الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

جناب آقای بوترابی ، تبلیغ ضد انقلاب جرم است
ساعت ٤:٢٦ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٩ بهمن ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

البته شاید آقای بوترابی از اینکه ما ایشان را به تبلیغ ضد انقلاب متهم کنید خوشحال هم بشوند و کمی بین رفقا بخاطر اینکه خب بالاخره کسی درجه ی ضد انقلابی برای ایشان قائل باشد پز داده با این قضیه حال کنند. اما ما کاری به این کارها نداریم . اعلما جرم علیه ایشان وظیفه ی هر مسلمان عاقل و نترسی است که باید در چهارچوبی منطقی و عاقلانه صورت بگیرد.

آقای بوترابی ،شما بدون تردید از قوانین جزایی جمهوری اسلامی ایران بی اطلاع نیستید.شما قطعا از مصوبات شورایعالی انقلاب فرهنگی در مورد سیاستهای کلی شبکه های اطلاع رسانی آگاه هستید. شما یقینا با قانون مجازات جرائم رایانه ای آشنایید. پس به اسن سئوال درست جواب بدهید. سکوت شما معنای مشخصی خواهد داشت.

شما دائم در حال نمایش این صفحه برای مخاطبین هستید.

شما می دانید که در این صفحه عکس تنها کسی که نام آن زیرش نوشته شده، نام عباس معروفی یک ضد انقلاب فراری است که اتفاقا از نظر سیاسی بشدت به حزب و جریان مورد علاقه ی شما نزدیک است. از سوی دیگر وی یک ادیب و یا شاعر و یا یک اندیشمند صاحب تفکر و فلسفه ی خاص نیز نیست. وی صرفا یک عنصر مطبوعاتی است که پس از محکومیت در دادگاه ، با خروج غیرقانونی از مرزها ، به آلمان فرارکرده و در رسانه های ضد انقلابی و بیگانه به تبلیغ علیه نظام و انقلاب اسلامی مشغول بود.

دوستانش در دیگر رسانه های ضد انقلاب در موردش می گفتند : امروز جنازه ی عباس بیشتر به درد ما می خورد تا خودش. باید به ایران برگردد و مبارزه کند !

حالا ، شما چه قصدی از انتشار و تبلیغ تصویر وی دارید ؟ آیا از بی اطلاعی مخاطبان می خواهید مرتکب سوء استفاده ای بشوید و او را یک ادیب معرفی کنید ؟ یا اینکه علنا مدعی هستید وی از مفاخر ادبیات کشور ماست؟!! یا اینکه رسما ادعا می کنید وی یک مطبوعاتی محبوب در کشور ما در خد فردوسی و جلال آل احمداست و. برای همین تصویر این آقای فراری غرب نشین را کنار جلال آل احمد نویسنده ی کتاب غرب زدگی گذارده اید ؟ ؟!

توضیح شما برای این اقدام چیست ؟

بعد ( :) )  نوشت : آقای بوترابی مشکل را حل و تصویر مذکور را حذف کردند. ایشان معمولا همینگونه بی سروصدا آبروریزیها را حل می کنند . اما بازهم از اقدامشان متشکرم.


 
 
 
تبلیغ ویـژه