الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

آقای بوترابی تا کجا این بازی را ادامه می دهی؟
ساعت ٤:۳۱ ‎ب.ظ روز جمعه ٤ فروردین ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

آقای بوترابی.

با درج مجدد تصویر دو شاعر منحرف که یکی علیه مولفه های ارزشی مانند حجاب و چادر شعر می گوید و دیگری شاعر حزب توده نام دارد ، دو قصد را دارید :

1- می خواهید بگویید از انتقادات امثال وبلاگ من خبر ندارید. بررسی لوگ سیستم شما نشان نخواهد داد که دائم وبلاگ من را رصد می کنید ؟

2- می خواهید بگویید این اتفاقات بشکل کاملا اتوماتیک رخ داده . بررسی اسکریپت سیستم انتخاب دستی آنها را اثبات نخواهد کرد ؟

آقای بوترابی.

تا بحال مقامات قضایی در موضوعات مختلف سراغ سرویس دهنده های مختلف نرفته اند و تا بحال هیچ کدام از آنها با برخورد محکم قضایی مواجه نشده اند ؟ آیا اگر در زمانی کوتاه ، یک اسکریپت اتوماتیک را جایگزین اسکریپت دستی کنید ، براحتی جدید بودن این آپدیت در بررسی های قضایی مشخص نخواهد شد ؟

به فرض که از ابتدا سیستم اتوماتیک عمل کند. شما در قبال انتشار محتوایی که توسط سیستم خود شما منتشر می شود مسئول نخواهید بود ؟!

سعی کنید خیلی چیزها را برای بار چندم امتحان نکنید. انتشار این محتوا بار مجرمانه ی واضحی دارد.قانون مسئولیت ها را مشخص کرده است. تذکر بنده فقط می تواند منجر به سخت تر شدن کار بر شما شود . نه چیز دیگر. من خبر ندارم ، اما صفردرصد احتمال ، شاید مقامات قضایی در حال رصد واکنش شما به این مطالبند. واکنش شما چه خواهد بود ؟


 
 
 
تبلیغ ویـژه