الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

و يک خبر صنفی !
ساعت ۱٢:۳٩ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۳٠ آذر ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

بسم الله .

چون نگاه صنفی ام غليظ نيست خبر دانشجويی خيلی نمی زنم . اما اين خبر روح هرچه دانشجوی بسيجی است را شاد می کند:

استعفا یا عزل
وزیر علوم با استعفای خانیكی موافقت كرد.

عصر امروز جعفر توفیقی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفتگو با ایسنا، از پذیرش استعفای هادی خانیكی، معاون امور فرهنگی خود خبر داد. 
بدین ترتیب هادی خانیكی كه از او به عنوان وزیر در سایه وزارت علوم نام برده می‌شد، پس از هفت سال معاونت فرهنگی مجبور به استعفا شد. به گزارش شریف‌نیوز، پس از ماجراهای دانشگاه علم و صنعت، یك نهاد امنیتی ـ دولتی در گزارشی به مسئولین عالی‌رتبه نظام از فعالیت‌های ضد امنیتی و تندروانه خانیكی و ظریفیان (معاونت دانشجویی وزارت علوم) ابراز نگرانی كرده بود. در آن زمان توفیقی وزیر علوم قصد داشت تا این دو را عزل كند، اما نامه رئیس جمهور كه در آن از وزیر علوم خواسته شده بود تا پایان دولت از عزل خانیكی و ظریفیان خودداری كرده، با آن‌ها همكاری كند؛ مانع از این کار شد.
اما گزارش دوم نهاد فوق‌الذكر، در باره حادثه 16 آذر دانشگاه تهران و اهانت گروهی از دانشجویان به خاتمی كه در آن از برخی مدیران وزارت علوم به عنوان مقصر یاد شده بود، خاتمی را هم به عزل این دو نفر راضی كرد. همچنین قرار است دو معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت علوم در هم ادغام شوند كه عملا ظریفیان نیز از كار بركنار خواهد شد.


شاید پس از هفت سال، باز هم دانشگاه‌ها روی آرامش را به خود ببینند.


 
 
 
تبلیغ ویـژه