الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

ضد تحريم را امضاء می کنيم
ساعت ٧:٤۸ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

بسم الله .

ما از مردم دنیا می خواهیم که به کلمات دیگران نیز گوش دهند و فریب تفاسیر یک طرفه منتشر شده توسط ایادی دولت آمریکا را نخورند. آنها نخواهند تواست قضاوتی عادلانه بدون در اختیار داشتن حقایق از دوسوی بحث انجام دهند ...صفحه ضد تحريم ، کار جالب ، زيبا ، پرمحتوا و رسانه ای قشنگی است که توسط بچه مسلمانهای ايرانی مقيم آمريکا و کانادا طراحی شده . روحيهء بسيجی هرجا باشد گل می کارد . در اين صفحه ، ايرانيان آزاديخواه حقيقی - نه وطن فروشان کثيف منافق صفت - متنی را امضاء می کنند که در آن به اعمال تحريم های بچه گانه و بدون توجيه آمريکايی  عليه کشور و مردم ايران اعتراض می شود. متن مورد امضاء ، متن خوب و کاملی است . وقتی متن را می خواندم فکر می کردم به جاهايی از آن نقد جدی داشته باشم مثل موضوع توليد سلاح و تروريزم . اما ديدم که در کل متن ، برايند موضوع کاملا مثبت و سازنده است. من فقط فکر می کنم اين سايت بايد يک نسخه کاملا فارسی هم  داشته باشد . هرچند متن نامه مورد امضاء ، نسخه فارسی دارد.

استحکام مباحث ما ، بر خلاف اپوزيسيون - که حاضر نيستند بخاطر آنچه که فکر می کنند درست است دو کلمه بحث کنند وای بحال آنکه تکانی بخوردند - به اين جور امضاء جمع کردنها نيست. چون مبنای حرکت مردم ايران ، خدامحوری بوده و نه انسان محوری، که اگر چند نفر انسان بهردليل ، به نظری دسته جمعی معتقد شدند آن نظر وجاهت پيدا کند. اما فکر می کنم برای انداختن دوزاری آنها که فقط زبان تبليغات و دمونستريشين را می فهمند بد نباشد.

من اين صفحه را امضاء کردم و قبول داشتم .بی ضرر است . اگر دوستان کسی هم خواست ، خوبست که امضاء کند. جالب است که بدون هرنوع تبليغات بيرونی ، هيچی نشده بيشتر از هفتصد ( نزديک به هشتصد )  امضاء دارد :) !

متن مورد امضاء را اينجا می آورم تا دوستانی که می خواهند از موضوع سردر بياورند راحت باشند:

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ

به نام خدا

محکومیت تحریم های بچه گانه آمریکا علیه ملت ایران

متاسفانه مدتی است که شاهد اقدامات بچه گانه برخی شرکت های آمریکا در راستای قطع سرویس های کاربرانی ایرانی هستیم.

بسته شدن سرورها وهاست های ایرانیان

حذف دومین های آنان

بلوک کردن کارت های اعتباری آنان در کشورهای خارجی

جلوگیری آنها از استفاده از برخی منابع اینترنتی و سایت ها

و...

 ملت ایران همیشه در راستای ایجاد صلح، دوستی و امنیت در جهان تلاش کرده و معتقد است آزادی ، صلح و امنیت حق هر انسانی است .

ملت ایران هیچگاه بخشی از حق خود را برای بدست آوردن حق کامل خویش هزینه نخواهد کرد و همیشه جز به کل حقوق خویش با چیز دیگری راضی نخواهد شد و این تنها مشکل، کشورهایی مانند آمریکا است که برای اعمال خود هیچ  توجیه درستی ندارند.

ملت ایران نه تنها با تروریسم مخالف است ، بلکه معتقد است که ریشه تروریسم نیز باید خشکانیده شود.

حال آنکه اگر کمی واقع بینانه به قضیه تروریسم نگاه کنیم ، خواهیم دید ، اکثر اوقات  زمانی فردی دست به ترور می زند که کلیه درها بر روی  او بسته باشد و تنها چاره کار را در اعمال تروریستی بیند.

مطمئناً ریشه شکل گیری بسیاری از اعمال تروریستی سیاست های  توجیه ناپذیر دولت آمریکا بوده و تا زمانی که آمریکایی ها حق حرف زدن و اختیار را از ملت ها سلب می نمایند، مبارزه با تروریست بی فایده خواهد. بود زیرا گروه های تروریستیی که هر روزه بر اثر سیاست های تروریست پرورانه آمریکا شکل می گیرند به مراتب بیش از گروههای تروریستی است که نابود می شوند.

همچنین ما معتقدیم که افرادی را که برای دفاع از میهنشان  تلاش می نمایند را نمی توان تروریست نامید و با آنها مانند تروریست رفتار کرد.

ما معتقدیم اگر کلیه انسان ها از حقوق خویش برخوردار باشند و مشکلات  آنها نه از راه زور ، بلکه با مذاکره منصفانه حل شود ، ریشه بسیاری از اعمال تروریستی خشکانیده خواهد شد.

ما معتقدیم ملتی را که خود بزرگترین قربانی تروریست بوده و بسیاری از بهترین دولتمردان و اشخاص سرشناس خود را بر اثر اعمال تروریستی از دست داده ، نمی توان تروریست نامید.

امروزه دولت آمریکا واژه تروریسم و تروریست را نیز به بازی گرفته و در راستای اهداف بی سرانجام خود از آن استفاده می نماید.

هرگاه ملت و کشوری بر خلاف میل و نظر آنها عمل نماید فوراً به آنها برچسب تروریست زده و بدون هیچ گونه دلیل و علتی آنها را محکوم می نماید.

ملت ایران به اینکه حکومت ایران دارای نواقص و مشکلاتی بوده اقرار می نماید ولی به هیچ کشور و بیگانه ای اجازه دخالت در امور داخلی خود را نداده و نخواهد داد و ملت ایران همیشه در راستای بر طرف کردن این نواقص و مشکلات کوشیده است  و خواهد کوشید و تمامی تلاش خود را برای اعتلای نام  ایران در جهان خواهند نمود.

تحت فشار قرار دادن کشورهای دیگر ، شرکت های آمریکایی و مردم آمریکا برای دوری جستن از ملت ایران و قطع نمودن روابط تجاری خود با آنها ، مصادره اموال شرکت های خصوصی ایرانی  و وارد نمودن خسارت به آنها خلاف حقوق بشر، دموکراسی و انسانیت بوده و باید هرچه سریعتر این گونه مسائل پی گیری و رفع گردد!

ما ملت ایران به هیچ کشوری اجازه نخواهیم داد ، تا با استفاده از عناوینی چون تروریست و غیره مانع از رسیدن ملت ایران به درجات بالای علمی و فرهنگی شود و شخصیت ایرانی بسیار بالاتر ار این است که با چنین القابی ، او را از استفاده بسیاری از منابعی که به راحتی در اختیار دیگر افراد جهان است، منع نمایند.

تحریم ایران علی رغم میل بسیاری از شرکت های آمریکایی و مردم امریکا و جهان صورت گرفته و به هیچ وجه قابل قبول نمی باشد.

ملت ایران از تهدیدهای خنده دار دولت آمریکا هیچ وقت نهراسیده و نحواهد هراسید و خوب می داند این گونه اخبار تهدید آمیز تنها جنبه تبلیغاتی داشته و آزمونی است برای مشاهده عکس العمل ملت ایران !

و اگر زمانی کشوری قصد حمله به ایران و یا هر عملی بر علیه منافع ملی ، ملت ایران داشته باشد ملت ایران هیچ گاه میدان را خالی نخواهد نمود و همیشه وحدت و یکپارچگی خود را حفظ خواهد کرد و مثل همیشه با توکل بر خدا مقتدرانه، در مقابل هر حرکتی در این سمت خواهد ایستاد.

افرادی که از کشورهای مختلف به ایران سفر نموده اند ، خوب می دانند ایرانی ها چه گونه مردمی هستند.

خونگرمی ، صفا و صمیمیت آنها مورد توجه بسیاری از افرادی است که از نزدیک با ایرانیان بوده و آنها را می شناسند.

ملت ایران توانایی ها خویش را باور دارد و مطمئناً روزی ما جوانان ایرانی خواهیم بود آینده ایران را رقم خواهیم زد و سیاست ها کشور خود را تعیین خواهیم نمود و مطمئناً این گونه اقدامات دولت آمریکا علیه ملت خود را نخواهیم بخشید!!!

ما ضمن ابراز اعتراض خود به سایست های این چنینی ، از کلیه مردم دنیا می خواهیم که در مورد اتفاقاتی که در دنیا می افتد کمی فکر کرده و نسبت به این گونه امور بی تفاوت نباشند!

ما از مردم دنیا می خواهیم که حرف ملت های دیگر را هم بشنوند و تنها با گزارشات رسانه های خصوصی دولت آمریکا در مورد هیچ ملتی قضاوت ننمایند.

ما امیدواریم بتوانیم با تمامی ملت های جهان روابطی دوستانه و صمیمانه داشته باشیم و هیچگاه بر سر مسائل جزئی و اشتباهات کوچک ،  این صلح ، دوستی و صمیمیت از بین نرود.

ما ملت ایران برای تمامی ادیان الهی ارزش قائل بوده و به اعقادات آنان احترام می گزاریم و در قبال آن از کلیه مردم جهان می خواهیم به اعتقادات و آرمان های مسلمانان نیز احترام گذاشته و رقتارهای برخی فرقه ها و گروه های تندرو را که بیشتر هدف آنان خراب نمودن وجه اسلام در جهان هست را به پای کل مسلمین محسوب ننمایند.

ما از کلیه مردم دنیا تقاضا داریم  ما را درراه رسیدن به حقوق واقعی خویش در عرصه بین الملل یاری نمایند و اعتراض خود را نسبت به مسائلی که ریشه ی از بین رفتن صلح و امنیت در جهان است را اعلام دارند.

اگز زمانی صلح ، دوستی و امنیت در جهان پدیدار شود هیچگاه نیازی به ساخت و تولید هیچ سلاحی نخواهد بود ، آما وقتی نیت خیرخواهانه ملت ها در راستای بحره گیری از علم و تکنولوژی روز نادیده انگاشته شود و پاسخ ندای صلح و دوستی آنان با تهدید و ارعاب داده شود و حق مسلم آنان ستانده شود و هیچ تضمینی در جهت حفظ جان و مال و ناموس آنها وجود نداشته باشد، حرکت آنها به سوی جمع آوری تسلیحات نظامی و مخرب در جهت دفاع در موقع بروز حادثه، کامل طبیعی و قابل درک نمی باشد؟!

آیا اگرکسی شما را با اسلحه نشانه برود و هر لحظه امکان شلیک وجود داشته باشد، شما هیچ عکس العملی از خود نشان نخواهید داد؟!

ما ملت ایران معتقدیم ، در این عصر تمام مردم جهان باید بکوشند تا اسلحه ها ، غلاف شود و همه مردم دنیا از صلح و امنیت برخوردار شوند نه اینکه عده ای در رفاه و آرامش و عده ای در جنگ و درگیری باشند.

تحریم و ایجاد محدودیت برای ملت ایران نه تنها دردی را دوا نمی کند بلکه باعث شده مردم ایران بیش از بیش از دولت آمریکا نا امید شده و این امور جز شدت بخشیدن به احساسات ضد آمریکایی هیچ نتیجه ای در برنخواهد داشت.

بستن سایت های کابران ایرانی ، زیر سئوال بردن شخصیت آنان ، عدم پاسخگویی شرکت های مربوطه به مشکلات ایجاد شده ، تداوم فشار دولت آمریکا و سکوت آنها در این گونه موارد فقط و فقط سایست های بچه گانه آمریکا را اثبات می کند.

ما جوانان ایرانی خواستار لغو هر چه سریعتر تحریم های آمریکا علیه ایران و حداقل لغو تحریم ها علیه شرکت های خصوصی و ملت ایران می باشیم و امیدواریم دولت آمریکا هرچه سریعتر متوجه اشتباه خود شده و نسبت به جبران مشکلات پیش آمده و جلوگیزی از پیش آمدن مشکلات مشابه اقدام نماید!!!

همچنین امضا کنندگان این نامه ضمن اعتراض به سیاست های آمریکا و محکوم کردن اعلان جنگ به هر کشوری ، این سیاست ها را مخالف صلح و امنیت جهانی می دانیم و از کلیه ملل جهان می خواهیم که در قبال این فشارها سکوت ننموده و در راستای حفظ حقوق بین الملی ملت ها تلاش نمایند.

ما امضا کنندگان تروریسم و تروریست را محکوم می نماییم و هیچگاه از افرادی که صلح و امنیت جهان را به مخاطره می اندازند حمایت نکرده و نخواهیم کرد!

همچنین ما امضا کنندگان معتقدیم ریشه بسیاری از اعمال خشونت بار نظیر تروریسم ، حاصل جا طلبی و زورگویی برخی کشورهایی است که به هیچ وجه، به گفته ها و شروط خود عمل نمی نمایند و هیچگاه تصمیم ها و توجیهات آنها مطابق عقل و منطق نیست !.

ما امید واریم تمام مردم جهان بتوانند روزی دست در دست هم دهند و نه تنها محدودیت ها و تحریم ها را علیه یکدیگر برداشته ، بلکه روابط آنقدر صمیمانه شود که دیگر هیچ مرزی بین کشورها نباشد و همه فرزندان زمین در آزادی ، صلح و امنیت زندگی کنند.

ما امضا کنندگان می خواهیم دولت آمریکا پاسخ خود را به صورت روشن وشفاف به خواسته ها و اعتراض ما ارسال نماید تا در همین سایت در معرض مشاهده دیگران قرار داده شود!

برای امضاء کردن متن ، اينجا را اشاره کنيد .


 
 
 
تبلیغ ویـژه