الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

تسليم ۱۳ نفر ديگر از اعضای منافقين
ساعت ۱٢:٠٥ ‎ق.ظ روز شنبه ٢٦ دی ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

آرم سازمان منافقین مستقر در عراقاظهارات گروه جديد بازگشتي منافقين به ايران درباره وضعيت اين سازمان تروريستي

خبرگزاري فارس: 13 تن از افراد وابسته به گروهك تروريستي منافقين كه توسط صليب سرخ به ايران تحويل داده شدند اظهارات جديدي درباره وضعيت اين سازمان بيان كردند.

 

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس در بين 13 نفري كه در قالب گروه جديد بازگشتي‌هاي منافقين چهارشنبه شب وارد فرودگاه مهرآباد شدند، دو برادر و يك برادر و خواهر ديده مي‌شوند.

روناك و شهرام دشتي مهدي و مصطفي رجبي، عليرضا، بحري، علي مرادي، نادر بني فراهاني، علي اماني صاحب، قران حيدرنيا، حسين مراد علي‌نيا، اردشير درويشي، حبيب الله الماسي و فرهاد شيراني گروه سوم از افراد گروهك منافقين هستند كه با تلاش‌هاي مسئولان ايران و وساطت صليب سرخ جهاني به وطن خود بازگشته‌اند.

روناك دشتي كه به همراه برادر و دو تن از دوستان او قصد خروج از ايران و سفر به اروپا را داشته‌ است در تركيه توسط دايي خود كه هوادار سازمان است به قرارگاه گروهك منافقين در عراق برده مي‌شود.

وي در اين باره مي‌گويد: من را از برادرم و ديگران جدا كردند و به اسم قطار ايتاليا من را به عراق فرستادند و سپس مرا به كمپ اشرف بردند. پس از 8 ماه با برادرم كه دنبال من آمده بود و در دام سازمان افتاده بود ملاقات كردم.

روناك دشتي مي‌گويد: آنها به ما گفتند 2 سال بايد در كمپ بمانيد و سپس شما را تحويل دولت عراق مي‌دهيم و ما هم صبر كرديم تا اين كه حمله آمريكا اتفاق افتاد و به ما گفتند كه حق خروج از كمپ اشرف را نداريد.

وي با اشاره به خفقان حاكم بر گروهك منافقين و شكنجه‌هاي روحي وارد بر خود گفت: ارتباط اعضاي سازمان با بيرون كمپ كاملاً قطع است و حتي وقتي بحثي در مصاحبه با وزارت خارجه آمريكا پيش آمد من را كه ابراز نارضايتي مي‌كردم به عنوان بيمار رواني در بيمارستان زنداني كردند و در نهايت نيز آمريكايي‌ها به زور من را از آنجا بيرون آوردند.


دشتي مدعي است كه غير از مسعود و مريم رجوي هيچ كس معتقد به سازمان نيست و همه به اجبار آنجا هستند.

وي مي‌گويد كه چند زن ديگر نيز پس از من وارد كمپ شدند اما نمي‌دانستند كه آنجا چه مي‌گذرد و مي‌افزايد: آنها با ما بحث‌هاي تشكيلاتي ای مي‌كردند كه خودشان هم به آن پايبند نبودند و زير فشارهاي روحي از افراد تعهد مي‌گرفتند.

دشتي با بيان اين كه طي سه سالي كه همراه با برادر خود در كمپ اشرف بوده است تنها چهار بار يكديگر را ديده‌اند گفت: دو بار بيش از 10 دقيقه همديگر را نديديم و تازه بعد از آن از ما مي‌پرسيدند كه چه ديديد و چه گفتيد.

وي در مورد امكان اطلاع از اخبار و رسانه در فضاي گروهك منافقين بيان داشت: در سالن غذاخوري و موقع صرف غذا تنها مي‌توانستيم سيماي مقاومت و اخباري را كه خود سازمان مي‌خواهد ببينيم و شبهاي جمعه نيز يك فيلم برايمان مي‌گذاشتند و كامپيوترهاي موجود نيز هيچ ارتباطي با بيرون از سازمان نداشت.

مهدي رجبي نيز در گفتگو با خبرنگار فارس با يادآوري اين كه در سال 1380 براي كار به دبي رفته و در آنجا توسط يكي از اعضاي سازمان و با وعده دادن كار و انتقال به اروپا به كمپ اشرف منتقل شده است، بيان داشت: هزاران نفر ديگر هم به اين شكل فريب خوردند.

وي افزود: از همان ابتدا آنها از تعهدهاي زيادي از من گرفتند و مي‌گفتند كه اگر خواب هم ديدي بايد براي ما بگويي و من هم از همان ابتدا و در مرحله گزينش متوجه اشتباه خود شدم و فرار كردم، اما رژيم بعثي عراق من را دستگير و به سازمان باز پس داد.

رجبي گفت: تيرماه سال 80 به كمپ اشرف رفتم و يك سال بعد نيز برادرم به دنبال من آمد.

مصطفي رجبي در اين باره مي‌گويد: يك سال از مهدي خبري نداشتيم تا اين كه زني به نام مينا زنگ زد و خود را خواهر دوست مهدي معرفي كرد و گفت آنها به سمت اروپا مي‌روند و به كمك تو نياز دارند.

وي مي‌گويد: ما به اين زن مشكوك بوديم و تا شش ماه حرفش را جدي نگرفتيم و البته با ايميل با من تماس مي‌گرفت.

رجبي ادامه مي‌دهد: در نهايت پس از شش ماه با هم حرف زديم و آن زن گفت برادرت در شرايط سختي است و به كمك تو نياز دارد و از اين رو به تركيه رفتم و متوجه شدم كه او در كمپ اشرف است.
وي افزود: من به دنبال برادرم به آنجا رفتم ولي خود به دام افتادم و با اين حال تا شش ماه برادرم را نديدم.
اين عضو سابق گروهك منافقين گفت: با وجود تمام بحث‌هاي كه با ما داشتند و مي‌گفتند اگر به ايران برگرديد با شما برخورد شديد مي‌شود ما همچنان براي فرار تلاش كرديم.
در دو هفته گذشته نيز 28 نفر از اعضاي سازمان در دو نوبت به ايران بازگشته بودند.


 
 
 
تبلیغ ویـژه