.

الف : عجب. من در برنامه راز مورد نقد واقع شده بوده ام و خودم خبر نداشتم.

ب : گیرم کسی در یک برنامه ی تلویزیونی مورد نقد واقع شده باشد و پاسخ نقدها را علمی و منطقی و دقیق و موشکافانه روی وبلاگش بنویسد و رسانه ای هم آن را بازنشر کند. متوجه نشدم که استدلال و اعتقاد پیش گفته چگونه توجیه حدف از روی خروجی خبری می شود.

ج :‌البته ، عرف سیستم های بهره بردار از تلکس های خبری این است که مطلب را وقتی منتشر می شود بلافاصله دریافت می کنند. مثلا از طریق فید خوان و وقتی مطلب را حذف کنی ، فقط می توانی روی خروجی آنلاین تاثیربگذاری. ضمن اینکه بنده دیگر کاری به این بحث ندارم . بحث تمام شد و نقد هم منتشر شد . آنهایی که توسط بنده مورد نقد" قرار گرفتند می دانند و خودشان .

د : بازهم رسیدیم به همان خانه ی اول و سانسور در سکوت و پیدا نکردن دلیل منطقی و موجه - البته الان دلیل ناموجه هم نداریم - برای این باصطلاح فیلترینگ موثر ( یعنی فیلتر از سرور ! :)) ) . آنوقت می آییم به قوه قضائیه و مخابرات گیر می دهیم چرا نمی گویی چرا فیلتر کردی :) سعی کنیم از کسی انتقاد کنیم که در پلانهای کوچکتر نمونه ی بدتری از او ارائه نکرده باشیم :).

پی نوشت دوم :

آقای کامنت نویسی ، همین زیر آمده و نوشته این که گفتی مو لای درز حرفم نمی ره نشان از فلان و بهمانه . این که کسی به حرف خود اطمینان داشته باشه نشانه ی فلان و بهمانه ؟ بحق چیزهای نشنیده و ندیده . پس ایشان چرا خودش اینقدر به صحت حرفهاش اعتقاده داره ؟ شاید هم ایشون قبلو داره که مو که هیچ تریلر لای درز فرمایشاتش می رود.

 

ما بعد التحریر :

مغز تذکر دوستان بجاست. من نام آقای زائری را در بند ششم آورده بودم و خودم یادم نبود.  جواب را قبل از دیدن کامنت آقای سید سجاد جان ، اینجا نوشته ام : http://pasdaran.persianblog.ir/post/1129 - ایشان صیحیح می فرمایند و بنده فراموش کرده بودم که نام آقای محمد رضا زائری را در متن وبلاگ آورده بوده ام . البته بنده ابایی از این امر (آوردن نام آقای زائری) ندارم اما تصور کرده بودم که ننوشته ام و قصد هم داشتم که ننویسم چون مطلب اینقدر گویا بود که مخاطب خودش متوجه می شد. البته بهرحال ایشان صحیح می فرمایند و بنده نام وی آورده بودم. البته متوجه نشدم کلا این موضوع چگونه توجیه حذف مطلب من از فردانیوز شد...


 
 
 
تبلیغ ویـژه