الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

درباره ی آقای فیلترینگ (نریمان غریب) : کشف حد مشترک -3
ساعت ۸:٢٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٤ فروردین ۱۳٩٢   کلمات کلیدی: نریمان غریب

خب ، آقای نریمان غریب فیلترچی یا همان اقای فیلترینگ چطورند ؟ حال خوبه ، احوال خوبه ؟میگم یادته بدجوری مانور می دادی و با دمت گردو میشکستی که ای جان با مرور چه کلماتی مردم به وبلاگت می رسند ؟

حالا کی رسما آره ...!!!! ؟:))

حالا می دانی که وضع چه شده ؟

کلن این حربه ات از تو گرفته شده :)) کاری ندارد که. چهارتا کلید واژه ی نریمان غریب ، فیلتریچی ، آقای فیلترینگ و nariman gharib را سرچ کن ، ببین این وبلاگ پاسداران از وبلاگ خودت هم مقدم تر به مردم عرضه می شود و اگر میزان مطالب وبلاگ پاسداران خوب بالا برود ، اصلا مطالب تو به صفحات بعد خواهد رفت! خدا قبول کند یه بیست تایی مطلب آماده است که دانه دانه تقدیم خواهد شد تا مردم آقای فیلترینگ ، فیلترچی ، نریمان غریب را خوب بشناسند. راستی ، برای کلمات کلیدی که فکر میکنی در کنترل تو قرار گرفته هم برنامه ای دارم :)) اجرا شود می بینی :))

به عرض برساند ، مطلب سوم هم آماده است که برای شناخت آقای فیلترینگ تقدیم مردم می شود:

3- جایگاه اسلام و انقلاب اسلامی در نگاه سیاسی آقای فیلترینگ حاج نریمان غریب الدوله دیلمی اصل فرد لندنی ! :

نریمان غریب ، یک جوان شوریده حال  ایرانی بدنبال عیال است که مفر و تفکر درست و حسابی ندارد. دست به الکل و مشروبات الکلی آقای فیلترینگ(نریمان غریب) بسیار خوب است به طوری که مشروب الکلی به قول خودش ایرانی را هم آنجا پیدا کرده و ، بعله ، یه دمی به خمره و ، آخـــی ، مغز الکل زده اش ، دیگر نای فکر ندارد. ایشان ، با هرچه مولفه ی مربوط به مذهب است در جنگ است، البته اگر شما ذره ای فکر کنید ایشان در این باصطلاح مبارزه اش از در منطق درخواهد آمد ، نخیر آقاجان اشتباه فکر می کنید. ایشان جز مغالطه و استفاده از آلودگیهای فکری و روانی و خبری کار دیگری نخواهد کرد.

ایشان همان انسان بی شخصیت کودکی است ، که چنین توهین زشتی به امام راحل (ره) روا می دارد و از چیزی جز یک بی سلیقگی در نهادهای تبلیغی ایران سود نمی برد. خجالت نمی کشد این بچه ی الکلی ، که یادش باشد با کسی چنین شوخی ! خنگ و بی محتوا را می کند ، که امام هفتاد میلیون ایرانی بدون توجه به سلیقه و گاه حتا مذهب و گاه حتا دین است !

چنین مغز خسته ای ، که درگیر موسیقی کش تمبانی ، شراب شیرازی و یحتمل ، ذغال خوب ! هم هست ، دیگر اگر امام جماعت مفنگیان اینترنت نباشد ، امام کیست ؟

آخه آقای فیلترینگ خوب و مهربان و ابله (نریمان غریب) ! شما ، امام چه کسی هستی جز همان چن نفری که میان تو وبلاگت ؟ مرد هندسی!  تو خیلی امام باشی ، ائمه ی کفری هستی در من و تو . ببینم تو تهران ، چند نفر مشتری بی بی سی هستند که حالا مشتری من و تو باشند ؟ ملت پای ماهواره اگر بشیند دنبال چیزهایی می گشت مانند فیلمهای تلویزیونی خودمان و کمی هم فیلم جدید عادی خارجی ، که حالا با این ستاب باکس ها تلویزون خودمان ترکانده ! تو فکر کردی امام چه کسی هستی جز فراریان و معتادان به الکل ؟

چنین نریمان غریب و مظلوم و بی یار و یاور و تنهات و آقلادی گدی آتدی ای ، امام و مراد که هیچ ، همراه و یاور هیچ کسی نخواهد بود و کسی با او چنین حد مشترکی ندارد جز حلقه ی رفقای خودش :)

در وبلاگ من می توانید با نریمان غریب(آقای فیلترینگ) اینجا بهتر آشنا شوید.

مابقی مطالب را هم منتظر باشید.

پی نوشت :یک چیزی را نریمان غریب ( آقای فیلترینگ ) و رفقایش در مورد وبلاگ پاسداران نمی دانند. نمی دانند که خدا نکند وبلاگ پاسداران به چیزی بند کند :)) سربسته بگویم :))


 
 
 
تبلیغ ویـژه