الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

کسروی ! تو چه می کنی ؟‌
ساعت ۱۱:٥٩ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٥ دی ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

بسم الله .

جانشین نمایندگی ولی فقیه و فرمانده تیپ 83 امام صادق(ع) در مراسم سالگرد شهادت شهید نواب صفوی، ضمن انتقاد شدید از بی تفاوتی برخی مسوولین اجرایی به ارزشهای انقلاب اسلامی گفت: اگر شهید نواب صفوی امروز بود با امکانات روز مثل اینترنت به سراغ مبارزه با منحرفین می رفت.
به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام والمسلمین ذوالنور با بررسی شخصیت شهید نواب صفوی گفت: امروز جای شهید نواب صفوی خالی است که ببیند در نظام جمهوری اسلامی با پول‌هایی که اگر اذن ولی فقیه نباشد مصرف کردن آنها حرام است، ستون مطبوعاتی پر می‌شود که نه تنها حجاب را زیر سؤال می‌برند، بلکه بعضا به مقدسات نیز اهانت می‌کنند.

وی با انتقاد شدید ازاستاندار خوزستان و وزرای کشور و ارشاد افزود: آن زمانی که هنوز خونهای شهیدان هرجای آبادان ریخته نشده بود، مردم رستوران انگلیسی‌ها را در آبادان آتش زدند، اما الان که وجب به وجب خوزستان آغشته به خون شهیدان است، با پول‌های مردم پابرهنه که پول لوازم التحریر و کفش بچه‌هایشان را ندارند، خوزستان را انتخاب می‌کنند و جشنواره تئاتر ایران زمین را به آن صورت  برگزار می‌کنند.

ذوالنور ادامه داد: جای شهید نواب خالی است که ببیند در قم که حرم اهل بیت و خیزشگاه انقلاب و پرورشگاه ولایت فقیه است، کسروی‌‌های امروز و دست آموخته‌های مکتب فلاسفه غربی پا می‌گذارند و مسوولین استانداری  هم میزبان و بادیگاردشان می‌شوند.

فرمانده تیپ 83 امام صادق (ع) اضافه کرد: البته اگر شهید نواب زنده بود می‌دانست برای امروز چه طور عمل کند. اسلحه دست نمی‌گرفت، بلکه با استفاده از امکانات روز مانند سایت‌های اینترنتی ونشریه‌ها که حزب اللهی ها باید به آن مجهز شوند، مبارزه می‌کرد.

حجت الاسلام ذوالنور گفت: امروز حزب‌الله باید نشریه و سایت داشته باشد و با انتشار اطلاعات کارهای مسؤولان را که پایه‌های صندلی‌هایشان در خون شهیدان فر رفته، افشاگری کنند تا با برخی شعار مردم سالاری، مردم را نابود نکنند و با شعار دین، ریشه دین را نزنند.

فرمانده تیپ 83 امام صادق(ع) گفت: الان جانباز‌ها در اثر جوی که آنها وجود آورده‌اند، مظلومانه می‌میرند؛ خانواده شهدا با فقر و بدبختی دست و پنجه نرم می‌کنند، برخی مادرهای شهدا با کهنه شویی زندگی را اداره می‌کنند؛ آن وقت آیا وظیفه مدیران دولت زنده کردن مردگان سیاسی است که دشنه آنها در قلب اسلام فرو رفته است؟!


 
 
 
تبلیغ ویـژه