الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

این است انقلاب اسلامی
ساعت ٥:٥٥ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۸ بهمن ۱۳٩٢   کلمات کلیدی:

 هرچه خودم را صفحه می زنم و بالا و پایین می کنم ، می بینم که :

مدیون انقلاب اسلامی هستم

ای خدا

برای این انقلاب اسلامی ، برای این فجر نور ، برای این چشمه ی حیات، تو را شکر. خدایا، برای این برکت و نعمت ، تو را شکرو برای این لیاقت که دادی ، یعنی قرارداشتن در کانون جغرافیایی این انقلاب نور ، یعنی ایران ، تو را شکر. برای این که لایق دادی جزوی از آن باشیم ، تو را شکر و برای این مسئولیتی که بر دوش ما نهادی ، تو را شکر.

خدایا. خداوندا.

اگر کم گذاشتیم، بد کردیم، کم کاری کردیم، خمیازه کشیدیم، ول چرخیدیم، بیت المال هدردادیم، عمر تلف کردیم، هرچه و هرچه که کردیم، ما را ببخش و ما را به جبران آن موفق بدار. میخواهیم سربازی کنیم . می خواهیم . بله . هرچه شد و از دست برفت نه از سر عصیان و سرکشی ، بلکه از غفلت بود و جهالت و همراهی قضا و قدر. تو ما را به برکت صلوات بر محمد و آلش ببخش و این برکت نورانی را بر سفره ی معرفت ما باقی بدار. ما را در راه خونهای سرخی که ریخته شده ثابت قدم بدار تا در راه تو، پشت سر پرچمداران بزرگ این راه یعنی فقهای آگاه زمانه ات، آنها که از مواظب نفس بودند ، از آن ترسیدند و با هوا و هوس مخالفت کردند، مطیع امر امام زمانمان (عج) بودند و محافظان دین خود بودند ، ره را بپوئیم و بنیانهای پولادین جهاد در راه او باشیم . یا ارحم الراحمین، یا ارحم الراحمین، یا ارحم الراحمین، یا ارحم الراحمین، با ارحم الراحمین، به برکت صلوات بر محمد (ص) و خاندان پاکش.

خدایا خدایا خدایا،

چه چشمه های جوشانی از خون پاکان، این شجره ی طیبه را سیراب کرده.

چه گران است مسئولیت ما، و چه درخشان است راه پیش.

از نور می آید و به نور می رسد .

چه خوش است عاقبت آنان که در این راه بیایند و از راه بدر نشوند. چه برکتی و عظمتی نهاده ای در جان این انقلاب.

چه نوری از این مرکز معطر، به جهان منعکس است.

خدایا، چه اعجازی در رگ این شجره ی منوره قرار دادی .

خدایا!

چگونه شکر نمایم تو را.

چگونه؟

 

 

صلواتی بر محمد و خاندان پاکش می فرستم وتو را می خوانم که ما را موفق بداری که با سربازی در این راه ، شکر کنم ، ذره ای از نعماتت را ای خداوند حکیم. اللهم صل علی محمد و آل محمد.

پی نوشت :

من تک تک این عکسهای این شهدا را می شناسم.

کمی فکر کنید اگر عکسی را نمی شناسید. در موردش تحقیق کنید. از خودم بپرسید. ارزش دارد کمی با شهدا خو بگیریم . عکس کسانی را گذاشتم که اگر در دهه فجر یاد نشوند پس کی یاد شوند.نام آنها که نامشان مشخص نشده را ننوشتم تا کمی فکر کنیم ...

شهدای اهل سنت مان، شهدای اقلیتهای مذهبی مان، شهدای غیر ایرانی انقلاب اسلامی، و شهدای قبل از انقلاب ، شهدای ترور، شهدای دفاع مقدس، شهدای امر به معروف و نهی از منکر، بانوان شهیده، هرچه به ذهنم آمد گذاشتم . کمی فکر کنیم . اینها ستونها و ستارگان آسمان این انقلابند . به اصالت انقلابی گری خودمان باید تردید کنیم هنگامی که زیادی از این شهدا را نشناسیم . اگر شهید را نشناسیم، راه او را چگونه بشناسیم . کاش لا اقل از رهبری خط بگیریم .


 
 
 
تبلیغ ویـژه