الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

یاس، مدیون آلودگیها، نه منتقد آنها !
ساعت ۱:٤۸ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢٤ بهمن ۱۳٩٢   کلمات کلیدی:

جدا از آنکه هرکسی در زندگی شخصی خود می تواند مورد ظلم ها و ستمهایی قرار گرفته باشد و باید در هر مورد، به فراخور حقیقت نظرداد، باید گفت انی ربطی به اقدامات خود انسان ندارد و انسان در مقابل اقدامات خود پاسخگوست. به ترتیب آنچه که من در فضای فرهنگی جامعه می بینم، افراد مثل یاسر بختیاری یا همان یاس، مشهور شدن و جلوه گری خود را مدیون آلودگیها و آسیبهای اجتماعی اند و ژست منتقد آنها ژستی عمیقا بی محتوا و ماسکی به غایت کج و بی رنگ است.

یاسر بختیاری جوانی است که از چند جهت از آسیبها و تهدیدات فرهنگی مرتزق است :

1- شبکه پایگاه های اینترنتی توزیع محصولات فرهنگی (موسیقی، فیلم، عکس) غیرمجاز که آزادانه به فعالیت مشغولند و هرزچندگاهی فیلتر می شوند.

2- شبکه های پولشویی که آزادانه فعالند و برای این شبکه پایگاه های توزیع محصولات غیرمجاز ممر درامدی از مسیر تبلیغات محصولات مجاز و غیر مجاز فراهم آورده اند.

3- شبکه تولید محصولات ضد فرهنگی که در کشورما آزادانه فعالند و محیطی برای تولید محصولات فرهنگی مانند آنچه یاسر بختیاری و دوستانش می سازند را فراهم آورده اند.

4- انحرافات فرهنگی در ذائقه موسیقی بخشی از جامعه که در اثر فضای سیاسی جامعه در دوران دوم خرداد و قبل از آن و در چهارچوب سیاست براندازی نرم و از درون جامعه تعقیب شد و حسیاست عملی هیچ یک از مسئولان را بر نیانگیخته است.

5- شبکه های ماهواره ای آلوده که مرکز فساد و تباهی جامعه ایران هستند.

موارد دیگری را هم می توان شمرد که از جمله آنها شبکه های تلویزیونی اینترنتی هستند که اتفاقا در چهارچوب طرجهای کلان راهبردی براندازی نرم، جوانانی مثل یاسر بختساری را مورد هدف قرار داده اند.

این البته ، تذکری بود برای یاسر بختیاری و دوستانش، اگر حتا لحظه ای کوچکترین قصدی برای گرفتن یک ژست اجتماعی دلسوزانه و متین برای خود داشتند.

اما تا آنجا که من می دانم ، یاسر بختیاری یا همان یاس، چنین قصدی ندارد و در مصاحبه هایش چنین ادعایی نکرده است. کسی که لوگوی تبلیغاتی او به حروف انگلیسی است ، چگونه دم از ایران و ایرانی می زند ؟ آیا غیر از آن است که این ادعای ایران ایران، فقط از سر مخالفت با فرهنگ اسلام است و مشکل ، جمهوری اسلامی است که میدان حاکمیت نظر مردم ایران در حضور اسلام در جامعه است ؟ البته این جوانان اصلا به فکر سیاست و امور اینگونه نیستند و حداکثر ادعای کم جان و بی رمق آنها همین فضای بظاهر اجتماعی است. اما اتاقهای فکری که این مهره ها را در تناسب و هماهنگی با هم حرکت می دهند، خوب زبان مرا می فهمند.

هزوقت به خدمت کردن خواستی فکر کنی، بدان ، خدمت به مردم ، زمانی ممکن است که اول مردم خودت را خوب بشناسی، وقتی شماها در روز 22 بهمن ، تنها دغدغه ای که دارید، تعداد لایکهای صفحه شبکه اجتماعی تان است، چه انتظاری از شما برای درک مردمی که آن روز برای جواب به یک یاوه گوی گاو چران به میدان آمده و مشتهای بزرگ و کوچک خود را مقابل چشمان او گره کرده بودند ؟

جایتان خالی، هوای میان مردم زمستانی که نبود، بهاری بود. بوی بهار دلها ، بوس انقلاب خدا ، بوی ایمان و مقاومت و صبر کوچه های کشورم را مطعر کرده بود. از زمستان کنج استودیوهای تاریک و پرده کشیده ی خود بیرون بیائید و با اسلام انقلابی مردم ایران دست دوستی دهید.

راه دوری نمی رود،

کمی واقعا مردمی می شوید.


 
 
 
تبلیغ ویـژه