الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

اين هم يک پست تکراری
ساعت ۱۱:٢۸ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٥ دی ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

بسم الله .

گفتم شايد دوست داشته باشيد اولين پست من را بخوانيد. خودم آن را روی صفحه اول می آورم .

 

پس از مدتها فکر کردن و فکر کردن و فکر کردن ، بعد از اينکه موضوع را جدی ديدم و با تعدادی از بزرگان و دوستان هم مشورت کردم که شايد اين روند سه ماه و بيشتر طول کشيده ، بالاخره خودم را راضی کردم تا در قالب وبلاگ حضور پيدا کنم .

چه می خواهم بنويسم ؟ البته حرفهای مهمی وجود دارند .اما عمدتا آنچه را که در اطراف خودم ناگفته خواهم ديد می گويم . آنچه که از مردم و مخصوصا اهالی جامعه سايبر نتيکی پوشيده مانده و يا مخفی شده است.

من ، از ريشه ها و علل انقلاب اسلامی خواهم گفت .

از اينکه امام خمينی چه کسی بود و چرا و چگونه انقلاب کرد .

از پهلوی ها بسيار خواهم گفت. از اينکه که بودند و حالا از جان ما چه می خواهند .

از آنچه که نهايت آرزويم است ، کسوت سبز سپاه ، و دوستانی از دوستانم که در اين کسوت اند ودرد دل آنها .

از شهدا خواهم گفت و شوقم به آنها.

از امام و مقتدايم ، حاج سيد علی خامنه ای خواهم گفت.

از علما و خواص اهل حق خواهم گفت.

از خواص اهل باطل خواهم گفت .

در مورد مسائل مبتلابه جامعه مان ، جامعه اسلام و اينکه ما در اينجا يعنی ايران چه بايد بکنيم ، خواهم گفت.

و از ...

اما ، من کی هستم .

اهل تهران ام . 24 سالم تمام شده و می روم که بزرگتر هم بشوم ! . در حال مدارسه! (همان درس خواندن بر وزن مطالعه !). کار هم می کنم . گرافیک .و ... خانواده متوسط به بالا و ... دیگه چی بگم !

خصوصیات اخلاقی : فکر می کنم بی ادب نیستم. عجول هم شاید نباشم . به این راحتی ها هم مثل اینکه خسته نمی شوم .  شیطونی های مخصوص دورانی جوانی را هم دارم . و ... بقیه را باید دوستانم بگویند.

خصوصیات فکری : شدیدا معتقد به نظام اسلامی هستم ( البته مشکلات را می بینم و انکار نمی کنم . چه کسی انکار می کند که من دومی اش باشم . اما بی انصافی هم نخواهم کرد. ) معتقد به فرهنگ مهدویت هستم و فرهنگی بسیجی و مشتاق درک فرهنگ شهادت و خود شهادت. اللهم ارزقنا. مواضع سیاسی اصولگرایانه را می پسندم و خودم هم از این قماش (!) هستم . البته عضویت در هیچ گروه سیاسی مشخصی ندارم .

افراد مورد علاقه : ایت الله مصباح ، آیت الله جوادی آملی ،آیت الله مجتهدی تهرانی ، ایت الله امجد ،، حاج منصور ارضی ، حاج صادق آهنگران ، سید مرتضی آوینی ، رحیم پور ازغدی ، دکتر عباسی ، دکتر بلخاری ، دکتر قدیری ابیانه ، پروفسور محمد لینگهاوزن ، مباحث نظری و تئوریک و ...

شاید با من آشنا شدید . اگر نه که ان شاء الله از لابلای مطالب سلیقه من را پیدا خواهید کرد. تا یار چه خواهد .راستی هرکس از دست من عصیبانی شد ( بخاطر مواضع و تفکر من ) می تواند آرزو کند من را ببیند وبزند . خدا ان شاء الله توفیقش بدهد . ! سر خم می بسلامت شکند اگر سبویی .


 
 
 
تبلیغ ویـژه