الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

هدايت عمليات ترويستی در خاک عراق از آمريکا
ساعت ۱۱:۳٩ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٥ اسفند ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

بسم الله .

 

منافع عراقی و عربی فاش کردند یک دستگاه سری در داخل وزارت دفاع آمریکا عملیات انفجاری و مسلحانه داخل عراق را در راستای خدمت به منافع استراتژیک واشنگتن هدایت و مدیریت می کند.

نشریه «المنار» نوشت: یک مرکز سری آمریکا هسته‌های انفجار و تروریستی را داخل عراق و صحنه‌های منطقه مدیریت می‌کند.

منابع عراقی و عربی به المنار تاکید کردند: یک دستگاه سری در وزارت دفاع آمریکا ، پنتاگون، عملیات خشونت و انفجار و تروریسم را در صحنه عراق و دیگر مناطق خاورمیانه در خدمت به استراتژی و منافع آمریکا هدایت می‌کند.

این دستگاه دفاتر متعددی در کشورهای مختلف عربی و اسلامی در سفارت‌خانه‌های آمریکا در این کشورها دایر کرده است که بزرگ‌ترین آن در سفارت آمریکا در بغداد قرار دارد و دیگر وابسته به آن در منطقه کردستان قرار دارد.

این منابع ذکر کردند این دستگاه را وزارت دفاع آمریکا سه ماه  پس از جنگ علیه عراق تشکیل داد و از حمایت فراوان جرج بوش، رئیس جمهور آمریکا، برخوردار است و روابط گسترده ای با سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا، سیا، و فرماندهی نظامیان آمریکایی در عراق دارد و روابط هماهنگ کننده و اطلاعاتی با برخی دستگاه های امنیتی کشورهای منطقه دارد.

این منابع گفتند که بسیاری از هسته‌های تروریستی فعال در عراق از دستورات این دستگاه مخفی آمریکا تبعیت می‌کنند و آن‌ها را اجرا می‌کنند و با نظارت آن عملیات انفجاری پیشرفته را انجام می‌دهند و صدها خودرو از مارک‌های مختلف در اختیار آن‌ها قرار دارد.

بسیاری از اوقات عملیات انفجاری خود را به صورت کنترل از راه دور و نه به شکل انتحاری انجام می‌دهند و بارها مواد منفجره را در خودروهایی که صاحبانش از آن اطلاعی ندارند، جاسازی می‌کنند و آن‌گاه آن را از راه دور به وسیله این هسته‌ها که آزادانه در خاک عراق فعالیت می‌کنند منفجر می‌کنند. در این هسته‌های تروریستی اتباع مختلف عرب و آفریقایی حضور دارند و اردوگاه های مزدوران در بیش از یک کشور دایر شده است.

این منابع فاش کردند افرادی در کشورهای منطقه توانسته‌اند این هسته‌ها را تشکیل و تقویت کنند و عناصر آن را تحریک و تشویق کنند که آن‌ها بر ضد اشغالگران آمریکایی فعالیت می‌کنند و آن‌ها دستورات خود را از افسران دستگاه مذکور می‌گیرند، بدون این‌که افراد این هسته‌های تروریستی به این نکته که آن‌ها دقیقا در راستای منافع آمریکا فعالیت می‌کنند پی ببرند.

یک شعبه ویژه داخل این دستگاه سری آمریکایی وجود دارد که هسته‌های سری دارد و به‌کارگیری آن بر ضد کشورهای منطقه به عنوان یکی از اشکال فشار علیه رژیم‌های موجود و وادار کردن آن‌ها به سمت همکاری بیشتر با دولت آمریکا انجام می‌شود.

این منابع با سوال برانگیز خواندن حجم سنگین انفجارهای صحنه عراق پیش از انتخابات در حالی که روز برگزاری محدود بود، در پاسخ این سوال گفتند عملیات انفجاری که بر ضد مردم عراق انجام می‌شد و بسیاری از آن‌ها را به قتل رساند از طراحی دستگاه سری امنیتی آمریکا بود که برای ترساندن عراقی‌ها صورت گرفت.


 
 
 
تبلیغ ویـژه