الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

ما از استکبار گوگلی متنفریم
ساعت ٢:۱٥ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٦ مهر ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

مشرق نیوز لطف کرده و مطلب اینجانب را بازنشر داده . از بازخورد نظر مخاطبین لذت بردم .

نمونه هایی از آنها را اینجا می آورم :

غیر قابل انتشار: ۰انتشار یافته: ۸

از مدتها قبل اسباب کشی کرده بودیم....
من بعد فیلم موهن به رسول الله ص تصمیم گرفتم دیگه هیچوقت از این مرورگر که همه اداره کنندگان اصلیش جز کفار هستن استفاده نکنم
یاعلی، به امید نابودی کفار صلوات
چند روزی هست که از موتور سرچ گوگل استفاده نکردم ! بر خلاف پیش بینی های که کرده بودم هنوز هم زنده ام و نفس میکشم ...
hame inha dast parvardegane SAHUONISM HASTAND
با سلام

من خودم شخصا در حال حاضر حدود بیش از 70% فعالیت های اینترنتی روزانه ام را با گوگل و سرویس های وابسته به آن انجام می دهم. در شرایطی که سرویس جایگزین وطنی برای برخی از خدمات آن (همچون earth, maps, webmaster tools, analytics, codes, drive, talk, apps, adsense و ...) وجود ندارد، و برای سرویسهایی همچون ایمیل و موتور جستجو نمونه های وطنی در مواردی فاصله زیادی با سرویس های گوگل از لحاظ راحتی کاربری و امکانات دارند، مطمئنا ترک یکبارگی آنها تا حدودی مشکل و نامطلوب خواهد بود.
اما تجربه ی تحریم 30 ساله ی ایران ثابت کرده که در همیشه در شرایط مشابه شرایط جاری بوده که شالوده ی پیشرفت های چشمگیر ما ریخته شده است، چه بسا هجوم کاربران ایرانی به سرویس های داخلی و سیل پیشنهادات و ابراز نیازمندی های کاربران به بهبود و ارتقاع امکانات سرویس های موجود سبب پیشرفت و گسترش برق آسای سرویس های داخلی شده و در زمانی کوتاه به مرحله ی رقابت با سرویس های جهانی همچون خدمات گوگل و دیگر شرکت ها دست یابیم.

بنده به عنوان یک کارشناس ارشد فناوری اطلاعات و کسی که زمان زیادی را با بسیاری از دانشجویان و فعالان جامعه کامپیوتر و انفورماتیک این مرز و بوم گذرانده ام، بر اساس آگاهی کامل و شواهد عینی ام از استعداد های موجود اطمینان دارم که نیرو های ایرانی توانایی این کار را به راحتی دارند (همانطور که خیلی جاها ثابت کرده اند!).
تنها چیزی که نیاز است یک مدیریت هوشمند و منسجم به همراه حمایت و پشتیبانی است، که این دریای خروشان ایمان و علم و استعداد را در مسیر درست هدایت نموده و از آن در جهات مورد نظر بهره برداری کند.

ما میتوانیم!
پاسخ ها
ناشناس| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۵
آفرین. حرف حساب جواب نداره فقط چاره ای جز منفی دادن ندارن.
داریم اسباب کشی می کنیم. هرچند سرویسهای گوگل مشابهی ترتمیز و راحت و یکپارچه نداره.
یک وبلاگ نویس|IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF|۱۱:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۵
پاسخ
من هم ...

 
 
 
تبلیغ ویـژه