الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

گفتگوی پاسداران و نریمان غریب در کامنتهای وبلاگ پاسداران
ساعت ۸:٤٦ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٥ فروردین ۱۳٩٢   کلمات کلیدی: نریمان غریب

 

کسی با کد کاربری مجازی فرشاد در حال پاسخگویی به نکات من در مورد نریمان غریب است. به حدی جدی ، به شکلی کاملا شخصی از نریمان غریب دفاع می کند که من او را با هویت وکیل نریمان میشناسم . چه اشکالی دارد. وکیلش یا خودش. حالا یک فیلترچی وکیلش را هم بفرستد که به ما برنمی خورد. بحث شأنیتی که نداریم والا خود نریمان مورچه اش چه بود که حالا وکیلش چه باشد !

کامنتهایی که آقای وکیل :)) می گذارد، جنبه های عجیب و شگفت انگیز زیادی دارد. لابلای این گفتگو برای من فاش شد که به احتمال بسیار زیاد این خود نریمان است که دارد با اسم مستعار می کامنتد ! ( به پی نوشت توجه کنید ) حالا بدون بحث ، کل کامنتهای نریمان با نام مستعار فرشاد و جوابهایی که دادم را می خوانیم . لازم به ذکر است این نریمان ، یا فرشاد ، یا هرچی که اسمش هست، ابتدا در موضوع حرکات احمدی نژاد در ختم چاوز به میدان وارد شد:

[IP: 50.116.38.46 ] یکشنبه، ۴ فروردین ۱۳٩٢  - ۱:٠۵ ‎ب.ظ
آقا چه حوصله ای داری شما. اصن به نظرم مهم نیست کی دست داده کی دست نداده. بی خیال بابا. دردها و دغدغه های بسیار بزرگتری آدمهای یک مملکت دارند که اینها توش گم هست.
نویسنده: فرشاد
پاسخ:

در مورد این نظر شما چند نکته به ذهنم رسید : یکی اینکه البته گیردادن و متمرکز شدن روی این مسئله را من هم قبول ندارم . یک جور کار اشتباه است، خیلی معنا ندارد. خط نگهدار این حرکت هم رسانه های ضد انقلابی و رقبای انتخاباتی آقای احمدی نژاد بودند. دوم اینکه : البته که پاکی و پاک دامنی و حیاء و غیرت آن هم در این سطح راهبردی که جنبه ی تبلیغی هم دارد بسیار مهم است و از بسیاری موضوعات اولویت بالاتری دارد. موفق باشید.
نویسنده: ابوذر - ۴/۱/۱۳٩٢ - ٢:۱٧ ‎ب.ظ

و بعد ، دورخیز کرد و سراغ موضوع اصلی رفت. نریمان میخواست با این کارش تابلو نکند موضع اصلی مدنظرش چیست :

[IP: 50.116.38.46 ] یکشنبه، ۴ فروردین ۱۳٩٢  - ۱:٢٠ ‎ب.ظ
البته همانطور که مستحضر هستید مسئول فیلتر کردن سایتها یا محدود کردن ssl گوگل ایشان نیستند و آقای مومن نسب هستند. فکر می‌کنم اشتباه برداشت کردید.
نویسنده: فرشاد
پاسخ:

اجرای سیاستهای مصوب و قانونی نظام جمهوری اسلامی چیزی نیست که من بخاطر آن بخواهم کسی را سرزنش کنم که بعد حالا سوژه ی مورد نظر چه کسی باشد. آنچیزی که به خاطر آن نریمان غریب سرزنش می شود ، حمله ی بی محتوا و بدون پشتوانه ی تئوریک ب این سیاستهای نظام جمهوری اسلامی ایران است. غریب و رفقایش الگویی را برای ایران تجویز می کنند که هیچ جای کره ی خاکی تجربه ی میدانی ندارد. آنها می گویند حکومت باید اجازه ی مخابره ی رمز بدون اخذ گواهینامه ی امنیتی در سرزمین دیتای خود را بدهد. کجای دنیا اینگونه است.
نویسنده: ابوذر - ۴/۱/۱۳٩٢ - ۳:۳۱ ‎ب.ظ

اگر فیلترکردن پایگاه های خلاف عفت و اخلاق عمومی ، خلاف امنیت و آسایش اجتماعی ، روانی و سیاسی جامعه یا پایگاههای مروج بی اخلاقی های سیاسی ، افتخاری داشته باشد که حتما دارد، یقینا این افتخار نصیب نریمان غریب نیست. مسئله آنجاست ، کسی به فیلترینگ معترض شده که حتی در سرزمین یک وجبی وبلاگ خودش حاضر به اجرای تز و تئوری پیشنهادی خود نیست. نریمان غریب اگر در مصدر فیلترینگ کشور قرار می گرفت اولین وبلاگی را که مسدود می کرد وبلاگ من بود. او در وبلاگش حتا کامنت های من را نمایش نمی دهد. این خلق و خود دلیل نقد او توسط من است.
نویسنده: ابوذر - ۴/۱/۱۳٩٢ - ۳:۳۳ ‎ب.ظ

حالا چه کسی اشتباه برداشت کرد ؟ :)
نویسنده: ابوذر - ۴/۱/۱۳٩٢ - ۳:۳۳ ‎ب.ظ
[IP: 50.116.38.46 ] یکشنبه، ۴ فروردین ۱۳٩٢  - ۱:۵٢ ‎ب.ظ
راستی توهین و ناسزا گفتن در شان شما نیست. خیلی از بسیجی‌ها به وبلاگ شما مراجعت می‌کنند و از شما الگو می‌گیرند. ضمن اینکه قبل از انتشار هر مطلبی خوب تحقیق کنید که خدای نکرده به کسی تهمت و افترای بی‌مورد نزنید.
نویسنده: فرشاد
پاسخ:

بله . سزا ، و نا سزا. آنچه که سزای آقای نریمان غریب نبوده و من گفتم چه بوده ؟ آنچه که بدون تحقیق گفته شده و صحت ندارد را بیان کنید. از کلی گویی بپرهیزید . چون این نوع اظهار نظر هم مسئولیت شرعی و اخلاقی دارد. موفق باشید.
نویسنده: ابوذر - ۴/۱/۱۳٩٢ - ۳:۳۴ ‎ب.ظ
[IP: 188.34.39.100 ] دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳٩٢  - ۱۱:۱۶ ‎ق.ظ
البته فیلترینگ بی‌سر و ته و فله‌ای وب‌سایتها هم کار درستی نیست. بعله یک وب سایتی هست که مروج فساد و فحشاست باید فیلتر شود اما الان طوری شده است که واقعاْ اینترنت بدون فیلترشکن در ایران معنا و مفهومی ندارد. همانطور که در جریان هستید بسیاری از شرکت‌ها دفاتری در کشورهای دیگر دارند که از طریق وی‌پی‌ان ارتباط برقرار می‌کنند با دفترشان و قطعی وی‌پی‌انها متاسفانه اختلال شدیدی به وجود آورده از طرفی این وی پی ان قانونی که که صحبتش هست برای شرکت‌ها ما فرم پر کردیم اما گفتند که متعاقبا اعلام می‌کنیم آدرسی که فرم را باید ارسال کنید. پس این می‌شود بی حساب و کتابی. یعنی اول باید این وی پی ان قانونی کامل اوکی می‌شد بعد این وی پی ان ها قطع می‌شد تا به هر حال شرکت‌ها به مشکل برنخورند. خیلی از شرکت‌ها نمایندگی محصولی را در ایران دارند که آن محصول مشمول زمان شده و تحریم شده و برای مبادلات مالی و بانکی نباید با آی ‍پی ایران باشند. به هر  صورت یک جاهایی این دوستان ما حق دارند که اینگونه صحیت کنند. خودتان به گفته حرف خودتان اینترنت آزاد بدون فیلتر و بدون محدودیت دست‌تان هست کک‌تان نمی‌گزد. کلاهتان را یک طرفه قاضی نکنید...
نویسنده: فرشاد
پاسخ:

5 پایگاه اینترنتی که نه به اشتباه ، بلکه عمدا فیلترشده اند و کاملا هم مفید بوده اند و مفسد نبوده اند معرفی کن. 5 دونه. کل اینترنت پیش کش.
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۵:٠۱ ‎ب.ظ

6- شرکتها می توانند با ارائه گواهینامه امنیتی یا cert خود به ارتباطات زیرساخت و قرارگرفتن در مجرای فاش ارتباطات رمز، به ارتباط خود در پروتکل وی پی ان ادامه دهند. آن چیزی که منع شده است استفاده از وی پی ان برای ترافیک خصوصا ترافیک رمز است. هرکسی از دستورالعمل تبعیت کند وارد وایت لیست می شود.
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۵:٠۳ ‎ب.ظ

سالها مخابره ی بلاتکلیف رمز با خسارات بالا را تحربه کردیم . حالا نوبت سازماندهی است. سالها کشور این بلاتکلیفی شماها را تحمل کرد. حالا نوبت شماهاست تا بفکر پیداکردن راهکاری قانونی برای کار خود باشید. زندگی در دنیاب دیجیتال بدون سازماندهی را کنار بگذارید.
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۵:٠۴ ‎ب.ظ

دوستان شما ؟ ما در مورد دوستان شما نظری نداریم . ما در مورد نریمان غریب حرف زدیم . او از دوستان شماست ؟؟؟
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۵:٠۵ ‎ب.ظ

در جلسه ای گفتم باور نمی کنم اگر فیلترینگ حتی محدود به پورنوگرافی بود برخی برای نظام کف می زدند. اعتقادم راسخ تر شده است.
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۵:٠۵ ‎ب.ظ

تبادل مالی بیرون از شبکه پولی کشور ؟ :)))))))))))))))) پولشویی مانع پیدا کرده ؟ سخت شده ؟ :))))))))))
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۵:٠۶ ‎ب.ظ

ایگولد و پی پال رو می فرمایید دیگه که مصداق بارز پولشویی اند.
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۵:٠٧ ‎ب.ظ
[IP: 50.116.38.46 ] دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳٩٢  - ۴:۴۴ ‎ب.ظ
بعد هم ما یک کلمه حرف زدیم پولشویی پولشویی راه انداختید. یک خورده ذهنتان مثبت باشد. اگر با این مثال ذهنتان منحرف به پولشویی می‌شود اجازه دهید مثال دیگری بزنم. یک شرکتی واقع در انور آب‌ها سالهای دور محصول دیجیتالی داشته که شرکتی در ایران آمده در این اینور آب نمایندگی این محصول را گرفته و در این سالهای دراز به کلی از سازمان‌ها و شرکت‌ها این محصول را فروخته. این محصول نیاز به پشتیبانی دارد. وسط پرانتز آن زمان که نمایندگی‌ این محصول را گرفته تحریم نبودیم. حالا لاجرم تحریم کرده محبور شده. ما می‌خواهیم بریم تو سایت‌شون یا ایمیل بزنیم یک لایسنس بگیریم. تو سایتش‌ اگر با آی پی ایران باشیم یا ایمیلی که می‌زنیم از سمت ایران باشه داستان درست می‌شه برامون. (این یک مثال دیگری بود که فکر نکنید پولشویی در کار است)
نویسنده: فرشاد
پاسخ:

عزیزم ، ما که اینجا مشغول دل و قلوه دادن و گرفتن نیستیم که . فرمودید دوستان شما برای انتقال پول بر بستر فضای مجازی مشکل آیپی دارند به این معنا که باید با استفاده از وی پی ان ، آیپی مسک کنند، خب روشن شد ماجرا استفاده از سایتهای انتقال پول مانند پی پال و امثالهم که مطابق قوانین پولی و بانکی کشور هرگونه دخالت در بازارهای غیرمتشکل پولی بدون مجوز بانک مرکزی ممنوع است. حالا مشیشه شما با کمی مطالعه ، ذهنتان کمی مثبت تر باشه و بخاطر داشتن ذره ای اطلاعات بیشتر بنده را متهم به منفی بافی نکنید؟
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۸:۱٢ ‎ب.ظ

ذهن به جایی منحرف نشد. شما یک مصداق واقعی گفتید. حالا چرا از جوابگویی طفره می روید. مثالی که شما زدید دقیقا یک کاربرد مجرمانه ی سرویس وی پی ان است.
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۸:۱۳ ‎ب.ظ

حرف خنده داری در مثال دوم شما نهفته است. برویم با آیپی مثلا آنگولاگستانپالیا ، فرم خدمات پرکنیم برای قطعه ای که در ایران نصب است ؟ می دانی چقدر با مزه فرمایش می کنی ؟ شرکت مبداء یا ایران را تحریم "کرده" یا نکرده . اگر تحریم کرده ، به آدرسی که شما ثبت خواهید فرمود خدمات نمی دهد و مشکل با آیپی حل نمی شود. وگرنه که شما را دارد در یک هماهنگی راهبردی به سمت وی پی ان سوق می دهد مثل کاری که شرکت سان می کند برای دانلود جاوا !
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۸:۱۵ ‎ب.ظ
[IP: 50.116.38.46 ] دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳٩٢  - ۴:۴٩ ‎ب.ظ
خود من پروفایل کلوپم رو 8 سال بیش همون موقع که ثبت نام کردم به روز کردم همینطوری فی‌البداهه بعدش یکی دو بار به این سایت سر زدم و همینطوری رهاش کردم. الانم شما بری سر بزنی شاید همینجور نوشته‌های مثل نریمان باشد...
نویسنده: فرشاد
پاسخ:

منظور ؟
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۸:۱۵ ‎ب.ظ

آدرسش رو لطف می کنید با هم کمی آشناشیم ؟ یک ایمیل هم که از شما اینجا وجود ندارد. یک کمی واقعی بشوید ایرادی دارد ؟
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۸:۱۶ ‎ب.ظ

شما از نریمان وکالتی چیزی گرفته اید ؟ دفاعتان خیلی از وی "شخصی" است.
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۸:۱۶ ‎ب.ظ

و یک سئوال : شما کجا ساکنید ؟
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۸:۱۸ ‎ب.ظ

شــــــــمـــــــــــا خود نــــــــــــریـــــــــــــــمــــــــــــان نــــــــــیــــــســـــــتــــی؟
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۸:۴٢ ‎ب.ظ

 

[IP: 50.116.38.46 ] دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳٩٢  - ۵:٢٢ ‎ب.ظ
زندگی در دنیاب دیجیتال بدون ساماندهی را کنار بگذارید. این حرفی است که شما زده‌اید که توصیه می‌کنم به جای اینکه تند تند فقط به دنبال جواب دادن باشید به نوشته‌تان هم نگاهی بی‌اندازید تصحیح کنید خوبی‌ات ندارد. این ، وبلاگ آقای نریمان غریب است که کمی برایم جالب شد. البته فیلتر است، اما از بس که مطالب عجیب و غریب توش بود ، مشتری شدم :). از طریق اینترنت بدون فیلتر کاملا قانونی که در اختیارم هست اینترنت بدون فیلتر کاملا قانونی را می‌شه توضیح بدهید؟ قصد کنایه ندارم سوالم جدی است من باب کنجکاوی... بعد چرا فقط ما ساماندهی بشویم شماها از کره دیگری آمده‌اید؟ خون‌تان رنگین‌تر است؟
نویسنده: فرشاد
پاسخ:

اینکه من پاسخ شما را بدهم یا ندهم ، کجا تاثیر دارد عزیز من در صحت آن جمله که گفتم ؟ فرض کنیم من هیچ وبلاگ فیلترشده ای را با هیچ اینترنت قانونی ای نبینم. یا ببینم و اینترنت بدون فیلتر قانونی در اختیارم باشد. شما بفرمایید این دو موضوع چگونه به هم مربوط می شود / متشکرم !
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۸:٠٠ ‎ب.ظ

و حالا جواب شما : بله شما هم هرجا مسئولیتی داشته باشید متناسب با مسئولیت و اختیارتان وسائل و تجهیزات مورد نیاز در اختیار شما خواهد بود. من یک محقق وزارت دفاع بودم که الان در حوزه دانشگاهی هم مشغولم و آنچه در اختیار دارم متناسب با وظیفه ام است. روش شد ؟
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۸:٠۱ ‎ب.ظ

ساماندهی مد نظر ما دقیقا همین است. من و امثال من قائلیم افراد متناسب با هویتشان باید امکانات را در اختیار داشته باشند. باید یک دانش آموز ، تجهیزاتی و ویائلی متناسب با نیاز خود و یک استاد یا مدرس دانشگاه نیز وسائل مورد نیاز خود را در اختیار داشته باشد. همینطور شما. اگر شما هویت منطزقی قابل توجیهی دارید که دسترسی شما به وسائلی را از سوی عقلای نظام موجه می کند باید متناسب با ماموریتی که از سوی نظام و مسئولین به شما داده می شود تجهیزات مورد نیاز را در اختیار داشته باشید. با زندگی در دنیای دیجیتال بدون ساماندهی خداحافظی کنید.
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۸:٠٢ ‎ب.ظ
[IP: 50.116.38.46 ] دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳٩٢  - ٧:٢۸ ‎ب.ظ
خب من از مصاحبت با شما خیلی خوشحال شدم. انشالله که همیشه موفق باشید در زمینه های دانشگاهی و تحقیقی که می‌کنید امیدوارم سودمند و راهگشا باشد. من یک سری دلیل و مثال(تاکید می‌کنم مثال) آوردم و برایتان توضیح دادم که چقدر بستن بی‌حساب و کتاب و بی‌برنامه بد است چقدر اینکه ببندند و بعد بگویند حالا متعاقبن اعلام می‌کنیم که فرم درخواست وی‌پی‌ان قانونی را به کجا بفرستید این یعنی بی‌برنامگی! که شما فقط به جنبه‌های دیگر که اتفاقن نفهمیدید من چه می‌گویم می‌پردازید.
نویسنده: فرشاد
پاسخ:

آقای "فرشاد" یا همان نریمان غریب. از اینکه آمدی و کامنت گذاشتی متشکرم . فقط یک کم "یاد" بگیر از من. من سکولار نیستم، مثل تو هم ساکن لندن نیستم ، به هیچ وجه هم به تئوری آزادی اطلاعات از نوع غربی اش اعتقادی ندارم ، هرگز دموکرات نیستم و دموکراسی را ضرباهنگ تو و رفقایت صرف نمی کنم . مخصوصا اگر معنای دموکراسی بستن سنگ ها وبازکردن سگها باشد. یاد بگیر. از همین "من" غیر دموکرات ، غیر سکولار غیر معقتد به آزادی اطلاعاتو بیان از نوع مد نظر تو و رفقایت یاد بگیر کامنت اگر حاوی فحاشی نباشد و ادعای بحث داشته باشد منتشر می شود و ، صد البته ، سنگین جواب می گیرد.
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۸:۵۳ ‎ب.ظ

این "بچه بازی" ها هم برای من شناخته شده است. احمد باطبی هم به این وبلاگ آمد و با وی پی ان کانادایی کامنت گذاشت ، تو هم از وی پی اس سرور رایگان آمریکایی استفاده کن . که چی ؟ من که حرفم را زدم و کار به جایی رسید که در طول کمتر از ده کامنت فراری شدی. اگر نریمان نیستی ، چرا فرار می کنی ؟ چرا فرار می کنی ؟ نریمانی و مهم هم نیست . هرچند ترس مرس هم مسخره است. مگر لندن نیستی ؟ از سایه خودت هم می ترسی ؟شبها با نوار پلنگ صورتی و عینگ ریبن دودی و کلاه شاپو و اورکت کاراگاه علوی می خوابی ؟
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۸:۵۵ ‎ب.ظ

نرسیمان خان . مدعی هستی نفهمیدم چه می گویی ، خب مشخص کن کجای حرفت را نفهمیدم . خوبه حالا همه ی کامنت ها اینجاست و مدیرپرشین بلاگ حاچ مهدی ابوترابی هم اتفاقا هم حزب و گروه شماهاست و واسه ی شما شاید خود را به آب و آتش بزند ، ولی برای من نه . پس دست از کلی گویی و جیم زدن بردار که فایده مایده سی یوخدی ! :)
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۸:۵٧ ‎ب.ظ

من که میگم در نرو . اما میخای بری هم برو جلوتو که نمی تونم بگیرم که . رفتی سینه قبرستن کامنت های وبلاگ من کنار احمد باطبی و سیاوش  مهدی  اردلان و ای بسیاری دیگر از این دست. معمولا هم من شماها را مجبور می کنم تا اینجا بیایید. تا کنون که من شما را به اینجا کشیدم . حالا این "درس" برایتان بماند که یادتان نرود.
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۸:۵۸ ‎ب.ظ

برو که با برف سال دیگه هم بر نگردی !
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۸:۵۸ ‎ب.ظ
[IP: 50.116.38.46 ] دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳٩٢  - ٧:۳٢ ‎ب.ظ
مثال با جزئیات بیشتر: ما تحریم شدیم. مجبور شدیم دفتری در دوبی بزنیم. در دوبی یک وی پی ان سروری راه انداختیم و یک نمایندگی هم از دوبی اخذ کرده ایم. حالا به دوبی از ایران وی پی ان می‌زنیم و لایسنس می‌گیریم و لایسنس رو در ایران مصرف می‌کنیم. حالا وی پی ان ها بسته شده و ارتباط قطع شده بی اطلاع. حالا همه چیز بهم ریخته مشتری هی زنگ و سرویس دهی می‌خواهد. فقط یک خواهشی دارم که شما هیچ استباطی از این مثال نکنید تنها درک کنید که منظور من بستن بی‌حساب و کتاب و بی برنامه است و بدون اطلاع رسانی و بدون اینکه اصن معلوم باشد این فرم لعنتی را به کجا باید بفرستیم. تمام. شاد باشید
نویسنده: فرشاد
پاسخ:

مثالت که زیر و رو شد ، بازهم که به سئوالات من جواب ندادی :)) مثال جدیدت را هم جواب می دهم توهم یادبگیر جواب این دهها سئوال بی جواب را بده آبرو ریزیه اینهمه سئوال را بی جواب گذاشتی :))
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ٩:٠٠ ‎ب.ظ

فقط یکم صبر کن برم تا رستوران ژتونها را تبدیل به غذا کنم بیام :)))
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ٩:٠٠ ‎ب.ظ

آخ آخ جواب دادن به این رو فراموش کرده بودم دیدی چی شد ؟ :)) الان می نویسم :))
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۱٠:۴٢ ‎ب.ظ

عزیزم . به سرور ایرانت ، با هر وی پی انی که صلاح می دونی وصل شو ، یا نشو. سرور خودته . لازم نیست که آیپی عوض کنی . از خودتم میخای قایم شی ؟ سرور تو به سرور شرکت خارجی بخواهد وصل شود هم که مشکل ندارد ، در خاک دوبی مستقر است چون شرکت تو دوبی مستقر است :)))))) حالا اینم از این . مسئله ای سئوالی چیزی دیگه نداری عزیزم ؟ :))
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۱٠:۴۴ ‎ب.ظ

مگر اینکه بفرمایی ، من وی پی ان سرور از دوبی گرفتم ، خب این کار کلن لازم نبوده . به سرور خودت به شکل عادی وصل شو دیتابس را بروز کن . سرور که خوب بلدی بگیری، حتمن باید وی پی ان یا وی پی اس باشد ؟ کاری دارد کانکشن وی پی ان مورد نیازت ، در دوبی برقرار شود بین سرور تو و سرور شرکت ؟ :)) خلاقیت وقتی ندارید همینه دیگه سئوالای خنده دار می پرسید :))
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۱٠:۴۶ ‎ب.ظ
[IP: 50.116.38.46 ] دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳٩٢  - ٧:۳۵ ‎ب.ظ
اینکه چرا من ایمیلی از خودم نمی گذارم هم مشخص است از امثال شماها می‌ترسم. دوم اینکه خواستم بگم اون ‍پروفایل که به روز رسانی‌ش برای 7 هفت سال پیش هست رو جدی نگیرید یک زمانی اومده ثبت نام کرده و بعدش لابد یکی دو بار سر زده و دیگه اونجا نرفته... من هم امروز رفتم به کلوپ سر زدم از دیدن پروفایلم و نوشته های پروفایلم که برای 7 هفت سال پیش بود به روز رسانی ش خنده‌ام گرفته بودم و اکانتم رو از اونجا پاک کردم چون خیلی وقت بود یعنی از همون موقع سر نزده بودم و دیگه بودنش اونجا لزومی نداشت به درد کسی هم نمی‌خورد.
نویسنده: فرشاد
پاسخ:

نگذاشتن ایمیل از ترس امثال من :)) مسخره نیست؟ :) همه ی ضد انقلاب در جهان ایمیل دارند، ایشان که به قول خودش حرف بدی نزده چون از من می ترسد ایمیل نمی گذارد :)) نریمان جان . تری علت نیست. افشای هویت علت است. خودتی داداش. خودتی عزیزم . خودتی عموجون .
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۱٠:٠۱ ‎ب.ظ

همین امروز این پروفایل رو پاکیدی ؟ :)) از اولشم پروفایلی با هویت فرشاد وجود ندارد. بعید نیست الان اکانت کلوپ نریمان باشد که پاک شده است. الان دیگر تابلو می شود با کی طرفیم . احتمال حماقت در این حد در مورد نریمان را می دهم :))
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۱٠:٠٢ ‎ب.ظ

خب ، اینقدر حماقت به خرج داده نشد که پاک شود. فقط چیزی بنام فرشاد وجود ندارد :))
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۱٠:٠۳ ‎ب.ظ

چقده جالبه نه نریمان ؟ :)) سناریوت شده مضحکه :)) بچه جان ، الان با این کارات ، می بینی ، چیزی گیرت نیومد . بیا عین آدم بشین حرف بزن ، نمی زنی هم ، نزن :)) لا اقل اگر عین آدم بیایی ، من می تونم رسمن باهات حرف بزنم توئم لا اقل می تونی از زیر پنجاه درصد فشار عدم پاسخگویی فرار کنی . حالا خوددانی. اثبات کن لال موندی.
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۱٠:٠۵ ‎ب.ظ
[IP: 50.116.38.46 ] دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳٩٢  - ۸:٠۸ ‎ب.ظ
خیلی مخصلیم من نریمان نیستم. اصن آقای نریمان هم تا حالا ندیدم. من باب کنجکاوی هم به وبلاگ ایشان هم سر زدم دیدم این بنده خدا هم بد نمی‌گوید که این همه مومن زاده در بوق و کرنا کرده که اینترنت و هاست و کوفت ملی! خودش تمام زیربنایش از دیتاسنترهای آن سمتی‌ست. خلاصه اینکه از جایی که وبلاگ شما را لینک کرده بود اتفاقی آمدم و گفتم با هم یک صحبتی داشته باشم. به هر صورت برایتان آرزوی موفقیت دارم. این آخر کامنت من اینحاست من فرشاد هستم اگر ایمیلی هم نمی‌گذارم والله عیال‌واریم و خدا خیرتان بدهد. خدا نگه دار
نویسنده: فرشاد
پاسخ:

1- نریمان جان . من باب کنجکاوی بگو ببینم من که لینکی به وبلاگش ندادم ، حتما سرچیدی به وبلاگش رسیدی . بعد بگو حالا تو که میگی اول به وبلاگ او رفتی ، وبلاگ او را از کجا یافتی ، کنجکاوی در وبلاگ من ایجاد شد یا از جای دیگر :)) 2- جواب این ادعایت را که خود مومن نسب در همان گفتگوی صوتی که با تعرض به حریم خصوصا و بر خلاف قانون و بدون اجازه اش ضبط و پخش کردی و البته که خدا رو شکر چه کار خوبی هم کردی شانسی شانسی ، داد که . گفت که دیتاسنتر بدون اطلاع او این کار را کرده و از این اطلاع رسانی ات تشکر هم کرد. حالا این بازی که نما ندارد ، حنا ندارد ، رنگ ندارد، آخرین کامنتت باشد یا اولین ، می رود کنار بقهی کامنتهای ضد انقلاب ، مگه من عادتی غیر از این در مورد شماها دارم ، اثبات کردید که پروفایل دومی ندارید و همین پروفایلتان است. و با عرض شرمندگی ، تمامی این کامنت ها و گفتگو ها را به صفحه ی اول وبلاگ می برم . ضمنن : نریمان هیچ جا به من لینک نداد ، فقط یک کامنت را تایید کرد. بهش بگو چرا بقیه کامنت های کاملا مودبانه و معمولی من را تایید نمی کند. بهش بگو چرا خودش نمی آید با من گفتگو کند :)))))))))))) آدم به خودش باید چه حرفها بزند :)))))))))))
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۱٠:۱۳ ‎ب.ظ

3- جناب نریمان کوچولو ، شما از پس گیرهایی که من قبلا ، و اینجا ، به خودت دادم بر بیا ، بعد اسم دیگران را بیاور. کم آوردن درد دارد قبول دارم :))
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۱٠:۱۴ ‎ب.ظ
[IP: 50.116.38.46 ] دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳٩٢  - ٩:٠٩ ‎ب.ظ
آقا این چه طرزه حرف زدن هست. مودب باشید. من نریمان نیستم. ایمیلی هم نمی‌گذارم بخاطر این است که دنبال دردسر نیستم.
نویسنده: فرشاد
پاسخ:

ایمیل نگذار :)) آیپی وی پی اس را هم بکار ببر :)) تابلو هم نکن از انگلیس کامنت می گذاری :)) من کلمه ای فحاشی هم نکرده ام بازی نخ نمایت زمانی می توانست بگیرد که عین کامنت ها همینجا نبود . مخاطب می بیند که این کلمات فقط جوسازی است. کدام بی ادبی ؟ معلم اخلاق ، تو سانسور را کنار بگذار ، تهمت زدن را کنار بگذار ، قیافه ی حق به جانب و عینا ظالم بودن را کنار بگذار ، مابقی حل است :))
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۱٠:۳٩ ‎ب.ظ
 
[IP: 50.116.38.46 ] دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳٩٢  - ٩:۱٧ ‎ب.ظ
آقا من خواهش می‌کنم که مطالب رو به صفحه اول وبلاگ نبرید. من هم نریمان نیستم. درد دلی بود با شما کردیم. همین جا ختم به خیر شود. خدا نگه دار
نویسنده: فرشاد
پاسخ:

خواهش می کنم خواهش نفرمایید . این اختیار اخلاقی ، شرعی و عرفی اینجانب است. اینجور هم نریمان جان دست و پا نزن. خواستی بیایی گفتگو کنی مثل بچه ی خوب ، بله ،شاید این کار را نکردم . اینجوری ؟ نـــچ عزیزم :)
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۱٠:۳٧ ‎ب.ظ

خودتم می دونی من کار خودمو می کنم چرا دست و پا می زنی پس اینقده :))
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۱٠:۵٠ ‎ب.ظ
]

ضد انقلاب هم نیستم. برای ما پاپوش درست نکنید. حالا می‌فهمم چرا کسی با شما بحث نمی‌کند با این اخلاق تندی که دارید.
نویسنده: فرشاد
پاسخ:

نریمان ضد انقلاب است. حالا دیدی رو شد ؟ :)) نریمان رو گفتم به خودت گرفتی چه زود ضمیر مرجع خودش رو پیدا کرد :))
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۱٠:۳۳ ‎ب.ظ

شما یک جا پیدا کن در دنیای واقعی و سایبر ، یک نفر ضد انقلاب عین آدم نشسته باشد با یک نفر حزب اللهی مثل من ، بحث کرده باشد که دومی اش من و شما باشیم :))
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۱٠:۳۴ ‎ب.ظ

رفقایت هم می آیند و مثل تو با خرواری سوتی و گیر و خرابکاری در می روند :)) این آبرویشان را می برد و چیزی دستشان نمی آید. صندلی های مناظراتی شماها همیشه دقیقا همیشه یعنی زمانی که دستتان از استدلال خالی است ، خالی میماند. کف دستت را تو هم بونکرده بودی که دستت اینگونه رو می شود. والا ، همچی خبطی نمی کردی بیایی. روشت رااصلاح کن ، میدان برای بحث زیاد است . والا با این روش ، حق می دهم راهی جز فرار مگر هم هست ! این ها را نگویی چه بگویی . به رفقای گنده ی شما مثل کدیور و مهاجرانی هم می گفتن چرا با فلانی یا بهمانی مناظره نمی کنید می گفتند : بی ادبه ! :))))))))
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۱٠:۳۶ ‎ب.ظ
[IP: 50.116.38.46 ] دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳٩٢  - ٩:۵۱ ‎ب.ظ
من هیچ سوتی ندادم. از واقعیت‌ها و مشکلاتی که بر سر راه است کمی صحبت کردم و شما هم استنباط خودتان را داشتید و تحلیل کردید که شماها فلان هستید بهمان و ضد انقلاب و می‌خواهید پولشویی کنید از این وصله‌ها چسباندید وگرنه ما هم مثل شما در این مملکت داریم زندگی می‌کنیم. فرار هم نکردم این مباحثه هم سودی برای من ندارد. من و شما در دو خط فکری متفاوت هستیم.
نویسنده: فرشاد
پاسخ:

دو طرف یک خط فکری کسانی اند که باید با هم مناظره کنند. یک طرف که نباید با خودش مناظره کند. از پس فکر بر نیامدی تهمت می زنی ادعای تعلیم ادبت به دیگران هم می شود که جای خجالت کشیدن دارد.
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۱٠:۵۵ ‎ب.ظ

فکر کنم حدود دو سئوال را همینجا در کامنت دانی بی جواب گذاشتی. عادت به مناظره نداری. چکارت باید کنم ؟ کجای دلم بگذارمت . برایت قانون کشور را می گویم ترش می کنی. دم از اقدامات صریحا ناسالمت می زنم جو می سازی ، تو که خیلی زرنگی ، بیا و در محور اصلی بحث باقی بمان و در حاشیه زندگی نکن بگو ببینم چرا تو خروار خروار در وبلاگ من کامنت بگذاری و جواب بگیری ، اما کامنت های من در وبلاگ تو حتا منتشر هم نشود جواب پیش کش ؟
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۱٠:۵٧ ‎ب.ظ

سکولار جماعت ، دروغگوست. نیست ؟ سکولاریزم جواز دروغ گویی داده . نداده ؟ توضیح بده در حالیکه در این کامنت ها موضعی علیه نظام و انقلاب نگرفته ای و تیپ و کلاس کار را هم تا جایی که زورت رسید حفظ کردی ، استفاده ات از وی پی اس سرور برای کامنت گذاشتن برای من ، جز برای اختفای آیپی انگلیس چه معنایی دارد ؟
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۱٠:۵۸ ‎ب.ظ

*** ببخشید ، حدود ده سئوال. و این سوتی ات است.
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۱۱:٠۳ ‎ب.ظ

این سند هم افشا شود ملت بدانند :


IP Information for 50.116.38.46
IP Location: United States United States Red Oak Linode
ASN: United States AS3595 GNAXNET-AS - Global Net Access, LLC (registered May 17, 1994)
Resolve Host: li436-46.members.linode.com
IP Address: 50.116.38.46 [Whois] [Reverse-Ip] [Ping] [DNS Lookup] [Traceroute]
Whois Server whois.arin.net

NetRange:       50.116.0.0 - 50.116.63.255
CIDR:           50.116.0.0/18
OriginAS:      
NetName:        LINODE-US
NetHandle:      NET-50-116-0-0-1
Parent:         NET-50-0-0-0-0
NetType:        Direct Allocation
Comment:        This block is used for static customer allocations.
RegDate:        2011-08-30
Updated:        2012-02-24
Ref:            http://whois.arin.net/rest/net/NET-50-116-0-0-1

OrgName:        Linode
OrgId:          LINOD
Address:        329 E. Jimmie Leeds Road
Address:        Suite A
City:           Galloway
StateProv:      NJ
PostalCode:     08205
Country:        US
RegDate:        2008-04-24
Updated:        2010-08-31
Commen
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۱۱:٠۵ ‎ب.ظ

این آیپی یک وی پی اس سرور است که به همه سرویس می دهد.
نویسنده: ابوذر - ۵/۱/۱۳٩٢ - ۱۱:٠۶ ‎ب.ظ
 
 
 
 
و این بود ، داستان ما و نریمان غریب فیلترچی :)) دست هم البته از کامنت گذاری بر نمی دارد. تا صبح باید این پست را بروز کنم :))
پی نوشت :
مشخص شد فردی که برای من کامنت می گذارد نریمان غریب نیست ولی از دوستان ایشان است. بیشتر همان حالت وکالت را دارد. البته خب این وکالت بجای فایده خسارت داشت چون دهها سئوال مطرح شده از سوی بنده بی جواب ماند. ایشان خودش را به من معرفی کرد و نامش همان آقا فرشاد است و در ذهن من که از ایشان سابقه ی منفی موجود نیست و البته که الکی می گفت از من می ترسد چون من هیچ پدر کشتگی ای با ایشان ندارم و ایشان هم حالا که هویتش را برای من روشن کرد ، با موقعی که روشن نکرده بود فرقی نداشت و کسی نیشگونش هم نمی گیرد ! :)

 
 
 
تبلیغ ویـژه