الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

القاعده ، پوست خربزه ای زير پای اسلام!
ساعت ۱:٢۳ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۳٠ آذر ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

بسم الله .

...در مورد ماهيت القائده و تاسيس آن هيچ شکی نيست! در مورد انجام ۱۱ سپتامبر توسط سرويسهای اطلاعاتی دشمن هم هيچ شکی نيست...

اين متن ، برگرفته از کامنت فردی است که با نام الزرقاوی در صفحه من کامنت می گذارد و حاوی اعتراف به صحت مطالب مندرج در بحث گروهک طالبان بود...

من چند نکته ديگر را فراموش کرده ام که بد نيست آنها را هم در تاريخچه و سير تحول طالبان ذکر کنم . آنروزها همه مان در خبرها شيديم که عناصر منافقين در خاک افغانستان در حال ترددند . به شوخی به رفقا می گفتيم که مگر اينکه در افغانستان به اينها مسئوليت دهند ! ولی بگويم که جهت اطلاع ، همين هم شد ومسئوليتهايی در حکومت طالبانی افغانستان به عناصر منافقين واگذار شده بود. عجب توافقی ! دو گروهک التقاطی با ظاهر اسلامی هر دو هم آدمکش ، هر دو هم مخالف حکومت جمهوری اسلامی هر دو هم مرتبط مستقيم با سازمان سيا هر دو هم عامل اجرای عملياتها و خرابکاريهای مسلحانه عليه جمهوری اسلامی هر دو هم قاتل مردمی بی دفاع جمهوری اسلامی هر دو عامل ترور مسئولين هر دو ...

و ديگر اينکه :
اين خبر را هم آنروزها همه بچه های اهل نماز جمعه شنيدند که ۴ ماه قبل از حمله آمريکا به افغانستان ، بن لادن به بهانه درمان کبد در يکی از بيمارستانهای امارات بستری می شودو رئيس دايره خاورميانه - دفاتر منطقه ای - سازمان سيا در بيمارستان به ملاقات او می رود .اين مثل اين است که مثلا بگوييم رجوی در بيمارستانی در پاريس بستری شود و مسئول بخش اروپای وزارت اطلاعات به ديدار و عيادت وی برود . آيا اين نمی تواند از ارتباط مستقيم خبر دهد ؟

و اگر بخواهيم زياد راه دور نرويم ، ...
در انتخابات آخر آمريکا که مجددا باعث رياست جمهوری بوش بر مسند آمريکا شد ،‌عنصر نهايی و تعيين کننده بنفع بوش ،‌ سخنرانی و پيام ويدئويی بن لادن بود که در آن مجددا ضمن حمله به بوش ، آمريکا را تهديد به عملياتهای ضد امنيتی کرده بود. من در خصوص اين موضوع مطلب کوتاهی نوشتم و عرض کردم که کادوی تبليغاتی بن لادن جان بوش را نجات داد.

حالا ، نگاه می کنيم به ادامه کامنتی که همين بنده خدا برای من نوشته :

...ولی! ولی امروزه بسياری حرکت ها و عمليات ها توسط گروههای مسلمان در اقصی نقاط جهان بر عليه غربی ها انجام می شود با نام القائده! در صورتی که آن ها اصلا ارتباطی با القائده و بن لادن ندارند. چرا؟ زيرا الان القائده روح معنوی مبارزه با کفار شده است . عزيز من القائده در ميان ما که شيعه هستيم خريدار ندارد !! کودکان پاکستانی( سنی ها) تی شرت بن لادن می پوشند ...

مثل اين است که به استاد دانشگاه بگويند از بچه کلاس اول نحوه تراشيدن مداد را ياد بگير تا بتوانی الف وب بنويسی و سواد دار شوی !

جديدا ، برای جمهوری اسلامی که پرچمدار مبارزه با ضل م واستکبار جهانی است ، بايد کودکان پاکستانی الگو شوند ! عجب دليلی ! می بينيد چه استدلال قوی ای ارائه شده ؟ چون کودکان پاکستانی تی شرت بن لادن می پوشند ما هم بايد بن لادن را قبول داشته باشيم !. ببينم ، حالا فقط نوجوانهای پاکستانی شرطند ؟ و فقط تی شرت پوشيدنشان ؟ ببين اين نوجوانها در ساير کشورها ساير کارها هم می کنند نظرت چيست مثل آنها عمل کنيم !

بجای اينکه ما را و جمهوری اسلامی را و معتقدين را تحريک و دعوت به زدودن اين فضای نيرنگ و حيله عليه اسلام از فضای امت اسلامی کند ، ما را به حرکتی پوپوليسی وتوده سواری دعوت می کند ! بعبارتی پوست خربزه ای زير پای اسلام انقلابی ! بجای اينکه سعی کنيم تا دروغها را از ذهنها بروبيم به دروغها دامن بزنيم و بر موجه آنها سوار شويم ؟ نه تنها حماقت را نکشيم بلکه حماقت را رشد دهيم !

در شماره بعدی ، کامنت هايی را که تاکنون در خصوص اين موضوع برای بنده فرستاده شده اجمالا فهرست می کنم . التماس دعاو موفق باشيد.

 


 
 
 
تبلیغ ویـژه