الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

ندرباره ی آقای فیلترینگ (نریمان غریب) : کشف حد مشترک -2
ساعت ۱٢:۳٩ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٤ فروردین ۱۳٩٢   کلمات کلیدی: نریمان غریب

یک خبر بد برای آقای فیلترینگ(نریمان غریب) ! جناب نریمان خان ! دیگر کافی است کلمه ی آقای فیلترینگ سرچ شود تا ملت به نام شما در وبلاگ من برسند. جالب آنکه قبلا هم فقط کافی بود اسم تو را ملت سرچ کنند تا به وبلاگ من در رابطه با تو برسند. اما حالا ، کافی است کسی دنبال کلمه ی آقای فیلترینگ بگردد ، فورا تو را در وبلاگ من می یابد.

من واقعا از آقای اریک اشمیت ، دوست و یار گرامی جنابعالی ، بواسطه ی کمکی که اسکریپتهای گوگل علیه تو به من می کند متشکرم :)

جالب آنجاست ، مندرجات وبلاگ من ، بالای مندرجات وبلاگ تو در همین عنوان به نمایش در می آید :) جالب نیست ؟ جدی جدی بنظر بازدید وبلاگت با بازدید وبلاگ من قابل مقایسه نیست :)) حالا خوب است من مدتهاست که درست و حسابی برای وبلاگم زحمتی نکشیده ام و فقط دارم بنزین می زنم میرم میام :))

حالا برویم سراغ همان بحث خودمان در مورد ویژگیهای عملیات روانی و سیاسی آقای فیلترینگ(نریمان غریب) و مابقی نمونه هایش :

2- از نظر نریمان غریب ، فکر کردن به استقلال ، توهم است :

مشکل نریمان غریب با نظام فیلترینگ در جمهوری اسلامی ایران هرگز و هرگز این نیست که مثلا کجا ، قوانین داخلی و معیارهای فرهنگی و محتوایی جمهوری اسلامی رعایت نشده و فیلترینگ به اسناد بالادستی خود پایبند نبوده . منظور نریمان غریب از دشمنی با فیلترینگ و نمادسازی برای حمله به آن اصلا چنین چیزی نیست.

او یک منظور بیشتر ندارد. از نظر نریمان غریب ، هرکسی که به فکر هرنوع استقلال و خودکفایی و مصون سازی کشور از تهدیدات ، و تبدیل کردن تهدیدات به فرصتها باشد، انسانی متوهم است. این فرد به حدی بی شخصیت است که این نگاه خود را به تمامی حوزه هایی که کمترین سواد اکابر در این زمینه را هم ندارد و محدوده ی دانش او در مورد آنها از اخباری که از رسانه های غربی شنیده یا سرچهای ویکی پدیایی اش ، فراتر نمی رود هم گسترش داده . نمونه اش را با هم می بینیم :

این پسرک غرغروی خودبزرگ بین اما توخالی ، با قراردادن یک ویدئو از یکی از رزمایشهای موشکی ایران ، آن را مایه ی خنده و تفریح خود معرفی کرده است. این مردک خودخواه ، فکر نمی کند که این میدان ، یکی از افتخارات ملی است که حتما عامل بازدارندگی هرگونه حماقت اسرائیل علیه میهن اسلامی است. آنوقت خودفروختگی در نتیجه ی خودباختگی به جایی می رسد که چنین آدم بی محتوایی ، بادش می رود در سایه ی رزم و نبرد مجاهدانی همچون سردار سرلشگر شهید حاج حسن طهرانی مقدم بود که زیر چکمه ی بعثی های آمریکایی صفت خودش و پدر و مادرش له نشدند . حالا این دماغوی خود بزرگ بین کارش به جایی می رسد جهادگرانی مثل حاج حسن طهرانی مقدم را مایه ی خنده و تفریح دو هفته یکبار خودش معرفی کند؟

مشخص است که هیچ نیروی حزب اللهی و ارزشی ، بلکه هیچ انسان وارسته ای در ایران که با چشمانی منصف و باز رفتار این آدم پوچ را رصد می کند، با او حد مشترکی چنین نخواهد داشت ! اندیشه ای که علاقه دارد که ایرانی را به آنجا برگرداند که بقول امام راحل (ره) یک لولهنگ (آفتابه) هم نتواند بسازد و اراده ی آن در او سرکوب شود ، قطعا انگلیسی ترین اندیشه ی روزگار برای ایران و ایرانی است. حاشا که ایرانی سرفراز چنین احساسی داشته باشد.

پی نوشت : شنیدم این آقا رفته من و تو برنامه اجرا می کند در مورد فیلترینگ با چاشنی فحش ! په نه په میخواستی برود شبکه بلومبرگ برنامه اجرا کند ؟ :)) همین که اینها با این مخشان باید هم بروند فارسی وان و من و تو برنامه اجرا کنند . پیشنهاد می کنم لابلای برنامه کمی هم حرکات موزون ! انجام دهد برای جذب مشتری مفید ! است . البته نه از جنبه های جذابیتی ، کچل که دیدن نداره ! از آن جنبه که از قدیم گفته اند میمون هرچه کچل تر ، بازی ای هم بیشتر :))


 
 
 
تبلیغ ویـژه