الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

جلوی کیهان را بگیرید ، ما را تحقیر می کند !
ساعت ۱٠:۱٢ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٥ آبان ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

عضو متواری حلقه کیان که به واسطه قلم زدن باب میل سازمان سیا روزگار می گذراند، می گوید کیهان، اعضای جریان های ضدانقلاب را با برچسب زدن تحقیر و کوچک می کند.

مجید محمدی با استناد به مطالب ستون اخبار ویژه کیهان مدعی شد: متون کیفرخواست بازداشت شدگان یا از روی بخش اخبار ویژه کیهان نسخه برداری می شوند یا نویسندگان کیهان آنها را می نویسند(؟!)

وی همچنین در سایت رادیو فردا نوشته است: خط دیگر تبلیغاتی، معرفی اپوزیسیون به عنوان نفوذی و خبرچین های نظام و ماموران وزارت اطلاعات است. بسیاری از مخالفان مدحی 2 نام گرفته اند. چهره های شناخته شده در رسانه های فارسی زبان (تلویزیون فارسی بی بی سی و صدای آمریکا) و فعالان احزاب سیاسی اصلاح طلب که در طی دو سال گذشته به خارج مهاجرت کرده اند بیش از همه مورد این گونه اتهامات قرار گرفته اند (برنامه صدای آمریکا را کیهان می نویسد، کیهان 20 مهر 1390). به عنوان نمونه احمد باطبی متهم می شود «به لو دادن برخی از اعضای اپوزیسیون در تماس با ایران» (کیهان، 27مهر 1390) یا مجتبی واحدی و اردشیر امیرارجمند به عنوان نفوذی جمهوری اسلامی مطرح می شوند. (باور کنید من نفوذی نیستم، کیهان 13تیر 1390)

عضو سابق حلقه کیان البته ترجیح داده به دلایل کاملا روشن توضیح ندهد که تمام اخبار مورد استناد وی در کیهان، عینا از قول رسانه ها و محافل و فعالان ضدانقلاب نقل شده و این اعضای اپوزیسیون هستند که از برخی افراد مشخص به عنوان مدحی شماره 2 و 3 و نفوذی و کلاهبردار و شارلاتان و بندباز و عیاش و... نام می برند و کیهان اغلب مجبور است برای حفظ اخلاق و عفت عمومی، بسیاری از این نوشته ها را پاستوریزه یا سانسور کند!

اما درباره لفظ «مزدور» باید یادآور شد که همین فرد چند ماه پیش با انتشار مقاله ای مبتذل، سعی کرد از جاسوسی و قلم زنی به نفع آمریکا و برخی دولت های غربی قبح زدایی کند. او تصریح کرده بود فروش اطلاعات و گرفتن پول از دولت های خارجی امری شرافتمندانه است که جریان های محبوب اپوزیسیون باید به آن تن دهند. بنابراین اگر هم در میان مخالفان کسی باید غیرتی شود و از تعابیر مزدور و خائن بر سر غیرت آید، قطعا آن فرد، مستخدم دون پایه و خودفروخته سازمان سیا نیست. (به قول معروف شما مشغول کار خودت باش و «آ»بت را بخور).

اخبار موثق از داخل رادیو فردا حاکی از آن است که مدیریت آمریکایی این رادیو-سایت چندین بار به صرافت افتاده تا عذر نامبرده را به اعتبار هزینه هایی که برای فتنه سبز به ارمغان آورده و باعث رو شدن دست فتنه گران در حوزه ضدیت با اسلام و انقلاب شده، بخواهد. محمدی در اوج فتنه 88 نوشته بود که اصل مشکل جنبش سبز با اسلام است و نه جمهوری اسلامی یا قانون اساسی و ولایت فقیه.

برخی اصلاح طلبان (منافقین نقابدار) به همین دلیل به محمدی مشکوکند و معتقدند او با تحرکات و مواضع خود، علنا همان کاری را می کند که سیستم امنیتی جمهوری اسلامی درصدد اثبات آن است و آن، دشمنی فتنه گران با اصل دین اسلام است. با این حال کیهان که بارها از روشنگری!های نامبرده در ستون اخبار ویژه استفاده کرده، تاکید می کند که وی صرفا از سر ابوجهل بازی، به این افتضاحات دامن می زند و مزدور دوجانبه و از این حرف ها نیست.


 
 
 
تبلیغ ویـژه