الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

عجب مچ گيری اساسی ايی شد !
ساعت ٧:٤٦ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۸ آذر ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

بسم الله .

نمی دانم چند نفر از بچه ها به اتفاقی که افتاد حواسشان بود يا نه . اصلا فهميديد چی شد ؟  يک ضد انقلاب آمد و به روشن ترين حرف ناصحيح در وبلاگ من اعتراض کرد ! او بمن گفت چرا بجای نام جرج تنت، نام تد ترنر را نوشته ای‌؟ او بمن گفت تد ترنر رئيس سی.ان.ان است. !!!

 حالا ، برای اينکه در جريان يک دستی ای که به ايشان و دوستانشان زده شد قرار بگيريد ، کامنت جوابم را می گذارم :

بسم الله . من موفق شدم بالاخره یک ضد انقلاب را وادار به گفتگو کنم ! هوررررا ! آقا انصافا اولين کامنت انتقادی مثل آدم از ضد انقلاب ! اما ايندفعه خواستی مچ گيری کنی يادت باشد خبر استعفای رئيس سازمان سيا جورج تنت را خود بنده در خبریتحت عنوان جابجایی در راس همر قدرت سازمان سیا در وبلاگم در تاريخ شنبه ۳۰ خرداد ۸۳ منتشرکردم . الحمد لله ثابت شد که می آييد و می خوانيدو حرفی برای گفتن نداريد. اما اگر چيزی ببينيد سريع می آيييد و قلمفرسايی!!!! برو و آرشیو را ببین .

و اما در مورد تد ترنر بشنو : تد ترنر رئيس مجموعه خبري و تبليغاتی سی.ان.ان است که که به عروس شبکه های آمريکا مشهور می باشد. وی در يک طراحی سياسی دقيق يک ميليارد دلار به سازمان ملل متحد برای انجام ماموريتهای خود کمک کرد. يادت می آيد. ؟ خب سواد کی مشکل داشت ؟ از قديم گفتند دم روباه از زرنگی توی تله است. موضوع نیز مربوط به بدهی های آمریکا به سازمان ملل و حق عضویت های کلان پرداخت نشده آمریکا به این سازمان است که آمریکا از بدهی های خود به این سازمان نیز همچون یک اهرم علیه سازمان ملل استفاده می کند. خب حالا ؟

 

اين دفعه بدجوری هول شده بوديد ها ؟ حالا چرا يک لحظه ترديد نکرديد؟ نگفتيد اين که خودش خبر استعفای جرج را درج کرده بود؟ نگفتيد اين چرا - نام و عنوان رئيس سازمان سيا را - قرمز رنگ کرده ؟ شايد جنابعالی خبرنداشتی هان ؟ ايندفعه مواظب باش ! وقتی يک طعمه دندان گير در ايران اسلامی ديدی اين دفعه اينجور شيرجه نزنی ! چون ممکن است که از اين دفعه خطرناکتر باشد ! اين هم روی بقيه برجکهايی که خورديد. ولی اگر بتوانيد از اين موارد در صفحه من گير بياريد خيلی خوبه ها ! می توانيد کلی با من کلنجار برويد ! حق می دهم واقعا وسوسه کننده بود...

ولی خب اونوقت کسی از شما نمی پرسيد اين چه ربطی دارد به محتوای مطلب؟ کسی از شما نمی پرسيد خب اين موضوع چگونه استدلالهای او را باطل می کند‌؟ کسی از شما ربط موضوع را نمی خواست؟

چند موضوع حالا علنی شد :‌

۱- شماها هيچ جوابی جز فحاشی برای وبلاگ نويسان بسيجی و مسلمان نداريد. اگر داشتيد درنگ نمی کرديد .

۲- شماها از خواننده های پرو پاقرص وبلاگهای بسيجی و مسلمان هستيد و اين البته هيچ چيز بدی هم نيست.

۳- شما ها در خصوص مخالفانتان هيچ گونه تحمل خطا و اشتباه را نمی کنيدو اگر از طرف مقابل کوچکترين خطايی ببينيد به او حمله می کنيد. و البته هيچ از خودتان مواطبت هم نمی کنيد که مثل اين بار از ته چاه سر در نياريد .

يا علی.


 
 
 
تبلیغ ویـژه