الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

ملقی شدن طرح حمله به تاسيسات اتمی ايران
ساعت ٧:۱٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٤ بهمن ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

بسم الله .


جزئيات طرح لغو شده حمله به تاسيسات اتمی ايران

منابع آگاه در واشنگتن ، از متوقف شدن اجراي طرحي كامل در آمريكا به منظور فراهم شدن مقدمات حمله نظامي به سايت هاي هسته اي ايران خبر دادند .

روزنامه ' الوطن ' چاپ عربستان به نقل از منابع آگاه در واشنگتن نوشت : در خلال چند هفته گذشته در آمريكا ، اجراي طرحي كامل كه به منظور فراهم شدن مقدمات حمله نظامي اين كشور به تاسيسات هسته اي ايران ، از سوي دولت اسرائيل و نو محافظه كاران ايالات متحده تهيه شده بود ، متوقف گرديده است .

بر پايه اطلاعات اين منابع ، طرح مذكور شامل ، فعاليت همزمان در سه جبهه گوناگون بوده كه در صورت اجراي موفقيت آميز آن ، دولت بوش را در مقابل دو گزينه قرار مي داده است ؛ رژيم اشغالگر قدس به سايتهاي هسته اي ايران حمله كند يا آنكه به آن رژيم اجازه داده شود تا به تنهايي و با پوشش حمايت بين المللي به ايران حمله كند و براي مقابله با پيامد هاي اين حمله نيز از اسرائيل حمايت شود .

طرح مذكور كه در آستانه اجرا متوقف شده است ، شامل دو بخش بوده است ؛

ب
خش نخست آن ، آغاز تحركي مطالعه شده در داخل كنگره و با هماهنگي نزديكترين نمايندگان آمريكا نسبت به رژيم اشغالگر قدس در پارلمان و كنگره ، به منظور اعمال فشار بر كاخ سفيد تا جايي كه هيچ گونه ترديدي براي دولت آمريكا درباره تبعيت از سياست جنگ طلبانه در مقابل برنامه هاي هسته اي جمهوري اسلامي ايران باقي نماند. برنامه هاي مقدماتي براي آغاز تحرك ياد شده در خلال تعطيلات تابستاني ، از طريق تماسهاي تلفني فشرده از سوي سازمانAIPAK( تشكيلات يهوديان آمريكايي طرفداران اسرائيل ) با نمايندگان و سناتور هاي حامي اسرائيل گرفته شده ، قرار بود در هفته اي كه جلسه كنگره آغاز مي شود ، موضوع مطرح شود و به دنبال آن دولت تحت فشار قرار گيرد.

اما بخش دوم اين طرح آغاز حمله تبليغاتي موازي و همزمان و آماده سازي افكار عمومي آمريكا و قانع ساختن مردم آمريكا مبني بر خطرناك بودن ايران بود ، به گونه اي كه خطرناكي برنامه هاي هسته اي ايران و تهديد امنيت آمريكا و خاور ميانه به مسلمات تبديل شود . در اين حملات تبليغاتي ، همچنين قرار بود به افكار عمومي آمريكا الغا شود كه ايران تكنولوژي هسته اي را به سازمانهاي تروريستي ويژه ، درز داده و نيز اين موضوع درز داده شود كه ايران در ليست كشور هايي قرار دارد كه از سازمان هاي تروريستي حمايت مي كند .

منابع ياد شده گفتند ، آگهي هاي تبليغاتي كه AIPAK در آخرين لحظات ، انتشار آنها را لغو كرده است 3/1 ميليون دلار هزينه داشته و اين مبلغي است كه در نخستين مرحله از اجراي طرح مذكور هزينه شده است . اين منابع همچنين افزودند : مطبوعات و ايستگاه هاي تلويزيوني كه از AIPAK درخواست رزرو فضا و زمان آگهي دريافت كرده بودند ، دوباره با درخواست لغو اين آگهي ها از سوي AIPAK روبرو شده اند . سومين بخش اين طرح نيز تحريك برخي از نومحافظه كاران و حاميان رژيم اشغالگر قدس در دولت آمريكا و خارج آن بود ، به گونه اي كه حمله به تاسيسات هسته جهوري اسلامي ايران در نظر مقامات آمريكايي ، به هدفي والا و ماموريتي مهم براي حمايت از امنيت ايالات متحده تبديل شود

آمريکا هيچ غلطی نمی تواند بکند امام خمينی (ره)
آمريکا اگر می توانست غلطی بکند تا بحال رودربايستی نداشت . خودم ! .


 
 
 
تبلیغ ویـژه