الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

بازی تخریب انتخاباتی شروع شد
ساعت ٦:٥۱ ‎ب.ظ روز شنبه ٤ خرداد ۱۳٩٢   کلمات کلیدی:

از مسئولان قضائی و امنیتی درخواست می کنم به جرائم یک پایگاه اینترنتی خاص؛ رسیدگی عاجل کنند. 

این پایگاه اینترنتی که خود را رسانه ی مرکز اطلاعات؛ آمار و نظرسنجی ایران (؟!) معرفی می کند، در خبری بی پشتوانه و توهین آمیز مدعی ارتباط دبیر شورای عالی امنیت ملی و حلقه ی انحرافی شده است

هیچ دلم نمی خواهد متن این خبر را بازنشر دهم. اما چون این پایگاه هنوز فیلتر نشده و خودم هم تصریحا دارم محتوای آن را رد می کنم، به مطلب لینک می دهم تا مسئولان راحت بتوانند آن را پیدا کنند . 

این پایگاه مجهول الهویه که برای حداقلی از باورپذیرشدن القائاتش ، کمترین خط و ارتباطی از خودش در صفحات پایگاه ارائه نکرده است، در مطلبی تحت عنوان پشت پرده سکوت احمدی نژاد در برابر رد صلاحیت مشایی و روزهای بی کاندیدا بدون درج هرگونه سند و دلیل و مدرکی ، مدعی شده است جلیلی کاندید حلقه ی انحرافی است. 

خوب.

از دو حال خارج نیست. یا حلقه ی کاملا گروهکی انحراف در تلاش برای مشوه کردن وجهه ی جلیلی از طریق انتساب به خود هستند ( دیگر چیزی برای باختن ندارند ) و یا این تلاش مربوط به جریانات حاضر در میدان رقابت است. این گزینه ها را با هم بررسی خواهیم کرد : 

الف : عقبه ی فنی 

سایت مذکور با مشخصات ذیل به ثبت رسیده است : 

domain: disap.ir
ascii: disap.ir
remarks: (Domain Holder) reza zamani
remarks: (Domain Holder Address) zanjan science and technology park, zanjan, zanjan, IR
holder-c: rz202-irnic
admin-c: rz202-irnic
tech-c: ra50-irnic
bill-c: ra50-irnic
nserver: ns3.vpsbaran.org
nserver: ns4.vpsbaran.org
last-updated: 2013-01-04
expire-date: 2013-12-09
source: IRNIC # Filtered
nic-hdl: rz202-irnic
person: reza zamani
e-mail: reza_zamani87@yahoo.com
address: zanjan science and technology park, zanjan, zanjan, IR
phone: 02412415215
source: IRNIC # Filtered
nic-hdl: ra50-irnic
org: Ravand Tazeh (ouriran)
e-mail: hostmaster@ouriran.com
source: IRNIC # Filtered
با کمک این اطلاعات ، به چند نکته ی قابل تامل می رسیم :
1- ثبت کنندگان تلاش دارند تا مرکز هدایت این پایگاه را بیرون از تهران معرفی کنند.
2- به احتمال زیاد برای اختفای بیشتر رد و عقبه ، از سرورهای مجازی خصوصی
استفاده شده است.
3- این سایت توسط آقای رضا زمانی ، برای شرکت روند تازه با عنوان قدیمی آور ایران ثبت شده است
در مورد شرکت روند تازه نکات جالبی باید گفت و آنهم اینکه این شرکت متعلق به آقای روزبه هاشمیها است که در تورنتوی کانادا مستقر هستند و خدمات فنی به بلاگفا را نیز ارائه می دهد. ایشان از نظر سیاسی رویکرد دوم خردادی دارد و به آقای علیرضا شیرازی مدیر بلاگفا که ایشان هم دوم خردادی است ، سرویس می دهد. در مورد روابط بلاگفا و آقای روزبه هاشمی ها مدیر آور ایران بدنیست به مطلبی که در وبلاگ اخبار بلاگفا مندرج است رجوع کنیم .
 
 
 
***

تقدیر از یک دوست و همکار

Roozbeh Hashemiha - روزبه هاشمی هاموفقیت و جایگاه فعلی سایت بلاگفا مدیون محبت و همیاری بسیاری و بیش از همه به خاطر اعتماد و  تحمل کاربران سایت است.
یکی از افرادی که از زمان آغاز فعالیت سایت بلاگفا همواره ما را در نگهداری و پشتیبانی از سایت همراهی کرده است مهندس روزبه هاشمی ها مدیرعامل شرکت ouriran هستند.
شرکت ouriran یکی از حامیان مهم سایت بلاگفا است و در حال حاضر نیز سرورهای سایت بلاگفا در سرور روم این شرکت در کشور کانادا قرار دارد.
اما روزبه بیش از یک حامی برای سایت بوده است، پشتیبانی فنی سرورهای بلاگفا، تغییرات سخت افزاری و تنظیمات مربوط به سیستم عامل یا نرم افزارهای سرور معمولا بر عهده روزبه هاشمی ها بوده است بخصوص که ایشان به دلیل آنکه مقیم کانادا هستند امکان دسترسی بهتری به سرورهای سایت دارند. در شرایطی که مشکلی فنی برای سایت بوجود می آمده ایشان پابه پای تیم مدیریت سایت در ایران فعال بوده اند و بی تردید بخش مهمی از مزیتهای سایت بلاگفا مدیون تلاش و تخصص ایشان است. 

مایلم از روزبه به خاطر زحماتشان در دو ساله گذشته تشکر کنم و ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان و همکارانشان در شرکت ouriran امیدوارم همچنان از حمایت و همکاری ایشان در سالهای بعدی فعالیت سایت بلاگفا نیز برخوردار باشیم.

علیرضا شیرازی
***

حالا توجه شما را به چند تصویر که از درون این سایت گرفته ام جلب می کنم.
بخشی در درون این سایت با عنوان نظرسنجی محبوبیت ایجاد شده که در آن، محبویت برخی عناصر سیاسی مثلا به نظرسنجی گذارده شده است. پاسخ ها بسیار محل تامل اند. آخرین لحظه ی بررسی این پاسخها ساعت هفت و نیم امروز است : 

1- سعید جلیلی : 33 درصد
2- منوچهر متکی : 33 درصد
3- محمد خاتمی : 67 درصد 
4- علی لاریجانی : 13 درصد 
5- محمد باقر قالیباف : 37 درصد
6- اسفندیار مشایی : 13 درصد
7- هاشمی رفسنجانی : 61 درصد
8- حداد عادل : 19 درصد
9- محسن رضایی : 23 درصد
10- محمود احمدی نژاد : 16 درصد
11- علی اکبر ولایتی : 29 درصد.
به ظاهر این افراد توسط مخاطبان سایت به نظرسنجی اضافه شده اند. 

جمع بندی :                     
1- جریان ضد انقلاب دقیقا رقیب خود را یافته است. اینجا دیگر نظرسنجی و ابزارهای دیگر عملیات روانی کوچکترین اهمیتی ندارد. اینکه چه کسی و به چه شکلی هدف تخریب قرار گرفته ، مشخص است.

2- اینکه جریان ضد انقلاب چقدر احساس ترس کرده نیز مشخص است. با این حساب، مشخص می شود که جریان ضد انقلاب ابزار دیگری برای به میدان آوردن در مقابل جلیلی ندارد و این روش خنده دار، تنها روشی است که به فکرش رسیده.
3- حالا اینجا "تابـــلو" می شود که چه کسانی اهل تخریب و جنایت رسانه ای و افراط گرایی و رفتار قبیله ای هستند و چرا نمی توانند چیزی جز شر و فتنه در آستین داشته باشند.

 
 
 
تبلیغ ویـژه