الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

مثلث شر بن لادن ، ملا عمر ، الزرقاوی در خدمت مثلث شر آمريکا اسرائيل انگليس
ساعت ۱٢:۱٥ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۳٠ آذر ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

بسم الله .

الزرقاوی بی دین و کافر ومنحرف اخلاقی و عنصر سازمان سیا خود را نماد وجه جهادی اسلام درعراقم تبلیغ می کندبن لادن کادر رسمی سازمان سیا و شریک تجاری دولت بوش  خود را مبعوث شده برای مقابله با کفار !! تبلیغ می کند ملا محمد عمر موجودی خیالی که تاکنون تصویری از او بدنیا ارائه نشده اما اثرات وی همه جا وجود داردچند وقتی است که ماجرايی ، زير پوست وبلاگم (منظورم در کامنت ها است !) در جريان است. خيلی ها از بچه ها می دانند و می بينند و می خوانند . اما امروز ديگر ديدم درنگ جايز نيست و بايد رسما يقه ء ماجرا را بگيرم . خدا اگر بخواهد بعد از تمام شد اين موضوع که البته کار يک ثانيه است ، به موضوع بسيار مهمی بنام مدح و مداحی در آئينه حق و حقيقت خواهم پرداخت که از هرچه موضوع فرهنگی ديگر ، مهمتر است.

راستی بچه ها ! آنموقع که شوک همه ما ناشی از ۱۱ سپتامبر آرام گرفت و يواش يواش از هفته سوم به بعد فکرمان شروع به کار کردن کرد ، چند نفر باور کرديم کار يک گروهک آنهم غير آمريکايی و آنهم مثلا وهابی ! است ؟

درست بفاصله ۲۴ ساعت بعد ، - آنهم چه ۲۴ ساعتی ! ۲۴ ساعتی که ۱۰ ساعت اول آن ، دولت آمريکا از مقرهای اوليه خود خارج و مخفی شده بود و آمريکا بعبارتی زمامدار نداشت ،‌تمام رسانه های خبری جهان از منابع اصلی خبری محروم بودند و پنتاگون نيز دچار حادثه شده بود ! - نام و مشخصات حمله کننده و مسافران هواپيما اعلام شد ! .

از خودم پرسيدم : اين چه سيستم دقيق  وسريع العمل اطلاعاتی و جاسوسی جهان است که تا حادثه به اين بزرگی اتفاق نيفتاد از وقوع آن خبر نداد اما با ۲۴ ساعت گذشتن از حادثه ،‌مجرم را پيدا کرد ؟ سيستمی که بتوانند از آسمان کشورش ۴ هواپيما بدزدند و دو تا را به دو ساختمان اقتصادی و يکی را به مهمترين مرکز نظامی بزنند و آخری هم در هوا مورد هدف قرار گيرد ؟!

چگونه آمريکا با در اختيار داشتن سيستم عريض و تويل جاسوسی فنی و مخابراتی اشلون در جهان ُ نتوانست از وقوع اين حمله با خبر باشد ؟
چرا نخست وزير رژيم صهيونيستی ۲۴ ساعت قبل از حضور در آمريکا برنامه سفر خود به نيويورک را به تعويق انداخت ؟
چرا تمام کارکنان يهودی ساختمانهای دوقلو روز حادثه مرخصی استحقاقی داشتند ياز از محل کار غيبت کرده بودند ؟
چرا دفاتر اصلی اقتصادی آمريکا در مجاورت ساختمان های دوقلو روز قبل از تعطيل می گردد؟
چرا نمايندگی سازمان سيا در ساختمان دوقلو روز حادثه تعطيل است؟

چند نفر از ما ،‌ بن لادن را خوب می شناسد ؟
          
             اسامه بن محمد بن لادن ، تاجر میليونر وهابی و تبعه عربستان است که جزو ده خانواده ثروتمند عربستان - اين شريک سياسی اقتصادی و امنيتی آمريکا در خاورميانه - محسوب می شوند. خانواده بن لادن شريک تجاری خانواده بوش در حوزه انرژی و از سهامداران بزرگ انرژی آمريکا هستند اصولا وهابيها نزديک به ۴۰۰ میليارد دلار سرمايه در آمريکا انجام داده اند . در جريان ۱۱ سپتامبر وادعاهای حکومت آمريکا عليه مسلمانان ، نزديک به  ۲۰۰ میليارد دلار از سرمايه گذاری عربی ، از آمريکا خارج شد . اما چرا مابقی خارج نشد؟ اصولا اين مابقی سرمايه خانواده های بزرگی همچون بن لادن بود ! در حاليکه آمريکا رسما اسامه پسر محمد بن لادن را طراح و مجری عمليات حمله به ساختمانهای تاجرت جهانی اعلام کرده بود.

ما طالبان را چقدر می شناسيم ؟

طالبان ، تشکلی نظامی تشکيل شده از عناصر شبهه نظامی بود که پس از اخراج شوروری از افغانستان ، بدست سيستم اطلاعاتی ارتش پاکستان SI ( اطلاعات ارتش ) برای مقابله با نفوذ و قدرت يافتن جنبشهای جهادی مورد حمايت ايران در افغانستان ، تشکيل شد. 

             با شناخت ساخت حکومتی و بافت سياسی ارتش پاکستان ، آنچه مسهود است ، ارتباط تنگاتنگ سياستهای حاکم بر اين ارتش با سياستهای کشورهای غربی خصوصا آمريکا است و اصولا بخش عمده ای از مقررات ، نظامها ، آموزشها و سيستمهای ارتش پاکستان ضمن اخذ شدن از سيستم نظامی آمريکا ، ‌درارتباط مداوم با مراکز دکترينال دفاعی ايالت متحده است.

               برای شناخت بيشتر ارتش پاکستان و تفکر واراده سياسی حاکم بر آن ، نگاهی به عملکرد فرمانده ارتش و رئيس خودخوانده حکومت پاکستان يعنی ژنرال پرويز مشرف در جريان حمله آمريکا به افغانستان می اندازيم . آنچه مشهود است، هماهنگی کامل اين ارتش با طرح عمليات آمريکا عليه افغانستان و اهداف آمريکا در افغانستان است. برای نمونه ارتش پاکستان تمامی فرودگاههای نظامی و غير نظامی خود را برای اجرای عملياتهای تک هوايی عليه اهداف افغانی در اختيار پنتاگون قرار داد.
   
پول عناصر وهابی ،‌عناصر نظامی و سياسی پاکستانی و همچنين تجهيزات نظامی و هدايت اطلاعاتی کلان آمريکايی عوامل زاينده گروهک طالبان هستند. اين گروهک از ابتدا ضمن برخورد با جنبشهای جهادی مورد حمايت ايران در افغانستان که با تکيه بر اراده ملی خود اقدام به اخراج شوروری از خاک افغانستان نموده بودند ، از ابتدا منش وسياست خود مبنی بر حمله به منافع جمهوری اسلامی ايران را علنی ساخته و در آخرين اقدامات خود ،‌ اقدام به حمله به سفارت جمهوری اسلامی ايران در مزار شريف نموده و تمامی کارکنان وعناصر سياسی و مطبوعاتی - بجز يک نفر که مجروح و به ايران فرار کرد - را به شهادت رسانيدند. از سوی ديگر اين گروهک در دوران تسلط تقريبا کامل بر خاک افغانستان بارها اقدام به انجام عملياتهای ايذايی بر عليه مناطق و موقعيت های نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی در خاک جمهوری اسلامی ايران نموده و در اين عملياتها نيز شهدايی از نيروهای مختلف نظامی ايران شامل ارتش ، نيروی انتطامی و سپاه پاسداران گرفت. اين گروهک ، ضمن تهديد حکومت ايران به اجرای عملياتهای بمب گذاری وترور ، مشی خود در حمله به انقلاب اسلامی و سياستها و منافع آن را هرگز پنهان ننموده است. در آخرين نمونه، اين گروهک اقدام به تهديد و اجرای يک نمونه عمليات بمب گذاری انتحاری عليه نماز جمعه تهران نمود که با هوشياری پرسنل وزارت اطلاعات عامل بمب گذار قبل از ورود به مجموعه نماز جمعه شناسايی ، متوقف و بازداشت گرديد.

بن لادن بارها درمناسبتهای مختلفی ، حکومت ايران را نيز به اجرای عملياتهای مختلف تهديد نموده است. با اين وجود سيستمهای خبرپراکنی و دروغپردازی غربی هيچگاه دست از تبليغات خود مبنی بر ادعای ارتباط ميان بن لادن و حکومت جمهوری اسلامی ايران دست برنداشته و در تازه ترين اين گونه تبليغات ، ادعای اقامت بن لادن در چالوس ! را مطرح می نمودند .

تفکر و منش فکری واعتقادی گروه طالبان در حوزه فردی مبتنی بر احکام و فقه وهابی سنی بوده و در حوزه سياسی و اجتماعی تفکری غير شيعی وغير سنی را به منصه ظهور گذارده است. چرا که اصولا ضمن توجه به اينکه رفتار و برنامه های سياسيو اجتماعی و حکومتی طالبان به هيچ وجه با فقه شيعی هماهنگ نيست بايد به خاطر داشت که فقه سنی نيز از ابزارهای کافی برای توليد فتوا و حکوم مطابق زمان محروم بوده و اصولا وجوه سياسی تفکر دينی را انکار می نمايد و اين موضوع ، خود اساسا مايه اختلافات فرهنگی وسياسی حکومتهای سنی مذهب عربی منطقه با جمهوری اسلامی ايران می باشد. اين نوع تفکر اصولا بدون آنکه نامی از تفکرات شيعی یا سنی بر خود داشته باشد حقيقتا نمودی از تفکر سياسی وهابی محسوب می شود.

معنا و ريشه وهابيت چقدر برای ما روشن است ؟

 پايه گذار و بزرگ تفکر وهابی ،‌ طلبه جوان و سنی مسلکی بنام محمد بن عبدالوهاب اهل عراق بود. نام اين فرقه نيز از نام وی گرفته شده و اين فرقه توسط خود او به نام خوش مسوم گشته است. بن عبدالوهاب ، فردی تند خو ، متکبر و خود محور بوده و دارای روحيات جاه طلبانه و بلند پروازانه بود. وی ، تحت القائات و هدايت يکی از کارکنان عاليرتبه وزارت امورخارجه فعلی انگليس بنام همفر اقدام به تاسيس فرقه بنام خودش ؛وهابيت ؛ نموده و ضمن ادعای مبعوث شدن از سمت رسول مکرم اسلام ، پس از قدرت يافتن ، اقدام به حمله به اماکن متبرکه و قبور و بقعات ائمه معصومين در عربستان نموده و آنها را با خاک يکسان می نمايد. ( ر.ک به : خاطرات سياسی مستر همفر، ترجمه على كاظمى، ص 17. )

فکر کنم برای بخش اول بحث ،‌ريشه يابی موضوع طالبان و القاعده لازم بود. در ادامه به مابقی مباحث روز در اين مبحث می پردازم .


 
 
 
تبلیغ ویـژه