الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

مطمئن باشید : او فعلا موفق می شود!
ساعت ٤:٥۱ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۱ دی ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

به گزارش مشرق، فارس به نقل از خبرگزاری آلمان نوشت: مجله "شارلی هبدو" فرانسه روز یکشنبه اعلام کرد قصد دارد در شماره ویژه روز چهارشنبه خود به صورت مسخره‌آمیز به زندگی پیامبر اسلام بپردازد که طی آن از تصاویر جدید اهانت‌آمیز به پیامبر نیز استفاده خواهد کرد.


 
این مجله پیشتر نیز با انتشار تصاویر اهانت‌آمیز به پیامبر در سپتامبر گذشته باعث ایجاد موجی از خشم و ناراحتی در کشورهای اسلامی شده بود. "استیوان شاربونیه" از مسئولان این مجله در مصاحبه با خبرگزاری فرانسه از انتشار مطالب و تصاویر توهین آمیز به پیامبر اسلام دفاع کرد.
 
چندی پیش نیز فیلمی اهانت‌آمیز به پیامبر اسلام * در آمریکا منتشر شد که به فوران خشم در بسیاری از کشورهای اسلامی منتهی شد. همچنین در سال 2006 نیز یک مجله دانمارکی اقدام به چاپ کاریکاتوری اهانت‌آمیز به پیامبر اسلام کرد که در پی تظاهرات و اعتراضات به این کاریکاتور، 150 نفر کشته شدند.

* پی نوشت :

- به یقین ، کید صهیونیزم علیه اسلام ، بی نتیجه خواهد ماند و خداوند متعال که فرموده است : "انا کفیناک المستهزئین" و "انا نحن نزلنا الذکر و انا نحن لحافظون" از پیامبر خود و پیام الهی حفاظت خواهد کرد. این حکم محتوم الهی است و "لا مبدلا لکلماته" و "لا تبدیلا لحکم الله" .

- یادم نمی رود. در زمان جنگ 22 روزه ( غزه ی اول)  ، با یک مصری در مورد غزه صحبت می کردم . به او گفتم شما برای غزه چه می کنید ؟ گفت ما برای غزه دعا می کنیم خدا به آنها کمک کند. گفتم دعا را که همه باید بکنند. اما ایران با این همه فاصله کمک می کند و شما فقط دعا ؟!

- بدون شک خداوند متعال برکتی در کار انجام نشده قرار نمی دهد. این سفارش اهبیت یعنی معلمان شریعت الهی به ما مسلمانان است که برکت و خیر ، در عمل صواب و درست است، ن هدر بی عملی و خیا حتا خرابکاری ! برای عمل صحیح هم ، بصیرت لازم است و دانش ، والا به جای گلوی دشمن ، یقه ی خودی می درانیم و مثل تکفیری ها از خداوند متعال ، مغفرت و لفط می طلبیم !

- اینجا سئوال من این است : آن دفعه که یوتیوب بعنوان تنها منتشر کننده فیلم توهین آمیز علیه پیامبر مکرم اسلام از انتشار آن کوتاه نیامد ، چه کسانی بودند که پای علمش سینه زدند و یقه ی نظام و انقلاب و اسلام را بخاطر ایجاد فشار بر یوتیوب دراندند ؟ تمام مشکل ادعایی حضرات چه بود جز آنکه می گفتند "جیمیمان فیلتر شده!" ؟ من سئوالم اینجا این است . حضرات ، اگر شرکت یوتیوب و گوگل ، عکس و فیلمی در همان حد توهین آمیز از نوامیس خودشان منتشر کند ، چه موضعی می گیرند ؟ آیا بازهم می گویند جیمیلمان فیلتر شده ؟ یا اینکه اگر یکی از کارکنان شرکت گوگل را زنده بیابند ، چشمان او را از هم می درند و شکمش را سفره ی گرگ می کنند؟

- من یقین دارم ، یقین ، یقین ، که آنها که با نظام جمهوری اسلامی بواسطه ی فیلترکردن یوتیوب در افتادند ، نه درد دین داشتند و نه درد منافع ملی. آنها ، بچه گانی بی مغز و بی اراده بودند که اعتقاداتی محکم نیز دیگر ندارند. والا ، می شود بگویند "خـــــــــط قــــــرمــــــز" حضرات در مقابل بیگانگان در فضای فناوری اطلاعات چیست که اگر مثلا آن خط قرمز زیر پا گذارده شود حضرات فلان و بهمان کنند و در کمترین حالت ، با اخراج این شرکتها از فضای تبادل اطلاعات ایرانی همراهی نمایند؟

- من حضراتی که با این اقدام مخالفت کردند را افرادی به غایت بی شخصیت و بی اراده و بی دین می دانم. هرچقدر که ادا در بیاورند هم همین است. و بگویم ، بنظر من ، استکبار با برآوردی که از عمق و نفوذ و گسترش زیاد این احمق های بظاهر مسلمان و بظاهر انقلابی و تعدادی هم افساد طلب اصلاحگرنما خبر دارند، به هر عمل دیگری هم که - البته به جقه ی مبارکه ی شخصیه و انفرادیه ی حضرات گیری ندهد - می توانند مرتکب شوند و از سنگ صدا در بیاید اما از این بی شخصیت های بی هویت بیمارفکر مسخ شده ، لا ! . بقول یکی از بچه های آگاه ، دیگر انگار پستانکهای حضرات لای دربهای گوگل جامانده بود و این نق نق کردنها مال نبود پستانکها در دهانشان بود و ما غافل بودیم !

- ترسم از آن است که گوگل و بی شرفانی همچون آن ، چنان پیشرفت کنند که اگر به حیطه ی شخصی این آدمها هم حمله کنند ، این آدمها تنها یقه ای که نگیرند از گوگل باشد! لا ، استغفر الله که گوگل معصوم ، مجرم باشد. بلکه از نظر این حضرات بی شخصیت ژله ای صفت ، این جمهوری اسلامی است که مقصر است. بی شخصیت تر ، و "فتح" و "تصرف" شده تر از آن هستند که مغزشان تکانی بخورد. قلبهایشان در تسخیر است. در تسخیر ابزارهای نوین مدیریت ذهن و روح . این است نتیجه ی جهادگری این احمق ها، در فیسبوک ! اینها همانند که می خواستند اسلحه ی دشمن را بگیرند و علیه خودش استفاده کنند. اینها بودند که می خواستند لابلای چرخهای ماشینهای بزرگ مهندسی روانی ، برای ما به دشمن کلیک شلیک کنند !

- دشمن در برآورد کوتاه مدت خود خطا نکرده است. اما او از پازل بلندمدت و بزرگ انقلاب اسلامی غافل است. انقلاب اسلامی روحی زنده است که تهدیدها را از عمق به رو می آورد تا دیده شوند و آنجاست که سربازان خون دل خور انقلاب ، از تنهایی به در خواهند آمند و همه در این میدان ، به جهاد واقعی خواهند پرداخت. اما کاش کمی زودتر. جنگ الان راحت تر است یا آن موقع؟


 
 
 
تبلیغ ویـژه