الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

بکارگیری مدل السالوادور برای سوریه
ساعت ۱٢:٤٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٠ خرداد ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

اخبار دمشق تصاویری جدید از جنایت فجیع «الحوله» را در اینترنت منتشر کرد که صرف نظر از اینکه قلب هر انسانی را به درد می‌آورد به وضوح ادعای مخالفان مسلح و به تبع آن دولت‌های اروپایی و دولت آمریکا را رد می‌کند.

مخالفان مسلح سوریه ادعا کردند که روز جمعه گذشته (25 می) ارتش سوریه به منطقه الحوله حمله توپخانه‌ای کرد و آن را بمباران کرد.

مخالفان ادعا کردند که در این حمله حدود 90 نفر کشته شدند و تعداد چشمگیری از آنان کودکان بودند که بر اثر این حمله کشته شدند.

در توضیحات ابتدای این تصاویر آمده است که:

«در تاریخ 25 می 2012 عناصر [گروهک] ارتش آزاد سوریه کشتار هولناکی علیه کودکان منطقه الحوله انجام دادند به این صورت که آنان را ربودند و دست بستند و کشتند سپس به ارتش سوریه اتهام زدند که این کشتار کار اوست و همه این کارها را کردند تا از آن در شبکه‌هایی مانند العربیه و الجزیره بهره‌برداری رسانه‌ای انجام بدهند و در نهایت در آستانه نشست شورای امنیت از آن بهره‌برداری کنند تا قطعنامه‌ای علیه سوریه صادر شود».

کودکان دست‌بسته‌ای که ادعا می‌شود در بمبارن کشته شده‌اند!


در ادامه در زیرنوس آمده است که دستان کودکان بسته است و این نشان می‌دهد که [افراد مسلح] آنان را قبلا ربوده‌اند.

پیش از این نیز برخی منابع در سوریه تاکید کرده بودند که کودکان قربانی شده در الحوله، بچه‌هایی هستند که از چندین منطقه ربوده و به این منطقه انتقال داده شده بودند.

در ادامه توضیحات این سوال مطرح شده است که اگر این کودکان در حمله خمپاره‌ای ارتش سوریه کشته شده‌اند [جدای از اینکه سوریه کاملا وجود هرگونه تانک یا حمله خمپاره‌ای را تکذیب کرد] چرا دستانشان بسته است و هیچ اثری از این حمله بر روی لباسشان یا بدنشان نیست [و چرا با تک گلوله کشته شده‌اند؟].

در پایان این تصاویر از دولت سوریه خواسته شده است تا با مشت آهنین و بدون هیچ رحمی، پاسخ تروریست‌های مسلح را بدهد.

لینک دانلود : http://media.farsnews.com/media/uploaded/files/video/1391/03/10/13910310000139.flv

 

به گزارش جهان، این نشریه آمریکایی درباره حملات تروریستی اخیر در سوریه که به کشته و مجروح شدن بیش از 110 نفر از جمله 32کودک منجر شد، نوشت: القاعده به ابزاری حقیقی در دستان آمریکا برای مقابله با نظام بشار اسد تبدیل شده است.

فارین پالیسی افزود، هدف اصلی حملات تروریستی در سوریه توسط گروه القاعده این است که به نظر برسد روند خشونت در سوریه رو به افزایش است و نظام سوریه مرتکب اقدامات فاجعه آمیز می شود. رسانه های سوریه نیز اعلام کردند که شیوه ها و اهداف گزینش شده در حملات تروریستی در سراسر کشور نشان می دهد که تروریست های القاعده عامل آنها هستند.

تروریسم به رهبری القاعده در سوریه، از سوی واشنگتن و برخی کشورهای عربی حمایت مالی می شود.

یکی از روزنامه های سوریه در این باره نوشت، واشنگتن تاریخی مملو از حمایت از تروریسم دارد و این در سوریه در حال تکرار است و برخی کشورهای عربی و غربی هم سرمایه لازم را برای این تروریست ها فراهم می آورند.

هشام جابر رئیس مرکز تحقیقاتی شرق نیز در گفت وگو با شبکه خبری العالم اظهار داشت، آمریکا با حمایت آموزشی، اطلاعاتی و تسلیحاتی گروه القاعده در حوادث تروریستی سوریه نقش دارد.
وی افزود، القاعده از خطرناک ترین گروه های تروریستی است که با حمایت آمریکا در سوریه فعال شده است.

این اظهارات در حالی صورت می گیرد که یکی از افسران ارتش آزاد سوریه که از گروه های مخالف حکومت بشار اسد است تایید کرد که جنگجویان القاعده در حوادث تروریستی اخیر در سوریه نقش دارند.

وی افزود، القاعده به نیروهای مخالف دولت سوریه پیشنهاد کمک مالی و تسلیحاتی کرده است.

نشریه «گلوبال ریسرچ» نیز طی گزارشی به قلم «مایکل چوسودوفسکی» استاد برجسته کانادایی از حضور گسترده سرویس های اطلاعاتی غرب به خصوص آمریکا در سوریه و راه اندازی قتل عام در این کشور خبر داد.

براساس این گزارش نیروهای ناتو و آمریکا با استفاده از مدل «جوخه های مرگ در السالوادور» در تلاشند تا حکومت بشار اسد را ساقط کند.

در بخشی از این گزارش آمده: «مدل السالوادور یک مدل تروریستی است که طی آن جوخه های مرگ مورد حمایت آمریکا اقدام به قتل عام گسترده غیرنظامیان می کنند و آن را انجام شده از سوی حکام رژیمی معرفی می کنند که به دنبال ساقط کردن آن هستند.»

گفتنی است، ایالات متحده آمریکا در دهه 80 در کشور السالوادور با این مدل بیش از 75 هزار نفر از غیرنظامیان را قتل عام کرد.
خبر دیگر اینکه در راستای همگامی با سیاست های ضد سوری غرب استرالیا، فرانسه ، انگلیس،کانادا، اسپانیا و ایتالیا سفرای سوریه را از کشورشان اخراج کردند.


 
 
 
تبلیغ ویـژه