الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

ميوه های نوبرانه درخت اصلاحات !
ساعت ۸:۱٥ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

برای تعويض ذائقه اين را با هم بخوانيم :

بوق !

گفت : عيسی سحر خيز در پـاسخ به دکتر قديری ابيـانه گفته است س.ا.و.ا.ک.ی ، همجنس باز و بهايی هم می تواند کانديدای رياست جمهوری يا نماينده مجلس شود !!

گفتم : هـردم از اين باغ ، بری می رسد ! خب ! ديگه چی ؟

گفت : دکتر ابيانه هم از او پرسيده با اين طرز تفکر ، آیـا به اعتقاد شما خفاش شب هم می توانست يکی از مسئولان نظام باشد ؟ سحرخيزهم جواب داده تلاش شما برای اعزام جوانان به جبهه نيز جنايت بوده (!!!) و با کاری که خفاش شب انجام داد فرقی نداشته !

گفتم : چشم مسئولان روشن ! آن وقت اين آقا با اين طرز فکر قشنگ ، سالها به عنوان مأمور جمهوری اسلامی ايران در آمريکا دلار پـارو می کرده و بعد هم مدير کل مطبوعات داخلی در دولت حاضر و بعد هم نماينده مديران مسئول مطبوعات در هيئت نظارت بوده است و ... !

گفت : چه عرض کنم !

گفتم : شده ماجرای آن بنده خدا که برای خريد ماشين به بنگاه رفته بود. خطاب به صاحب مغازه گفت مرد حسابی ! اين ماشين که به من فروخته ای که خيلی درب و داغونه ! همه جايش صدا می ده و بنگاهی با قيافه حق به جانب جواب داد آقاجان ! کی گفته همه جاش صدا می ده ! دست روی بوقش بگذار ، اصلا صدا نمی ده !

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سحر خيز در مناظره با قديری ابیـانه :
بهايی ها و همجنس بـازان هم بايد بتوانند رئيس جمهور شوند!!

* قديری ابيانه : من می گويم که يکی از افتخارات جمهوری اسلامی اين است که اجازه نمی دهد يک همجنس باز ( * ) کانديدا شود. نظر شما چيست ؟

* سحرخيز : مگه شما چيکاره هستی که اجازه ندی ؟ حتی اگه خفاش شب هم باشه شما کاره ای نيستی که از نامزديش جلوگيری کنی !!


 
 
 
تبلیغ ویـژه