الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

یا خبرگزاری فـارس مرا روشن کند !
ساعت ۳:٥٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٩ بهمن ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

از مسئولان خبرگزاری محترم فارس - که عمدتا تیمی ارزشی و اصولگرا هستند - سئوالی دارم : 

در حالیکه ورود آقایان به محل برگزاری مسابقات اختصاصی بانوان ممنوع است ، و در حالیکه شما برای برقراری پوشش تصویری این مراسم موظف به اعزام عکاس خانم به این مراسم می شوید ، و در حالیکه شما - مانند بنده - از مدافعین طرح امنیت اجتماعی و - مانند بنده - از منتقدین آقای احمدی نژاد بخاطر مخالفت با طرح امنیت اجتماعی هستید و در حالیکه احمدی نژاد لااقل در فضای ادعا مخالفتی با برخورد با جریانهای سازماندهی شده و اقدمات غلط نهادها و سازمانها ندارد ، توجیه شما برای انتشار تصاویری که توسط یک بانو از ورزش بانوان گرفته شده و متضمن نمایش پوششی است که فقط در محیط حضور انحصاری آنان قابل استفاده است و در آن شرایط منطقا پوشیدن آن مشکلی ندارد ، چیست.

آیا میخواهید مشکلی فرهنگی را به نمایش گذاشته آن را نقد کنید ؟ اینجا که من مشکلی نمی بینم. چند بانو در کنار هم در حال ورزش هستند و اگر اکشالی هستد ، به نمایش درآمدن تصاویر محیط محدود آنها در فضای عمومی است که توسط شما صورت گرفته .

توضیح شما چیست ؟

دو نکته :

1- آیا شما رضایت این بانوان محترم در انتشار این تصاویر را اخذ کرده اید ؟!

2- بسیاری هستند که اصولا نمایش اینگونه ی بانوان مسلمان در فضای جامعه ی ما را نه تنها بد نمی دانند بلکه آن را ترویج هم می کنند. شما که همانند من با اقدامات دکتر احمدی نژاد و خطاهای فرهنگی متعدد وی مخالفید ، شما با کدام توجیهی دست به این اقدام می زنید ؟ استراتژی فرهنگی شما بر کدام ایدئولوژی استوار است که چنین عملی در آن خطا نیست ؟

3- پایگاه خبری مشرق نیوز هم بدنیست به همین سئوالات فکر کند!

4- یا دوستان از خطا مصون هستند و یا کسی حق ندارد دوستان را مورد نقد بر اساس الگوی انقلاب اسلامی قرار بدهد. کدام ؟ اگر هیچکدام ، و اگر اینجا مهم انقلاب اسلامی و خط امام راحل (قدس سره ) و امام حی (مد ظله) است ، عذرخواهی و تصحیح خزای دوستان را چه زمانی خواهیم دید ؟


 
 
 
تبلیغ ویـژه