الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

اوج زمان شناسی
ساعت ۳:٠٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

محکم ترين پاسخ ممکن که می شد به ادعاهای روزنامه شرق و جريان مورد علاقه اش داد : وحدت تئوريک اصولگرايان آنها را به وحدت عملی می رساند ! خبری را می خواهم برايتان بزنم که عمده تان می دانيد. اما همين خبر از سوی شرق تحريف شده،

پس اصل خبررا بخوانيم :

احمد توكلی از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد

احمد توكلی از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد

احمد توکلی رسما از کاندیداتوری نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد.

احمد توكلی اعلام كرد: اینجانب كه همواره خواهان وحدت اصولگرایان بوده‌ام، در وضعیت فعلی بر خود تكلیف می‌دانم كه برای تقویت همبستگی نیروهای اصولگرا و دفع آن خطر بزرگ از داوطلبی كناره‌ بگیرم تا راه برای انتخاب نامزد نهایی اصولگرایان هموارتر شده و نشاط و شادابی و امید به مردم باز گردد.

به گزارش ستاد انتخاباتی دكتر احمد توكلی، وی با صدور بیانيه‌ای دلایل انصراف خود از كاندیداتوری را اعلام كرد.

متن كامل نامه توكلی به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

ملت نجیب و شرافتمند ایران اسلامی

انتخابات نهمین دوره ریاست جمهوری، فرصت بی‌نظیری است تا در تداوم دو انتخابات شوراها و مجلس هفتم، با رأی شما دولتی عدالتخواه و مصمم، امر خطیر مبارزه با فقر و فساد و تبعیض را عهده‌دار شود و با خدمتی صادقانه آسایش، شادكامی و سربلندی بیشتری را به ملت ایران تقدیم كند.
در این روزها مشاهده می‌شود كه تكثر نامزدهای اصولگرا و تأخیر در معرفی نامزد نهایی از میان داوطلبان موجود موجب نگرانی و بلاتكلیفی مردم تحول‌خواه و علاقه‌مند به سرنوشت كشور شده است و حتی ممكن است به خطر تشكیل دولتی منجر شود كه روند 16 ساله گذشته را در ادارة قوه مجریه ادامه دهد.

اینجانب كه همواره خواهان وحدت اصولگرایان بوده‌ام، در وضعیت فعلی بر خود تكلیف می‌دانم كه برای تقویت همبستگی نیروهای اصولگرا و دفع آن خطر بزرگ از داوطلبی كناره‌ بگیرم تا راه برای انتخاب نامزد نهایی اصولگرایان هموارتر شده و نشاط و شادابی و امید به مردم باز گردد.

بدینوسیله از مساعی خیرخواهانه برادر ارجمند جناب آقای دكتر حداد عادل برای انسجام نیروهای اصولگرا، تشكر می‌كنم و امیدوارم تلاش‌های ایشان هر چه زودتر به نتیجه برسد.

ahmad tavakoli دکتر احمد توکلی رئیس مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامیدر این روزها مشاهده می‌شود كه تكثر نامزدهای اصولگرا و تأخیر در معرفی نامزد نهایی از میان داوطلبان موجود موجب نگرانی و بلاتكلیفی مردم تحول‌خواه و علاقه‌مند به سرنوشت كشور شده است و حتی ممكن است به خطر تشكیل دولتی منجر شود كه روند 16 ساله گذشته را در ادارة قوه مجریه ادامه دهد.

همچنین بر خود لازم می‌دانم از همه شخصیت‌های سیاسی وطن‌دوست و دین باور كه در ادای تكلیف حضور در صحنه انتخابات، مشوق اینجانب بوده‌اند و نیز از همه برادران و خواهرانی كه در تمامی این ایام، ایثارگرانه و بدون هیچ چشمداشتی، در راه تحقق عدالت و آبادانی كشور، در سراسر ایران با ایجاد ستادهای انتخاباتی فعالیت كرده‌اند، صمیمانه سپاسگزاری ‌كنم.
ان‌شاءا... با حضور همه آنها راه پرافتخار عدالت‌طلبی، سربلندی ایران و اسلام را با قدرت و اراده‌ای روزافزون، ادامه خواهیم داد.

خدمتگزار ملت ایران

احمد تـوكلـی
یازدهم اردیبهشت 1384


 
 
 
تبلیغ ویـژه