الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

ببينيد کار به کجا کشيـــــده !
ساعت ۱٠:٤٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٩ بهمن ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

بسم الله .

صد تا علامت خنده ! ببينيد ديگر کار به کجا کشيده ! ديگر حسين درخشان هم تکليف مشارکتی ها را در انتخابات روشن کرد . نمی دانم ديگر چه چيزی برای اين جريان مشارکت باقی مانده .

حسين درخشان : بخش نظرسنجی جهاد دانشگاهی (ایسپا) خبرهای بسیار بدی برای مشارکتی‌ها دارد: معین تقریبا نصف لاریجانی و تقریبا یک ششم رفسنجانی رای می‌آورد. (اگر اعداد را اشتباه می‌بینید، اشکال IE است. با FireFox ببینید درست است.) ( اعداد حسين درخشان را درست کردم تا درست بخوانيد )

۱) رفسنجانی: ۲۹.۹ درصد
۲) ولایتی: ۱۴ درصد
۳) لاریجانی:۱۰.۲درصد
۴) کروبی: ۸.۹ درصد
۵) احمدی نژاد: ۸.۴ دردصد
۶) توکلی: ۶.۷ درصد
۷) معین: ۴.۶ درصد

حسين درخشان : با این ترتیب فکر کنم مشارکتی‌ها و اصولا چپ‌ها باید خیلی راحت بروند بوق بزنند. حتی احمدی‌نژاد هم نصف آنها رای دارد. چطور می‌خواهند این اختلاف را جبران کنند؟ آیا نمی‌خواهند قبول کنند که یک جورهایی چوب دوسرگهی شده‌اند و دیگر نه رای ناراضیان را دارند، نه رای حزب‌الهی‌هارا و نه رای زن‌ها و جوان‌ها را. انیجاست که من رسما ناامیدی‌ام را از جریان چپ اعلام می‌کنم ...

من دوزار به نظرسنجيهايی که مشارکتی‌ها منتشر می کنند اعتماد ندارم . اصلا اينها نظرسنجي، بلد نيستند انجام بدهند! نه اينکه نخواهند نظرسنجی کنند ها، اصولا دستشان کج است. ناخودآگاه ! می رود تو اعداد و ارقام و دستکاری می کند ! البته اگر از اولش هم نظری در کاربوده باشد. حتی اگر در اين نظرسنجی بگويند ابوذر مدير وبلاگ پاسداران رئيس جمهور آينده است !!

اما اگر کسی توانست بگويد آن زيرکي بسيار مشارکتی وار در اين نظرسازی !! کجاست ؟

البته از اين يکی هم ، يک نتيجهء پنهان می شود گرفت و آن هم اينکه بی رو در وايستی دو تا موضوع تابلو است . يکی موضوع وضعيت کانديداهای اصولگرا و خصوصا شورای هماهنگی نيروهای انقلاب در بين کل کانديداها و دوم ذهنيت مشارکتی ها در مورد وضعيت انتخابات و از جمله آگاهی همين حضرات از وضيت خودشان و کانديداهای شورای هماهنگی نيروهای انقلاب ، و همچنين ذهنيت آنها در اين مورد که اگر هاشمی را به وسط بکشانند ، می توانند جريان اصولگرايی را کنترل کنند! و اگر نه ، بر مافات ، صلوات . :)

برای همين هم ، در طراحی آمار مورد ادعای اين نظرسازی ، دقت بسيار زيادی شده تا اولا نتايج و وضعيت چينش کانديداها کاملا منطقی باشد و دوما تنها چند مورد بسيار خاص و ويژه نامردی در آن انجام شود. يکی قراردادن آقای هاشمی بالای ليست ( چقدر کفرم می گيرد از دست اينها . يک روز انتخابات مجلس رادستکاری می کنند آرای آقای هاشمی را می آورند رديف سی ام و چهلم ، امروز می گويند نفر اول انتخابات رياست جمهوريست ! ماکياوليزم چه می کند ! تناقش های ذاتی خفه شان کرده ! ) و دومی ، بردن نام احمدی نژاد پايين تر از کروبی و بردن نام معين بالاتر از محسن رضايی !!! خيلی پررويی می خواهد . آدم رسانه شناس می فهمد . بوی گند اين نظرسازی دماغم را می آزارد.

محکم ، اول ، دنبال ايجاد فشارکند که مردم باور کنند هاشمی می آيد . دوم دنبال اين هستند که مردم باور کنند که خودشان به هاشمی رای خواهند داد !!! - اين ديگر از آن شعبده بازيهای اينها است- سوم دنبال کشاندن هاشمی به صحنه اند با شدت هرچه تمامتر !

اما ازهرچه بگذريم ، نمی شود اين جمله را دوباره نخواند ! اينجاست که بايد اين جمله را با کاهگل نوشت زد درب خانه مشارکت !

...دیگر نه رای ناراضیان را دارند، نه رای حزب‌الهی‌هارا و نه رای زن‌ها و جوان‌ها را...

ـــــــــــــــــــــــــــــــــ
عجب انتخاباتی بشود !
ـــــــــــــــــــــــــــــــــ

آمريکا تهديد درست و حسابی نکرده ، وضعيت انتخابات اينجوريه! خدايی اگر يک گوله کوچولو مامانی لب مرز شليک کنه مردم می دانند و رفقايش در تهران ! :))


 
 
 
تبلیغ ویـژه