الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

تهدید به خشونت در ادبیات جریان سبز
ساعت ۱:۳٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٩ فروردین ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

یکی از وبلاگهای با رویکرد سبز که داره مطلب می نویسه ، و ظاهرا یک خانوم نویسنده ی اون هست ، امین حیایی بازیگر فیلم قلاده های طلا را به واکنشهای خشن تهدید کرد.

این جریان سیاسی که اصولا خود را مخالف هر نوع خشونت دانسته و مرزی بین خشونت قانونی و مشروع و انواع غیرمشروع آن نمی شناسد و در شعار و تبلیغات و وبلاگ و وبسایت و روزنامه و ماهواره و چت و اسمس بظاهر مخالف هر نوع خشونتی حتی ادعام قاچاقچی هاست ، اینگونه تمام قواعد اعلام خود را زیر پا می گذارد.

در این وبلاگ اینگونه نوشته است :

آقای امین حیایی، نمک پاشیدن به زخم مردم چرا؟ فکر کردی می تونی تی شرت سبز بپوشی و همه طرفداران جنبش سبز رو مزدور انگلیس و اسراییل نشون بدی و بعد هم هیچ کس کاری به کارت نداشته باشه؟ از خشم مردم نمی ترسی؟

این ادبیات افرادی است که نیروهای حزب الله را به استفده از چیزی بنام ترساندن مخالف فکری متهم می کردند و مفاهیمی همچون النصر بالرعب و ارهاب و مانند آنها را از متون دینی استخراج کرده و با تغییر مفوهمی ، زیر سئوال می بردند.چه شد پس. اینجا مخالفین خود را از چیزی بنام خشم کسانی که آنها را "مردم" می نامید "ترسانده اید؟!

شما بگذارید مردم خوب فیلمشان را ببینند آنوقت خودمان می بینیم کفر چه کسی بالا می آید. شما و دوستان فیلم ندیده تان یا آنها که رفتند و از دیدن فیلم احساس رضایت کردند چون احساس می کنند در فیلم عدالت رعایت شده؟!


 
 
 
تبلیغ ویـژه